Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
9. aug 2009

no kocky moje, prave som dovolala s norikou, vsetko ok, ubytovany uz aj isli na fernet 😀

vsetko vykecane, stretko dame, ale az v septembri, lebo ma zas eskolenie, aj v novembri bude mat.
Lebo v utorok odchadzaju z ba az vecer a idu hornou cestou, teda mata asi okolo teba, ak si spravne mylsim.

Norika je vyrehotana, ukecana baba, no sranda, sme kecali jak keby sme sa milion orkov poznali 😉 😉

oki idem aj ja spat, venovat sa muzovi🙂

lamada181
10. aug 2009

ahojte dobre ranko nechapem preco to nejde tak este mam ze www.obroda.sk/../Ingola-na-navsteve-u-vestice/ no som zvedava ci to pojde snad ak nie skuste cez googla no neviem tak toto je pekne od vas ooni sa idu stretnut a co tak spra vit sgretko kdesi blizsie k nam ze by mohla dojst aj danka aj lamada hmm zuzuka ako ta najdem na face atd baby nebudte jaj idem do prace nechce sa mi ale len na tri hodky mm zostava s detmi doma ma pooobednu nastastie 😀
blau ja vobec neviem ako dat strih fakt ja uz som tak zufala potrebujem zmenu mala som kratke mala som dlahe cervenecierne blond potrebujem zmenu ze ked kdesi pridem tak to spravi vau nova jana prisla vies aby som nevyzerala ako mamicka ktora je doma a nevie uz ani komunikovat z ludmi no proste ako taky clovek zena vies urcite chapes ako to muslim no nic idem sa chystat do prace a norik je na dovci no ako sa ma dobre 🙂 😀
jJA prajem pekny den slnecny uzite si slniecko dokym je ahojte
😵 🙂 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😀 😀 😀

zuzka1.
10. aug 2009

dobre ranko damy,

lamada kludne navrhni, kde by to mohlo byt. musime nieco vymysliet.

Lamada som som Zuzana Horvathova, na foto osm aj s malym v tkaom farebnom pasikovom tricku.
Norik je na skoleni, pride zase mudrejsia a mudrejsia, no kto s nou vydrzi?? 😀 😀 😀 😀 😀

co dnes??ideme k mojej mamke na skok, zaniest nakup, potom domov upratovat musim dnes. by sa patrilo a potom neviem. budeme sa s malym hrat s plastelinou osm zvedava.

blau
10. aug 2009

jani aha, co ty na to mne by sa pacili na tebe kratke vlasy, lebo ich mas jemne a dobry tvar tvare. Farbu priridzenu ako mas ozivit ju a do toho velmi slabunky melir, moze byt?

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://sh...

😵 😵 to je moderne a urcite zaziaris, len este ti najdem aj farbu, teraz musim ist idem k zubnikovi 😵

amatula
10. aug 2009

cafte
😝 😝 😝 😝 😔 😅 🙄 🙄 🙄 😖 😖 😒 😒 ani tu neni taky ksicht co by vyjadril ako sa citim...................fuj baby mne je zle 😝 😝 😝 som to trochu prehnala vcera ani neviem ako som dala deti do postele a mám vypadok............................................................................................................................................... 🙄

idem k svokre...lebo má volno a Bobo tam mal byt od rana no ale sak ako by sa tam dostal 😝
potom idem na tie mustangy..dzanka narodky mám 22- 22rokov 😎 😎 😀 😵

jarka ja a zehlit vlasy ja by som chcela aspon jeden vlas kuceravy..trosicku zvlneny 😨 ja to mám total rovné.......

zuzi ma to mrzí ja som tu bola ked ta norik zhanala....len som jej nestihla dat cislo....uz sme odchadzali 😒 tak ste si potom aspon zavolali

ked ona opica nedala cislo mne 😠 by som ti ho poslala

zuzka1.
10. aug 2009

Matka ty mas narodky a nic nepovies????teda, vseeetko najlepsie 😀 uz oslavene!!Matka tak zeleny cajik, ibacik a sup spat, ked pojdu aj krpci a etse sprcha. moje zivotabudice.

nas maly ma vonku 2 stolicky na isto, spodne som etse nestihla pozriet, lebo ma pohryzol.

A netrap sa Matka, ja som si ho mala hne dnahodit do mobilu a bolo by vsetko ok.

peeetulka84
10. aug 2009

Baby prosím vás hlasujte za mojho synčeka a moje krsňátko na stránke www.hamanektv.sk Fotky maju názov Tobiasková mňamka a druhé foto Samkuv obedíček. Prosím prosím.

amatula
10. aug 2009

😝 ble uz som u svokry..........................zuzka tak zeleny caj no hned idem uvarit som myslela ze skapem cestou sem 🙄
narodky az 22.8...a sak uz mozem oslavovat 😀

zuzka1.
10. aug 2009

ale este si levica, najlepsie znamenie 😀 😀 😀 😀

amatula
10. aug 2009

levica veru..keby som den pockala som panna 😀 😀 😀 len ja som nedockavá 😀 😀 😀

blau
10. aug 2009

co panna je najlepsie znamenie 😀 😀 😀
ako? ama ty budes mat 22rokov?
to mas super, ze nemas zvlnene vlasy bud rada. Ja som myslela, ze mas vyzehlene. Tak to na ten uces to mas ako stvorene 😎
a Z coho ti je zle?

