Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
1. nov 2009

no aj ja mam hotovo ale nejde naj net jasa s toho zblaznim jaj a tak som sa tesila ze vam to ukazem no usim sa s tim hrat no nic idem od pc idem sa chystat na zajtra beham po dr ahojte drzkajte sa a norika moc sa neopi 😀 😀 😀

norik1
1. nov 2009

juj tu je kreativita hmatatelna jaaaaj no hadzte tie videjka, tesime sa 😀

ja skusim najst tiez taky program ale dnes nie 🙂 dnes vecer popijam ale slusne lebo zajtra do prace 🙂 😀

amatula
1. nov 2009

pekny vecer damy..prisla som kuk co ste popisali a zacala som tu kychat jak to ..takze si idem dat deci vinka 😀 😀 😀 😎 😵
pozrem superstar a spat..zajtra po dvoch tyzdnoch do skolky 😨 musim skor vstat

norik čižmiky nad členok su super ja som im pred dvoma tyzdnami neodolala a neviem sa ich nabažit 🙂 🙂 pekny darcek si si dopriala 😎

fuuu len jedna vec sa mi honí hlavou 😕 😅 za dva tyzdne zacinam 😅 🙄 😨 boooze ja som sa lne prisla zapisat a uz na mna traja inštruktori hladeli ze "vy máte strach"" 😨

no nic idem to zapit 😖 😀

zuzka1.
1. nov 2009

Erika videjka super, pozrem etse toto nove.

Mata tak si sa dala na to??,super, ked som to ja motacka zmakla, ty nic neboj 😀

my sme boli palit, spali sme, boli sme gratulovat mm starej mame a mna az vtedy trklo, ze sak aj ona ma spolu s tebou. zaujimave, ze teba Norik som si pamatala a staru mamu nie 😅 tak som sa prejedla.

cozmicky su moja slabost, mam vyssie, nizsie, sportove, elegantne , asi 10 parov. ja lubim cizmickovu modu veru...

ja som mala 2 fernetiky, dnes slopkame asi vsetky, ale sak treba obcas.

lamada181
1. nov 2009

boze ja vam vipisujem liturgie a ono mi to neodosle dokelu
ama neboj sa ked to zvladam ja tak to zvladnes aj ti a tosom v tomto strachoput riaden

zuzka1.
1. nov 2009

Danka ja nerieism, co bude to bude, hlavne nech je a zdrave.

lamada snad litanie, nie? 😀

norik1
1. nov 2009

he heeeee 😀 sak ved malapropizmus sa da liecit 🙂 ze vraj 😀

Zuzik ja som tiez cizmickova a presne taketo mi chybali 😀 ale uz nechybaju 😀 a ze pozdravujem staru mamu 😉

Dik ze ste na mna dnes mysleli 😉 som to citila 😉

idem si nieco fajne naliat, potrebujem sa nadopovat niecim pred ranajsim prichodom MJS....som zvedava na hlasky a co nove sa dozviem 😀

Kukam Mumiu, ja som asi salena ale lubim ten film, aj ked v cestine je najsamlepsi 😎

danciacik
2. nov 2009

Dobré ránko babule. Vidíte - už sa snažím písať častejšie. Konečne sme mali trochu lepšiu noc. Dnes idem s Paťkom k Dr. tak dúfam, že bude už všetko ok.
Zuzi no veď hej máš pravdu - len nech je zdravé.
Juuuj a pozerali ste včera na Markíze Babičku? Ja som ten film už pár rokov nevidela a som myslela, že už ma ten film tak nedojme ale mýlila som sa. Stále ma chytí za srdce.
Ja sa s tým videom pohrám len musím zohnať nejaké pesničky. Lebo som u našich.

zuzka1.
2. nov 2009

dobre ranko,

Dani, ze sa aj ozves. Ale hlavne , aby ste sa skoror vyliecili.
Daj veidet co drbocek.
ja by som dnes mala mat prve vysledky, tak som zvedava.

