Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
1. okt 2009

ahojte mamusky,

my uz odma, dobry klabos s kamaratmi, par strikov, pekny vecer. idem dokukat co som vcera stiahla 😉 a spat

😀

ja orechy ani med nedavam, sledujem kde co, bylinkove caje nepijeme, to by som s abala, netreba riskovat.

vlocky hej, ked nechce dieta vlocky, staci voda z vyvarenych vlociek, tot nas peidater hovori 😉
ale inak u nas su cislo jeden probiotika 😉

u nas rozvod podobne ako u noriky, nereisli sme to, maly je do tatiho zamilovany a mne by srdce trhalo, keby nemali byt spolu, ale?! 😝

amatula
2. okt 2009

bre ranko

este k tomu rozvodu my to tiez neriesime len sa sem tam o tom bavime ale vzdy to konci na mrtvom bode...uz len preto ze sa lubime 😵 😀 a tak ako u vas deti mamu miluju ale ocko je ocko toho cakaju denne pri brane 😵 az pride z prace a ked pride zo sluzobky idu ho umucit laskou 🙂

u nas orechy a med neee!med obcas v brumikovi mozno 😉 a orechy nejedol Dalibor do torch rokov vobec!! teraz obcas ale velmi zriedka..arasidy vobec to sa aj bojim to rado detom zabieha 😖
bylinkove caje zuzka hej preco nie..podbel,lipa,chamomila 😉 to nepoznas z krtka ta lieci prechladnutie 😀 🙂
a inak klasika decke bylinkove

vyvarene vlocky hej to je super!!!

idem navarit ,spravit si knedlu na zajtra budem robit plnenu papriku a poobede ideme pusstat sarkana...snad ak zafuka 😎

zuzka1.
2. okt 2009

dobre ranko,

mata bylikove cajew preto nie,lebo ich maly nechce, snad mu zachuti lipovy. ja ho mam najradsej, domaci, z vlastnych bylin.

ja idem navarit masko na stave, zemiaky, aj pre maleho bude.
maly uz v postielke, zase bol skoro hore, ale spal jak dudok, bol nacohdeny. dnes ho budem musiet zase unavit, ale tak normalne, lebo ke je moc, nevie pekne spinkat. ja tak isto, ked som znicena, neda sa mi spat.

tati dnes rano strelil srnku, vecer ide zase do hory, teda uz okolo 17., tak budeme smai cely den.
zajtra mam skolu, v nedelu k nasim na kacicu, pekny vikend snad 😉

erikasadek
2. okt 2009

baby vy ste ma tu znicili.. 😀

ja davam, lebo je to zdrave a drobci si ziadaju kazdy den, neaky bylinkovy caj.. 😉 ja im radsej dam , detske, bylinkove caje, alo li^monady. 😀

arasidy nedavam ani ja, ani cashu orechy, , ale omlete ano, mandle, ved je to take zdrave.. 😉

ked mohol pit mandlove mlieko tak preco nie, pomlete mandle.. 😉

ja si myslim ze je to kazdeho vec, ja osm podporovana, mojom lekarkou, kedze tu je tendenicia davat , vela veci skor, pretoze , je teoria ze je to lepsie, pre dei, co s atyka alergii..
ine je ked ma alegiu na danu potravinu ale inak , je to inak na slovensku..
ja si robim po svojom a podla ich , systemu a vyhovuje mi to.. a co poznam okolo mna, vel aludi to tak robi a deti su ok.
ryby, od 7 mesica acerstve samozrejme, ni emrazene....
syr.. kozi, syr a ovci, od 8 mesica tu nie je problem .. 😉 lekari nas k tomu normalne nabadzaju..
vsade je to ine;. 😉

blau ja som zabudla, do tych vlociek idu jablka , postruhane, a pomarancova stava, + pomlete oriesky... 😉

samozrejme, ze to nebudes davat, moji top zboznuju ako olovrant.. ale len som s achcela opravit.. 😉

