Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
13. sep 2009

danka jasne , ze hej, ja som svoj mala davno pradavno, ale odvtedy som uchylacka. mozno preto, ze som po nich tuzila, prvy som si kupila za vlastne peniaze sama, dovtedy som mala vzdy len avon a pod. Prvy som si setrila, teraz som velika herecka, tak mam 3 a spliecham sa tym jak kacica. to pride, nic sa neboj 😀 😀 😀

lamada181
13. sep 2009

ahojte babenky hlasim prichod domov z nemocnice dnes nas pustila pani primarka s tim ze ak by nieco tak mame prist ale dufam ze uz nic nebude mala bola tak dehidrovana ze cele dva dny dostavala infuzku a mali jaj kopec srandy dufam ze uz sme ok a mame pokoj od nemocnice minimalne na 100 rokov jaj hrozne toto zdravotnictvo ale aspon som vybavila ze ocko mohol zostat s nami lebo by som to vobec nezvladla sama
baby citala som vas tak len letmo a erika mrzi ma to je mi to luto ale podari sa to nabuduce uvidis
danciacik to je fakt smutne s tim babatkom

inac bacha aby som nezabudla mi sme lezali na infekcnom a bolo nam povedane ze teraz je nieco v ovzdusi nieco ako crevna chripka ale silnejsia dieta tak zvracia ze zvracia az zlc

no nic dakujeme pekne kazdemu kto nam drzal palce a este raz dakujeme posielame kazdemu veliky
cccccccccccccccccccccmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkk

zuzka1.
13. sep 2009

janka a vy ste boli zase s paulinkou? ja som ani nevedela. myslela som, ze vtedy s matkom, potom si pisala, ze ste doma, konecne vsetci pokope, potom si spomenula, ze paulinka ma teplotu , ale toto.

tfuj tfuj, dufam, ze je to vsetko za vami.
kocky moje drzte sa.

Jaruska tebe som sa ani nepozdravila, vitaj vitaj. napis pekne, lebo ani nevieme co je s vami.

lamada181
13. sep 2009

zuzka ano bola som s paulinkou aj s patkom patrik cosi chytil v nemocnici ked sme boli prvy krat a nasa paulinka to od neho chytila ale konecna uz mame potom dufam no uvidime dnes nas dr pustila na cierno lebo vydela ze deti su mimo z nemocnice aby sme skusili doma co bude a fakt je to lepsie tak zajtra budem volat ze je vsetko ok a nech nam da papiere no to dufam aj ja ze je to za nami
ahojky

danciacik
14. sep 2009

Dobré ránko.
Lamada joj som na vás stále myslela. Som rada, že je detičkám už dobre, tak dúfam,že už máte všetko za sebou a už vás čakajú iba pekné dni.
Zuzi, takže zo mňa bude maniak 😀 na parfémy. Ja som si ho včera striekla na ruku a som ako blbá každú chvíľu ovoniavala ako faaaajne vonia. 😀
No my dnes ideme ku lekárke ale Larka ešte spí. Si predstavte od včera večera od siedmej ešte v kuse spí. 😕 Tak nám držte palce

amatula
14. sep 2009

ahojte
tak ja vobec nestiham este su aj drobci chorucky...nechodime ani doi skolky..dnes ideme kj doktorke 😒

erika co to pises 😨 joj chuda moje..viem co si zazila...aj ked celkom nechapem..u vas sa nechodí na kyret..cistenie 😕 to len tak si bola doma ci ako 😨
bozinku len pockaj aspon dva mesiace nie ako ja hned po mesiaci a som bola cele tehu na tabletkach 😒

jarka este si sa nenasytila M sak akosi nepises 😉 🙂

ja uz ani neviem co som chcela.......tak pa....musim si ist hodit do pracky a k doki.......mali sme ist dnes na jednu party..no uvidim ako bude Bobo 😒

a ja milujem parfemy 😀 😵 .... a si ich strasne vazim 😀 mám MEX,KENZO,L EAU LILIAN,BETTY BARCLAY uz sedem rokov uz tam mám iba vzduch,ale nevihodim tie milujem 😀 ..teraz frcim uplne na lacnych adidasoch tie mám vsetky..maniacka a mozem plitvat 😀 😎

zuzka1.
14. sep 2009

Dobre ranko,
MAtka , ze sa vobec ozves. Aj nam ozrejmis situaciu, ci ako???

dnes by mala prist nORIKA, tak to tu konecne zacne mozno apson trochu zit. sice aj ked len vecer, kezde pracuje.