Inak na plane nic dnes, vlasy umyte, obocko vytrhane, spravim nechtiky, ked bude drobcek spinkat. navarene je, upratane mam, tak budem vegetit. Ale hodim do pracky, mam tam na 3 pracky

danciacik
2. nov 2009

Ahoj Zuzi.
No včera som vážila Larku tak keď nás prepúšťali z nemocnice tak mala 13,5 kg a včera keď sme ju odvážili tak mala 15,5 kg. Tak som šťastná ako blcha. No a Paťko stále berie antibiotiká. Nádchu stále má ale som zvedavá čo hrdielko či má ešte zapálené alebo nie - dúfam, že nie.
Keď sa vrátime od doktorky tak sa ozvem.
Zuzi ty si aká akčná? Ja som už tretí týždeň u rodičov a som tu totálny leňoch. 😀

erikasadek
2. nov 2009

ahojte zuzka, drzim palce s vysledkami.. 🙂 😉 daj potom nam vediet ako si dopadla. 😉

danak no vidis, pekne pribrala, az vela.. 😀 ale hlavne aby ste boli zdravucki... 😉

blau
2. nov 2009

Bre ranko.

Noriiik Fsicko naj naj naj nech si stastna, zdrava, spokojna a nech sa ti spli vsetko co si zelas. Cmuuuuk

Liture su dobre 😀 😀 😀 som sa pobavila. My sme boli vcera plavat, tak som bola ukazat svoju postavicku svetu 😝 🙄 Hruza fakt mosim zacat chudnut.
M mal vcera den: vyznaval mi lasku a ako si ma on chce zobrat za zenu a bla bla. Dnes to uz nebude pravda., ale vydavat sa zatial nechcem.
Rano mi svokra napisala sms: sedim v lietadle do Sharm el sheik!!! Ideme snorchlovat.

Jaaaj ake nervy, ked som nemohla (resp. nechcela), tak ma vyvolavala a teraz, ked je tu zima jak v ri...ti a maly je uz vacsi, tak ma nezavola( sak by som si to zaplatila), no nech len pride jej to vytmavim tute jednej.
Idem do obchodu a pojdem varit. Dnesne menü- sosovicova polievocka a rizoto. M oblubene, no tak nech vie, ze ho milujem 😉

zuzka1.
2. nov 2009

Jaaaaj baby moje,
volala som gyndosovi, v moci zapaly, zakaly, bakterie, bielkoviny, leukocyty uzasne hodnoty. 😢
kultivacia =nejaky nalez, mam prist co najskor.
este rozdychavam , idem s aobliect, maly spi, a utekam tam.
do rit 😢

erikasadek
2. nov 2009

zuzka moja zlata.. tak len utekaj, dufam ze to nebude take zle moja.. ☹ 😉

blau, aky bol zlaty ze vyznal lasku ved bud rada, horsi eby bolo ak by to nikdy neurobil.. 😀

no a svokra.. potvora ta sa ma..; 😀

inak prave nacitavm nove video s disnye , no nacitalo mi to hlavne nocnu paradu a ohnostroje takze s amate naco tesit... 😉

amatula
2. nov 2009

ahojte

jooj zuzka ☹ no snad to antibiotika vyliecia...neznasam tieto ochorenia viem co to je som si uzila 😒

ja dnes pracovne periem a zehlim..aj u vas tak fuuuuka 😅

blau
2. nov 2009

Ahoj.
Zuzik no tak tu bol pes zakopany. Zapal hnusoba. Napis mi presne co ti je a ja ti mozem pomoct bylinkami. Mam lexikon klastornej mediciny. Je velmi dobry. Nic proti antb, ked je zapal nieje o com. Toto by bola taka doplnkova liecba.
MAti u nas je hnusne a veruze uz aj zima, Vcera sme veselo hrali futbal na zahrade, ale dnes prsi a ma padat aj sneh. Fuj to....