amatula
10. aug 2009

jarka ja kazdy rok hovorim ze 22 😀
sak kurnajs bracho ulieval jak diví 😝 ale dala som si obed uz sa mi polepsilo trochen 🙂

amatula
10. aug 2009

ozi sak ty mas par dni po mne tak potom chlastame 😉 😎

blau
10. aug 2009

jaaaaaaaaaaj, tak sa oslavovalo. Hm tak to jedine ti poviem, ze mne pomoze pivo. Ja sa tak tesim, ked si uz konecne tak vypijem, ale nechcem aby mi bolo zle.
ano ja som 25, jasne vozerem se 😀 😀

som bola u zubnika a skocila som do obchodu, kupila som si plavky tasku a slapky roxy, mali zlavu, ale aj tak som tam nechala 80juro. Ale M povedal, ze asi v sektembri dostane tu dovolenku, tak som si kupila aby som si mohla prezliect mokre plavky 😀

zuzka1.
10. aug 2009

ahojte kocky,

musime vymysliet to stretko na september, ked pojde norik na tento smer nas. Jarka budes este tu? ide mylsim 16.9.

Jaus aj ty si letna???? to preto si tak rozumieme, noooo 😉

inak Mata mne pomaha etse aj mlieko studene fajne

lamada181
10. aug 2009

no ahojte zuzui dufam ze som ta nasla na face poslal som spravu tak uvidime jaj som ko unavena ako pes idem sa venovat etom kuknut do obchodov papuckty do skolky pre paulinku a pred dom vonkas deckami

zuzka1.
10. aug 2009

hej hej osm to ja 😉

danciacik
10. aug 2009

ahojte, tak ako sa dnes mávate? Ja som práve prišla od kaderníčky a poslušne hlásim že ostrihaná, zatiaľ sa to všetkým páči 😉 .
Jooj ale som unavená lebo som dnes makala na výplatách a už sa mi nič nechce.

blau
10. aug 2009

Ahojte, tak Dani a aky uces farbu si dala, to co som poradila ci nieco ine?
To je super, ze sa to vsetkym paci, ale na kazdeho sa mozes vykaslat hlavne, ze sa to paci Tebe, ni?

Ano ja som letna a stretko v septembri jedine v Rakusku pridete? Hehe, my pojdeme na dovolenku , vcera M slubil, tak sa uz tesim, tak som dnes nakuppovala a tak sa mi to paci, ze zajtra, alebo najblizsie dni pojdem zas 😅
azubnicka bola somnou spokojna, ze este kusok a mozem ist s kludom uz domov za M. Jaaaj taka som rada, to je pre mna strasne dobra sprava 😉
Svokrovci povedali M, ci chce tak za 2tyzdne s nimi ist sem k nam 😕 hmmm, ale mne nezavola ...no nic, zvykla som si 🙄

amatula
10. aug 2009

cafte

tak som kupila Daliborovi dva pary topanok do skolky...a ja svoje mustangy 😵 mm sa nepacia ale co uz moje narodky ne 😲 😎
a mám novy telefooooooon 😵 konecne sony erikson 😀 😝 W312..taky pre takych ako ja 😀 😵

danciacik
10. aug 2009

Blau farbu som si nechala takú akú som mala, teda hnedú s blond melírom. No je to taký účes aký si mi ty dala, síce trošičku iný lebo kaderníčka hovorila že na to nemám vlasy takže urobí niečo podobné 🙂 . Takže ďakujem
Amatula Sony Ericsony sú moje srdcovky.

lamada181
10. aug 2009

no caute konecne som uspala deti dovarila obrd na zajtra robila som bryndzove pirohy opre mm a pre na s sdetmi jahove gule mnam perem som uplne vystavena danciacik foto a treba vymysliet kde hodime to stretko ves aby ani baby a ani mi sme to daleko nemali jaj chytilsa ma nejaka alergia stale kycham 😲 😀
amatuli ja som pauli kupila tiez dnes papucky do skolky som zvedava ako dlho vydrzua
blau vymyslela si nejaky ten uces

blau
10. aug 2009

ano vymyslela, kuk do predu som ti dala aj link. ty nas necitas? teeeeda
ama super hlavne, ze sa tebe pacia, nie
dani no vidis, neviem ake mas vlasky na foto to nieje dobre vidiet, ale som rada, ze sa ti to paci. A farba je tiez fajn

lamada181
10. aug 2009

ale citam myslela som ze je pre dzanku jajjeden myslel a vymyslel novidis aka som jaj 25 po riti si zasluzim kuknem
no a mam vas aspon dzanku zuzku a dancicacuika na face este nejako ostatne najst jaj to je tazke pre mna

lamada181
10. aug 2009

jaj blau takto kratke uz nechce, mala som a to trwba moc upravovat to nestiham pri mojom chôlapovi ale ibac pekne takto nejak som uz bola urcite ja striedam ucesi rada

zuzka1.
10. aug 2009

ahojte kocky,

co porabate??
ja som robila klasika v zahrade, zametat, kosit, upratat, nejaka burinka.maly bol so svokrou na zahrade, kde sadime.

doma popratala, zajtra bude veget a nema ist elektrina, takze super, pojdeme asi k mojej mamke. uvidime podla pocasia.

lamada181
10. aug 2009

zuzi zijeme dnes upratovanym pranim dnes hrozne snami

zuzka1.
10. aug 2009

la,ada muzik co robi??ted akde pracuje?

blau
10. aug 2009

no lama, tak to by sa mi na Tebe pacilo, tak neviem s tym si asi naj poradis sama co chces 😉

zuzik ty si aka robotna, len sa nepretrhni. pLosim ta 🙂

idem ja spat volaka som dnes utahana, 😔

zuzka1.
10. aug 2009

Jarka to sa zas neboj, sa nepretrhnem od roboty, ale ked treba tak treba 😝

danka hod foto, urciter si kocica