zuzka1.
2. okt 2009

erika nic sa nedeje 😉

ako vravis, vsade je to ine

erikasadek
2. okt 2009

jasne... 😉

len som sa uz bala, ze ma znicite.. 😀

tak co vrtulka uz mas vsetko spravene;; 😉 ja tu sedim a cakam kedy nam elektrikar vsetko spravi a dokonci a mozem ist po pata do skolky..
boze som rada ze je piatok zajtra sa vyspim.. 😉

zuzka1.
2. okt 2009

este sa obed dovara, pracka perie, maly spinka, idem etse vlasy spravit, nechty nalakujem poobede 😉

co by ste ta nicili? 😕 😀

amatula
2. okt 2009

ani mne Mato nechce caj len vodu a Dlaibor len vodu sirupovu..a ked sa nikto nepozera tak vodovi sirup 😠 😀 (drobcek,lucka)nie z vodovodu..lebo u nas moc moc chloruju 😒

erika v pohode 🙂 😉 mne je uplne jedno co kto dava svojim detom....jeho vec a nemala by som ani odvahu komentovat pripad ked sa niekomu dieta hodí o zem 🙄 ale co uz niektore mudre si myslia ze nieje nad ne..

a ja sa zajtra zasa nevyspim lebo Mato stava po siestej 😠 😅

zuzka aj vyvaras z diviny?my sme mali minule take bozske diviaka na cervenom vine s brusnicovou omackou 😵 mm navaril tak uzasne to bolo ze mi ani nevadilo ze je to diviak 😝

erikasadek
2. okt 2009

😉 no ked kazdy zacal, ja nedavam, ja nedavam.. a podobne.. vies ake su niekedy niektore baby, ja viem ze vy nie... Ale aj tak som sa bala... 😅 😀

si sikulka.. 😉 jej ja nechty uz nelakujem uz davno.. 😀
uz ani neviem preco..?? 😀

tak ja uz pomaly pojdem; po patka;.

zuzka1.
2. okt 2009

nechty??ja som mala este aj v porodnici francuzsku manikuru na nohach aj rukach + dekory, musi byt. v tehu osm si lakovala nechty 5-6x za tyzden snad, asi stale. teraz musim mat vzdy upravene, inak to nejde u mna. mania moja.

mata ucim sa, stale sa ucim s tou divinou, ja to strasne moc lubim, paradne jedlo. v tlakovom hrnci je to spravene ako bravocove v normalnom, tak to dlho netrva, len to treba pacovat, lebo je to dost suche masko.

amatula
2. okt 2009

ja uz obed navarení..zemiakova polievka a francuzke zemiaky 😕 dnes máme zemiakovy den 😅 😀 😀

a este parím knedlu..jednu druhu tretuu 🙂

a ja by som si aj lakovala ale mozem len na nohach na rukach mám hnusoby lamave ☹ ked tak umele 🙄

blau
2. okt 2009

Ahoj . Babenky moje dik za povzbudenie.
To oni ani nepovedali, ze zapcha. Lebo on normalne kakal. Tam sa mu to nejako nabok v crievkach ulepilo, a to ho tlacilo a preto tak vzdychal. My mame jedalnicek paradny, ovocie zelenina kazdy den. Celozrnne vyrobky , vlakninu. On kaka ako das pravidelne, Dnes preistotu aj 2x. Ale ja myslim, ze su to zuby...no co.

ja peciem kuracie kridielka a americke zemiaky. smrdi to tu cesnakom, lebo sak dala som cely strucik. Dnes sme cely den aj zajtra sami. M robi cely den.Aspon nebude nadavat ze tu smrdi., vyvetram dovtedy.
My sa rozvadzat nebudeme 😝 😝 😅 ale maleho budem mat ja. Aj ked my slubuje, ze potom posle na mna Juliu z RTL ktora maleho vyhlada a budu zit ako v baywatchi hobby a mitch. Bez mamy 🙄
Ked bol v puberte asi vela pozeral tv.
S tym rozpravanim, je to tak. On ma maly svoju rec, len neopakuje, Ja mu rozumiem vsetko a on vsetko mne aj po sk a po nemecky. A je mi jedno kedy zacne rozpravat, lebo viem ze je to velmi individualne.
Teraz sa nevieme dockat a ked bude rozpravat, nebudeme sa vediet dockat, kedy prestane.

