Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
22. feb 2010

Jaj Norik neviem, ale ja by som mu tam dala trosku cukru a uvidis....
ja nedavam ziadne mlieko on pije, actimel, jogurtov poje a acidko. Takze mliecnu davku na den ma. AKo dvojrocny 4ooml je to tusim. Ale aj obycajne mlieko vypije.
Vyskusaj Norik mozno sa chyti na acidko, ked nie obycajne, tak ochutene 😉

blau
22. feb 2010

halooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😕 😕
😨
😅 😔 😠 ☹ 😒 🤐

amatula
23. feb 2010

cafte 🙂

vcera som tulala veru..prisli sme neskoro potom som uz len na face bola lebo chceli foto z lyzofky tak som pridavala....
dve detiska doma o drzku ..ale po malom karhani sa zacalii celkom pekne spolu hrat 😅 to bude tyzden prazdninovy

idem pradlo povesat a dam caffe 😵 ..krasne nam slniecko vykuuuka 😎

norik skus ked on pil ochutene_nutrilon myslim,ze..tak skus osladit,mozes hroznovym cukrom normalne kupis,len pozor bude potom ako duracelko,lebo to je cista energia 😀
alebo ja mixujem banan v mlieku..... ...ja to robim preto lebo mne MAto nechce banan a mlieko miluje ....
normalne rozmixjuem banan v mlieku a potom precedim 🙂 mlieko ostane vonave po banane a sladke

blau
23. feb 2010

Haloooo ja pijem kafe mati s tebou.
Bola som u zubarky. Mala som ist lyzovat, ale kedze nie´som fit, tak az vo stvrtok...
Do Jasennej....dufam, ze mi bude lepsie. Sice je mi lepsie, ale len vdaka tomu nurofenu, akonahle prestane ucinkovat, hned nemozem ani prehltat a fuj chrchle 😝

Mata daj tajomstvo, ked si zacala....
My budeme mat PO posedenie, tak tam si urcite dame do nosa 🙂

Inak s tym bananom to je dobry napad 😉

erikasadek
23. feb 2010

ahojte , blau ty potvorka;. 😀
ama ja to robim tiez len necedim mali to namiesto kase.. 😉 do mlieka..

norik nedostat na slovensku mlieko , normal 3 ale vo flasiach pre deti?? to je dobre do 3 rokov.. 😉
inak ti neporadim tu su ine veci takze tazko poradim. 😉

blau daj s ado poriadku..
PS nie je pravda ze FB ale moj syn ano. ; ja som tak 30 min denne ak mam cas si sadnut inak je tam pato.. hraje sa farma, aquarko.. 😉

blau
23. feb 2010

ErikAAAAAAAAAAAAA tak predsa si prisla 😉
Ja sa kurrirujem ta het, nech som fit, lebo sak treba zit, cas uteka ako blazon...

erikasadek
23. feb 2010

co pre teba neurobim.. 😉

len sa kuriruj. moja;.

blau
23. feb 2010

InAK tu sa to strasne zanedbava dievcata moje. Ja mam zakazane vychadzky do zajtra. Tak potom sa pojdem nadychat toho Novackeho chemickeho vzduchu jaaj a idem ku kadernicke 😉

amatula
23. feb 2010

zanedbava veru..zuzka nema kedy ....

ozaj a co lamada 😕 ta je asi na cestach od kedy má na to papiere 😀

mna stale pobolievaju mandle,uz asi dva tyzdne 😕 nechapem....davam si florsalmin a bolia...

dnes sme celi den doma ani sa mi nechcelo von .... 😒

danciacik
23. feb 2010

Ahojte kočice, ako sa mi tu máte?
Ja som sa chcela ozvať až keď budeme ok a všetko vyriešené ale bohužiaľ to je na dlhšie. Paťko mi ochorel to už asi viete z facebooku a Larku mám u mojej mamky a snažíme sa ju udržať zdravú.
No manželík ma rozmaznáva - juuuj zlatý je.
A čo to Lamadu zháňate? Nebojte sa o ňu. 😉 V sobotu ideme ja s manželíkom a Lamada s manželíkom na záťah tak dúfam, že sa dobre zabavíme

norik1
23. feb 2010

Cafte dracice 😀

dakujem za tipy 😀 toto s bananom je dobre, to robim nam dospelakom este so skoricovym cukrom ako bananovy kokteil 😀 tak uvidim, skusim malemu

