Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
17. máj 2009

servus norik - vedie monolog 😉
my sme stale este sami - mato je nejaky mrzuty - pusti rev len tak bay rec nestala....neviem ci ho tie zubky bantuju ci co cviciiiiiiii 😠
zajtra ideme na poradnu - som zvedava co bude.....

a malinky ti norik uz bezka ? tak aj vy uz mate veseloooo 😀

amatula
17. máj 2009

ahojte kamosky 😀

ja vas zanedbavam.................Matko má brusnu chripku 😢 😔 place vracka kaká................a je len zavesení na m,ne

pa zajtra

norik1
17. máj 2009

juj Ama tak to sa drzte, nech sa rychlo vyliecite 😉

zuzka1.
17. máj 2009

ahojte dievky,
amamtulka, nech ste skoro zdravi.

my sme boli u sestry cely den, bolo nad ocakavnaie super. Susedin maly(svagrova neter) ma syna 1,4 roka, tak bola zabva. robili si zle, potom sa pekne hrali, na zaver znicili co sa dalo. Ale paradicka, co vam poviem.

krasne bolo, zajtra budem cely den doma sa slnit, len nohu zakryjem, nech mi na to nepali.

erikasadek
17. máj 2009

ahojte vidimm ze si uzivate vo velkom norik blahozelam ku chode niu sikulka je to

amatula
18. máj 2009

bre ranko

blau dufam ze ste doma a cesta bola v pohodke 😉

norik este gratulujem Filipkovi k chodeniu a co dodat uz je velky chlap ked aj zo salky pije 😉

mi sme o piatku v pohotovosti ☹ Matko daku tu chrontu no hrozne je na tom....sobotu sme boli u svokri...Dalobora zobral dedo von nech sa nenudi....a mi sme boli vo vnutri....Matko 39teplty...
vcera sme boli chvilu v meste,uz vyzera aj lepsie ani tolko negrcka a nekaka,no keby ste ho videli teraz mi zaspal..len lezi a kde ho dam tam ma caka.....no hrozné 😔 uz sa mi to nepaci ak sa to nezlespi zajtra pojdem este k dokine......
inak sobotu sa nam tak pogrcal ze mu vbehlo az do dychacich ciest a nemohol sa nadychnut,,,,,,bolo to hrozne 😢 teraz sa od neho nepohneme!!

idem si rychlo porobit kim spinka..

pekny den 😉

zuzka1.
18. máj 2009

jaaaaj dobre ranko,
amatulka nech to uz aj prejde!!!!chuda male

norik1
18. máj 2009

Chudacik malicky, daj mu za nas pusu na cielko ze nanho myslime a nech mu je rychlo dobre.... strasne, ta bezmocnost ked nevies vlastnemu dietatu pomoct, vsak?

norik1
18. máj 2009

...a dakujeme, zlate ste kamosky 😀 uz bolo na case, aby sa daco udialo, bud vysiel zub, alebo zacal chodit - holt nohy ho posluchaju viac 😀 😀 😀

erikasadek
18. máj 2009

dobre ranko amatula tak nech sa len cim skor vyzdravie chuda jedno male gastro je potvora hnusna ked ju chytis ☹

norik1
18. máj 2009

a my sme spolu s erikou telefonovali be be be be 😀

amatula
18. máj 2009

norik pekné..ocividne mas z toho pekny pocit 🙂 😀

Matko zasa buva a ja zehlim...boli sme chvilu na dvore,,tam je hnus 😝 ja slnko mozem,ale len v kombinacii more a pláž 😎

norik1
18. máj 2009

no je to sranda ked k fotke v pase priradis aj hlas he he 😀 a ako Matko? uz lepsie?

amatula
18. máj 2009

lepsie uz sa aj napapal mrkvicky,,ale ja nechcapem jak je smutny a 😕 mrzutí...sa mi to nepaci...akosi ho nic nebaví a to uz ani nevracka,,ani teplota 😨

erikasadek
18. máj 2009

norik hlavne ked je ten hlas taky blby ako moj 😀 amatula to je normal ze je taky zaklad ze nevraca nehnackuje a nema teplotu neboj najhirsie uz mate za sebou neboj ale chudacik musi byt zniceny

dzanka3
18. máj 2009

AHOJTEEEE
amatulka skore uzdravenie Matkovi - nech je rychlo zase fit 😔

erika servus 😵

boli sme na poradni - 11,63kg a 81,5cm.....vsetko je OK a az 6.7. ideme na poradnu a prevenar + dalsie ockovanie...maly tam reval ako besnyyyy - zase ma cervene bodky okolo oci od placu 😅

dnes je ocko s nami - sa tesime 😎 -ale ze vecer musi prec...na aspom trosku radosti 😝

amatula
18. máj 2009

dzanka 🙂 😕 😵 vy co papate??????????????????????????????????????

