Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
10. máj 2009

ahooojte, my sme boli vcera zit!!!prichod o pol 5 rano, zalahli sme pred 6, maly uz spinka, ja som dala kafe, boli ma budka, pojdem aj ja este sa suchnut k mm!
Boli sme vcer ana veceri s kamartmi, konencne prisli domov, jedny su v UK a dalsia kamaratka v Austrii, tak sme sa konecne stretli a potom dancovali do rana bieleho!!!
ozaj baby pozerali st eten novy tanecny-fitnesovy styl zumba?????
ja som z toho hotova, mne sa to strasne paci. UZ som si objednala 3 dvd.
Zajtra idem na spinnig, v utorok a stvrtok aerobic, v stredu poobede idem na kerku.
Bude perny tyzden, este sa musim ucit na prepdoslednu skusku a napisat 2 semianrky. Ale nevadi, ve duz bude koniec.
Ake dnes plany????
My ideme k mojej mmke, ma narodeniny, ideme aj na obed tam sa tesim rpidu moje muuuuuuuuudre sestry, tak bude zabava. Predpokladam, ze zacnu do seba rypat, povadia sa a Zuzanka bude zase anjelik, jaaaaj trubky!

erikasadek
10. máj 2009

ahojte zuzka ty cislo kde beries energiu moja ze to vsetko stihas??? zelam ti to baby ja sa ospravedlnujem ja vas citam ale nechce ma to orihlasit cez playstation no hroza som viac ako nastvana tak pisem cez mibil tak sa nehnevajte citam ale nemozem reagovat coskoro bude uz antivirak slubujem 😉

blau
10. máj 2009

No viete co??? Ja z tadialto odchadzam odkedy je pekne , tak tu nevysadavate, 😎 😉
Ja dnes ostavam doma, nejdem nikam ako zadana matka nemusim liezt kazdy den na pifko, ni?
Eri no rychlo rychlo ten antivirak. ty musis inak trpiet, ked nemas net.
Zajtra idem nieco nakupit, pre maleho na papku.

norik1
10. máj 2009

Blauka a preco nie? ved mas "prazdniny" tak sup sup na pifko 😀

inak cauteeee ako ste sa mali??? my super, boli sme u kamosky, vyslo pocasie, detvaky sa vysantili vonku do zblaznenia, proste idealny vikend 😉

dnes velke vybalovanie, kupanie, cistenie a priprava na pranie...
Zajtra idem skocit k doki pre papier na ocne a musim ist kupit nejake sexi spodne pradielko lebo mm ma zajtra okruuuuuhle narodeniny 😎
hmmm hmmm hmmmm 😵

blau
10. máj 2009

Lebo mam mastne vlasyyy 😀 😀
ja odpadnem, ze sexi pradielko. Tak Norik ty takto?
teeda tak nieco paradne si kup,...a ze pozdravujeme a vsetko najlepsie 😵 😉

norik1
10. máj 2009

no co mu mam kupit??? pradielko si obleciem na seba, lahnem do postele a budem citat knihu o Skodovkach, lebo po tej strasne tuzil tak som mu ju kupila (taky hlod a 600 Sk!!!!!! a to cez net!!!!) 😀 😀 😀

blau dik 😀

blau
10. máj 2009

😉 😉 sak teda si vzorova manzelka asi si budem musiet z Teba zobrat priklad. Lebo nove sexi pradielko som si nekupila pekne davno a mm bude mat tiez coskoro narodky 🙂

norik1
10. máj 2009

ho ho hoooooo tak mas sexi napad na darcek 😀 😀 😀 😀

taketo darceky mam rada lebo kupim sebe ale je to vlastne pre neho 😀 😀 😀 uz len musim natrenovat nevinny pohlad, ten mi moc nejde 😀 😀 😀

norik1
10. máj 2009

inac MMB je v nemocnici - odpadla vcera v kostole... ale vraj ma len zablokovanu krcnu chrbticu, MJS tam dnes sla tak zajtra budeme vediet viac... 🤐

dzanka3
10. máj 2009

servuste
veru ked je teplo len logujeme kade tade.....a ked sme doma mama ma vzdy nejaku robotuuuuu 😉
a potom sadnem k PC precitam so ste pisali a uz je decko na mne zavesene alebo kdesi inde vystava 😨

dnes zaspal o 22.15!!!!!tak dufam ze rano zase potiahne do 9.15 ako dnes 🙂
ja este cakam na lets dance ako to dopadne - snad fero vypadne......