Matka vyliecte sa, aj Janka, aj Danka. A klop klop dufam, ze nas to bude obchadzat 😒

ja mam momnetalne, hugo boss deep red, hugo boss-woman a roberto cavalli-just for her- a som nevdacna svinka, lebo minam, jak o dusu 😀

adidasky mam ,ked idem na aerobic, teda ked som chodila 😀

amatula
14. sep 2009

hugo boss dep red milujem ten je dobry a chcem gucci envy 😉 😎
a na mm zboznujem Fahrenheit 😵

zuzka1.
14. sep 2009

moj mm ma armaniho-aqua di gio, mnam 😉

erikasadek
14. sep 2009

ahojte..*

amatulka moja, urcite poznaju moja.. lenze ja som bola len v prvom mesiaci..
vysvetlim co sa stalo ...

test ukazal 2 tyzden od koncepcie co sedi..
bolo mi zle, apodobne somariny okolo..

v tom case vajicko , schadza dolu cez vajcovod

erikasadek
14. sep 2009

no , napislao alebo poslalo mi to , somarsky.. 😕 😕 😕 😕

takze, test mi ukazal 2 tyzden tehotenstva co sedi....
pre lekarov som bola v prvom mesiaci a 5 dni....
oni maju tie pocitania podla kramov ze?? neako tako..

takze to vajicko prechadza cez vajcovod dolu do maternice a tam sa zahniezdi nastalo..
u mna sa tak nestalo maternica neprijala...

takze preto som krvacala..;
vraj je to dost caste u zien.....

takze asi tak..

dokonca ani parfemy my nezobral prispevok..

😅 😕

cudne......

takze ja som vyskusala v sobotu novy GIVENCHY angels or demons, teda tak neako ..
bozske..
ja pouzivam, Dior, j' a adore
Givenchy very irresistible
a Guerlain L' instant bozsky..

takze chapem ked sa niekto nevie nabazit parfumov.. 😀

lamada181
14. sep 2009

ahojte baby trochu casu mam dnes ma paulinka narodeniny ze 4 takze sa nesmierne tesim len skoda ze nemozme oslavovat tak ako sme chceli no nic bude jej musiet stacit asi len zaajtra zoo lebo na termalne kupalisko nemozme ist a take veci no nic prajem vam pekny den

zuzka1.
14. sep 2009

paulinke zelame vseto len to najepsie, veeela zdravicka, poslusnych rodicov a braceka 😉
pekne oslavte, v ramci moznosti 😉

lamada181
14. sep 2009

no dakujeme moja vi sa mate ako co noveho vidim ze sa to tu trosku rozbehlo planovani babetiek nastastie toto mam za sebou jaj ale zavidim najkrajsie obdobie

erikasadek
14. sep 2009

jej , vsetko najlepsie paulineke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
vela zdravicka, hlavne teraz ...; a dobrych ochotnych a stale poslusnych rodicov 😀 🙂

lamada181
14. sep 2009

dakuje pekne 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ako erika co noveho ved sme nemali cas ani pokecat

lamada181
14. sep 2009

babby nedate si kavu potrebujem surne kofei a nemam s kym si dat som ko 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

erikasadek
14. sep 2009

lamada nic noveho, zaspala som.. dnes rano..
psychicky uz som na nrmale, na vsetko som uz skoro zabudla, teda zatvorila som dvere. za tymto mojim nestastim a uz neotvorim tie dvere..pomyselne.. 🙂

inak nic nove.... zatial.. vsetko sa vratilo do starych kolaji od kedy sme z dovolenky doma..

lamada181
14. sep 2009

no pekne no psychycky som nadne aj ja uz uplne normalne nešvladzzem nic uz sa mi nechce nic ale musim behat furt

lamada181
14. sep 2009

a zase ja kde ste kdo no nic idem si aj ja lahnut ked spia moje drobce pa

zuzka1.
14. sep 2009

dievcence moje, mame to tazke.

ja by som uz bola psycho asi. posielam vam kusok stasticka aj zdravicka 😉 drzte sa

danciacik
14. sep 2009

Janka všetko najlepšie Paulínke a veľa, veľa zdravíčka.
My sme sa vrátili od doktorky tak že naozaj je vo vzduchu nejaký vírus, dostali sme antibiotiká a do konca týždňa má byť Larka doma. No dnes zatiaľ bola najvyššia teplota 37 tak dúfam, že to tak ostane.

zuzka1.
14. sep 2009

no danka uz bude dobre, ked mate atb, to pomoze. v stredu nebute vediet, ze jej nieco bolo a bude sa pytat do skolky 😉

danciacik
14. sep 2009

Jooj Zuzi dúfam, už teraz výstrája a skáče po izbe ako také kozľa tak verím tomu že už bude ok

zuzka1.
14. sep 2009

no a je to tu🙂

inak mame rovnaku kamaratku, na face aj tu na koni. magdalenku jezovu

danciacik
14. sep 2009

no ja ju mám medzi kamarátkami lebo hráme spolu farmville tak všetky čo to hráme z koňa sme si jedna druhú pridali ako kamarátky 😀

zuzka1.
14. sep 2009

jaaaj tak, aj osm si myslela. a posielate si dary 😀 ieco mi posli, poslem aj ja

danciacik
14. sep 2009

jasné moja pošlem,
no už negrckáme už hnačkujeme ☹

norik1
14. sep 2009

ahojteeeeeee Dobro došli dom 😀 všetko ok idem kuk co mate nove 😀

zuzka1.
14. sep 2009

danka pevne nervya vela cisteho pradla 😒

norika keby si pri mne ta vystiskam, vybokavam 😀 😀 😀 😀 konecne si doma 😉