Eri ten Nutrilon nie je ochuteny nijak, chuti ako ciste mlieko, len je sladky jak rit...nechapem celkom naco, Nutrilon 1 bol horky jak fras, dvojka bola trochen sladsia a trojka je ako lizatko... naco to tak prisladzaju, neviem....skusim to cez javorovy sirup sladit, med este eeeee a duracelka nepotrebujem vecer 😀 ved poskusam a uvidime 😎

idem ja pochlastavat asi, co ine mi zostava 😎 robila som palacinky, ze si vezmem do prace zajtra a hadajte co? ostala jedna.... este aj ten prdoch maly zjedol dve, s "čoči" (čoki) 😀

lamada181
23. feb 2010

AHOJTE KOCKY MAM SA CELKOM FAJN NEMAM PRISTUP NA NET TAKZE ASI TAK SME ZDRAVI DRZIME SA A MAMINKA JAZDI JAK DIVA NA AUTICKIU AMA GRATULUJEM ESTčE SI VAS MUSIM PRšECITAT NEJAK DOZ ADU ALE TO AZ KED BUDEM MA TNET ZADARA A TAK V KLUDE
AKO VIDIM UZ VAM PISALA DANKA ZE IDEME NA ATAH JUJ SA TAKV TESIM JAK MALE DECKO UZ POTREBUJEM VYPADNUT SO STROTIP=U DRZKAJTE SA A OZVEMK SA VAM NEJAK CO NASJKOR SLUBUJEM 😀

zuzka1.
23. feb 2010

servuste zeny,

sme doma, malemu chybala izbicka, tak sme dofujazdili domov, teda dedkovci prisli k nasim pre nas. budeme doma 2 dni a v piatok idmee k nasim.

mm by mal prist v nedelu domov, zatial slapu jak besny, tak uvidime.

malemu je normalne smutno aj mne, kokos, takto dlho este nebol od nas prec. no ved zvladneme.

idem dat vinko, nasli sme u nasich tak dopijem 😀 😀

norik ja davam lyzicku kakaa 😉

norik1
23. feb 2010

Zuzi kakauko nepomohlo... oznamil mi, ze "čoči mieško, aňó? odloši mama", takze mama odlozila coki mliecko na stol a bolo po parade...
Juj uvidis jak sa maly pocura od radosti v nedelu ked mm pride dom... to je pohlad za ktory sa oplati trochen trpiet🙂 my to mame zatial kazde poobedie v jasliach a najlepsie je, ze vies ze to nehra, ze je to naozaj, ze sa na teba ten cloviecik strasne tesi 😀

Ama ser na florsalmin a vykloktaj hruskou 😀 alebo inym prijemnym ovocim 😀 😀 😀

zuzka1.
24. feb 2010

Breeee ranko damy,

mame krasny slnecny den, maly moj je ako anjel, varit netreba ani ucit zatial. pojdeme von, na nakup mensi a chcem dnes pohrabat zahradu, pozametat a tak podobne.jaaj noratmalne sa tesiim, pockajte o 2 mesiace uz budem nadavat 😀 😀

krasny den zelam kocky moje

blau
24. feb 2010

Ahoj, zuzik uplne viem ako ti je smutno a to mas vasich a vasich 😉
Ale, keby chodil casto aj na to si zvyknes aj nechcene. Chlapci potrebuju otca a velmi a uz su v takom veku, ked je pre nich otec prikladom.
Ja som bola u kadernicky, spokojnost....