no veru sexi pradelko treba - aspom mi teraz to moje otras brucho zakryje - raz za mesiac 😀 😅 😕

inak som sa naucila pit ten hnusny ocot pred jedlom - celkom sa to da.....
zatial len 1,5kg dole...ale co ked obcas podvadzam ale apom ked neprsi tak kvapka 😔

dobru nocku vam 😢

dzanka3
10. máj 2009

no czoborka vypadla aspom nevychudne na kost...
a bola v ohrozeni aj ivana surovcova s filipom tumom - juuuj ako to jej brat prezival - zlaty su to surodenci - aj ja chcem taky parik mat - zlate, krasne, sikovne, uspesne deti 😵

sice tak medialne uspesne deti by to nemuseli byt...ale velmi by som chcela parik (ale aj dvaja zdravy chlapci by bolo dobre...) a aj dnes mm nieco splietal o babe 😉

zuzka tak za pol roka sa pridam aj ja k snž 😀

uz ozaj dobruuuuuuuuuuuuuu

amatula
11. máj 2009

bre ranko
ja od siestej vystrajam 😀

mm tyzden na sluzobke takze net net net a von 😎 a tyzden nevaríííííííííííííím 😝

len rajcinovu polievku 😀 😝

oslava normalka,pohadal sa kto mohol,ale inak ok 😉

hodim dake foto(nie len z oslavy) a pjdem este upratovat....

dobre si kuk poslednu foto...dlho sa tu neohreje 😉 len je pekna tak sa vam chcem pochvalit 🙂

pekny den prajem


a dzanka aj ja som strasne chcela párik 😢 ale sak aj mám podareny párik 😀

zuzka1.
11. máj 2009

sahojte zienky, idem nas vychystat a utekam na spinnig, dufam, ze dnes bude krasne zase, lebo sa chcem apson hodinu opalovat!!
my vcera ok, jedna sestra neprisla, tkaze bez hadok.
Ake dnes plany?
ja len spinnig a potom na maly ankup a sup ho domov, musim pisat smeinarku a ucit sa, do prdele, sa mi nechce, ked je krasne vonku

norik1
11. máj 2009

Cafte, cafte, no ja sa chystam na to pradielko do mesta, len si neviem predstavit ako sa nakupuje sexi pradielko s rocnym dietatom 😀 😀 😀

uz som rano odrecitovala mm jeho oblubenu repliku z harryho pottera, ked nesu Dudleymu tortu a mama hovori Harrymu "I want everything to be perfect for my birthday boy!!!" 😀 😀 😀 mm sa tak rehotal az mu dvihlo naladu (dnes maju bezpecnostne testy tak sa cely vikend musel ucit)

Ama krasne fotky, ta posledna je rozkosna 😀 .... ja sa tej filipovej oslavy desim, normalne som prisla na to ze nelubim taketo rodinne oslavy....sama pretvarka...uz tyzden mam vredy na zaludku a este tyzden aj bdem mat 😝 😝 😝

amatula
11. máj 2009

😀 norik no zle sa ti bude nakupovat s Filom...ani ti to moc neokomentuje......

no veru taketo oslavy to je des....co tu vcera bolo 😝 a este si predstav ze mas na nej tolko spratkov ako mi 😠 😖 😢 tie decka by znicili co sa dáá 😅

norik1
11. máj 2009

no ja budem mat len dvoch spratkov ale jeden z nich bude za paitich 😀 a Fil to nebude 😀 😀 😀 ten bude len tak za dvoch 😀 😀 😀

dzanka3
11. máj 2009

dobre ranko - my sme o 9.00 vstali 😀
amatula nadherne fotky - veru ja ze ta posledny zo skolky som myslela najprv 😉 - sa cudujem ze ste stihli tu krasnu tortu odfotit skor ako ju zdemolovali ty maly demolatori 😀 😀 😀 .......

ved to ze chceli by sme parik - ale nech je co chce len nech je to zdrave nakoniec si poviem.....ale ved to este dalekooooooooooooooooooo

veru norik za dva tyzdne vy rocik oslavujete - torta uz objednana?

pekny den vam 😵

amatula
11. máj 2009

dzanka ze zo skolky 😀 na nich tak napravno vychovny ustav 😝 😀
ale nie su pekny zdravucky len trochu rozmaznaníí 😝

zuzka1.
11. máj 2009

ahojjjjte, ja zmordova zo psinnigu, teraz az piatok, nebolo ksor volne, totalne navaly tam ma.
Idem nieco popisat z bakalarky, maly spi, len neviem ci nezalahnem aj ja a chcem sa aj poslnit,
taketo teplucko ja mozem.
norik co chystas na oslavu malemu??nieco specialne???
ja chcem spravit pozvanky, tortu, budeme grilovat v zahrade, uz mam aj vymyslene, ze co a vyzdobas bude, uz mam nakupene

blau
11. máj 2009

Ahoj , tak definitivne odchadzame z sk v nedelu si pride pre nas muz. Je to tak ja neviem uz zit s nasimi, resp. s mojou mamou zase hadka ale teraz uplne do .....ufff. Musim predychavat a neviem ci mi aj tie flaky po placi dnes zmiznu. 😢
Ale aspon, ze maly je oukej nezachytil nic. 😔 teraz spinka jaaaaaaaj uz nech som doma vo svojom.
amatulka pekne fotecky, norik tak nieco kup a potom povedz akej farby 😎

norik1
11. máj 2009

Juj Blau tak to ma mrzi ze hadka bola.... to tak byva, matka - dcera, ver mi, poznam to, tiez to tak u nas bolo kym som sa neodstahovala 😎

