Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
2. dec 2008

didi, to nie je kojenim, ale zmenou hormonov,neboj narastu, este budes mat hrivu;;; velku.. 😀

erikasadek
2. dec 2008

inac , pato sa narodil holohlavy, ale mal skoro zubky, josh ma hrivu, uz ked sa narodil, teraz nosi copiky, ale v puse toho vela nema... 😀

ekia
2. dec 2008

Tak my sme sa už vrátili z prechádzočku. Didi ja bývam na SNPčku, niesom z MI ale bývame v MI už 6rokov - kôli manželovej práci a už tu možno aj zakotvíme aspoň tak to vyzerá. 🙂

norik1
2. dec 2008

no maminy som nahodila kolaz 😎 Berte to tak ze som sa musela aj sama odfotit kedze tato na sluzobke 😀 este ze je samospust na tych fotakoch... Tie predne vlasy su trochu dlhsie ako zadne, som sa prave sama na sebe chechtala ze keby som bola blondina tak vyzehlim a bude zo mna Makepeacova 😀 😀 😀

zuzka1.
2. dec 2008

fihaaaa, norik skoda, ze si ho aspon trocha nevybila, aby bolo o com!!!!

na to brucho ziadna finta????

baby bijete svoje deti???viete ako to mylsim!!!ked treba!
😝

norik1
2. dec 2008

Zuzi na brucho ziadna finta....ja vyzeram presne ako si to opisala ty... 😝 😝 😝
Inac dieta nebijem lebo este nie je za co 😵 Ale ked bude potrebne capnut po zadku, tak capnem....nemyslim tym tak, ze mu ostanu modriny 😅

zuzka1.
2. dec 2008

tak tak, ved ked si neda povedat na 3krat tak to nejak musi ist, nie???
Zatial ani my, a dufam, ze to tak dlho ostane, moje dobrucke dietatko

zuzka1.
2. dec 2008

"Spýtal som sa boha prečo sa ženy tak ľahko rozplačú..." Boh odpovedal: Keď som urobil ženu, musela byt výnimočná. Urobil som jej PLECIA dosť silné na to, aby uniesla váhu sveta, ale natoľko jemné, aby poskytovali pohodlie. Dal som jej vnútornú SILU, aby vydržala pôrod dieťaťa a odmietnutie, ktoré veľa ráz okúsi od svojich detí. Dal som jej TVRDOSŤ, ktorá jej pomôže stále pokračovať, keď sa všetci ostatní vzdávajú a starať sa o svoju rodinu napriek chorobám a únave, bez sťažovania sa. Dal som jej CIT milovať svoje deti za všetkých okolností, dokonca aj vtedy, ak ju jej dieťa hlboko ranilo. Dal som jej SILU prijať svojho manžela napriek jeho chybám a sformoval som ju z jeho rebra, aby chránila jeho srdce. Dal som jej MÚDROSŤ, aby vedela, že dobrý manžel nikdy neraní svoju ženu, ale niekedy skúša jej silu a rozhodnosť stáť vedľa neho bez výhrad. A nakoniec som jej dal SLZU, ktorú vyroní, ktorá je výlučne jej, aby ju použila kedykoľvek ju bude potrebovať, aby to zvládla.Na tú slzu má naozaj právo, nik nevydrží bez slova toľko ako žena! Krása ženy nie je v šatách, ktoré nosí, v postave, ktorú má, ani v spôsobe akým si češe vlasy. Krása ženy musí byť v jej očiach, pretože tie sú bránou k jej srdcu, miestu, kde sídli láska. ....dajte si veľký pozor, aby ste nerozplakali ženu, lebo Boh počíta jej slzy! Žena vyšla z mužovho rebra, nie z jeho nôh, aby bola pošliapaná, nie z jeho hlavy, aby bola povýšenecká, ale z jeho boku, aby mu bola rovnou... Z miesta pod ramenom, aby bola chránená, a vedľa srdca, aby bola milovaná...

zuzka1.
2. dec 2008

pekne ze????? 😀 😀 😀 😀 😀

ekia
2. dec 2008

zuzka, normálne mi vyšla slzička 🙂
Krásne ! 😅

dididi30
autor
2. dec 2008

ekia aha, no ja som tam byvala 20 rokov ale som narodena v nitre a teraz tam aj byvam teda nie tam ale v uk 😀 no a co poraba tvoj drahy?

