Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

monkula
24. apr 2009

a aj to raafat pochopil? 😀 😀 a ako sa jeho meno vyslovuje? a vôbec, ja ani netuším, kde si si ho zbalila... 😀

erikasadek
24. apr 2009

rafat.. normal vyslovis rafat pise sa raafat , spravne si pamatas.. 😉

ja som ho zbalila ??

on ma zbalil vo svojej praci na chapms ellysse.. moja, urobil mi pizzu v tvvare srdca a myslel si ze ma zbalil...

este si pockal par mesiacov ale inak to bola laska na prvy pohlad...

monkula moj muz nepozeral, kedz ecez net sa neda..pozerat, len som pocuval acez radio...
no bol hotovy ze placem radostou.. nikdy ma taku nevidel..
on je maniak na futbal..

monkula
24. apr 2009

ta, originálne... 😉 a ty si sa ako dostala do FR?
jaaj, tak to nepozná slovenské devy... v roku 2002, som bola asi v piatom mesiaci tehu a vtedy sme hrali o spotp do štvrťfinále, s Kanadou a prehrávali sme 2:0 a dorovnali sme a rozhodovali samostatné nájazdy, ja som bola taká vyklepaná, že ma otec vyhodil do kuchyne 😀 😀 😀

dzanka3
25. apr 2009

dobre ranko fanusicky 😎
hokej bol dobry - ale to piskanie madarov pocas hymny a kricanie hungaria ria ria - no su trapni a nedostojni ako vzdy - co uz 😉

my mame problem!!! kazdy vecer Matko spapa 240ml mlieka - vcera vecer nechcel a isiel spat hladny.....obcas sa pomrvil, ale spal v klude az do 7.40!!!!!!!!!!!!!!myslela som ze bude hladny ako vlcak - zase som mu 240ml doniesla (ved inokedy 210ml papa ale o 5.00) a on nechcel!!!!! 😅
a nechce ani cajik pit!

co to ma byt?
je to normalne?

no hned rano vas tu zatazujem mojima problemami....
aj tak pekny den vam prajem slnecny 😵

zuzka1.
25. apr 2009

dzanka babatka nepapkaju , ked im idu zubky, nas Samko tiez nechcel velmi papkat aj cez den aj vecer. Vzdy na noc spapkal len nejakych 60ml. Ale neviem co to inak moze byt, mozno mal plne brusko, aj ked nebolelo, Saminko ked nekaka aspon 3x za den, nechce potom vlemi papat, tak cakame nech sa vykaka a potom by zjedol aj nas.
Uvidis cez den ako bude.

dzanka3
25. apr 2009

zuzka on pred kupanim o 20.00 sa taaak pokakal ze mal az na chrbate - lebo ked som to zistila si natom sedel 😎

no moze to byt asi zubkami - ved uz vrchna 1 a 2 prave sa pekne bielia 😀

zuzka1.
25. apr 2009

no tak to moze byt kludne tym, nas samko nechcel papat 2 dni predtym ako mu tie zubiska vysli.
Matko ma len 2 spodne? Nam idu ocne teraz, zatial ok, spi celu noc od 8-6,30, dokonca sa prestal budit na cajik.
Ale ma to tam naliate, belave, ale ocne, ze idu najdlhsie, tak mame este cas aj 2 mesiace si mylsim.
Ozaj inak mrcha nic

erikasadek
25. apr 2009

ahojte....;

dzanka, pokila to nebude trvat , jeden den a par dni , tak sa neplas teda to vyechanie stravy.. 😉

urcite to budu zubky..

zuzk ahovor mi nieco ze ocne idu dlho.. moj ich stal enema, hlavne ze mu vysli stolocky 3

inak ako zuzka.. myslim na teba... 😉

blau
25. apr 2009

Ahoj, som to vcera prepasla aj hokej a tu sabinku, co tu ta vlastne po nas chce? nestihla som precitat...

dzani normalka ked ho nieco boli v puske(zubky, zaba atd( tak nechcu papat. Neboj neschudne ti a aj keby ved jeho dost. Neboj je to normalne.

Ja som sa teraz pohadala s mamou 😖 hruza, tak tu okolo seba budeme oduto chodit a zajtra mame meniny. 🙄
Co budete dnes robit? Ozaj Zuzik a uz mas termin k doktorovi? ten by ti mozno povedal co je vo veci..

erikasadek
25. apr 2009

blau ahoj.. to je blbe s tou tvojou mamau, mozno sa rychlo udobrite.. teda dufam.. nie je to moja mama, tak urcite sa rychlo udobrite.. 😉

dnes idem teda prave im varim, kolzvarsku kapustu.. a pojdeme do parku versailles.. na maly piknik..
a vy?

blau
25. apr 2009

No neviem moja mama je tiez expert, hadam to bude dobre....aj tak kvoli kravinke, ale celkom dolezitej. Mala davat bacha na maleho no a....tresol. tak ma to nastvalo ☹

ze do Versailles,,,ja odpadnem a potom este zastavky vlakom a uz som v Le Mesnil..haha, tak si to Ericenka uzite a pozdrav to tam..

erikasadek
25. apr 2009

no asi tak.. 🙂 dakujem..
zase ty mas blizsko na ine miest a, ja nie;; 😉

ono o tak byva ze sa pohadame na uplnych somarinach..

baby josh este stale spi.od vcera vecera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja odpadnem...

