Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
7. nov 2009

dobre ranko dani a ake ma tie sopliky tekute riedke zelene huste daj viac info skusim ti helfnut
pekne foto
dani tazka noc ideme na hroby a potom upratovat byt jaj nechce sa mi vcera mi prisli vianocne darceky pre nazse deturence fest som rada uz len doobjedname par veci a bude malemu som vcera o 23 objednala ese taky slapci traktor s vleckou a vidlicou ci s cim za super cenu uplne nove ale az z rtakuska ale som rada jaj toto budu vianoce posledne kde sa kupuje vela hraciek na buduci rok uz to nbude skolska taska a ta ke juj to bude radosti no nic drzte sa dani daj rychlo vedeti ahoj

danciacik
7. nov 2009

Jani soplíky sú priesvitné - aspoň také mu tečú z nošteka, ale po noci má husté soplíky, v noci má strašne zapchatý nos a potom také do zelena ale nie celkom zelené.
A aké darčeky si nakúpila?

erikasadek
7. nov 2009

ahojte.. 🙂

lamada po prve nasad mu vitmain C , kazdu hodinu.. jedn adavka, a ak mas neake , nosne kvapky do nosa..
ak nie, tak idem neto prodzene, vitamin c.. + homeo.. daj coryzaliu , kadu hodinu.. 😉 a hlavne ak mozes tak skus mu urobit nosny vyplach so slanou vodou.. 😉

lamada181
7. nov 2009

erika to nie ja ale danka
dani presne co hovori erika a este mozes na tie tekute sopliky dat homeopatika aconitum napellus a vecer mozes dat bud kalium muriaticum alebo ferrum phosphoricum vsetko su 9 ch 5 granuliek 3 krat denne do cajika alebo dat do ust nas mali to uz cmula to su cukricky taktiez mozes dat tu coryzaliu a vecer pred spanim odsat riadne a dat bud nasivin detsky co je super alebo physiomer ten mozes aj cez den
a neviem ci u vas dostat aloe vera spej prvej pomoci ja to malemu striekat aj do usi aj do nosteka a pomaha

dani mala s malim dostanu mikrofony objavila som ich na tej stranke o dost lacnejsie ako su v obchodoch, paulinka dostane cesaciu hlavu a notebouk detksy 33 funkcii patko dostane to slapacie auticko a neviem a samozrejme oblecenie
musim kupit viac hraciek lebo vela som vyhadzovala a detska u svokrovcov dostanu obalku s peniazmy no a detska podla mna ocakavaju nejake hracky ako peniaze nie
no nic idem dovarit madarsky gulas a hovadziu polievku na zajtra
u nas je hnus pocasie
a kde ste kdo halo 😀 😀 😀

erikasadek
7. nov 2009

no ked ja si vaas mylim.. 😀 😀 😀

lamada181
7. nov 2009

no dik erika nas si nemozes mylit ja som ta zla a danka ta dobra nie pondelok posielam baby dvd len aby ste vedeli moje zlate
erika treba dat poistit balik alebo ako to mam poslat normalne 😀

erikasadek
7. nov 2009

lamada aky balik, posli ako obalkuneblazni.. nepoistuj nic , len bude scvakat.. neboj to pride.. 😉

zuzka1.
7. nov 2009

ahojte mamusky

lamada veeelmi sa tesiiim, a jasne, posielaj ako ja, len obalka a hotovo, ok???veeelmi dakujem uz vopred

ja som bola v skoe, nuda priserna, vylustila som celeho sibala. 😀

co vy???
norikus ty kde si??JArka?Mata?

danciacik
7. nov 2009

Ahojte. My sme predchvíľkou prišli z Tesca. Ďakujem za rady kočky. Vyskúšam.
Jani a aká zlá si haaaaa? Veď ty si taký poklad. 🙂

danciacik
7. nov 2009

Inak Jani krásne hračky si deťom pokúpila - budú mať krásne Vianoce.

