Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
21. okt 2009

nemam erika aspon dufam len mam navali tepla aj zimy a su cato a kedze nemozme byt prechode tak som zvedava

erikasadek
21. okt 2009

no radsej ten prechod ako stitna, daj vediet potom; ako si dopadla.. 😉

teda tiez to nie je vyhra ale vies ako to myslim.. 😉

lamada181
21. okt 2009

je bohovska lebo ked si predstavim ze mam 24 rokov a prechode tak nic moc tak len dufam ze budem ma tlen nieco trochu zvysene a bude sa to dat vyriesit nejakymi tabletkami alebo inak
ja chcem mat este mimco opar rokov a nie prechod aj ked pre mm by to bola radost prevelika

erikasadek
21. okt 2009

lamada , drzim palce .. mozno to bude nieco tretie.. 😀 ☹ 😉

lamada181
21. okt 2009

no snad zjtra budem o nieco mudrejsia
dakujem erika

norik1
21. okt 2009

cafte mamuse, ako, ako?

mne tu uz chlapi spia, len ja tu brazdim na vlnach internetu....a tlacim do hlavy Rafaelo mnaaaaaaaaam 😀

lamada181
21. okt 2009

norik ale ti je
ja sedim cakam mm dokym pride z prace a utisujem maleho ani tabletky od bolesti nezaberaju dala som mu cipok do ritky homeopaticky tak snad sa utisi

zuzka1.
21. okt 2009

norik posli aj sem.

uz vam prisli cd´s??

erikasadek
21. okt 2009

norik ahoj.. 🙂

no ja som pred netom pozeram , film amoj muz football 🙂 😠

lamada181
21. okt 2009

ZUZI MNE NIC AK SI POSIELALA AJ MNE
ZUZI A BODY SOM ESTE NEPOSLALA NEJAK NESTIHAM ALE UZ SOI PRIPRAVENA AK ZAJTRA POJDEM DO MESTA TAK HODIM NA POSTE OK

norik1
21. okt 2009

ja idem spravit si nechty nech som kocica zajtra, budem machrovat 😉 konecne su dost dlhe 🙂

erikasadek
21. okt 2009

mnu mnau, kocica.. 😀

si aj bez nechtov..

zuzka mne nie;. 😀

norik1
21. okt 2009

Milacik moja svokra zajtra caka na postarku jak tehula na porod 🙂

nechty cerrrrrrvene, krv potecie zajtram nejak to citim....

erikasadek
21. okt 2009

norik.. 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
22. okt 2009

ahojte, snad to dnes pride.

ja som nejaka nascipana, idem si dat horuci kupel v soli, mm ma nechal spat do 9, malemu dal papat a spat ho dal, takze veget. idem do tej vane, snad ma to prebere a pomoze troska.
navarene je, malemu urobim polievocku a budem spaaat.

dnes aj ja hadam spravim nechty, uz ich nemam 4 dni nalakovane, co ja teda nezvyknem 😅

lamada co maly s tou ruckou??

erikasadek
22. okt 2009

dobre ranko.. 🙂

zuzka dobre 4 dni moje aspon roky rokuce... 😀 😀 😀 ale nie, uz ma to nebavi.. 😉

no dnes je krasne, sichravo dobre pocasie pre samovrahov.. 😀 takze o nicom.. ☹

lamada181
22. okt 2009

ahojte baby zuzi cd prislo dnes dakujem pekne
erika z arabelou to vyzera ze asi bude neviem ci vsetky casti ale nieco by mohlo byt
a rucka mame hrcu riadnu bola som s tim preistotu povedal ze je to len udrete ale ak to nezmyzne po vykende tak budeme chodit na nejaku rehabilitaciu tak uvidime
no nic idem varit karfiolik so zemiakovou kasou zatial

erikasadek
22. okt 2009

lamada tak sa drzte,.. a dakujem.. 🙂

erikasadek
22. okt 2009

ja mam otazku, neako ma zaskocila v panelaku ta sum aza byt 1000 euro.. to myslia vazne..
teda nic v zlom ale taku palku platime my; tu v parizi, aj viac ale len priblizne;. 🙂 ako je to ..

zuzka1.
22. okt 2009

erika ako kde, zavidi od regionu a od toho aky je to byt.