Zuzka a ziadne tangace len bavlnene bombardaky pekne sa odspodu chranit. Totizto Mariova sesterka mala teraz to iste . Vlastne stale to ma, lebo ani antbk. nezabrali., Stale mala vysledky zle.

erikasadek
2. nov 2009

blau , ak by si mala ten lexikon, aj v pocitaci bola by som Ti vdacna, za neho.. 😉

erikasadek
2. nov 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/Disneylan...

tak tu je trochu video s disney.. prva cast.. je tam parada a ohnostroje;. 😉 s egyptskou muzikou..

zuzka cakam ena teba kedy prides domov a povies nam co je.. ☹

blau
2. nov 2009

Nemam mam to v pc ☹ Iba knihu, ale da sa kupit www.ikar.sk

erika ak mas nieco konkretne daj pozriem sa na to 🙂

blau
2. nov 2009

sorry, to malo byt: mam knihu , v pc to nemam 😉 , ale myslim, ze si to eri pochopila 😉

erikasadek
2. nov 2009

janse pochopila; nie nemam moja, ale zaujimala by som sa rada o to.; no kedze tak skoro na sovensko nepojdem tak , neobjednavam skoda.. 😒
na buduce aj tak dakujem za typ.. 😉

lamada181
2. nov 2009

eri perfektne idem na to mam trochu casu no som zvedava ci sa mi to podari dat sem
inac prajem pekny den
dnes je mm doma fakt zabava erika predstav si na tu endokrimonologiu ma objednali az na februar a to musim sit az do ruzomberka kedze u nas uz neberu

erikasadek
2. nov 2009

jezisi febuar 😒 😒 a este aj mimo 😠

pacilo sa ti to ? tak ukaz svoje konecne 🙂

zuzka1.
2. nov 2009

ahojte,

no ziadny horor sa nekona, chvala panu, mam zapal mechura, nalez z kultivacie suvisi s tym mechurom, tak je to ok.
Dal mi atb, a mam si dat aj b-komplex. za 6 dni kontrola, ale inak ok.
este asi zajtra tie prsniky a budem vybavena a snad aj skoro preliecena na snazilkovanie.

Jarus mamina je bylinkarka, mam namiesane(praslickovo , alchemilkovo, sipkovo volaco) a tiez aj kupeny caj na ladviny.

dakujem, ze ste na mna mysleli. Zaujimave je, ze ma nic neboli. 😠 a taketo veci sa deju 😠

Jarus tvoja svokrusa by si zasluzila!!a nevesticku buduci by si mala predchadzat a brat so sebou 😀
Jo a tangace boli moja slabost, ale uz si davam bacha 😉

erikasadek
2. nov 2009

zuzka al eosm si vydychla aj zea teba.. 🙂 😉

danciacik
2. nov 2009

Ahojte. Tak ja som sa konečne tu dostala až teraz. Tak sme boli u tej Dr. a hlásim že sme konečne všetci zdraví! Paťko ma soplíky už iba z toho že mu idú zúbky. Tiež som sa radila s Dr. lebo som chcela Larke kúpiť nejaké vitamíny - Marťankov alebo tak a ona mi povedala, že sú zbytočne predražené že ak chcem niečo poriadne pre deti tak mám kúpiť sirup Pikovit - to som už počula aj od kamarátky že je super tak som ho kúpila ani nebol drahý nejaké 4 Eurá.
Zuzka juuuj to si dnes teda mala deň. Som rada, že ti dobre dopadol.

danciacik
2. nov 2009

Mimochodom doktorka mi radila aby som Larku nechala doma celý november aj celý december. Mne sa to zdá veľa. Ona to odôvodnila tým že teraz je najviac chorôb ale čo keď v januári pôjde naspäť do škôlky a hneď ochorie lebo si odvykne od kolektívu? Čo vy na to?

erikasadek
2. nov 2009

danka pikovit si dovazam so slovesk amozem Ti len potvrdit.. 😉

co sa tyka no mozes nechat tak ako to mame teraz my.. prazdniny.. kvoli chorobam.. vlastne,2 tyzdne ked je najvatsi , pik chorob.. 😉

volba j euz len a len na tebe;.

erikasadek
2. nov 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/Disneylan...

este vam tu hodim druhe pokracovanie s disney.. 😉

a uz dost ... 😀

danciacik
2. nov 2009

Erika no veď ja som si tiež tak hovorila že do polovice novembra a potom už do škôlky.
No som rada, že máš aj ty pozitívne skúsenosti s tým Pikovitom 😉
Idem kuknúť do video