Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
1. mar 2009

Norik, Dzanka aka noc?
Dufam, ze tie zubatka budu zachvilu vonku 😉
Tuto furt vyzvanaju zvony na kostole, akurat som maleho ulozila spat 😠 dufam ze ho zobudia, ide mi to na nervy a riadne. Vcera sused vytopil polku domu. AJ sa hadali na chodbe s instalatermi. Nemali sme teplu vodu ja som sa umyla v ladovej a malemu som zohrievala v rychlovarnej konvici. Tato novostavba je na 2veci!
Amamtula dufam, ze si dobre zalizovala?
Norik ozaj tie jasle skor ako k svokre. Malemu sa bude lubit 🙂

erikasadek
1. mar 2009

dobre ranko.... vsetkym........

blau moja to este bud rada ze su zvony ja som zazila , v egypte , mesity ;24 hodinove tyranie , spevom a ich zvukom , isl asom osaliet.. cosi hrozne.. stal esom opakovala, toto ked pustia neakemu, vaznovy stal edookola, tak sa musi zblaznit a rychlo je to dobra forma mucenia... 😉

ale chapem ta aj tak..a zvony dokazu , ist na nervy.. 😉

norik1
1. mar 2009

Ahojteeee, ja sa dnes uzehlim 🙂

blau musim skocit tu k nam do skolky kde som nahlasovala maleho od septembra, ci by sa nedalo od juna... a okukat to tam ak o to tam vyzera 🙂 zatial mam pocit ze budem rada ak mi ho vobec niekam zoberu... vsade je plno, ved tie plodne rocniky spred 30 rokov teraz zacali rodit a skolky, ktore pred par rokmi zrusili pre nezaujem teraz zacinaju nestihat.... je to blede 😀

norik1
1. mar 2009

Tak toto teda ňe že my budzeme na druhej straňe v zozname tem... ta toto teda ňe! aňi v ňedzeľu dzifky moje, kec dakuščičko oddychujece!!!

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dzanka3
1. mar 2009

norik 😀 😀 😀 😀 mozes kludne takto pisat 😀 😀 😀
my sme boli zase vonku spinkat aj poobede - bola som v kik obchode......nakupila som teda dobre - sustakovu supravu za 165sk, roll up nohavice, tricko kratky rukav a supravu na leto - tricko + kratasky....no ani neviem kolko som tam nechala....ale ked sme odchadzali z domu ma lava dlan svrbela 😵 😵 😵

a vy ako sa tu mate?

norik1
1. mar 2009

he he Dzanka som vedela ze na hutoractinu niekto zareaguje 😀 😀 😀
dobreeee si nakupila, aj ja sceeeeeeem 😉 😉 😉

erikasadek
1. mar 2009

super nakup, dzanka... jasne ze ta potom palil ruky... 😀

norik, rodna sariscina urobi, vzdy , radost.. 😀

blau
1. mar 2009

jej ja som napisala , ze zalizovala, miesto tvrdeho y!!!do kelu to vyznelo ako, ze si mata dobre zalizala 😝 😅 😀
som ja ale.... 😒
norik,veru takto mozes pisat to ja mozem 😉
erika, tak to mna by asi odviezli po chvili do kelu aj z 😉 celeho egypta, tam hadam ani na dovolenku, lebo ja som nervaaak. A svokra si nevie egypt vynachvalit.
Dzanka u Vas mate kik? Dobre si nakupila a ked svrbi tak naslin alebo nakremuj 😉
a zuzka je kde? sa uci aby tu bola najmudrejsia 😉

erikasadek
1. mar 2009

blau no tam kde je turisticka zona tak nie, nepocujes, ale ja som bola vsade v egypte , akahira, alexandria, a dolu , juh a tam , vsetko su posrati muslilmovia.. prepacte mi to.. a ver mi , ta diktatura ani nehovorim.. ved aj moja svadba bola, za ucasti, tajnej policie, pretoz esom cudzinka..jaj ja by som vedel arozpravat. veci..

blau
1. mar 2009

no erika ty si iny cestovatel!!! akurat som bola za malym, asi preco....? lebo zvonili zvony 😠
Ty si musela byt strasne zalubena, ked si si aj Egyptana zobrala, ze za ucasti tajnej policie ja odpadnem.m A ako si sa vlastne dostala do Egypta a potom do Pariza?

amatula
1. mar 2009

ahojte uz som doma 🙂
bolo super Dalibor uz super lyzuje a ja som dnes po 15rokoch stala na lyziach 😀 ale vraj mi to islo dobre 😉
som uplne happy 🙂 😵 😵 🙂 fakt super nedela 😉

len ste mi normalne chybali 😕 to je bud zavislost alebo ja neviem 😅
potom si vas precitam lebo nestiham 😉

kuk moj album ak chcete mam tam super lyziarsku rodinku 😀 😀

inak blau mas pravdu raz som spadla a fakt som si lizla 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
1. mar 2009

amatula urcite si pozriem...

