Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
24. feb 2009

Eri hlavne bude rychlo po tych hruskach kakat 🙂 su to dobre srackopudy he he

no idem na tie perly...

amatula
24. feb 2009

zuzi ako sa tie hrnce volaju??myslim ze ich ma mojea svokra 🙂 a su dobreeee

cakam na tie perly 😎 😎

norik1
24. feb 2009

takze bola tu babka/svokra a jej mama cize starka...tie dve sa predbiehali....

babka: no ja neviem ci to dobre tota odsavacka na vysavac... ja som sa pytala svojej doktorky (!!!!) a ona povedala ze to moze poskodit polypy v nose....(v preklade, bola u svagrinej a toto je z jej hlavy, lebo oni asi nemali odsavacku na nos a preto je to najhorsia vec na svete)

Starka: daj mu jejsc, je hladny.
Ja: Babko, pred polhodinou pil mlieko, jest bude az o dve hodiny najskor...
Starka: aľe von je hladny, kukaj naňho jak še kruci
Ja: babi, lezu mu zuby, celu noc robil bordel a je unaveny, ale hladny nie je...ved teraz pil mlieko...
Starka: juj ta mlľeko už vyčural šak to sama voda, daj mu kus poriadneho jedzeňa...
...na chvilu som rezignovala....naobedovali sme sa....
...a o chvilu babka malemu...Vidziš, vidziš, mi už jedľi ľem tebe nichto jejsc neda....muj chudačik...Daj mu jejsc!
Ja: Nedam! nemoze tolko jest lebo rychlo priberal a nesmie sa prejedat...
Starka: Ty mne nehovor keľo ma jejsc, ja vychovala tri dzeci ta asi znam, ňe?

...a ja som penila....

zuzka1.
24. feb 2009

norik citala som to svokre, aj mojej mame!!!!!!
sa tu sulame vsetky 3!!!!
krasny den, norik ty is len po vychodsnarsky, to je strasne smiesne

norik1
24. feb 2009

Starka: slovaci piju malo mľika, juj ta ja pijem pul ľitra každy dzeň, hej hej pul ľitra, bo to bars zdrave, keby šicke piľi mľiko to by bul švet, Ja sebe večar nadrobim rožka do mľika a nebudzece veric, ale odkedy pijem každy dzeň mľiko, už me ani šerco neboľi!

zuzka1.
24. feb 2009

norika ta to bars dobry monogol!!!!
ja odpadavam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
daj este, etse, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
24. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

😀 😀 😀 😀 😀 😀

norik daj si od babky povedat 😠 😀 😀 😀

norik1
24. feb 2009

juj dzifky ta hamujce dakuščičko, šak ja aňi neznam dze na tej klavesnici tote mäkčeňe, ňe?

norik1
24. feb 2009

Ozaj, Fixinela krasne vyzrala tu stavu z cervenej kapusty z orandzovych spar medzi kachlickami v predsieni na chodbe... dokonca vyzaraju este krajsie nez predtym... stale nechapem, preco svokra vybalovala kapustu na chodbe a nie v kuchyni 😖 V kuchyni by sa asi prilis rychlo upratala a chodba je celkom nestandardne miesto....

dzanka3
24. feb 2009

norik 😀 😀 😀 😀 lepsie ako komedia
no este popis volaco nech sa tu rehnim sama pre seba
nooooooo daj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
24. feb 2009

norik..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dzanka3
24. feb 2009

kasle na nas natahuje nas jak gumu v trenkach 😠 😎 😎 😎

erikasadek
24. feb 2009

asi , mozno uz spi, alebo jej zhabal pocitac, ako mne moj muz, dnes vecer.. 😠

dzanka3
24. feb 2009

erika to vazne????este ho trestas furt?

alebo uz spi po tazkom dni...isla sa na to vyspat 😀 😀 😀

erikasadek
24. feb 2009

netrestalm, len zacina teraz vysrkovat rozky , ked som sa stiahla ja tak zacina on.. no; nakopat je ho malo.. 😖
ale nei, proste s amu nepaci ze som na netet ked pride domov vecer...

erikasadek
24. feb 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/sexualne-zneuzi...

baby je mi na nic ked som si to precitala tak naozaj je mi nanic...

dzanka3
24. feb 2009

a zas to ma aj pravdu....chce aby si okolo neho chodila....chlapy 😀 😀 😀
a ten moj ked maly zaspi sa odnese do dielne a nemam okolo koho chodit.....a teraz dosiel pred chvilkou a zas knizku ma vruke - cita vsetko mozne a nemozne o psoch - ma teraz taky sabes 😀

zuzka asi vari v tych novych hrncoch - ale sak za te penaze aj same by mohli nie???
ty spominas casto remosku - a to take co sa zakrije a nalekrtinu to je??? to sme volakedy doma mali - skladane slize sme v tom robili...............vidiiiiiiis zajtra by som mohla take urobit ked je ten popolec

jezis sak zajtra aj svatek mame - sak skarede divky maju svatek 😀 😀 😀 😀 😀

dzanka3
24. feb 2009

no veru taku spinu len obesit - ako moze vlatne decko takto znicit!!!