pradielko kupene, biele (mm lubi biele), sexi.... aj topanky kupene, tiez sexi ale nie s tym pradielkom.... no zlavy jak svina su v Bianca Shoes, za 30 eur cierne kozene sexosky no nekup to!!!! 😀 😀 😀

mm je uz na ceste domov, snad ho vytiahnem na pizzu lebo sa mi nechce varit takze ja sa tu zastavim asi az zajtra 😀 uvidim ci sa este nechytime 😀 😀 😀

zatial sa majte pa pa

blau
11. máj 2009

aj ja idem teraz na pizzu, cakam kym sa maly zobudi a idem ku kamoske ma kozmetiku a tam to spapame. Nemam chut ani jest doma, taka som nasr....ano matka-dcera otras ja ale nepoznam jednu zenu co si rozumie s matkou ked su spolu doma, len ta kamoska s mamou byva a su same, ale to tiez nieje dobre nevie si najst partnera. 🙄
biele ma aj moj rad, veru pojdem sa vyventilovat ked pridem domov a mm bude platit on je vzdy taky grand, ked pridem. 😵

amatula
11. máj 2009

mnam pizzu...milujem,ale vzdy ked ideme neodolam a dam si Gnocchi 🙄 u nas je jeden talian a robí ich 😲

norik tak si kupila pradielko aj topanky k nemu 😀 😀 😀

boze blau uplne ta chapem..ja byvam s mamou a niekedy si pripadam ako nevesta so svokrou 🤐

vsetky daki program a ja tu sama,,,idem deti okupat a spat 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😝

norik1
11. máj 2009

cafte cafte mm kupe maleho tak mam 5 minut klud😀

boli sme na pizzu he he dali sme si fajne ja som zrusila vsetky diety (aj cez vikend, ved som nevarila ja) a dala som si so slaninou (ale takou tenulinkou ako sunka to vyzera 😀 😀 😀 😀 ) a kyslou smotanou mnaaaaaaam mnaaaaam jaka doooobra bola 😅

topanky sa mm pacili, pradielko este nevidel, ale ma este aj sprdol ze malo som si kupila.... sa smial ze ´nejak malo si si kupila na moje narodeniny´ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak musim ist zas zajtra he he heeeee

blau
11. máj 2009

Veru norik, mala si si kupit viac a hned zajtra vyraz na nakupy. No doma ticho jaj obchadzam ju ako minu. Ale vidim, ze si uvedomila o co ide a kvoli comu vznikla hadka, ale to ze mi povedala, ze som jej maleho zavesila na krk, tak to je moc. Totiz ona sa o maleho vobec nestara cele dni. A toto boli 2hodky aj daco co ho mala postrazit a nezvladla to. Lebo ja s otcom sme museli ist prec. Uplne bola hotova a chvalabohu prisiel moj bracho a prevzal to(HO). No a plus dalsich vykrikovaciek. Nechapem ani ja ani nikto ako nas 4deti vychovala? 😕

zuzka1.
11. máj 2009

ahoooooooojte kocky, boli sme na ulici, mame tu susedy co amju male deti, spolu asi 10ks, tak sme vykecavali. zacina nam sezona debatna.
Zajtra som cely den odma, musim s aucit, varit, upratovat sa my nechce.
Upracem asi v stredu alebo az stvrtok???ved mame poriadok, ked sme ani odma neni 😀 😀 😀 😀
pozerate slovenku roka?
aj ja som zhresila, ked sme boli v sobotu vonku, najskor sme sli na veceru. Dala som si cestoviny, ale len polovicne, vieac by som nezvladla

blau
11. máj 2009

aj ja som sezrala skoro celu pizzu, som tu nabrala par kileciek, ale ked budem doma zas budem jest zdravo, lebo tato kuchyna je len o omackach masku a haluskach a lacna pizza a jedlo v restike. Teda neda sa to porovnat s cenami v AT.

So Austira I´m comiiiing 🙂

zuzka1.
11. máj 2009

ozaj pozerali ste damsky magazin????
ten expert na kavu je moj spoluziak terajsi!!!!ma v zm 2 podniky a vo vrabloch dalsie 2 a vzdy zabezpeci dobri kavicku, ked sa staivme.
a etse som vam chcela povedat, ze moj mm spravil malemu perfis peiskovisku, strieska ma dokonca sindel.
Potom pofotim, ked bude aj kerka konecne.

norik1
12. máj 2009

cafte cafte 😀

u nas leje, zamracene, vonku ani pätu nevytiahneme dnes 😢

Zuzi nekukala som, musim si to kuknut na nete, kde to slo? 🙂

Blau neboj, hlavne sa potom odmen tym pradielkom 😵 ved rozchodit takuto dovolenku to chce nejaku odmenu 😵

zuzka1.
12. máj 2009

dobre ranko, baby zanedbavate nasu temu ako s alen da!!! 😠 😠 😠 😠
u nas je pekne, slniecko svieti, ale nie uz tak teplo kao vcera. maly je hore od 6, tak dam jogurt a pojde buvat.
norik bolo to na jednotke