blau ano som scestovana.. aspon prdtym , ano... teraz skoro nic..

no ja som spoznala mojho muza tu v parizi, a svadbu sme mali v egypte, kvoli jeho rodine, pretoze tu by sme ich nedostali..kvoli vizam a afinancne..
a tak sme mali , o 20 00 vecer svadbu , pri 30°C horucavach, v kostole...... 😉
a potom druhu tu, na , urade.; v parizi, o 5 mesiacov neskor... 😉

pretoze moj muz je krestan, aby ste si nemysleli , ze je , muslim.. to len na okraj... 😉

amatula
1. mar 2009

no zistila som ze ani nemam moc co citat 😕

tu sa to zasa flakalo....ale ved je nedela ne 🙂

erikasadek
1. mar 2009

amatula moja to je sdneska tie fotky zavidim................ v dobrom, tu je pocasi ekuz jarne, dnes bolo 15 stupnov, vsade zelone a zacinaju sa stromy prebudzat a ty mi tu hodis tieto krasne fotky..pozrela som si cely album. nadhera mas prekarsnych chlapcov...

a vidis si ma zaujala, ten , nosic na chrbat aj ja zhanam.. an leto domov.. 😉

zuzka1.
1. mar 2009

ahojte mamusky,
my sme mai dnes peknu nedelu, pospali sme si s malym, potom na prechadzke, teraz vecer tu obla segra s deckami, tak sa hrali s malym, podareny boli.
Dnes som bola natrhat snezienky v zahrade!!!baburence v plnom prude!krasne teplucko, uz nech to tak zostane.
Zajtra na nakup, velikyyyyy nabeh do dm-ky!!!s ateism jak male decko, davno som nebola!!!
skocim kuk do par obchodv a musim ist do banky zaniest prachy, vseto som povytahovala, mm ma skoro zaskrtil, potrebujem si vyplatit tricko a mikinu co som nasla na mimi!
aspon takto nakupujem!!!!dufam, ze tento week dojdu aj tie hrnce a tie specialne vankuse!!!nech sa nebudime dolamani!!!!
amatula idem kuk fotky!!!
musime prestat zanedbavat nasu temu, ze,??????

blau
1. mar 2009

fotecky na jednotku, a ta bundicka to je ta nova ze?

amatula
1. mar 2009

joj blau nová 😀 jak som sa vnej vytesovala 😎
pojdem za mm lebo uz predychava ze som zasa tu 😖

zuzka no hrozne ju zanedbavame,,,vsetky len v zufalkach 😠

blau
1. mar 2009

ano ved si hovorila, to je super ze sa vytesujes co nam na tej materskej zostava , myslim okrem deti...len sa tesit z blbosti, ze? 😉

erikasadek
1. mar 2009

zeny ja sa nemozem ani citat, no hroza.. prepacte mi to pismo... ☹

zuzka1.
1. mar 2009

amatula kolko mas rokov???vyzeras na 20, take dievcatko!
krasne fotky, malym sa pacilo??

norik1
1. mar 2009

jeeej Amatulka tak to ste si uzili, co? tolko snehu sme tu nemali ani za celu zimu dokopy 😀

erikasadek
1. mar 2009

ze ukazovala som aj muzovy pozri ako je u nas.. a tu uz sa opalujeme;. 😀

norik1
1. mar 2009

Erika sa neospravedlnuj za pismo, ved nie sme profesorky slovenciny, nie? 😀 😀 😀

erikasadek
1. mar 2009

norik, to ta blba klavesnica, ja stisnem, len necitam, a tak niekedy mi vynechava pismeno....

norik1
1. mar 2009

to sa aj mne stava, ja sa teraz sama ucim strojopis tak mi to velmi nejde a backspace je moj verny kamarat 😀 😀 😀

zuzka1.
1. mar 2009

najdem ti doma cvicenia, co mam doma zo strojopisu zo strednej ak chces, preskenujem a poslem, nech sa pekne ucis

erikasadek
1. mar 2009

ale nie, vazne ja viem pisat strojopis , este n askole sme sa povinne ucili a tak doteraz viem, ale tato blba klavesnica ma niekedy zradza..
ale dakujem za podporu....

ja idem n akute.. majte sa moje krasne.. 😉

norik1
1. mar 2009

dobreeeeee ja by som asi aj potrebovala niekoho kto bude nado mnou stat a bit ma po rukach lebo som leniva jak Goro biely pes...... ale vdaka Zuzi, stiahla som si program na vyuku strojpisu a ten mi pocita aj pocet uderov za minutu....aj chyby aj vsetko...len mam pocit ze ovladam len 15 najbeznejsich klaves a koniec, ostatne sa nikdy v zivote nenaucim 😝 😝 😝

monkula
1. mar 2009

norik, pošlelš mi mlink? tiež by sa mi zišiel... 😉

norik1
1. mar 2009

jaaaaj monky idem pohladat 😎