Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
24. jan 2009

Pozname, ano nas ma tiez milion hraciek a zaujimaju ho nehracky, kable hrnce varechy...Dnes nechcel spat doobeda, tak som vyslala deda na prechadzku a kupit nejake dobosky. Mnam poobede ku kavicke. Otrasne pocasie, ale este ma neopustilo to potesenie z auta. Idem uz aj ja poupratovat a teda aj volaco navarit a taaaaaaak sa mi nechce. 😠

blau
24. jan 2009

Uz som zase tu, tak varenie sa nekonalo, lebo som zehlila a upratovala a naraz boli chlapi doma z prechadzky, tak poharik hotoveho jedla bol na mieste. Ale zajtra spravim tu svieckovu...hadam 😅

zuzka1.
24. jan 2009

ja som nevarila, vari svokra, malemu som dala mliecko, spinka na dvore, vsetko vyupratovane, na vecer budem mat ocistne kury, kupele a podobne. sa tesim, snad mm dovtedy pride!!!!

dzanka3
24. jan 2009

ked nam vzdy daju peniaze ze mu mame nieco kupit ....mozno keby kupili ony take drahe by mi to tak neprislo...ale ja by som asi nekupila nieco take drahe...ale tiez pozeram trojkolky na leto....

ja idem salat zemiakovy majonezovy robit a rezne a este aj kapra mame v mraznicke...upratala som uz vcera tak dnes len tak pianko sme 😵 😵

erika ako??

erikasadek
24. jan 2009

ahojte baby, ste zlate ze na nas myslie, my sme sa vratili az o polnoci domov, z pohotovosti na trafenie..
takze , mam zazracne dieta, ktore po troch dnoch nejedenia a staleho vyprazdnovania nestratili vel avahy, len 200G
takze nie 10% vahy huraa, vcera mal 18 krat hnacku!!!
no kedze som ho dobre hydratovala a dobre sa on strala pocas tych 3 dni tak to prezil bez ujmy, tak boli som nou nadseni.. teraz .. josh uz mu je ovela lepsie ako vcera , ulava velka pre nas.. uz len mal 2 krat hnacku, a zacina pomaly papat, sojove jogurt , nic viac... nechce... tak mu davam...

pato uz je natom lepsie, vcera bola tiez kriza, tak fajn, prave sa snazil jest no zaludok nevydrzal.. smola....

neviem c ste poculi co sa stalo vcera v belgicku, zabili dve deti a 8 mesacne a 9 mesacne v jasliach.. no hroza...
zobralo ma to..
tento svet je teda kruty......

dzanka3
24. jan 2009

ahoj erika no super ze sa to zlepsuje....sa tesim s tebou len nech to tak pokracuje..
ano v Belgicku toho smrada mali dorezat a nechat vytiect z krvi pred tymi chudakmi rodicmi - ine mu neprajem....

a aj v zline padol strom a zabil 10 rocneho chlapca a dalsich ludi zranil- same zle veci vcera davali. 😢 😢

erikasadek
24. jan 2009

dzanka dakujem, si zlata, no mas pravdu, same zle veci.... ☹

amatula
24. jan 2009

ahojte kde ste kto 😕 🙂
mi sme maali navstevy lebo bolo utorok Dalibora,ale som rada ze uz odisli 😝

zuzi ta trojkolka je bomba,ty brdo 😵 ale moj muz mi povedal ze so........in máme doma dost 🙄 😝

erikasadek
24. jan 2009

zuak ta trojkolka je super, to ti mozem potvrdit s vlastnej skusenosti... 😉

penelope2066
24. jan 2009

caute babule,poslite aj mne to video lebo uz ho stiahli z netu. e.madarova@post.sk

zuzka1.
24. jan 2009

penelope odoslane!!!!!

