Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
19. apr 2009

jjaaaaj, ze 22. Krasa, tak to som ja bola myslienkami a skutkami uplne inde. Uzivajte si. Mozno meska, lebo si tehu. Nehovorila si, ze snazilkujete?

erikasadek
19. apr 2009

ahojte , nie blau je dost pod mrakom dnes.. ☹

zuzka 3 tyzdne panecku.. tak len chod moja;.
radaujem sa s tebou aku ste mali super noc...... len si uzivaj si mlada zasluzis si.. 😉

zuzi eboj schodnes raz idu kila potom cm.. 😉

dzanka ty mas dnes super naladu.. 😉

norik1
19. apr 2009

Cafte cafte 😀

Vcera som vyuzila akciu Sky Europe a skocila som si na nakupy do Dubaja.... jaaaaj viete ako super bolo... slniecko, vodicka.... jedna parada. Kupila som si topanky aj par handier, ved treba nie? Ozaj aby ste mi verili, o chvilu hodim foto ze sme tam fakt boli 😀 😀 😀

Mm zobral dovcu a pred chvilou sme este len prisli dom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
19. apr 2009

norik.. 😀

amatula
19. apr 2009

norik n o skvele 🙂 😉 😉
tetuska tam bola pred tyzdnom!!!!!!!!!!!a videla si aj tie drze opicky co vsetko turistom kradli?? 😀 😀

mi sme boli v meste na kafco...........svokor snami,lebo chcel poradit bundu,,,,,,,,,,tak zas mám nove tricko,okuliare a nahrdelnik 😅 😀 😀 😀mm mal take oci 🙄
no ale nekup to ked take lakave ceny 🙂 😀

no ale zmrzlin som dostala do seba 5 😕 😕a od zajtra s mm chcudneme!!!!povinne!!!! 😀

blau cakam ozvi sa a stretneme v TN 😉

zuzka myslim na teba nech to je babulkom 😉ziadne zenske problemy!

zuzka1.
19. apr 2009

ahojte zienky, boli sme u nasich pre malho, naobedovali sa a zalahli na 2 hodiny, mamka moja sa strala, parada. ason trochu sme dosapli.idem okpat maelho a potom sup lets dance, pozeravate?

erikasadek
19. apr 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/DossierBl...

hodila som do zufaliek tak hadzem aj sem././

niekolko fotiek pata a videi ked bol maly, taka ko ho nepoznate ako babo..
musite prepacit kvalitu , su to , fotky s mobilov a aja video je s mobilou... 😉

erikasadek
19. apr 2009

mobilov, moje nervy...

blau
19. apr 2009

Norik supeeeeeeeeer, a nebudu nejake letenky do Milana? Tam, ze sa super nakupuje, tak potom ozvi pojdeme spolu. aMatulka ma tiez volno, zuzik ani nehovorim to by si cas nasla. Dzanka a eri? hmmmm?

zuzka1.
19. apr 2009

jasne, nakupy beriem kedykolvek, mna nezastavi ani zemetrasenie, ked amm ist nakupovat

erikasadek
19. apr 2009
https://www.youtube.com/watch?v=5-XYnRP1dRY

baby pozrte si toto video co riesime v teme... 😠

norik1
19. apr 2009

Uz mam doma aj ten film ze "Confessions of a shopaholic" - Spoved nakupnej maniacky ci ako sa to vola po slovensky, teraz to bezi v kinach.... no nieco pre nas, co rady otacame platobnou kartou 😉 Dnes mi pribudol novy par topanok, cokoladovo-hnedych 😉 😉 😉

norik1
19. apr 2009

Eri tam uz som prispela.. dobre ze z operacneho stola nie je vidiet na ten pediatricky a ze neviem, co robili s mojim malym.... ja by som ich prizabila......docista ako kus krkovicky v akcii v Tescu 😝 😝 😝

zuzka1.
20. apr 2009

norik, mozem mi to poslat?ten film???

