Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
15. feb 2009

ja este nespim ale uz idem lebo mm ma odtial duri het.... tak pa babule zajtra 😀 sladke snicky

erikasadek
15. feb 2009

baby ste zlate , ale on ma naozaj alergiu.. ona je potrvdena aj lekarom..

6 choroba vyzera inak.. ona nezmizne s hodiny na hodinu, alebo s na par hodin a znova pride.. naozaj je to laergia.. a nedava 3 cm flaky po tvary a po tele..

dalibor je sikulka na tom svahu sa predviedol.... 😉
muselo byt super....
tak nam film skoncil.. pekne sme sa pobali.. super film...

norik1
16. feb 2009

A to co za film ste kukali? vojnovy??? My sme kukali vcera Mamma mia a tiez sme sa rehlili jak blazni, dobreeee to spravili 😀 aj ked Meryl Streep moc nemusim, toto bolo dobreee, klobuk dole pred nou

zuzka1.
16. feb 2009

dobre ranko kocky, my sme vcera uz o pol 9 spali aj s mm, krasne do rana do 8, maly ani raz nemukol, sme si pospali riadne!!!!!!!konecne!
amatula urcite mu to islo vybnorne, maly lyziarik!!!!!
dzanka tu ani nebola?
ake plany na dnes????my nebudeme robit asi nic, mozno pojdem na jazdu, uvidim co povie instruktor ci moze, ak nie, budeme doma s apekne hrat.
Vcera tu bola vecer mm stara mama s ujom-stary mladenec. To tu uz bola kamoska s frajerom, pili sme cajik a kolaciky hltali a v tom prisli oni. Maly ked videl kamosku 1x od zaciatku bol s nimi kamos, ked pride stara mama len reve a huci, no strasne, jak keby ho isli bt.
Potom sa k tomu pridala svokra moja ne/podarena a zaciatok katastrofy.
Slubila som mm, ze nebudem komentovat a p.c.vat, za kazdu malickost.
Ale mm bol prvy,ktory to nevydrzal, lebo moja svokra by bola njaradsej , aby maly za 5 minut ukazal co vsetko vie, tak mrncal, mal na salame, len si ho prehadzovlai, namiesto toho aby sa s nim nejak normalne hrali. Na infarkt, ale mm ho ozobral, povedal nech ho furt nenatahuju a isli sme k nam hore. A bolo, taka spokojnost, ze az!!!

amatula
16. feb 2009

bre raanko 🙂
zuzi dobreee 😉 ani ja nto neznasam a este neznasam mudre rady 😠 tie ma vzdy vytacajú 😝

no ja dnes makam.....prat,zehlit,varit....lebo som sa tri dni flakala 😅 a to chcem este prezliect periny 😖
tak idem....
pekny den 😉

zuzka1.
16. feb 2009

amatula ani nehovor!!!tych si ja vypocujem pozehnane!!!!!
takze dnes mas praocvny den???nezavidim

erikasadek
16. feb 2009

baby mne to zrusilo ked som pustila prispevok.. isiel ma slak trafit.. tak znova a teraz v skratke...

norik, bol to film od spielbrga vojna svetou s tomom cruisom.....
jeden s tych filmou , pri ktorom si clovek povie do certa co by som robila ja a co deti????

amatula pekny upratovaci den prajem........ 😉
*
zuzka mas dobreho muzicka.. 😉

no josh sa dnes zobudil , mal len na tvary flaky, ale uz sa mu zacina znova roztahovat po tele.. ach jaj?? idem kupit homeo.. aby soml ho liecila inak, nehodlam mu davat stale silne lieky , a+ kortikoidy vnutorne a vonkajsie...