erika mate ju???aka je????inak gratulujem, ze ste ako tak zdravsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zase sa potvrdilo, ze si Mama a nie len mama!!!!!!!
amamtula, kde sa tulas cely den??
my sme mali hraci maraton s malkym, uz my z neho prepina, rozblaznil sa a nie a nie prestat!!!!!!!
K tomu Belgicku, hroza, som mala zimomriavky z toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ako s anieco taketo moze stat!
idem sa rychlo najest, lebo bude neskoro!!!!!!

zuzka1.
24. jan 2009

penelopa nemas iny mail, nechce mi to na post odoslat

dididi30
autor
24. jan 2009

caute, to co za mailiky posielate 🙂

a ja chceeeeeeeeeem, prosim 😀
zuzka 😉 😀

norik1
24. jan 2009

Cafteeee mamuse, tak konecne som online po celom dni upratovania a odmrazovania toho obrovskeho mrazaku, ani som netusila kolko ko.otin tam mam... a to doslova...takze zajtra pecieme jahnaciu labu, mm uz napacoval...ani neviem kolko v tom mrazaku trcala...

wow Zuzka ta trojkolka to je teda kus!!! Ja pokukujem po golfkach momentalne, hladam nieco lahucke a skladne, nemate niekto tip?

Inac baby mne sa Filip nenormalne poti... neviem, ci je to reakcia na to ockovanie, ale normalne ako keby mal navaly... raz je v pohode, suchy a o 5 minut mokry jak mys... uz zacal kychat...cely den mu len hlavicku susim... a v noci ked lezal vedla mna tak som sa zobudila na to ako kope, mrnci, rukami rozhadzuje - pritom ale spi - a komplet mokry, este aj ja som mala tricko mokre... no des 😒

zuzka1.
24. jan 2009

norik to je asi ozaj z toho ockovania,aj nas samko sa potil po ockovani!!!!!!

penelope2066
24. jan 2009

mam aj penelope2066@azet.sk

zuzka1.
24. jan 2009

penelopa odoslane

amatula
24. jan 2009

drobci okupany 😎 este dako uspat a je veget 😵
norik nechces prist aj knam 😉 mi tam máme tych ko......tin asi este viac ako vy 😀
filipko sa moze potit aj z ockovania,ked si pisala ze je ja nervoznejsi.... ale ked kycha,mozno nanho nieco lezie.no dufam ze nie 😉

zuzka1.
24. jan 2009

aj u nas je uz dokupane, este papaju, oco ulozi, idem do vane, chystala som sa cely den, len mm robil az do vecera, tak nebolo kedy.
No a to si zoberte, ze my mame doma mraznicky 4!!!!!ja tam vzdy posielam muza!!!!

amatula
24. jan 2009

zuzi a vy co mrazite aj korenini 😀 😀 😀

erikasadek
24. jan 2009

zuzka ty si zlata, tak mi lichotis, este sa budem cervenat......; 😉 😵

no, ano, je dobra slubujem ti ze budes spokojna.. pouzijes ju dlhodobo.... 😉
kocky vy ste sikulky, a ja stale len dezinfikujem, no josh este to nie je ono, ale dnes mlal iba 3 krat hnacku, ale zato poriadnu, a vyvracal sa len raz, ale co uz.. hlavne z emu je leppsie...

ste nepapa, ale aj to pride.... hlavne ze pije....

no idemn si deti vykupat , vcera ani vo vani, neboli, kvoli , pohotovosti, no nebudem ich predsa sprchovat o polnoci..nie? 😉

zuzka1.
24. jan 2009

amatula svokor je polovnik, tak mame doma vsetko mozn, diviaky, jelene, jelenice, muflony, dnailee, bazanty, zajace a normal kurence, bravcove len v jednej, to je iba ja!
erika to uz bude len lepsiea lepsie. ziadne strachy!!!ved su to chlapi ako s apatri!!!
idem s aja venovat manzelikovi, nech frfle, ze len chatujem a surfujem!
pekny vecer damy!