norik1
20. apr 2009

he he Zuzi posli adresu 😀 Som cakala ze ho budes chciet 😀 Myslim ze tebe nebude vadit ze je v AJ 😉

blau
20. apr 2009

ahojte, strasnej to co robili s tou malou. Ako zajaca, ho chytila. Ale podla mna to je rutina pre nich( strasna)!!! ked vedela, ze je snimana kamerou, ale velmi by ma to mrzelo ako matku alebo otca toho dietata. A vobec takto sa s novorodencami nenaraba ani vo filme. Nasi isli na nakupy, ja som maleho dala po ockovani spat. Za mesiac ideme zas na meningokoky. Ufff. Pekny den 🙂

zuzka1.
20. apr 2009

ahojte zienky,
uz mam vodicak v rukach!!!aj som soferovala domov z mesta!!!!!!!no herecka som uz herecka! 😀 😀 😀
norik napisem IP.dikicko 😉

norik1
20. apr 2009

Zuzi no gratulesjn!!!! SOFERKA!!!! dabel na cestach 😀 😀

erikasadek
20. apr 2009

blau tak len klud po tom ockovani.. zuzka gratulujem........................... 🙂

zuzka1.
20. apr 2009

diky diky, no satan orovno, myslim, ze ta nehodovost vzrastie 😝

dzanka3
20. apr 2009

ahojte
zuzka no super - a isla si pekne 50????tak ako sa patri?
inak mne to robi problem - stale kukam na tachometer a nie na cestu - aspom ja mam taky pocit z toho.....dobra sprostost ta 50 - tka....

no ani som nedopisala a maly sa skidal na hlavvu - klacal na kolenach a ne viem co robil...
v jednom kuse kukam kde sA TREPE 😠

norik1
20. apr 2009

He he Dzanka ja mam v Citroene digitalny tachometer a rychlost mi tak ukazuje na cely displej, takze aj ked kukam na cestu, periferne vidim aj rychlost. Tie cislice su take obrovske, ze ich jednoducho nejde prehliadnut 😀 😀

My sa trepeme vsade tiez, najradsej medzi kreslo a stolik - dovtedy tam bucha hlavou az kym neodsunie to kreslo tak, aby presiel....uz prelozil vsetko co sa da, len chodit sa mu nechce, betarovi jednemu!!!!

Zuzi napis este co chces lebo mm povedal ze skoda volneho fleku na dvd - nechces teleblbis?ci teletubbies? v AJ...alebo daco ine alebo coooo

zuzka1.
20. apr 2009

norik dajte tam barco, to je jedno. diky diky
norik ja som jazdila v autoskole na c1 aj na fabii, ten tachac poznam 😉

norik1
20. apr 2009

C1 nema nahodou rucickovy tachac? lebo ked som kupovala auto, tak som najprv okukovala tie male a c1, toyota aygo a peugeot 107 mali taky smiesny tachac rucickovy, vyzeral jak hrackarsky.... chcela som najprv tu toyotu ale ked som uvidela ten kufor... ani balik mineralky sa tam nevosiel....tak vyhrala c3 😉
ale inak ja som na male auticka, hrozne ich milujem... najblizsie to musi byt ta 500-ka 😀 😀 😀

erikasadek
20. apr 2009

norik mne sa paci novt fiat , taky krasne auto pre zenu som uz davno nevidela cervene a s bielou kozenkou no nadhera a ake je , pohodlne;.

norik1
20. apr 2009

ja som mala kedysi strasne staru 600-ku ved pamätate, som vam tu hadzala foto 🙂 tak mam trocha slabost na male fiatky 😀 preto raz bude ta mala 500-ka moja 😀 ked uz nebude treba detom autosedacky 😀 😀 😀 😀

erikasadek
20. apr 2009

norik aj s autosedackou vojdes vyskusane.. 😉

norik1
20. apr 2009

ved hej ale ked treba autosedacku, tak väcsinou potrebujes aj kocik.....a ten fakt nemas kde dat, jedine ak golfac 😉 preto som 500-ku odsunula na zrelsie obdobie mojho zivota 😀 😀 😀 😀

erikasadek
20. apr 2009

jasne.. 😉

norik1
21. apr 2009

ahojte maminkyyyyy co dnes porabate???