Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
4. mar 2009

Dzanka on betar je - on mal take paperie prilepene na hlavicke, ale ked som tie vlasky dvihla na kakasa tak ma dobrych 5 cm... uz to vadilo ked sa potil, umyval... a ked som mu dala dole ciapku tak vyzeral jak dedusko Vecernicek, len bez brady 😀 😀 😀

dzanka3
4. mar 2009

norik a co si to tam pisala aku britu????

zuzka1.
4. mar 2009

dzanka to je filtracna kanvica, debatovali o nej v zufalkach aj v babatkach v amamtulinej teme o vode

erikasadek
4. mar 2009

dzanka, preglgol nedavno, ale s takym odporom ani nehovorim.. uz len cakam na jeho matku.... 😉

dzanka3
4. mar 2009

ma vydrz chlapec 😀 😀 😀
jaaaj tak kanvica a co to u nas stoji?nemate na ten zazrak link?

erikasadek
4. mar 2009

dzanka tu stoji 20 euro.. a filter stoji n amesiac 6 euro okolo.. ale kupuje sa , viac kusov naraz.. 😉

dzanka3
4. mar 2009

to ani nieje take drahe ked to aj prefiltruje a aj prevari ze?a ani vodny kamen to nema?
lebo tato nasa kanvica - co ved pouzivame len na kavu prevarit vodu - to je v jednom kuse zanesene kamenom 😖

erikasadek
4. mar 2009

dzanka nie

ona len prefiltruje vodu, odstrani vodny kamen , takze je mekka, takze ak nalejes do kanvice uz nemusis nikdy cistit... apouzivas na vsetko, na caj na kavu, prost elen plnis vodou a pouzivas a po mesiaci menis filter...
ale varit nevari.. 😀

erikasadek
4. mar 2009

tak vidim ze ste zmizli...

norik1
4. mar 2009

no ja som tu, zasa po vodnom aerobiku 🙂 uz mi zacinaju rast blany medzi prstami 😀 😀 😀

erikasadek
4. mar 2009

dzanka, ano take nieco.. 😉

norik1
4. mar 2009

Dnes som ju videla v Datarte, tiez stala 20 Euro... len tie patrony filtracne som tam nevidela...
Eri ty ich menis kazdy mesiac?

norik1
5. mar 2009

cawes mamky, aj u vas je take uprsane rano? na cistu depku... 😖

zuzka1.
5. mar 2009

ahojte.
nprik u nas nie je uprsane, ale skor ufucane!!!!
nic mi nevadi, ale silny vietor neznasam!!!!!

norik1
5. mar 2009

to aj ja...u nas zatial nefuka, som zvedava dokedy....ale taha ma na spanie tak rychlo chlascem tu kavu 😀

erikasadek
5. mar 2009

ahojte babulky.....
norik ano , kazda konvica sa meni, ta filtracna cast kazdy mesiac... 😉 musis si to vypytat, ked uz to nedavaju spolu.. 😒 , asi aby si ludia mysleli ze je to na cely zivot.. 😀

blau
5. mar 2009

Dobre ranko, aj u nas prsi fuuuj a na mna nieco lezie, chodim s ruskou na ustach aby to maly nechytil. Citim sa pod psa. Fuj a to pocko no otras ☹

zuzka1.
5. mar 2009

blau ahoj,
pekne sa liec, oddychuj s malym a skus homeo, erike to super pomaha!!!
snad to skoro prejde!

norik1
5. mar 2009

ja sa tomu zatial vyhybam,,a le co uz...cesnacik, citronik a med 😵

blau
5. mar 2009

zuzik dakujem...norik dobry napad, musim ist do obchodu v tomto pocasi 😠 , lebo nic doma nemam 🙄

norik1
5. mar 2009

Zuzi, Dzanka - neviem ci aj Blau - uz ste boli ockovani Prevenarom -proti pneumokokom?

hedunecka
5. mar 2009

ahojte babulky
prepacte ze som sem k vam tak vtrhla ale chcela by som vas poprosit o vas hlas sutazime s heidinku o dieta roka 2009 a ide tam o to zohnat co najviac ludi
http://inpink.blog.cz/0902/pokracujeme-d-r-2009 staci ak pod fotkami v ankete kliknete na meno heidi
moc vam budeme vdacne a radi vam to odplatime ked budete vy sutazit
dakujemeeeeee
podporte modrokonicanku 😵

bibinka
5. mar 2009

hedunecka- zahlasované 😉

norik1
5. mar 2009

tak mas to tam hedunecka 😉

zuzka1.
5. mar 2009

hedunecka hotovo!
norik my sme uz boli tu prvu davku mylsim, teraz o 2 mesiace ideme na druhu. Preco?

norik1
5. mar 2009

si si to platila alebo to mas zadrmo?

zuzka1.
5. mar 2009

ta prva davka bola este minuly rok a minuly tyzden mi vravela sestricka, ze budeme davat druhu davku a ze ta je uz zadarmo

norik1
5. mar 2009

hej lebo ste stihli sa rozockovat este minuly rok....my nie a tak si to budem platit sama, svine jedne

amatula
5. mar 2009

ahojte
aj u nas dnes pocasie hnus,prsi a je tma 🙄
seklo ma v krizoch 😒 tak celi den lezim,kolenujem a vystonavam..Mato asi citi ze maminka nieje ok´,lebo spi uz tri hodky.zlaticko moje...Bol nas pozriet svagor..ma prazdniny,tak sa pohral s Daliborom..ako super!!!
neviem co by som si dala najlepsie mi je ked lezim...Mata som obliekala rano na kolenach ☹ .....blbá skolioza 🙄

norik aj nam prevenar hradí poistovna,ale tiez sme zacali minuli rok...teraz to zasa zmenili...... 😒 a cela suma je pekne gulatucka ze???ked sa Dalibor narodil to ponukali len detom co pekonali zapal stredneho ucha...potom mi ju nukala pri Matovi aj pre Dalibora,ale som mu ho uz nedala 😨 neviem zatial je ok!!dufam ze to neolutujem....