zuzka1.
25. apr 2009

erika spi???ja odpadnem, co ty!!moj maly uz pojde druhykrat spinkat!
blau ja som bola u dokiho, dal mi injekciu na menzes a ze ked do 10 dni neodstanem, tak osm tehu, testy ukazaju zatial, ze nie, uvidime teda. dnes zatial den treti bez. uvidime teda.
boli sme v meste na nakup, idem vybalit, dat maleho spat a zacnem s achystat na tu nasu stretavku, sa tesim.potom hodim snad aj nejake foto.

erikasadek
25. apr 2009

zuzka uz sa zobudil..... drobec jeden.... spal oD 8 vecera az doteraz. 😀

ked si to tak zoberiem tak teraz papa , normlane apotom ide na poobednajsiu siestu ta s anekona... 😉

zuzka drzim palce moja.. to musia byt nervy pre teba...

a krvny test ukazuje co?? ten predsa ukaze hned ci si tehotna....

zuzka1.
25. apr 2009

na krvny pojdem az vtedy, ak nedostanewm mam hned prist a zoberie mi krv, ale budem si roibt priebezne cez tyzdenn tehu test ak nedostanem.
predtym, ked som bola tehu mi ukazal az ked som bola v 5tt

erikasadek
25. apr 2009

cudne.. 😕 ale nevadi maju iny postup.. ako tu..
hlavne ze budes v poriadku.. 😉

zuzka1.
25. apr 2009

on chce cakat na menzes hlavne kvoli tomu, ze tam etse nic nevidel a vyzeralo to ako tesne pred menzesom

erikasadek
25. apr 2009

tak drzime palce

dzanka3
25. apr 2009

ahojte - no Matko papa vsetko cez den - uz aj cajik vzal na milost 😔 uvidime ako vecer mliecko bude 😅

zuzka no som zvedava ako - ci bude surodenec pre Samka 😀

norik asi dnes tancuje uz naostro co?

erika ty mas ineho spachtosa doma 😵 - aj matko by tak mohol by som sa nenahnevala - a to on by mal este po ockovi take zdedene 😀

blau ono to je tak cim viac ludi dava pozor na dieta tym horsie - tym skor sa stane zle 😉

amatula a ved ty tusim cislo M nosis???a este aj chudnes? ci to ako podpora pre manzela nech nie je v tom sam???

monkula sem zabludila?aspom dala vediet ze je OK 😀

a zakladatelka didi ta uz asi je na sibiri odstahovana 😔

blau
25. apr 2009

No vidis dzanka maly je v poriadku, na vecer aj dospelych vsetko boli najviac a deticky to nevedia povedat, tak ten tvoj napr. nechce mliecko. No erika spachtosko sipko ruzenko 😀
norik uz hra v hollywoode...S mamou uz v pohodicke, len on padol tak, ze ho to majsterka ani nebolelo, len uz chcel spat a taky bol umrnuchany a ten pad to zaklincoval. No monkula stihla a diddidi nestiha asi uz ani konika som ju tu davno nevidela. Zuzik tak drzime palceky nech ti to vide ako si zelas ty 😵

monkula
25. apr 2009

dzanka, didi je na SVK, preto sem nechodí, ale sú v poriadku 😉

dzanka3
25. apr 2009

no uz matko spi - zase hladny - mlieko odmietol 😠

cely den som ho uchranila - ziadny pad ani iny uraz a teraz vecer bol pod dverami a mm drgol do takej umeliny co je na dverach aby sa nedali zabuchnut - rovno jemu na hlavicku to spadlo a pupak ako svet na hlave 🙄 - bolo placuuuuuuuuuuuuu

idem kuk co je v TV
pekny vecer a dobru noc 😔

erikasadek
25. apr 2009

no mam spachtoska, ale asi to naozaj potreboval ked takto spal...

dzanka no uvidime zajtra ako bude papat...

monkula ahoj.aky bol film vcera.. 🙂

norik uz naozaj , zadkom vykruca do vzduchu... 🙂 nech si to uzije... 🙂

dzanka3
26. apr 2009

dobre ranko

zase mlieko bojkotujeme ☹
neviem co skusa - co cvici ☹ ...uz aj plienka sa mu da zalepit tesnejsie - ani bruska nema...... 🙄

a vy ako?

norik cakame video! 😀

peknu nedelu vam 😵

erikasadek
26. apr 2009

dzanka ahoj, ale inak papa nie....?teda okrem mlieka..

norik1
26. apr 2009

cawteee video bude, ale asi az poobede lebo momentalne nervy na dranc!!! svokra sla von s malym, tak je kus kludu. Boze uz ma stihla taaak vytocit....

amatula
26. apr 2009

ahojte
mi vcera a dnes v meste s timto

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... 😀 😀 😀

teraz sme u svokry 😉

a pojdeme brazdit mesto ked sa Matko vyspi....

tak papa

blau vsetko naj k meninam 🙂 🙂 🙂 😲 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

norik1
26. apr 2009

Blau vsetko naj naj nech ta ti tvoji dvaja chlapi pocuvaju 🙂

..a nehnevaj sa na mamu, urcite mu nechcela zle 🙂

Ama pekny traktor! ste kupili???

zuzka1.
26. apr 2009

ahojte zienky, dala som nove fotos
dam aj nejake stretavkove, bolo super vcera, prichod slusne o pol 2
menzes nic, den treti🙂)
blau vsetko najlepsie
norik ocakavame napato video

norik1
26. apr 2009

jeeeej Zuzi presne tuto trojkolku chcem kupit Filipovi 😉 A co take jedol Saminko ked ho krmil ocko? nieco lekvarove? 😀
idem este pospat a potom sup na to video