Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
30. dec 2008

erika co sa deje, ze zle?????nech sa to na dobre obrati???zdravotne??

erikasadek
30. dec 2008

AHOJTE KOCKY, prepacte ze som vas tak nalakala, ste zlate, no rutia sa mi projekty, , co sa tyka zdravaotne este to ide, ale som na dne, ako uz davno nie, plno problemov, okolo, este ktomu aj strach s vyetrenia mojho syna v january, ak sa pamatate, co sa tyka jeho thalacemie, no a koniec, josh je alergicky na vajicko akoby nestacilo , ze je alergicky na proteiny mlieka....
a ktomu financne problemy..... vsetko spolu zamiesane, a je stoho velka bomba....
dufam , ze na buduci rok bude ovela alepsie, inac neviem neviem..., poviem , som normalne velky optimista, v zivote, ale teraz uz nezvladam, uz je toho naozaj vela........
no nebudem vas otravovat....

no na vahu ani nepozeram ani ja, inac zacinam znova s dietou od 1 januara, strach a hroza...

zuzka1.
30. dec 2008

erika budeme na teba urcite vsetky mysliet a urcite nas to nezatazuje, ve dna to sme tu!
Od 1.janura chcem aj ja acat dietovat a cvicit, osm zvedava kolko mi to vydrzi, ale ked vidim moje vypasene segry, akoby som to bola ja o malu chvilu, tak musim lebo beda!
asi zacneme vsetky spolu a uvidime ako nam to pojde! 😀
my sme boli vcera lyzovat, vyborne bolo, to bolo veceren lyzovanie na krahuliach, dobra akcia!
norik a didi su nezvestne! 😀 hroza!didi uz maju snad tiez zubonky!

dididi30
autor
30. dec 2008

caute aj ja chcem zuzi od januara cvicit, necvicila som preto, lebo kojim, ale uz kaslem na to, bo mam brucho ako v 4mesiaci 😠

zuzka, ale tu som, len tu nechodite tak nepisem...nemame zubocky ale lozime a stojime a kakame do nocnika, kuk fotecky 😀

jaj a lyzovanie ti nezavidim, ja to nelubim, uz som asi aj zabudla 😕 😀 ale urcite si si to uzila, koho to bavi tak klobuk dole 😉

zuzka1.
30. dec 2008

no mna hej, tiez som po dlhsej dobe lyzovala, to bolo v pohode, svah celkom v pohode na niektore strme miesta, len ja mam strach z vysok a bola tam stvordesacka asi vo vyske 3-4 poschodia, to bolo pre mna horsie. Ale len prvykrat, potom uz ok. ani svalovku nemam, co som sa bala!!!!!
ti nasi krpci su sikulkovia!!!
kakate do nocnika??ja odpadnem!ako ste to natrenovali????
takze uz sme ja, ty, erika co ideme odtucnovat a cvicit!!musime vymylsiet nejaku dietku a cvicebny plan.dajte navrhy

dididi30
autor
30. dec 2008

zuzka, thomasko ked ide kakat, tak zacne ze a a a, ja som mu to od malinka hovorila,ze aaal si? no a on si to ako keby zapamatal 😕 tak viem kedy to ide, ale jasne,ze si to este neuvedomuje 😉 ako by mal 😉

inak my zubok nist a vy?

zuzka1.
30. dec 2008

mame 2, vysiel 26.12. a druhy 28.12. krasne to strngoce, ked prejdes lyzickou. Pekne vela papka, tak uz je dobre, aj dr nas vcera chvalil, ze uz sme dobry, dnes mi volal, ze zelezo s anijak nepohlo, takze zase dalsie 2 mesiace maltofer a dopislam u aj vitaminy nejake, ktroe by mali pomoct vstrebavaniu toho zeleza. tak uvidime.

dididi30
autor
30. dec 2008

zuzka coooo, tak vam gratulujem 🙂
my nic, zly je, ale to nebude zubkami , to je povaha a jeho segre vysli zubky az ked mala skoro rok, takze aj jemu tak....
aj my pekne papame, vsetko, ....tak chvala bohu ste ok s tymi zelezom 😉

zuzka1.
30. dec 2008

dakujeme, dakujeme!!!!musim popridavat aj ja fotos, asi vecer, teraz pojdeme na nakup silvestrovsky a musim sa aj ucit, mam skusku 3.1. a chcem ist aj k nasim, tak uvudim ako postiham!
kde budete a ako silvestrovat??
my doma, piu kamarati k nam, tak budeme tu, potom behneme na vatru a ohnostroj do dediny.

