Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
19. jún 2009

lamada dakujem, ja idem len s detmi muz ostava pracovat.... 😉 nechavame ho v parizi za sebou..

volaj ma erika , sadek je moje priezvisko.. 😉

v patinciach som bola naposledy ked som mala 10 rokov takze ti neporadim.. 😀 😉

dzanka3
19. jún 2009

ahojtee
no co zuzka? mas doma diplomovaneho polovnika????
no skoda ze sa ide ochladit - boli sme aj teraz 2,5 hod vonku - vsetko periem...maly ako svina....stvormozkoval po chodniku 😅

blau
19. jún 2009

ahojte, ama to je super, ze maly vsetko povedal aspon ste nemuseli vy. Super je dobry aj maly matko, mas ty sikovnikov a je super, ze su dvaja. Uprimne ti zavidim 🙂
dzanka si sa ozvala? no maly sikovnik ked stvornozkuje po chodniku, kolko nohavic ste uz zodrali?
zuzik, nemaj vycitky (sice aj ja ich mam a to idem na pivko ked som doma na 2hodinky), len si to uzi moja ved si mlada a tatinko si ho uzije a vobec ved bude spinkat.
a kde je ta norika?
eri ako maly?

blau
19. jún 2009

jej dzanka ma prijmies na fejsi?, som ta az teraz nasla. Ty ako dobre vyzeras, ja ta totiz vidim az teraz prvy raz na tej fotke. no.... 🙂

zuzka1.
19. jún 2009

ok, som nachystana, uz len cakam na kamosku, dnes mi robi sofera.

ano ano, hlasim, manzelik je oficialne polovnik🙂))statsny jak blcha🙂))

lamada181
19. jún 2009

zuzka tak si uzi sturovo nie tam sme boli nespokojny strasne moc dobre erika

erikasadek
19. jún 2009

dzanka dobre no co cistil.. 😀

blau no , este to nie je ono , , nebudem ti , vysvetlovat asi ako place ked mu davam novu plienku a cistim.. no hroza placem s nim, ale uz sa hoji pomaly.. 😉

baby uz len 2 tyzdne... 🙂

dzanka3
19. jún 2009

blau dakujem
nooo vyzerala som na svadobnych......ale teraz? ☹ 😢 ...ale nech - hlavne ze je Matko zdravucky - ja sa snad dam raz dokopy....ale co ked nevydrzim dietovat - pred tou stretavkou som dva tyzdne sa drzala - 3kg dole......ale odvtedy - skoda reci.....

no ja by som mm nedostala na ziadne kupalisko...iba tak na strovisko - niekde nejaku mlaku prirodnu.....

dzanka3
19. jún 2009

blau no ozaj krasnu rodinku mas.....Luca je na niektorych foto ozaj na spapanie ako anjelik...aj sesternice - tie budu ine kocky okate 😕

dzanka3
19. jún 2009

ozaj zuzka - ak si uz neodisla - PRIJEMNU ZABAVU!!! 😎 😎 😎 😎

lamada181
19. jún 2009

baby pekny vecer vam prajem ja som ko idem spat

erikasadek
19. jún 2009

takze vy uz idete von , spat , ja som dala deti spat, ale ci budu neviem vonku este slnko svieti.. do certa so vsetky tu neskoro zapada slnko... 😠

amatula
20. jún 2009

ahojky
dzanka ty si bola fakt krasna nevesta..aj krasne saty!ja som taam tie foto pred tim nenasla 😨

a kde ste sa vyparili vsetky,nikde nikoho..co to co to..
mi sme vcera zdrhli k svokre sme tu spali...teraz pisem od nich..som tu ako spion 😕 😀
mm bol na panskej jazde..zuzka dufam ze si ndopadla ako on...prisiel o tretej v noci a do piatej spal na hajzli 😅 😝 😝 😀 ..to bol pohlad pre bohov..skoda ze som nemala fotak...teraz z Matkom spolu buvaju 😉
MS niekam odbehla..tak ma svokor poslal ze si mám ist zasurfovat 😉 lebo ona ked tu je a idem na net ma obieha ako hladny lev 😕 😠

zuzka1.
20. jún 2009

dobre ranko, zijem(akoze) inak rozbita🙂)

blau
20. jún 2009

hojte, zuzi ja som sa dnes v noci o 1.30hod. zobudila a myslela na Teba, ze ako sa ti dari na zabave. Ale mi sibe co??? A este som ti zabudla povedat, ze som bola v obchode, kde maju Samkov kocik. Tak som na Teba myslela, lebo vanicka je celkom mala ci sa do nej vobec po 3mesiacoch zmestil?
dzani no ty si bola aka princezna---a aj teraz si kocka. Kila na vyse dodavaju zenskost a tak si mozes povedat, ze si kus poriadnej zenskej si uplne oukej a muzi maju take radi, ja byt tebou sa netrapim.
ama.-skoda, ze si nemala fotak ;P

zuzka1.
20. jún 2009

blau ved ty si do mna zalubena 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zmestil, pouzivali sme vanicku do 7 mesiacov, ale je to vyborny kocik, ja som velmi spokojna.