ty mas riadneho chlapa!!!!!!to je po ockovi 🙂

dzanka3
18. máj 2009

amatula no ja myslim ze normalne papa.....a medzi jedlami mu ani nedavam nic navyse....aj kasu 150ml ako pre pol rocneho.......je on velky capardisko - a tak by sa on rad ponasal - ukazuje rucickou na vselico kd chce ist - ale kto to ma vydrzat taku vahu 😀

ideme sa chystat von.....
ahojte zatial 😉

norik1
18. máj 2009

ty kokos Dzanka tak to mas doma fajneho prebornika 😉 poviem ti, ze by som ho nechcela mat doma ked bude mat takych 15.... podla mna zje vsetko, co nezje jeho....
mame o kilo menej a uz sa stazujem ze je tazky, co musis nosit ty? 😵

zuzka1.
18. máj 2009

fuuh dzanka musim vysvetlit samkovi, ze ked k nam pridete musi matka posluchat inak ho to zaboli 😀 😀 😀
ozaj kedy pridete???

mame pieskovisko(zatial bez pieksu)
bazen
hojdacka, pekny dvor, my sedenicko, ugrilujeme, spapkame, pojdeme do parku
ved uz je krasne pocasicko, tak pridite, hm??co ty na to?

dzanka3
18. máj 2009

no je riadny capisko - a ked ho ponosim a chcem polozit tak huciiiiiiii - ale ved ma ruky bolia od neho.....
veru ked sme aj s inymi detmi musim davat pozor - on zaciahne a to druhe place....

zuzka veru aj by som vas rada videla...ale ked u nas stale nie je casu.....3 auta a z toho jedno pojazne - susterove deti chodia bose!
zatial aspom hod foto toho pieskoviska a tej kerky - nech vidim co noveho u vas....
a ved vy nedojdete do NR? uz si velka soferka - a my sme sami s matkom aj tak furt...

zuzka1.
18. máj 2009

boooze prikaz muzovi nech spojazdni auto, alebo mu zober a sup ho sem, spravite si vylet. kerka bude o sekundu tam, dam aj chrbat aj na bruchu.

na chrbte mam prekrytu jednu, takze to su ako 2, na bruchu mam 2 znaky(akoze moje inicialy) a na nohe som mlaa to slnko, a terasz je to obohatene o lalie

norik1
18. máj 2009

juuuj kebyze ste par km blizsie tak sadnem do auta a pridem aj ja 😉

dzanka3
18. máj 2009

baby ale vam poviem ze keby nebolo internetu mna asi klepne na tej MD 😅
ved cely den som sama s malym - mm este nie je doma (no dnes vyynimocne bol poobede snami...)
matko mi este teraz sedi okupany na kolenach a vobec nevyzera ze by mal spat 😠

zuzka1.
18. máj 2009

a nas maly ma uz hodinu spanku za sebou. ale zase vstava pred 7
uz som dlaa nase tetovania kocky, tak kuk, pieskovisko pofoti mm zajtra

zuzka1.
18. máj 2009

nas maly dnes behal po zahrade s holou ritou, potom v slipoch, mal trochu cerveny pipik, tak sme lufotvali a potom sa capkal asi 10 minut vo vode,prvykrat v bazene, sme testovlai a mal veliky uspech, pekne popoludnie, uz nech je teplo, ja som bola celyx den v plavkach

norik1
18. máj 2009

my spime od pol osmej, ale to bude asi tym, ze - dnesny hermonogram filovho spania a bdenia:
5:19 budicek
9:30 - 11:00 spanok
19:30 odchod do rise snov....

...si neviete predstavit co vystrajal podvecer od unavy....ale spat???? ani nahodou!!!

Dnes sme kupili voditko na dieta a hned ho aj vyskusali, len este trochu skoro, lebo ked sa nedrzi rukou tak je este vratky.... a vobec ma nezaujima co si kto mysli, moje dieta bolo cele stastne ze beha 😀 😀 😀

zuzka1.
18. máj 2009

norik mohla si somenuit poslala by som ti moje.

roasha
18. máj 2009

zuzi,uz som isla off,ale este som sa musela raz vratit............kerky No1! 😉 😵
aj ja ceeeeem,ja mam len malicku,ale uz sa pohravam s myslienkou na dalsiu..... 😅

norik1
18. máj 2009

no vies co to bol taky spur of the moment - vosla som do obchodu, nic som nechcela ale mali to... tak nech to para tlaci 🙂

Kerky krasne mate, ta lalia je fakt naaaadherna, fakticky... len nemozete robit vela deti lebo tvoj mm nebude mat miesto na mena 😉
a co je napisane na tej co ma tvoj mm co su tam take otvorene usta?