v ba za 4 izbak s takou rozlohou v pohode.
u nas za 4 izbak s balkonom a 2 sklepmi(nasi taki maju)patia mesacne 350E-
takze zavisi aj opd regionu, ale za byt, za prenajom je to normalna cena v BA: Svagrina plati nejakych 650E mesacne

lamada181
22. okt 2009

normalka erika a v ba alebo ke normalka a nieto este novostavba
u nas ked si prenajmes 1izbuvy byt s rozlohou 35 m prenajom este raz hovorim vychadza na najakych 200 az 300 eur ale aj z energiami asi tak fakt zalezi kde a ako a aky ludia prenajimaju

blau
22. okt 2009

Ahoooj. Baby moje dnes je hnus pocko. Nesla som ani do kindergruppY 😀 , lebo m je doma a isli sme na nakup. No a isli sme do HM a ja sa otocim maleho mal na starosti a maly plnou parou do velkeho skla. Tak naaarek na cele NC, no ja nasrata, ze nemoze ho ustrazit na sekundu a on mi na to: jeeejda ten este narazi vela raz do skla. No nej...blo by vas?
Ale aspon obed navaril a teraz ide do roboty. Maly bol uz protivkovy a uz spinka.
MOj posledny jednorozec. Ale dala som mu na to mokre studene, tak mozno hEca nebude 😅
Chudatko moje krasna.
V 😅 Blave v pohode 1000euronov, moja kamoska tak plati. Ale jej muz dobre zaraba a byt je zariadeny, tak ale cena hrozna. A erika na Slovensku teda v Prievidzi su drahsie byty ako v Stajersku. A v tam tie byty maju plastove okna a ziadne kupelnove jadro, ale normalnu kupelku. A v PD otras stare byty, okna hruza a drahsie ako v AT. Takze Pariz nieje nic vynimocne 😉

erikasadek
22. okt 2009

blau anjelik ved to ma prekvapuje, u nas je to bez enrgiu je to len prenajom bytu a upratovanie, + vytah.. co sa plati.; ale poviem ti 1000 ero na slovensku by som necakala..
docerta oproti vasim platom ako sa to da..

chapes ma tu s aludi aburi a, z ekae su drahe byty, nad 1000 euro ma uz malo kto.. a ma pocit ze na slovensku nie je nic problem.. 😒

neberte ma v zlom..

zuzka1.
22. okt 2009

JArus ahoj, zavolaj vasim ci to cd dorazilo, asi hej, ke dho ma uz aj lamada. Erika ty si etse pockas pokial pride.

Chuda LUca, snad ozaj bez hrce. A ozaj super argument, kolko raz etse narazi do skla 😀 😀 jaaj chlapi

mne je na prd, som spala doobeda s malym, opatrila si chlapov a idem sa ustiti troska uprata. dnes tu nie je ten co u nas robi, mm ma volnejsi den, tak je vonku s malmy a ja sa idem cinit.
cez vikend mam skolu a nebude s ami chciet.

Mata kamoska sa chystav sobotu do TN na nakupy, ze tam super obchody. musim uz aj ja tam volakedy vybehnut. v Krasnej vsi mame znamych a kamaratky, tak ked pojdeme k nim voalkedy v buducnosti

erikasadek
22. okt 2009

zuzka dakujem.. 🙂

jarak moja jasne ze nie ej nic vynimocne.. ale aj pre americanov je drahy ako fras a akosi nechapem , najnpvsie slovensky system cien, no co sa cudujem , ved aj kavu som platila drahsiu ako tu a este ja horsiu.. 😀 😀

zuzka1.
22. okt 2009

asi si pila v zlej kaviarni 😀 😀

pre americanov je draho aj tu, kedze tam je vsetko lacne, ved v amerike je lacno aj pre nas.
preto tam jarka nakupuje 😉

erikasadek
22. okt 2009

zuzka, no neviem davat sa kavu viac ako 1 euro je uz vela.. 😉
kava je draha v pârizi len na chapms ellysee 😀 skoro 4 eurace ale to je kvoli turistom.. 😀 😀 😀

zuzka1.
22. okt 2009

to je vela, u nas v zm mas od 1-2 eura normalne

lamada181
22. okt 2009

ERI VED SOM TI VRAVELA ZE MAS PRIST NA KAVU JA TI SPRAVIM TAKU KAVU AKU SI ESTE NEPILA JAJ A ZADARMO PROSIM TA 😀
😢 ABY ZAJTRA IDEM AZ PRE VYSLEDKY DNESKA NEBOLI ESTE VSETKY KRV ZE DOPADLO NA HOVNO NO CO VAM BUDEM HOVORIT KED SA DARI TAK SA DARI

erikasadek
22. okt 2009

ved to zuzka, ze nechapem to vies nemat en aslovensku taku istu reziu, ako mozete mat take ceny niekto si dava poriadne prachy do vrecka...

v tom je rozdiel , jedna pizza za 5 az 9 euro. docerta stoji aj tu...
ale plat maju ludia iny a rezia , produktov a ich cena je podstatne vyssia. ako na slovensku..
minimalny plat je 1200 euro a nie 200 az 300 ako davaju nasim casnikom na sr..
chapes to ma stve.. 😠
to mi nejde do hlavy.. a ked som pocuvala mojich znamich co maju restiky a aku percentaz si davaju do vrecka tak plne chapelm, to je asi mozne len u nas;. 😒