Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
29. aug 2009

dobre ranko maminy ako vidim vcer ste sa snazili no dnes mame nadherny perfektny den u nas leje asi ako na vacsine uzemi slovenskej republiky jaj to ako naschval ked dnes sme s mm sami deti su na prazdninach a mali sme naplanovane kupalisko atd jaj snad aspon nieco vinde no nic prajem pekny den ahojte 🙂

blau
29. aug 2009

Hoj, sa to tu zanedbava jedna radost. No uvidime, kedze dnes prsi, co sa bude diat, ze?
My sa nudime, ale zachvilu ideme spinkat, asi si lahnem aj ja kedze je dnes super pocasie_______ na spanie. 😵

zuzka1.
29. aug 2009

ahojte kocky,

my sme boli vcera vonku s mm, bolo super, prichod rano, sme doobeda spali aj s malym. teraz som spravila taku tortu ovocnu, ze letny vanok sa t vola. nasla som v receptoch na mmb a robim kremes, cakam kym mi vychladne puding.
Zajtra budeme oslavovat samkove meniny, masko v marinade, salat zajtra, napecene bude, tak bude pohoda, ziadny zhon.
vy co??
Jarka dokedy si tu???
to tu zanedbavame jedna radost.

amatula
29. aug 2009

mňam zuzka ty ako si sa dala na varenie pecenie...a tolko upratujes a a pracujes...sak ty uz si väcsi pracant ako ja 😕 🙂

my sme dnes konecne poval(podkrovie)neobyvane upratali..máme to ako sklad..teda tam bolo potrebnich vecí 😨 😝
a tie handry po chalanoch boooze..nekupite??? 😅 😀 mám tam cisto nove nepouzite choditko 🙄

zajtra je etu u nas taka akcia..tak tam smrdime cele popoludnie...minuli rok vymysleli dedinske drbny..ze pivo a gril za ludove ceny ako za komunistof.je to na luke normalka.....velmo super to je tak sa to ujalo...uz sa tesime..svagor sponzoruje tak co nepojdem 😎 😀

málo sa tu pise veru no co uz ked ten fejs kazdeho tak láka..vcera ho objavil aj mm a sedel tam do polnoci 😠

jarka a uz vstavaj!! 🙂

zuzka1.
29. aug 2009

no matus rpacujem, ked sa mi chce, ale ked mam tulave topanky, debatme kruzky kavickove, tak nerobim nic 😀 😀

idem psat aj ja, drobec este spi, tak idem dospat

amatula
29. aug 2009

hej hej zuzka ty to robis tak ako ja ...aby bol aj vlk syty aj koza celá 😝 😀 😀 😀

zuzka1.
29. aug 2009

presne tak, aby anhodou niekto nebral matersku ozaj ako dovolenku 😀

som spala vyse 2 hodin, maly haja, taha tretiu hodinu, lubi spavat v takomto pocasi. pojdeme von, nech sa vyluftujeme vsetci, asi na bikoch, uvidime, mozno len prejst.

blau
29. aug 2009

😉 ahoj, my sme boli na navsteve prababicky potom sme sa vozili autom len tak, a mali na hlas pustenu hudbu, to Luca ma rad. A potom sme sa isli vozit na bickyku, a teraz uz spinka. Moja laska. Zuzka ja neviem, hadam na buduci tyzden sa nam podari ist domof, tie zuby mi to robia narocky, som v stadiu, ze sa mam na to chut vyprdnut, ale ked sa silno pomodlim , tak viem, ze mi P.B pomoze 😉 a dovoli mi ist za tatinkom a tym mojim M. UZ sa nanho fakt tesim.
Aj ja som si dnes pospala vyse 2hodin, len potom som sa citila ako po chripke, to pocasie je na prd, ale aspon sa schladil vzduch.

amatula
29. aug 2009

jaja jarka ja uz citim stebou 😀 😀 😀 aj ja uz sa tesim ze budete spolu 😀 😀 😀

mm mi prave zariaduje prazdninarku...co mu 😕 🙄

amatula
29. aug 2009

no bola tu segra a ostala mi tu neter 7 rocna..sa zahraju s daliborom

blau
29. aug 2009

dakujem ama, uz sme tu fakt dlho, takto dlho som este nebola asi nikdy. aspon sa daliborko bude mat s kym hrat 🙂

amatula
29. aug 2009

no ja chapem...ja som sa tak tesila na mm ked mal prist po dvoch troch mesiacoch domov.......teraz by som ho vykopla niekedy aj na rok 😝 😀

erikasadek
29. aug 2009

ahojte vsetky ja om uz naozaj uplne uot co sa tu deje.......

dovolenka skoncila tak uz tu budem na dlho 😀

erikasadek
30. aug 2009

ahojte vsetky, chcela som napisat out.... 😉 vcera..
kde ste vsetky.. baby...?????

erikasadek
30. aug 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/Slovesnko...

tak davam par fotiek, zatial dam zvysok neskor..

norik ty si uz asi oddysla na dovolenku ze???

erikasadek
30. aug 2009

odisla.. prebopha ako som mohla napisat to pred tym.. 😕

amatula
30. aug 2009

😕 😨 😨 🙄 😅 😔 🤐
kde ste ja ze sa vam tu teraz vykecam a tu 😒 😢

krasny den som zazila..teda popoludnie 😵 😲 🙂 😉 😎

tak teda nic no 😔 😠

zuzka1.
30. aug 2009

ahojte kocky, my sme slavili malrho meniny etse, teraz odisli nasi, sme pratali a tak.

aj my sme mali krasny den, sa tesim aj ja.

matus ako bolo??

my mame o 2 tyzdne vinobranie, tak sa tesim na akciu uz.