zuzka1.
7. nov 2009

my sme chceli ist do metra, len nema kto varovat 😠
kazdy ide svokrovci idu gratulovat a svagrina , ked je doma raz za mesiac zuruje, tak nema cas na zodpovedne veci 😠

lamada181
7. nov 2009

baby moje mm ma so mna radasot lebo mu hovorim ze nejdem brat hovadiny zo stareho do novecho nie tak sme triedili a on konecna tak som ho pustila radsej hrat hokej a ja sa s tim vyhram sama nie tak treba ze baby
eri no ved ako list ja som napisala balik hecla som sa
no nic idem dat krpca spat je strasne zli potom sa ozvem daniu veci su pripravene pondelok aj tebe ide balik postaovne eveim ake bude potom napisem ok

lamada181
7. nov 2009

baby a vi co deckam pod stromec

norik1
7. nov 2009

ahojte mamule 😎

polovica nahrobnych kamenov za nami, este jedna navsteva a bude to 😉 inak nic moc pomedzi kvapky dazda 😅

lamada181
7. nov 2009

norik viem mi sme boli tiez len na polke dnes nedalo sa behat

danciacik
7. nov 2009

Jani tak potom napíše koľko je poštovné. Ďakujeme veľmi pekne 😉

lamada181
7. nov 2009

dani jasne alebo mi napis kedy ti to bude vyhovovat aby som ho poslala v pohode

norik1
7. nov 2009

vcera vecer som nechala chhlapov doma a sla som na nakupy do tesca, len bezne veci do chladnicky a domacnosti, ale sla som s kolegynou, tak sme tam stravili prijemne tri hodinky 🙂

dnes cestovacka k babke, na hroby a podobne, maly tam robil celej rodine divadlo, chodili vsetci na divaky a maly sa predvadzal jak za cokoladku 😀

zajtra vegetime, mm sa stazuje ze nanho daco lezie.... mal ist v pondelok na tyzden do Bulgarie, dnes sa to nastastie zrusilo pre tu chripku nestastnu...

my na Vianoce hovadinky, hracky kupujeme 🙂 planujem malemu kupit nejaky strasne rozkosny vak na plecia, aby si mal do coho balit hracky ked niekam ideme 🙂 vcera som v ruke drzala neskutocneho Krtka, 22 evry 😀 😀 😀

erikasadek
7. nov 2009

norik ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🙂 🙂 🙂 🙂 baby zajtra ma josh narodky. takze zajtra o tri tyzdne pato.. 🙂

ako ten cas leti.. 😀 😀

norik1
7. nov 2009

eri ahojky takze pecies, varis vypekas?

ake bude menu zajtra??

erikasadek
7. nov 2009

ajhoj mojko, no vypekam.. menu , nic vzlastne , urobime spolu ich narodky kedze aj pato bude mat 29 narodky..

ale zajtra bude aspon kolac pre josha... 😉

norik1
7. nov 2009

no ved sa pochval, co "nic zvlastne" nech sa inspirujeme 🙂 a nech mame chutky takto na vecer 🙂

danciacik
8. nov 2009

Ahojte dobré ránko.
Jani poslať môžeš kedy chceš. 😉
Erika tak Joshovi všetko najlepšie k narodeninkám. Nech vám robí radosť. 🙂

danciacik
8. nov 2009

My dnes máme kuraciu polievku s pečeňovými haluškami, zemiakový šalát a rezne. Pre nás trošičku slávnostnejší obed. Lebo naši majú 29 výročie svadby - my ho totiž oslavujeme každý rok

zuzka1.
8. nov 2009

Ahojte mamuse,
nejak malo pisete, kazda povinnosti??

erika melumu vsetko najlepsie 😉

Ja ani neviem co dnes na obed, nevarim ja, tak mi to je jendo. idem si porobit nejake veci do skoly, maly je s didim vonku uz hodinu, pojde desiatovat a buvkat a mamina pootm tiez 😀

co vy dnes???

blau
8. nov 2009

Ahoj. Josh Vsetucko naj naj naj naj k narodeninkam!!! Hlavne vela zdravia a to stastie a laska uz pride samo k Tebe...cmuuuuk

My mame tichu domacnost. Vcera som aj pisala a neodoslalo mi to a uz som nemala naladu to pisat znova, lebo taka som bola nas...ta.

Ja mam M asi fakt de..la- No nic co som si vybrala to mam ☹
Nech aspon, ze je dobry otec.

Robim tu pizzu. Tak posudte sami. Prsalo volam mu na mobil( robi v bille), kup mi cerstve kvasnice. Nekupil....tak som pizzu nerobila. Lebo nepojdem ja do dazda, peso s malym. Ked on robi v bille a ma to pod nosom, nie? A je autom.
Vcera zobral maleho, ze ide na nakup. Dobre....kup kvasnice. Kupil, ale v prasku. Opytam sa ho preco si nekupil cerstve. No lebo som kupil taketo...

