Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
16. jan 2009

Ja by som tiez zavolala, mozno si vas zavola na kontrolu...

bre ranko!!!!

dzanka3
16. jan 2009

ahojte baby
myslite ze to take vazne?
dufam ze to len tie zubky budu....ale zavolam...dakujem...
idem mu este odmeratat..

kamaratka mi poradila hracku - nafuknuty - ale nie doplna mikrotenovy sacik - no to je teraz radostiiiiii 😀 😀 😀

zuzka1.
16. jan 2009

no to vyskusame aj my!!!!

dzanka3
16. jan 2009

no dlho mu to nevydrzalo - splasklo - asi predersvil sacik...

no terazt ma 37,7°C este neodcitane.....tak neviem....ale zavolam...

dzanka3
16. jan 2009

prave mi dosli tabletky...a ako sa to papa????
idem kuk kde som to objednavala..

zuzka1.
16. jan 2009

mne este neprisli!!!!!
doniesol kurier?

dzanka3
16. jan 2009

äno taky chlapcisko....
som si dala a isla cely byt povysavat - ved ze pred cvicenim 😀 😀 😀

zuzka1.
16. jan 2009

ty si expertka, uz i volal, za chvilu je tu!!!!!
tak si dam hned aj ja a uvidim. vazila si sa ???ja sa odvazim, nech viem ci sa nieco deje, alebo nie!
no dzanka, tak od dnes zaciname. pojdem sa vecer asi vytancovat, to bude moj trening. das si jednu teraz a potom druhu o 15,00 ako je pisane?
musime to sledovat, nech vieme babam potom poradit.
idem robit bryndzove halusky
😀

dzanka3
16. jan 2009

no asi aj ja o 15.00 druhu...
ja aj periny som si zacala prevliekat...tak dnes mam o pohyb postarane 😵 😵 😵
idem von spinkat...
a vecer som sa vazila - 🙄 🙄 🙄

zuzka1.
16. jan 2009

uz su tu!

erikasadek
16. jan 2009

ahojte kocky, ake tabletky tie na chudnutie?
tak uz sa konecne mozno date na chudnutie..... 😉

tak ja som dnes zaspala, tazke pato nebol v skolke hanba mi... 😀

zuzka1.
16. jan 2009

erika dnes je odpustene!!!ved je piatok!!!

erikasadek
16. jan 2009

jej si zlata... 🙂
ale nie obe deti sa zobudili tiez neskoro.. o 9:45 presne, soml ich pocula, ted pato osobne ma zobudil...
no co uz, sme spachtosi, a je to len skolka....

zuzka1.
16. jan 2009

nic sa nedeje, aspon si spolu uzijete krasny den. A ty si krasne vyspata!
dzanka aj tebe je tak teplo?
idem si dat aspon 30 brusakov, nech to skor zacne ucinkovat, cesto na halusky hotove, uz iba nech voda zovrie

erikasadek
16. jan 2009

zuzka, najprv brusaky a potom halusky.. 😀 😀 😀 😀

norik1
16. jan 2009

juuuj baby ta vy takto? tabletky papat, co? No nie je doping nahodou zakazany????? 😀 😀 😀 😀

Inac Filip ma vies ktoru oblubenu hracku? Prazdny sacok od vlhkych vreckoviek. Zalepim spät ten otvor a susti to a susti..... a este je dobra politrova flasa s nejakymi gulickami alebo suche neuvarene cestoviny - proste nech to hrka!!!

norik1
16. jan 2009

a nesiel nam dve a pol hodky net, tak som tu chybala fnuk

zuzka1.
16. jan 2009

no aj nas Saminko ma najradsej take "alternativne" hracky. a varechy, to je jeho!!!
Baby pravda su bryndzove halusky najlepsie na svete????a ta slaninka opecena!!!!ja odpadavam!!!!!
no som ja normalna??