blau
16. feb 2009

Ahojte, aj ja som dnes pracovna mamicka. Bola som v obchode teta predavacka mi nedala akciu, tak jej hovorim, no ale v regali to stoji tolko...Tak isla skontorolovat a pekne sa ospravedlnila 😎
Potom som isla kupit neteri darcek, lebo ta je presne o 2tyzdne mladsia od nasho Luca. Kupila som pyzamko za 3,99euro samo este nakupim, ale taka som spokojna znackove a taka cena. Teraz je tu super su same vypredaje, tak sa oplati. Potom sme prisli maly sme zemiaciky so zeleninou a rybu. Vsetko zjedol nakojil sa a teraz spi. Hurrraaa 🙂
Ked je hore nemozem nic spravit liepa sa po kychynskej linke a tak....
Idem umyt riady. A ozaj spravila som si kavu a zjedla balik keksov. Fuj a teraz mi je zle 😝
Eri tak nech tie homeo zaberu 😉
Zuzi aj ja mam rada mudre reci... 😠
Dzanka nikde?
Amatulka ja sa tak tesim, ked maly budem mat 3roky a aky bude lyziar 🙂

zuzka1.
16. feb 2009

blau dobre si nakupila, v nitre v cocodrile maju 60% zlavy a ja sa tam nemam kedy dostat, mm nema cas, otravujem kazdy den a nic sa nedeje, tak ma poraza!
dzanka chod aspon ty, trosku ma to upokoji!ze je to uz dost prebrate, ale pre mnesie deti s ada vybrat este.
Aj ja som si spravila kaficko, idem nalozit mm papat a dat aj malemu, potom pojde spinkat!
asi pojdeme von, uvidime, ale snezi jak besne

blau
16. feb 2009

To vazne snezi? Ja sa na to kaslem, kedy bude jar?? Minuly rok bolo super pocko a teraz?
Cocodrilo ja mozem, ale nic nemam z tadial, lebo tu to nemaju, teda nevidela som, a v Pd tiez nie. Len kamoska malu oblieka z tadial. Zuzi len otravuj...a pojdete. Ja si tiez vymyslim vzdy strasny dovod aby ma Mario zaviezol jemu strcim maleho a ja nakupujem. Musim pozhanat este nejake veci na oslavu

zuzka1.
16. feb 2009

na maleho oslavu??co planujes??,daj tipy!
mario je slovak??

zuzka1.
16. feb 2009

Kinder cokolada
stužený tuk,
350 g kryštálový cukor,
3 dcl vody,
vanilkový cukor,
50 g kakaa,
1/2 kg sušeného mlieka.


Ako jedlo pripraviť :

Vodu, cukor a vanilku varíme na miernom ohni 4 minúty (musí vrieť). Odstavíme a zmiešame s tukom. Do vlažnej zmesi vmiešame sušené mlieko. Zmes rozdelíme na polovicu. Do prvej polovice vmiešame kakao, vylejeme na vymastený plech. Keď zmes stuhne vylejeme druhú polovicu a necháme stuhnúť. Obmena: obe časti môžeme nechať stuhnúť a navrch rozpustíme mliečnu čokoládu.
asi to zajtra urobim, amatula to by si aj ty zvladla!!!!!

dzanka3
16. feb 2009

ahojte
tazky den....bola tu mama so svagrinou a detmi...no strasneeeeeeeeeeee....dvaja chlapciska to stale zhanalo, behalo...stale nieco na seba by zvalili,Martinkovi hracky lincovali..a jeho chudacika len na rukach aby ho nepostupali 😠

zuzka super recept niekedy musim vyskusat - ked schudnem tych 15kg 😢 😀 😀 😀
a kde je v NR cocodril???ved ja ani neviem ze tu take mame... 😅

veru pocasie sa dobre zopsulo...snad to dlho uz neptrva a bude konecne jar 🙂

norik1
16. feb 2009

Jeeeej cafte mamusky tak sa ozyvam az teraz vecer lebo perny den!!!

Rano ku kamoske, vratila sa po mesiaci od svokry v Kuvajte, potom zdrhacka k neurologicke (zasa raz bola z maleho v tazkom soku, ale uz iba na rok pojdeme na kontrolu a uz potom konieeec) a tam som stretla kamosku co sme spolu lezali na izbe po cisarskom, takze dvojhodinova prechadzka domov - nevideli sme sa pol roka, ved byvame len na tom istom sidlisku, nie? No a ked sme vyslapali kopec tak som vyzdvihla druhu amosku co zije v Prahe a pride 2x do roka... este stale tu je 🙂