erika pis pis, lebo tu nikto nepise.

matka a ty s apochval, co a a ko bolo.

norika je na dovci, uz pisala, vsetko ok, aj maly, stastne dorazili 😉

amatula
30. aug 2009

jaj zuzka ty nespis..
moji chlopi zaspali tak mám klud 😉

suuuper bolo a si predstavte som tak stretla dvoch byvalich a to jeden prva laska je vzdy prva........nieco po nej stale trvaaa 😵
jaj keby toto moj muz cital 😕

a sme sa nasmiali ako kone fuj este sme cestou u svagra chlastali...bleeeee 😝

super ze norik vsetko Ok len nech si pekne uziju 🙂

erikasadek
30. aug 2009

ahoijte, no ja by som pisala, ale nikto nic,; aj par fotiek som nahodila, ale neviem vobec ci ich niekto uvidi...

ama to je super ze si mala super den..... 😉

ja som sa vratila az vcera s dovolenky a som znicena... 😀

norik tak to je super ze dosli v poriadku. 😉

amatula
30. aug 2009

zuuzka zajtra chceme ist na ten kulhan na ryby nejdete???

erikasadek
30. aug 2009

ama, tak to je dobre ze necita.. 😀

amatula
30. aug 2009

erika no neviem neviem duuufam 😕 😅

inak super foto...a tie na plazi s ockom su krasne 😉

erikasadek
30. aug 2009

ale nie, urcite, nie, a ak ano, tak aj on ma svoje tajnosti.. 😉

kazdy sme tym presli, netreba si klamat..

jej si pozrela, pacili sa ti...?? si zlata.;
prave som chcela hodit neake oficialne fotky, tych plazi, nie je to nieco , ako velka turistika, je to skor pre nas domacich , ako oddychove miesto cez vikend , alebo na prazdniny..
ale je tam super..

hlavne ten morsky vzduch tam stale fuka, takze je taky , naozaj silny , super na horne dychacie cesty..
http://villers.web-sy.fr/fr/hs/plage_clean.htm

a toto je, ked je odliv... pastva na musle, hlavne pre deti.. je to super kazdy den.. zabava..
som strasn erada ze deti toho roku mali pestre prazdniny a plne zazitkov..
http://villers.web-sy.fr/fr/hs/plage_autres.htm

blau
31. aug 2009

Breee ranko, eri idem kuk tvoje fotecky 🙂
My sme boli vcera si s babami posediet, bola som s jednou a s takymi co som si s nimi este nikdy nebola sadnut. Sme sa narehotali ako kone, fotili sme sa no to su kozy Vam poviem. Mamicky ako ma pit , naciedali sa vodkou 😀

Ama, tak byvalyyyy? Aj ja ho stretavam, ale pomaly a isto si zacinam uvedomovat svoju pritomnost...ak ma chapes? Vzdy, ked som ho stretla vyvolalo to vo mne spomienky....

K zubarke idem az v stredu, tie pooondiate zuby stale stoja, baby to je ako na porazenie, ja uz by som chcela ist za M a hlavne, nech je uz maly s nim.

Pojdu aj nasi, tak pre maleho to nebude az taky sok, ze zrazu zostaneme sami.
Prajem krasny den moje mile 😉

Uz sa ochladieva, tak myslim, ze sa to tu zas rozbehne 😉

zuzka1.
31. aug 2009

ahojte kocky,
ja som bola len na skok vcera.

Matus nejdeme, mm ma kopu robotu a odkedy tu robi moj byvaly, tak makaju jak fredky, normlane si musime planovat kde kedy pojdeme, nie ako pretym, idmee a hotovo. 😝

JArka viem si predstavit, ako by si chcela byt uz z M. Ved uz je to dlhooo, chudak, aj on uz musi smoklit za vami.

erika idem kuk tie fotky. co snazilkovanie?stale nic?
MAtka kedy pridete na ten vylet sem??topky, zubre??inak 12.9. mame vinobranie a niekedy v oktobri, mylsim, ze prvy tyzden su dostihy posledne na ukoncenie sezony, myslim, ze vtedy bude aj Hubertova jazda, to s anas prezident preveze po dedine na koni, ukonci turisticku sezonu u nas v dedine a zrebcine.

zuzka1.
31. aug 2009

erika krasny su ti tvoi chlapi a patko super s tymi okuliarmi, nema chybu, maly elegan.

lamada181
31. aug 2009

ahojte dobre ranko jaj krasny vykend za nami jaj citila som sa ako dievca ktore sa akurat zamilovalo spoznalo svoju velku lasku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
erika, pekne fotky deti su zlate 🙂 😀
zuzi takze takto oslavujete no pekne 😀 😀
baby kde ste kdo zase ste na face hrozne s vami 😀 😀 😀 😀
a este jedna novinka predavame nas byt a uz mame vybrati velky byt jaj taka som rada dnes idem do banky nech nam pustia korunky boze konecne budem mat spalnu hura 🙂 🙂 🙂

zuzka1.
31. aug 2009

jeeeej kedy sa stahujete??gratulujem🙂

lamada ja sa tak citim, vzdy ked ideme s mm von.

erikasadek
31. aug 2009

dobre ranko baby......
tak konecbne pisete..

pacili sa vam , fotky dakujem....
este hodim videaka so stretka s norik...
blau ahojjjjjjjjjj po dlhej dobe..
zuby su svina, ked sa zacnu starosti s nimi je to blbe.. tak nech cim skor to mas za sebou..
viem si predstavit to vase stretko alkoholicke.. namiesto vasich parfemov, bolo citit len alkoholovy opar...... 😀 😀 😀 😀