amatula
24. jan 2009

zuzi aj tvoj frfle 😀 a ja ze to len moj ............
idem aj ja dat deturence spat................a potom muzika 😀 😀

norik1
24. jan 2009

moj frfle furt!!!! ze vraj som hipozavislacka - na konoch!! teda na modrych he he 😀 😀 😀
Zuzka juj tu divinku by som si dala hmmm a ked budem chciet mm tyrat tak mu urobim zajaca he he 😀 😀
Erika tak to je dobre ze sa chlopi maju lepsie, tiez mate super start do tohto roka hmmmmmm
Amatula - Inac s tym kychanim - ja mam pocit, ze maly zacal kychat prave kvoli tomu poteniu, ze trosku prechladol...do obyvacky totiz nemame dvere (predosly majitel odpilil panty a my sme tam potom dali drevenu zarubnu) a mam pocit ze trochu do obyvaku taha... idealna kombinacia na kychanie...

mm teraz dopozerava MM - midsomer murders - lebo vecer zaspal he he a ja nie...a potom nas caka este jdna cast 😉

dzanka3
24. jan 2009

baby a ktory muz nefrfle?aj moj frfle....ze zavislacka...furt tu sedim....ale ved som uz aj vselico pokupila cez net: ohradku, hojdacku, hrazdicku...ked do obchodu ma nevezme tak co 😵 😵 😵
ale zas on je spokojny ze ma pokoj a kuka si tu vojnove folmy - uz cakam ze nas udaju ze sme nacisti - stale tu ide nieco o hitlerovi..(malym h velke nezasluzi)

no vidis zuzka - tu je pes zakopany preco si taka divá - sak ked len divinu papate 😀 😀 😀

a na dedine to je tak(alebo v dome) aj nasi maju 4 mraznicky - a z toho tri su urcite zapnute 😵 ...ved ked ideme od mojej mamy ako z nakupneho centra nalozeni 😉

norik1
24. jan 2009

DZanka tak to ti poslem toho mojho, nech si ruky podaju 😀 😀 😀 aj moj je zavislak na vojnovych filmoch a furt tu fici nieco o 2. svetovej vojne, Stalinovi, Hitlerovi... raz za cas to prelozi Krstnym otcom, aby neslo stale to iste dookola 😀

dzanka3
24. jan 2009

norik ten moj to preklada katastrofickymi...a ja nemusim ani jedny ani druhe filmy....tak potom si tu zavislacim 😀

ale dnes slubil ze koonecne tento crep preinstaluje - tak snad to stihne do rana - aby som tu mohla rano byt 😵
idem mu uvolnit flek
dobru nocku 😔

amatula
25. jan 2009

bre ranko 😵 😵
ako ste sa vyspinkali???
musim ist umyt riad 😝 este ze vari muzik 😎
a asi zrusim vianocny stromcek ble 😝 len sa mi vobec nechce 😝 ale ked sa mne bude chcet bude velka noc 😅

zuzka1.
25. jan 2009

bre ranko,
ja robim ranajky, sa mi varia vajicka, manzel s maly m sa valaju este v posteli.
u nas v nedelu veget, vari vzdy svokor, takze pohodicka, poobede na prechadzku a k starej mame muzovej pozret, nech je babicka spoojna!

blau
25. jan 2009

Dobre ranko damy: tak ja uz dnes snad urobim malemu tu svieckovu, ak mi do toho nic nepride. Ked hovorite o mraznickach, tak v starom byte sme nemali mraznicku vobec a to som mala nerv, lebo obchod 3km a ked muz nebol doma, tak som si mohla fukat. Teraz mame v novom bytiku mraznicku, ale aj obchod pod nosom tak mrazim iba, ked mam navarene na viac dni, alebo nejaky polotovar. Ale na Slovensku je to tak, mrazaky musia praskat vo svikoch. Az otec raz zrusil mrazak a kupili novu chladnicku s malym mrazacikom, no ale mamina zvyknuta nakupovat a skreckovat a nema to kde davat, tak otravuje susedov 😒
Idem sa skulturnit a to sa akurat maly zobudi a pojdeme von.
Pekny slnecny dnik Vam prajeme 🙂