Norik maly Fil takto sa s tebou dohaduje? zlatinko krasne..
Ama aj ja som leniva ja som bola co som tu raz vonku aj to som utekala na bicyku do lekarne 😅 Dnes poo pojdem. Maly nechce jest teple jedlo , tak ma z neho poraza. Inak vsetko ine papa.
Ale te sople ma take huste a stale a vela. Kasel uz nema. Kupila som mu sinupret, tak uvidime.

amatula
24. feb 2010

cafte

boze tam je užasne,bola som sneh odpratat spred brany,nech tam moze mm dat auto,lebo ku garazi je zla mokra cesta....
detuchi spia 😎
robila som palacinky...a nist..idem trochu pradlo poskladat..to je nekonecna robota 😒

a tekute ovocie mozem a dam asi aj dvojitu 😉 😀 😀 😀

jarka ako mas vlasy?

zuzka1.
24. feb 2010

JAAAJ ja taka nadsena z pocasia a tepla, ze som upratala zahradu, dala prat pracku cislo 2, prevliekla periny, navarila obed a pojdeme von s drobcom, ked vstane,

mata sneh???tu uz ani fliacik 😀

jarka haaro co??

blau
24. feb 2010

Vlasky super mam ich blondavejsie, strihavat davam len konceky uz mam celko dlhe. Nehavam narast.
Svagrova este nedala foto z oslavy a ja mam len take nijake, lebo sak ona bola hlavny fotograf.
Zajtra ma prist kamos na kavu, ale neviem ci sa nepojdem lyzovat, ale asi to neham tak. Nech sa mi choroba nevrati.
My tiez pojdeme na prechadzku.
Jaj tu super pocko to v At zima jak v riti a snehuuuu. Tu je uz taka skorojar a to ja mozeem.
Ani ten atlantik mi nechyba, mam full service maminka vari mnam mnam.

amatula
24. feb 2010

aj ja to mám rada toto..nemusim horuce leto ale milujem ked sa priroda prebudza a vidno to zo dna na den..to si vychutnavam ...
este by som chcela lyzovat aj Bobo,ale tak co uz...ved bolo toho dost

aj my pojdeme von ked sa deti naspia..tak sa stretneme...vonku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blau
24. feb 2010

ked sa deti naspia 😀 😀 😀 😀

ano na namesti? dobre dame este jednu kavu....

lamada181
24. feb 2010

ahojte koceny jakos mi ideme zachvilu na bio farmu pre jogurtik a tak juj sa tesim

amatula
24. feb 2010

bola som vonku cakala na namestí a nic 😕 😅 😀 😀 😀 😀 😀

teraz sa nudim ako havo..neviem co by som....

blau
24. feb 2010

ze ako havo mata tebe dnes ideeee 😀 😀 😀
My sme boli v kozmetike tam sme si dali zo par pol deci potom do restiky na halusky zapili pivom a veselooooo domov. Jaaj dobre nam bolo.... 😵 😵

Mata aj my sme cakali na namesti, ale asi sme sa minuli 😕

amatula
24. feb 2010

kokso ze par poldeci potom pivo..................... 😕 asi si idem aj ja dat....hhhmmmmmmm dopijem to cervene 😀

nudim sa lebo mm odbehol a ja vsetko porobene rozpravky sa mi citat nechce,a nemam co ked som tu autoskolu robila aspom som sa ucila....ved sa mozem dat zasa na daku skolu ze 😅

blau
24. feb 2010

no vidis studuuuuuuuuuuuuuj a budes studuvana 😀 😀 😀
a deze odbehol ten tvoj mmm? hm?
No dali sme si taku bylinkovu medicinu, najviac som vypila ja a dali sme si pivko, lebo sak volacim to zapit musime nem?

amatula
24. feb 2010

k svojmu ujovi a mojmu svagrovi 😀 😀 😀 mám vysvetlit 😀 😀 😀 😅

blau
24. feb 2010

uha tak dobre ak chces vysvetlit tak to sa aj da? 😀 😀 😀 😀

amatula
24. feb 2010

dá,uplne jednoduche..moj svagor je mm ujo 🙂
to mas tak ked svagor zacal chodit zo segrou mal 21 rocneho synovca ktorí sa mi priplietol do cesty 😝 😀 😀

blau
24. feb 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, tak teraz uz chapind 🙂

esteze ze ste sa nasli, tak a teraz tam mate doma tie dve najrychlejsie spermie.
TO sme sa na oslave smiali, ze aha ake spermie nam tu behaju . A svagrina no tie najrychlejsie 😀 😀 😀