erikasadek
24. feb 2009

aky sviatok.....? 😉

na remosku nedam dopustit.... 😉

jezisi, dzanka mne je strasne len ked si predstavim co jej j robil tomu dietatu.. to snad ani ni eje mozna, a ta jej matka,; no zabit malo... 😠 😖

erikasadek
24. feb 2009

dzanka len kastrovat takychto uchylakov len rezat nic ine nepomoze...

dzanka3
24. feb 2009

erika zajtra je popolcova streda - zacina post....u nas sa hovori ze aj skareda streda.....no a potom ze skarede dievky maju sviatok 😅

zuzka1.
25. feb 2009

dobre ranko damy, ako sa dari????
ake plany na dnes???
ja idem na jazdu o 13,00, inak nebudem robit asi nic. Mala by sm sa ucit, v piatok mam skusku.
Dzanka zase manazment Uz akoze v letnim semestri.

amatula
25. feb 2009

bre ranko 🙂
este raz som sa zasmiala ked som si to precitala tu východnarcinu 🙂 😀 😀 🙂 😀 😀 to musim vecer muzovi ukazat 😀 😀 🙂 mam ja dost z tej starkej 😉

vecer mi Mato nechcel zaspat do pol noci som ho naddrdala 😒 😠
ale rano vstal ako maciatko 😵
idem ja rajcinkovu uvarit a uvarim ju aj Matkovi,,len uz si nespomeniem ako som to Bobovy varila 😕 zasa musim carovat.........

zuzka1.
25. feb 2009

davas malemu rajcinky????
amatula tie hrnce su ametist, ale mame aj zepter, ale len jeden. Ten stal tolko co tieto dokopy.
Este sme kupila take vankuse, dobre sa na nich lezi, sme ich skusali, tak sme si kupii, norlmane stoji 13Eur, teraz len 30!!!!ked sme brali tie hrnce.
MOja mama si zobrala tiez aj suseda, mali ich po 170Eur/kus, brali iba jeden. Inak stoja 430Eur kus.
Dobre, vari sa bez oleja, rychlo a chutne.
Len ci ich budeme tolko aj pouzivat.Do 2 tyzdnov by mali prist.
Som zvedava teda.

amatula
25. feb 2009

tak to nie to co ma svokra je daka firma estcon 😅 alebo ako sa to pise 😖 😅 😕 😀
su to take hov....da tazke,teflonove ale varia supre das mäso a nemusis nan hodinu anio mrknut 🙂

robim mu teraz prvi raz rajcinkovu z kupvaneho pyre,,od tych 10mesiacov moze ..je velmi zdrava 😉
mozes dat aj rajciny cerstve ked sa ty atim chce prplat 😖
inak rajciny mi dalibor vobec nechce!!! 😠 ani tie suprove v lete!!ale rajcinovu a kecup by jedol denne 😅

zuzka1.
25. feb 2009

amatula to ma ssi po mne! 😀 ja cerstve rajciny ani citim, smrdi to jak hov.ado, ale kecup a polievku milujem!
tieto maju platinovy povrch, uz nie je dobry teflonovy, lebo sa dostavaju do jedla casti teflonu.
O pol roka uz nebudu dobre platinove, uz budu zase ine a nakoneic sa zase vratime k smaltovanym, lebo budu najlepsie.

amatula
25. feb 2009

slniecko sa zobudilo,,popretahovalo kosti...
cez mrak hlávku vystrcilo,,zasmialo sa od radosti....... 🙂



baby ja som upne mimo 😀 ...u nas akoze normalne po dvoch tyzdnoch snezenia vyslo slnko 😵 😵 😵 😵 😵

az ma oslepilo 😎 😎 😎 😎

zuzka1.
25. feb 2009

aj tu je krasne, pojdem s malym von, normalne je teplucko 🙂

erikasadek
25. feb 2009

ahojte baby, aj tu vyslo slniecko.....

zuzk anechcem ta nastvat, ale tie hrnce si platila drahooooooooo... ☹
ale hlavne z esi spokojna.. 😉

vela stastia na jazde... 😉
tak ja neviem co varit , dnes, som v koncoch... 😒

zuzka1.
25. feb 2009

to my je jasne, tazko ich zohnat, nadhodenych maju hadam aj 400%, ale srat na to, sme boli nimi ocareni vsetci dokopy, tak to moc neriesime, radsej