erika fiha, no nasej malej vysiel zubok ked mala 9 mesiackov, ani sme o tom nevedeli, ziadne problemi, teda nebolo slintanie ani kakanie ani plac
tak to znamena,ze maly bude mat prvy zub bud skor alebo neskor ako mala, ach jaj uz teraz placem 😢 😢 😀

zuzka hej pekne, sa teda mame toho my zeny dost...inak si klikni na moju fotku a precitaj si to moto 😀 😀

norik hehe ja som tam bola ostrihana minuly rok 😀 kocica 😉

dididi30
autor
2. dec 2008

ekia adamko je zlatunky 😵

dididi30
autor
2. dec 2008

norika!!! este mi napis ako robis take kolaze, boze ja take nic neviem ☹

norik1
2. dec 2008

Kamoska mi poradila super program - Wondershare a v tom to ide superlahko 😵 Len sa mi v tom nechce hrabat 🙄

ekia
2. dec 2008

didi, manžel vojak 😉,ešte by som vložila aj iné fotky ale majú veľku veľkosť a ešte som neprišla nato ako ich tam dostať, čiže zmenšiť 😒 V UK chceš ostať na stálo? Moja švagrinka žije v Škotsku a ani náhodou sa nechce vrátiť,
už si zvykla na iný život

norik1
2. dec 2008

ekia mas nejaky foto program? Adobe fotoshop? Microsoft Picture manager? Windows picture ad fax viewer? ACDSee Photo manager? Hociktory z nich ma funkciu "zmensit velkost"...

ekia
2. dec 2008

norik mám adobe veď si robím kalendár aj scrapiky, no že to ma nenapadlo 😠 Že ďakujem,asi si sedím na vedení 😀

zuzka1.
2. dec 2008

eki to nic!!!!!!stava sa!!!!
ja keby nemam informu v skle na strednej aj teraz by som ho nevedela asi ani zapnut!!!! 😝
Baby vy mate vsetky vysky porobene????

erikasadek
2. dec 2008

zuzka ja nie, a nevadi mi to, v 18 som vypadl

erikasadek
2. dec 2008

vypadla do sveta, auz som tam aj zostala... a poriadne dlho............... ja som nebola stavana na skolu.... stacila stredna a mala som dost, lenze to boli ine casy.... 😉

zuzka1.
2. dec 2008

kde teraz zijete?????

norik1
2. dec 2008

babule ideme trochu von...maly besnie 😵 v ecer so tu jak na (modrom) koni 😀 😀 😀

zuzka1.
2. dec 2008

moj maly spinka uz 2 hodiny, dospava asi noc, pojdeme ppkat a pojdeme aj my,krasne svieti slniecko!!!

erikasadek
2. dec 2008

zuzka ja zijem teraz vo francuzsku.... 😉

zuzka1.
2. dec 2008

erika parada!!!!ako je??boli sme tam na dovolenke!!nadhera, boli sme na riviere a potom v monaku ,ale to je uz ine.

zuzka1.
2. dec 2008

baby co hovorite na tu vztahovu vychovu?????
no podla mna to nie je bohvie co!!!!
Ved to dieta moze mat krasny a blizky vztah aj bez spana v spolocnej posteli alebo nonstop nosenia na sebe!!!!!
asi som cudna, ale ja som rada, ked sa maly hra aj sam, spinka vo svojej postielke sam!!!!ved tie deticky budu uplne bojazlive a nesamostatne, ked budu bez mamy, nie???

erikasadek
2. dec 2008

zuzka, tak to sme dve, tiz bez komentara, povedala si to za mna... 😉

ja zijem , v parizskom okoli, som pri versailles... 😉

je pravda , je to prekrasna krajina, len strasne draha... 😒

zuzka1.
2. dec 2008

no viem i predstavit, ved aj dovolenka bola mastna, ked nechces na nej zivorit!!!!!ale krasne bydlenicko, krasne 😀

erikasadek
2. dec 2008

som rad, ze sa ti pacilo.. a ty kde si , ak sa mozem spytat?

erikasadek
2. dec 2008

som rada.... boze moj tie moje chyby...., prepac..