jaaj baby vyborne bolo, prichod o 5 rano, zase pekne dlho nic, lebo to vstavanie ma zabije raz

malinky spinka, idem do sprchy a sup do postele este apson na chvilku, dam fotos na fb, tak potom kuk

amatula
20. jún 2009

teda baby vy sa nezdate 😕 😀

zuzka1.
20. jún 2009

dala som na facebook fotky zo vcera nejake aj aleho nove, je tam koencne aj to pieksovisko, tak kuk

dzanka3
20. jún 2009

ahojte
dakujem za svadobne foto - no ja som vtedy kvoli tym satam chudla - boli mi male..ale ziadne ine sa mi nepacili....tak sa nedalo nic robit...

zuzka tak dobre bolo co? idem kuk foto...

decko zase spalo len hod.....snad prestane prsat - lebo neviem co tu budeme sami do 20.00 robit?? 🙄

zuzka1.
20. jún 2009

no ved mm mi zobudil maleho pred chvilou a zmizol, svokrovcom zaviest na oslavu, som robila krik , pojde von, ked aj v dazdi, ved s atu zblaznime vnutri.

uz su tam, kuk

dzanka3
20. jún 2009

no my sa veru vo vnutri asi zblaznime....mm na stavbe a my sami gazdujeme...vonku stale prsi - vyzera ze ani neprestane...a do dazda sa mi teda nechce..... ☹

zuzka a ake nausniska si mala fiiiiha 😎

a kde je dnes norik?erika? lamada???????ci u nich neprsi a sa spacirkujuuu????

zuzka1.
20. jún 2009

norik este nema asi pc, erika netusim a lamada asi nieco robi zase. ved ta furt.

no vcera som bola za hviezdu. Dalsia akcia bude o mesiac, na moje narodky. sa tesime, vtedy am aj ta kamaratka jedna. bude bavenica zase raz, ale to bereme aj muzika mojho. Neviete co by som mala chciet k narodkam???vobec netusim

erikasadek
20. jún 2009

dzanka moja ratujem josha dnes je uplakany,a viem ze ho to boli ako fras..;
takze dnes ho ratujem mam hlavu ako balon... s tolkeho plakania...
no co musi byt silny a aj ja;. lebo placem s nim.. ☹

lamada181
20. jún 2009

no ti dakujem zuzu konecne som doma ved sapotom ozvem v ecer

amatula
20. jún 2009

no hura uz sme doma..
este sme museli zaviezt Bobovi oblecko,lebo nechcel ist domov....a uz len veget..varim cajik..aj muzovi uz je lepsie 😀

zuzka Samko je fantasticky!!!tie grimasy..no podareny 🙂

lamada181
20. jún 2009

to je dnes za pocasie hrozne co idete zajtra varit

dzanka3
20. jún 2009

juuj erika - fnuk - tak pofukuj pofukuj...citime s malinkym....

lamada ja som dnes cele poobedie vysmazala kuracie stehna v trojobale...zajtra rano uz len ryzu a uhorkovi salat....hrachova polievka je uz v chladnicke druhy den - polievku nerobim!

zuzka na sak koruny nech ti daju - ty si uz s nimi poradis 😀 😀 😀 - a potom povies co si si kupila na narodky za ne.....

- cakam kedy si zacne maly brhlit ocka a utekame s mlieckom do postele a budem mat fajront 😎

lamada181
20. jún 2009

vdaka stehna som dlho nerobila mne nastastie maly uz spi manzel uspal rste uspat dceru dnes prisla s prazdnin tak je taka vsetko povedat tak neviem kedy odpadne

blau
20. jún 2009

hojte, ano zuzik som do teba zamiluvana ( kocka si na foto) som ti uz aj pochvalila. Asi za to, na teba myslim, lebo aj si najviac tu piseme ci co?ja neviem. Zajtra ma m volno a od pondelka ide do inej filialky na trening, tak nebude chodit domov a pravdepodobne mi zoberie aj auto tak ma tu bude porazat.
dnes som bola dat vyvolat fotky a memorystick som nehala v tom pristroji a zistila som to az doma. Baby za sekundu som bola v tom obchode, ale odlozili mi ho, tak som rada.
ja zajtra nevarim, nech vari mm.
erika skus mu urobit obklad z repika, ci nie? nech sa to skor zahoji....

dzanka3
20. jún 2009

blau ja davam vyvolat tu:

http://www.happyfoto.sk/svk/page/36/aktualna-ak...

- velmi dobra cena a aj dobre foto poslali....ale ty v zahranici neviem.....

😢 kukali ste smotanku? od radicovej odisiel ten na vozicku riapos??!!! chudatko az mi jej je luto - nejako jej nic nevychadza.... 😢

blau a co?aky trening? ja som nejak mimo....???
lamada tak uz mas po vegetiku coo???? 😀 😀 😀 tak natrc usi a pocuvaj 😅 😀