No tak staci aj Vam nie? A to bol sefkuchar!!!! Vie varit a piec vsetko je patisier, ma cetifikat pre diabeticku kuchynu a kupi toto!!!
Ked nieco navari neda sa to jest, maly to nechce. Ja neviem co sa s tym clovekom deje, Doma nepohne ani prstom co sa tyka upratovanie. Max umyje riad. A ma problem kupit cerstve kvasnice. Ked sa ma minule pytal, co chcem na obed.
Hovorim: sprav Lasagne. A on no zrovna, ked nemusim ist do roboty, tak to musim sa s tym paprat. Vies kolko je to roboty?
No tak sa strc, som mu povedala. Ja ti tu vyvaram jak drbnuta pritom by som sa mohla na Teba vykaslat (lebo nieje to moja povinnost) ako manzelku ma nechce a ako priatelka nemusim.
Tak ich nakoniec spravil. no otras,
Jaaj tak sa tu my mame. Dufam, ze vy lepsie. Ja uz fakt neviem co mu mam povedat??? 😕 😨 🤐
asi nic 🤐

norik1
8. nov 2009

Ahojte mamuse🙂

jaaaj Blau ber to tak, ze aj chlapi maju kramy 😀 😀 😀 moja mama je anglictinarka, vsetci mi v skole zavideli, ze ako mi super a ked som chcela len skontrolovat domacu tak sa jej nikdy nechcelo... proste toho mala v skole dost a tak to bude aj u M 😉 nechcem ho ospravedlnovat, mal by mat viac pochopenia pre teba, to urcite, ale aj moj je niekedy v takychto veciach spomaleny 😀 😀 😀 proste chlapi 🙂 ani s nimi ani bez nich 😀

ja som robila kurkovu polievku a peciem jahnacinu, salatik a este urobim zemiaky pecene...

amatula
8. nov 2009

ahojte 🙂

husacinka piatok bola fajn..az na to ze sme tam nechali 120 eur...a teda sluzby nic moc 😒 a o hajzloch ani nehovorim a ze najvychytenejsia v grobe 😒 potom sme este presli nejaky ten bar v Tn a dobre bolo 😎
vcera sme pili vinko co sme tam kupili no divocina 7 litrov padlo len tak 😀 😝
dnes som varila cinu....
a zajtra máme vyrocnik sobasa 😵 😵 7 rokov 😅

erika josh uz chlapina 😵 vsetko naj naj...

blau..ziadna ruza nekvitne celi rok 😉 🙂 ..bud sa s tim naucite zit a fungovat alebo to zabalite..jedno alebo druhe 😉 ale nemysli si najdes dokonaleho..to by si si musela zobrat zensku 😀 😀 😎 😵

mne tu vsetci pospali..ved sa ani necudujem podaktorym 😀 a to sme chceli ist do Pd 😉

a blau ty nasi chlapy idu za dva tyzdne a cez Villach ☹ 😒 a nechcu ma zobrat 😝 ja by som hned prisla 😀

erikasadek
8. nov 2009

do certa nezobralo mi prispevok stal eked je dlhy tak zmizne;. 😠 😠
*
takze v skratke, est eraz, dakujem za gratulacie, danka ja sa pripajam ku gratulacii , k vasim, teda k ich vyrociu.. 😉

blau , este raz moja ale uz kratsie, moj je toiste, pizzaiolo ale pizzu robim doma sama, a dokonca ked s ama pyta ako by mohol vylepsit pizzu , v robote dala som mu par rad , na zaciatku roka, !!a a vysledok, na konci tohto maju narast , o 200% v pizzi; a ni panovy neprizna z emam na tom zasluhu aj ja.. 😠

ale doma to iste , ani prstom co sa tyka varenia;. 😠
takze vysledok je ze chlapy su skoro vsetci rovnaki 😒

ale nic neoprvadlnuje vcerajsok mala si ravdu 😉

zuzka1.
8. nov 2009

jaaaj Jarus pozname, moj ked poziadam spravi, ale sam od seba ee. Nic si z toho nerob, on sa zase cuduje mne, ked ja mu poviem, ze s ami nechce. 😀

l vina, Mata co ste pretekali???? 😀

idem si citat a dreiamt, maly spi, tak mozem, alebo si spravim kupel,,,?? 😕neviem este

boli sme na nakup, kupili nejake hracky, malemu odrazadlo, naradie pracovne, srobovacku, babam barbiny a potraviny a kozemtiku.

este potrebujem sedaci vak z ikey, stol a stolicku, volejbalovu loptu, stavebnicu a nejake handry pre deti. pre jedenho synovca este neviem.
A pre vsetkych dat spravit salky s maleho fotkou a textom.
Lamada pytala si co k Vianociam, tak pisem.
Malemu mam zo spencera a nextu, etse nieco kuknem. Ale aspon, ze mam zhruba predtavu, ze komu co.