Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
10. dec 2008

caute baby,
no mame 6790g, ale doki povedal, ze ok, ked papa tak ze az moc ako by mal a kedze kaka 4-5x za den, je to ok a potom co s amaly popredvadzal doktor bol spokojny a povedal, ze je to expert a nezavidi nam, ked bude vediet chodit, ze take zive dieta davno nevidiel§§§akurat mna, ked som bola baby.
Inak ma zapalenu trubicu, dal antibiotika a cudoval sa, ze ked je chory, smeje sa a vymysla jak bexny!!!
Krv nebrali az 29.12. ked budeme zdravucky.
Takze ok, som pokojna a spokojna.
Vy ako,,my sme stihli ist aj do LV, pokupili sme par veci pre maleho, manzel zufaly, ja vysmiata, tak to mabyt!!!
A to je len zaciatok!!!my vzdy na poslednu chvilu a ja samozrejme do nepricetna!!!
Inak aj na mna nieco lezie 😝

dididi30
autor
10. dec 2008

jej zuzi tesim sa, teda my budeme asi tak isto na takej vahe ako vy, ta magicka 7 sa nas docka mozno az za dalsi mesiac 😀 😀 😀 😀

inak ja som tiez citila nejaku nadchu, tak som si dala homeo a polcitrona s medom a sup rano vecer, vyskusaj/// a tiez som si dala vitamin c s probiotikami, super vecicka 😉

zuzka1.
10. dec 2008

ja si davam teraflu, je to super, das 1-2x a je ti dobre!!!ake aj citron s medom pijem.
no 7 bude hadam v januari, uvidme

erikasadek
10. dec 2008

ahojte, didi, tak uz si zdrava??? 😉
zuzka tak super miery, len ta chooba, tak sa uzdravte... 😉

dididi30
autor
10. dec 2008

zuzka, hehe, sak my mame v piatok a vy v sobotu 6 mesiackov, ja si va pamatam 😵 a co bude ako prvy prikm? 😀

erika ano, veru pomol medik a homeo

inak baby, ja ked tak rozmyslam, sak ani to domace vypestovane nieje take bio, bez striekania sa to nezaobide, tazke je to zajedno, ja som za hippky 😀 😀

erikasadek
10. dec 2008

tak to je fajn, moz byt aj domace bio, len musis pouzit bio, komposty a ine, a da sa aj bez striekania, lebo s bio produktami... 😉

super ze si zdrava, ide to ovela rychlejsie s homeo, ako s liekmi, normalnymi, nemyslis?

dididi30
autor
10. dec 2008

erika no ale taky obycajny postrek je drahy ako svina a taka babka na dochodku je rada,ze aspon nieco dopestuje, v dnesnej dobe, ve svorka uz ani nevie nic be zpostreku dopestovat a myslim,ze je to vsade..
no a mam strach,ze nase babky striekaju s nejakym bio, sak nevedia co je to ani bio 😀 😀 😀

no niesom az taka zdrava, ale nevypuklo to, takze som rada, idem si dat citronik a medik 😉

erikasadek
10. dec 2008

didi, tu som kupila carrefour bio, na kvety a, lebo zeleninu, teda cenovo ma vyslo ako chemikalia, keby si videla , ten ker paradajok co som vypestovala na balkone, denne, miska sladuckych paradajok....
a muskaty ni nehovorym ake som mala krasne toho roku... 😉

erikasadek
10. dec 2008

ianc ja sa neparem, ja kupujem mrazenu zeleninu bio..... cistu, a taktopripravujem detom a aj nam...

zuzka1.
10. dec 2008

kocky vy ste normlane pomaly bio maniacky!!!
Ja nepozeram, bio nebio, hlavne aby dobre chutilo, keby je to nejak velmi skodlive, urcite by to nepredavali, ved nejaky potravinovy kodex u nas plati-
Normalne, ze varom este len obed, ale len francuzske zmeiaky, chcem etse auto dnes povysavat, maly spinka, precitam novu evu a zapim tiez. vecer musim zase ucit, estes om to poriadne nevidela, sranda, hadam stiham-

dididi30
autor
10. dec 2008

erika tak je dobre, dobre robis, ja som za bio ale nikde nieje zaruka,ze je to ozaj bio ale tiez uprednostnim bio, no ked je to uz take boom 😉 ako aj probiotika....3-4D a tak, ciste cenove zdieranie, ale co neurobime pre nase deturence 🙂

zuzi vraj masove hippky zu nezdrave no a je na nich bio no tak co mam teraz robit, kupit kravu a davat jej len salat a p;otom zabit aby som mala bio? 🙂

erikasadek
10. dec 2008

DIDI, no v tom je ten vtip mrazena zelenina bio je o 50 cts, drahsia ako normalna, a no a cersta zelenina, tak ta ide ma slak trafit, kilo bananov 19 euro, co ste sa zblaznili...