norik1
16. jan 2009

ja by som sa v nich aj kupala... prave som kupila bryndzu, si ma inspirovala 😀 😀

dzanka3
16. jan 2009

no bryndzove halusky aj ja lubim 😀 a hlavne veela smotany na vrcha a dobre prepecena slanina 😵 😵 😵

norik no co ked nam to bez dopingu nejde....a len aby to islo aj s dopingom 🙄

uz dotrhal tri mikrotenove sacky....musim ist kupit flasu polliterku aj to vyskusame...este dajte nejake ihrunky do placu 😉

a dnes som malemu v lekarni kupila zubnu kefku - nastokne sa to na prst a brhlim mu tym jeho zubatka - tak drziii a uskiera sa 😵 😵 stalo to len 1,83eur...

norik1
16. jan 2009

Hej ja som mu to kupila tiez ze je to dobre aj na masirovanie dasien pri prerezavani zubkov 😀 zatial si to maly uzival, sa pri tom rehlil 😵 Dzanka Canpol Babies?

dzanka3
16. jan 2009

ano take norik....
my ideme von - musim sa ved hybat nemusim doma s malym spat...

zuzka1.
16. jan 2009

pozerali ste to v damskom maganize??????
kupim to hned v pondelok,sa mi to pozdavalo, len osm nebola v meste.
Pojdem aj seky platit, neznasam take dni, lebo miniem vela penazi a nedonesiem ziadne plne tasky!!!
svokra zobrlaa maleho von, mam veget, idem do sprchy, vyzehlit vlasy, pojdeme vecer na drink s manzelikom a svagrinou!svokra postrazi, chvalabohu.

dzanka3
16. jan 2009

zuzka a co je v damskom magazine?

my sme uz spat z vychadzky - meralo som malemu teplotu a nastasti ma uz 37,2°C teda po odcitani 36,7 a to je snad uz ok..nastastie...

zuzka1.
17. jan 2009

dzanka tam davali ten naprstok, ake je to dobre na dasienka a prve zubky!!!
ja dnes horzne stavy, po opici!!!!!!!!!!!!!!!!§neznasam to!!!!

Ozaj ta kamaratka, co bola na ten morfologicky ultrazvuk, ma babino zdravucke a uplne v poriadku!!!!!a bude to bdievcatko!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a dr v LV jej povedala, ze je chore a je to chlapcek!

dididi30
autor
17. jan 2009

ahojte zuzka to co je za lakarku, boze takto psychicky trapit mamicku a nakoniec je setko ok 🙂

inak my mame z dmky take 3 kefky, jedna na dasienka druha ked vyde zubok a tretia na cistenie, parada maly zatim ma len tu prvy, ked zuby nikde 🙂

tak ako pokracuje dietkovanie?? ja rano ovsenne vlocky, ale za chvilu pojdem do chladnicky, lebo som akosi hladna 😝 😀

a zuzi co si pila, ci co 😲 😀

dzanka3
17. jan 2009

super zuzka tesime sa s nou...tak uz nech len dobre veci ju cakaju...uz si dost chudatenko vytrpela... 😔

no vidis a ja akurat vcera som mu naprstok kupila..a dala som mu tam aj masticku na dasienka bolave a tak masirujem a on mlasti a oblizuje nasticku snad nevadi...

zuzka a party bola? sa mas....ja si dam za stamperlu a uz mam tocaky...zadny trening...a ved od VS daleko...a ty si akurat VS-lacka 😀 😀 😀

erikasadek
17. jan 2009

ahojte baby, dneska budem mat troha perny den, tak ma tu velmi neuvidite, ale budem na vas mysliet..

zuzka, hlava boli , co.. ale aspon ze stalo zato, ta opica, raz za cas neuskodi....

drzte sa..

amatula
17. jan 2009

zuzi to je z toho drinku 😀 co si sa vacer chystala.........
dlho som tu nebola ale snazim sa byt v obraze......inak tie hracky co ste spomynali aj mi pouzivame.....
dnes som dala malemu flasu,do nej fazulky ahrkal snou hodinu 😀

dididi30
autor
17. jan 2009

amatula , ty si sa ma pytala v inej teme ci som rodila v anglicku, odpoved ano, preco? 😀