Dnes asi odpadnem... Zajtra idem konecne do servisu pre auto lebo to MHD dnes nebolo nic na moje krehke nervy 🙂

norik1
16. feb 2009

Zuzkaaaaaa DAKUJEEEEEEEM za CD, dnes doslo, vsetko ok uz ficime na yellow a green 😀

zuzka1.
16. feb 2009

norik super, uz som sa chcela spytat ci to prislo, lebo ved vieme aka je Slovenksa posta!
ja som tu mala kamosku, hrali sme s malym a kecali do nekonecna a potom sa sli s malym prejst!
dnes to mali asi vsetky take blaznive. 😉
amatula etse stale asi upratuje 🙂

monkula
16. feb 2009

nazdaaaaar 😀 😀 😀 😀

blau, spomínala si, že si kaderníčka, prosím Ťa, existuje niečo ako trvalá, teda aby som mala na dlhšie vlnité vlasy, a nebolo to také drastické ako trvalá? Chcem len také väčšie vlny, nie byť baran 😀
Ďakujeeeeem 🙂

norik1
16. feb 2009

No ja som dnes ostala cumiet ako puk... ta kamoska co sme spolu lezali, tak sme kecali cestou domov a chvalili sa detvakmi ... ona ma dvojicky, narodili sa predcasne a jedno bolo operovane na reflux.... sa bavime, ze "uz ti vsetko je maly?" a ja ze "no hej, skoro vsetko"...a ona ze "my uz jeme vsetko. Ale uplne vsetko" a ja ze no ved aj my skoro vsetko...no a potom zneli moje odpovede asi takto: jaaaj no ja som mu este citrusove ovocie nedavala, bojim sa alergie kedze ja som alergik....no ani kolace sme este neskusali.... nie, Fil este nevie ako chuti neska... nie, kravske mlieko mu nedavam, ja mu este kupujem Nutrilon!!!!!
Kokso chapete to?

monkula
16. feb 2009

norik, osem mesačnému kravské mlieko? 😲 😲 a koláče? 😲
Ja teda nie som veľmi striktná v jedle, Chiarka papala mandarínky od roka, ale toto j priveľa 😕

dzanka3
16. feb 2009

norik mas super kamosku sikovnu..a este aj predcasne narodene deticky ma ...pekne... 🙄
aj svagrina si pamatam tomu starsiemu davala pozor co a kedy..a tomu mladsiemu povedala nech je vsetko nebude vymyslat ze co chce a nechce...a teraz ten mladsi je alergik asi na vsetko - ved aj dnes boli na alergologii...

zuzka1.
16. feb 2009

no ja tiez nie som nejak extra striktna, ale mlieko, kolace, citrusy a spol mu veru nedavam!!snazim sa tak, podla toho co je odporucane a primerane jeho veku, kriste!!!
monkula vitaj medzi zivymi!""""

monkula
16. feb 2009

zuzka, máme dačo s PC a teraz píšem na notebooku, ale nemám o rada, tak nechodím na MK 😅
ale mi sakramentsky chýbate ☹ ☹

monkula
16. feb 2009

miláčky, že nám pošlete hlas 😅 😅 http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6177

mikalove
16. feb 2009

mon,10* 😉

monkula
16. feb 2009

dík mikalove 😵 😵

dzanka3
16. feb 2009

pekna foto a Chiarka este krajsia...klikla som na 1é snad je to tak ok...?

monkula
16. feb 2009

dzanka, jeden je najmenej, 10 najviac....
Ďakujem 🙂 🙂 😉 😉

mikalove
16. feb 2009

už som ti ten link ukradla aj babam do lovely nech ti daju hlas 😀

norik1
16. feb 2009

a nescafe? teda ta moja neska???? juj a este tvaroh v pohode... no ja som len kukala... ale bola so svokrou, ktora ju vehementne podporovala, takze to bolo 2:1 pre nich... ked som namietla nieco o tazkej stravitelnosti bielkoviny v kravskom mlieku tak som pocula len to ze to je "marketingovy tah" a "ved malym nic nie je".... no som sa nezmohla na slovo lebo som musela vela chodit aby som taky sok rozchodila!!!

zuzka1.
16. feb 2009

monkula 10, iba raz sa da, ze????