ak sa da tak kupim, tu je to v mode uz aspon dobrych 10 rokov, ale boom nastal pred 5 rokmi tazke ceny jogurtov bio su rovnake, ako normalne, takze je uz len otazka volby... 😉

norik1
10. dec 2008

Hej na Slovensku je normalne ze tu daco dorazi za 10 rokov...keby som vonku nezila tak neuverim he he

Ja tiez netrvam vylucne na bio, ale ked je na vyber tak sa priklonim k bio, takze u nas je to asi pol na pol bio-nebio...ak vravi Dididi, ta krava by sa mi ani na balkon nezmestila, co by som jej davala zrat? travu pod balkonmi, ktora je poctivo prihnojovana popolom z cigariet a ohorkami... 😀 😀 😀

erikasadek
10. dec 2008

norik 😀 😀 vies si predstavit tu chuderu kravu na balkone...

zuzka1.
10. dec 2008

no bola by to sranda, v nitre vraj mali nejaky cigani v byte kona! 😀 😀 😀
dobre nie?

erikasadek
10. dec 2008

kocky vcera ked uz spominate ciganov, sompozeral aimigracnu politiku, u nas, teda v fr.
a ukazovali ako rumunsky cigani sa hned prisposobili, zato ze odidu z krajiny, im tu vlada da na osobu 300 euro, a oni co spravia prepiju a vratia sa sem, len druhykrat uz im nedaju... nic...

boze to je taka banda... darmozracov..

dididi30
autor
10. dec 2008

erika ano v zahranici je to bio len o par harierov drahsie ,ale doma to musi byt humus, kto nema dopestovane...no ale sak zas nie kazdy ma na to, tak panboch zaplat aj za nebio, ved je to vsetko dar od boha nie? 😉 niezeby som bola pomozna, ale volakedy boli ludia vdacni aj za nebio papu 😎

erika, jaj sak aj tu to je cigani sa vedia vynajst, pridu s detmi a beru vselijake socialky a anglicna nikde, ale zas tu sa vela veci vybavuje cez telefon, tak si moze ozbrat prekladatelku a vybavi co chce...

norik1
10. dec 2008

Joooj a tu v KE Lunik lX nepoznate he he? Aj tu mali cigani na balkone kona...len jak ho tam vytrepali na sieste...a dalsie story to vam ani nehovorim lebo sa nepatri... ale sa divim ze tam este nie je dyzenteria, malaria, AIDS, zltacka a cojaviem co este....ved tam doslova vyhadzuju odpadky von dierou v paneli... bo ani okno uz davno nie je....

M?inuly rok odmontovali radiatory, odniesli do vykupu a v novembri plakali u premiera ze ako oni maju zit ked ani ceplej vody nit? A žimno pan premier bars žimno a dzeci nam kapu....od žimy... A kde mate radiatory? Ta my odjakživa radiatory nemali pan premier ešči aj na tom na nas šetria... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

erikasadek
10. dec 2008

norik ani mi nehovor, je to jedina, poondiana rasa, na tejto planete, co ma najviac... s..e s prepacenim...
oni len plakat a zobronit a kradnut a mnozit sa....

j as a pamatam, ked som bola pred 4 rokmi naposledy doma, ked som bola na poste, tak bol cas ich pridavkov podpory, a dostal do ruky prepocitala, zacal na plnu H...u; jaj uz zas gadzovina nechce robit, co, mame mensie podpory... chapete to, a nikto nic, kazdy ticho, kazdy na nich robi, s ich dani ziju a este tak si bude otvarat usta, a nikto ani muk kazdy strach...
priznam sa ze mne to doslo az neskor, uz bolo neskoro.... 😒

didid pridala som link v nasej teme, pozri si neake na bylinky a recepty na zdravie... 😉

norik1
10. dec 2008

tak to je masaker s tymi morgošmi.....brutal 😝 😝 😝 😝

dzanka3
10. dec 2008

ahojte baby
ako sa mate? matko konecne mliecko na 2x dopapal a snad uz bude spat.....
zuzka tak ste dobre pochodili u dr....male zlate sidlo sa mu predviedlo 😀 😵

jaaj a ciganiska ani nespominajte - tie smrady my dobre lezu na nervy - a len im sa pcha stale do gagora a zadarmo byty a cojaviem co vsetko - ved oni su socialne slabsi!!a kto im za to moze???
tu v NR si nemozne ani kocik odstavit pred ambulanciou - hned by vam zmizol - ja uz viem o 2 takych pripadoch.. 😢 - baby s placom jedna decko len na rukach a druha s vanickou a podvozok fuc.....

norik1
10. dec 2008

Vsak ved aj drevo treba na niecom nosit, nie? Alebo myslis ze ten co slohol ten podvozok mal k nemu doma aj vanicku he he? Cisti debili su to....Ako sa vravi "nie som rasista ale postavit ich pred vykopanu jamu a zobrat samopal..."