erikasadek
30. dec 2008

baby lyzovacka, super, nezavidim, ale prajem.....zo srdiecka...

didi, blahozelam k nocniku, i ked nie som zastanca v takom skorom veku... 😉 nehnevaj sa.. 🙂

no ta dieta u mna na 100% ja budem fracta ko zvycajne na proteinovej, a vy?

zuzka dakujem za podporu... 😉

zuzka1.
30. dec 2008

to je aka proteinova????porad?

erikasadek
30. dec 2008

zuzka, jednou vetou tazko, ale je na baze proteinov, bud sacky ciste proteiny, alebo, stravou, a to je maso , nie kazde, vajicka, urcita zelenina, vsetko co je bohate na proeiny..

vyhoda je ze vaha ide rychlo, a nedavas dolu aj so svalov
je to vyborna dieta, len treba vydrzat....

zuzka1.
30. dec 2008

mohla by si mi napisat presnu stravu co kedy jest???ked je to s masom a vajickami by som to mohla zvladnut, to lubim
😀

erikasadek
30. dec 2008

zuzka, samozrejme...ja som to uz raz pisala v jednej teme, posckaj idem ju najst a hodim ti to, nechec sa mi znova vsetko vypisovat, je toho vela;.. 😉

erikasadek
30. dec 2008
erikasadek
30. dec 2008

potom na dalsej strane, najdes pokracovanie, ak mas este neake otazky daj mi vediet..
najednoduchsie je to so sackami ale je to drahy spas, ... 😉

zuzka1.
30. dec 2008

erika dakujeeeem, asi vyskusam, aj cvicit by som mala, ocoo?

erikasadek
30. dec 2008

no cvicit mozes , napriklad brusaky, ale neodporuca sa velmi cvicit pri tejto diete skor po nej...

zuzka1.
30. dec 2008

no to je nieco pre mna, ale brusaky by som mala!!!

erikasadek
30. dec 2008

😀 😀
ja som leniva, ja davam elektrostimulaciu, namiesto brusakov... 😀

zuzka1.
30. dec 2008

no to by sa aj mne zislo, ale apson 350W

erikasadek
30. dec 2008

😀

zuzka1.
30. dec 2008

jaaaaj uz viem co je s norik, ved su na lyzovacke tusim

dzanka3
30. dec 2008

ahojte
aj ja sa pripajam 😵 😵 😵 od 1.januara???no my ideme na navstevu este- tak asi az od 2.januara ja zavnem - erika ta dieta sa aj mne paci - ale kde su keksiky??no skoda tak nic teda no ☹
aj brusaky by som mala veru - lebo nohy celkom Ok - ved kazdy den 4hod s kociarom vonku...ale brucho - asi na 5 mesiac by to mohlo byt 😔

didi Thomasko je aky sikovny a uz stoji????ked nas Matko vacsinou kaka ked papa - oboje naraz robi....jednym koncom dnu a druhym von 😀 😀 😀

zuzka1.
30. dec 2008

dzanka tvoj matko je specificky pripad!!!nasi su drobny, preto im to ide asi lahsie!!!Matko vyzera pri nich jak veduci!!!!!veliky chlapiskooooooooooo!ale nadherny!!!a ocinka po mamine, dala som nejake nove fotos

dididi30
autor
30. dec 2008

zuzka presne tak 😀 😀 😉

zuzk pekne foto 🙂

zuzka1.
30. dec 2008

didi 🙂

dididi30
autor
30. dec 2008

zuzka, tie vlasy nemaju chybu 😀 😉
a to ti tak pekne sedi vo vanicke? ja som este neskusala, bo ja tak narychlo kupem a bojim sa,zeby sa zosuchol 😕 😀

dzanka3
30. dec 2008

zuzka ze veduci - som sa tu nahlas smiala - muz ze co mi je 😀 😀 😀
aj fotky su carovne - uz si aj tia dva zubky Samko umyva?....teraz vazne to sa ma ked uz su zubky vonku ci odkedy treba umyvat??

zuzka1.
30. dec 2008

vcera som sa docitala v nejakom mamickovskom casopise, ze ked je cely chrup, co byva max do 1,5roka, tak vtedy, ale ako to je presne, neviem.