A to ste mali vidiet tu diskusiu ked nam na vyske vysvetloval nas profak na Historii UK (Englishman) ze stat a jeho vztah k mensinam sa posudzuje podla percentualneho zastupenia mensiny studujucej na vysokych skolach... a rovno sa opytal, kolko morgosov studuje na VS u nas? 😝 sme ho skoro ukamenovali.....

norik1
11. dec 2008

cafte cafte mamuse 🙂

My dneska Hippka lebo neurologia, zubarka a potom vylet ku kamoske co sme boli spolu v nemocnici ked bol maly chory 🙂 Takze perny den....

dididi30
autor
11. dec 2008

ahojte,

my dnes este neviem co, teraz zuje chlebik a mal predtym trocha kase ryzovej.......
idem odniest dcerku do skoly 🙂

erikasadek
11. dec 2008

ahojte baby, vidim ze budete mat perny den..

norik este ti pridam, k tvojmu prispevku vcera, ja viem z vonku na nich pozeraju ako na chudakov, a ze treba im pomoct, ale som zvedava ako sa na nich budu pozerat za 20 rokov...
tu vo FR uz pred par rokmi mas rumunskych ciganoc, alebo rumunskych, ako si vybudoivali , svoje chatrce z nicoho, pri mestach na sukromnych pozemkoch, kde nemaju pravo byt, na jednej strane mas organizacie co sa im snazia pomoct, chodia tam lekary, anechapu ako je mozne, ze pri ich style zivota tam deti nemaju vazne ochorenia, proste nechapu,... pred kamerov sa ukazuju aky su sikovny z nicoho postavi asvoj dom, a tak a za zaroven aky su chudaci, v parizi , rumuni len kradnu hlavne v metre.....

zuzka1.
11. dec 2008

ahojte babuse,
no my sme dnes este boli u dokiho, chcel ho vidiet, neviem na co, ked mu len vcera dal ATB!!!!a dnes vyhlasil, ze je to ok, ze sa bal , ze bude musiet ist kvoli dychacej trubici do nemocnice!!!skoro som odpadla, ved mu nic nie je, no ale netreba, to je hlavne.
My sme dnes este dopapali co bolo a vecer uvarim na zajtra cviklu, zemiak masko, to lubi velmi a zriedim to s mlieckom.
Co vase deturence????
Zubky nic??u nas nie, stale.

norik1
11. dec 2008

Cfte no my sme z vyletu spät, neurologicka nam potvrdila ze ani do 48 hodin nema maly z toho padu ziadne nasledky takze som prestastna ako blcha...zubarka mi nasla dva male kaziky ze tak o pol roka mam zavolat a mi ich pozvrta he he... takze budem mat vrtacku druhy krat v zivote v ustach...och joj uz teraz mi je zleeee

Boli sme u kamosky pri Michalovciach no a cesta tam bol des....same nakladne auto plne hliny, neviem kde taku jamu kopu ale obehla som ich asi dvadsat....a z kazdeho padaju kamene a blato na zem no proste slalom za nimi ak si nechcem dat auto rozbit 😝

Erika ti drzim palce k tej krvicke, vidim ze nie sme jedini navstevnici hemato ambulancie...neboj uvidis ze to bude ok 😵 😵

erikasadek
11. dec 2008

ahojte , norik dakujem precitala si si..?
no ja dufam, dost sa bojim uz teraz ma priznaky, blbe, a aj vysledky krvy tak sa modlim,
ale dakujem dam vediet.. ako sme dopadli, ale budes musiet pockat az 6 januara... budem vediet trocha viac...

dididi30
autor
11. dec 2008

ahojte,
my tiez stale ziaden zubok....

jej norik ty si bola v michalovciach? juj a ako tam je? 😵

erika veru aj ja drzim palceky 😵 su to nervy to cakanie co? ☹

norik1
11. dec 2008

hej kukla som sa aj na ten link co si pridala...a ake ma priznaky?