Inak bola som si zarezervovat tickety na U2, ze cakaju strasny naval kupujucich. Od zajtra budu ja sa uz cil tesiiiim

amatula
2. okt 2009

jaaj prezliekla som malemu navliecky v postielke má jezkov teraz a sa sam pytal buvat buvat a sa zababusil do perín ani nedycha 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
2. okt 2009

Jeeej Jarka, tak daj vediet ci ich budes mat, ci to ked si si rezervovala, mas ich naisto???

M asi ozaj lipol na tleke, ked taketo scenare vymysla. Inak si to vyhrala, ziadny rozvod nehrozi 😀

Nemoze to by t reakcia p tom ockovani, ze bolest bruska????alebo tak??ale ked mamina hovori , ze zuby, su to zuby. ty vies najlepsie podla mna, nie,??
ja tiez viem kedy su to zuby a kedy nieco ine, nie?

blau
2. okt 2009

vies co vsetko dokopy si myslim Zuzik. Lebo idu mu zubky ( asi) furt sa tam drape. Vtedy su deti nachylnejsie na choroby, do toho ockovanie ta otrasna reakcia( opuch nohy) do toho navsteva nevys...l sa ako inokedy, lebo sak nemal cas 😖 a potom plakal a tie sopliky su take vodove ine ako nadcha lebo nema zapchaty nos len sopliky.
No mali by byt zajtra doobeda a ked nie tak v pondelok. Ja myslim, ze ich budem mat, ked som ich rezervovala na meno. Dam vediet.

Matik, kde si kupila obliecky s jezkami????
Aj ja chceeeeeeeem.mozno si tam lahne spat a ja budem mat pokoj, ale to pochybujem. Ale asi to uz take bude nanho platit. lebo dostal tricko bob der baumeister a stale ho chce mat oblecene. Budem veru musiet ja nieco poriesit.

zuzka1.
2. okt 2009

Jarka nas maly ma vodnate, biele alebo priesvitne sopliky vzdy pri zubkoch 😉

a inak osm vudea mylsim aj na mimibazari navliecky boba stavitela

blau
2. okt 2009

aj tu ich maju, len ja este nemam navlecky na velku postel, lebo ani tu nemame. este ma tie male a spi v postielke malej. Nieco poriesim. no su vodnate priesvitne. aaach tie zuby sproste...

amatula
2. okt 2009

u nas maju aj boba stavitela aj auta aj pat a mat 🙂
a s jezkami normalka u nas v textile 😵 su pekne je to v priore je tam taka stra pani a ked jej donese hocijaky navrh ona ti ich da vyrobit 🙂 to iste aj s obrusom..minule ze furt robia to iste tak som musela sadnut na net a poslat im nieco moderne 😅 😀 a pani má okolo 60

amatula
2. okt 2009

este k tomu postelnemu pradlu.....
ja kupujem aj tu..dobra kvalita aj cena....
su tam predajne co su blizko zuzka,jarka ked si doma..norik isto..su tam kosice...skoda objednat sa neda 😒
ale mám ich a su fakt dobre 😉
http://www.texicom.sk/kolekcia/

http://www.texicom.sk/kolekcia/tnimg.php?file=/...

http://www.texicom.sk/kolekcia/tnimg.php?file=/...

http://www.texicom.sk/kolekcia/tnimg.php?file=/...
na tieto idem za dva tyzdne do banoviec 🙂

danciacik
2. okt 2009

ahojte, ja len na skok. teraz sme prišli z vonku.
Jani ešte nič nedošlo.

zuzka1.
2. okt 2009

Matka a ake su to rozmery??
mne maly tiez spinkava v postielke detskej, tam je paplon mylsim 90x130 a vankusik 70cm mylsim ci kolko. robia aj take do detskej postielky?

mne malinky zaspava, pojdem do vane. obed spapkany, maly sa super napapkal, mu zacalo smakovat.

erikasadek
2. okt 2009

ahojte.. uz sm ekonecne doma; a je tu vikend, vyzera to ze, zajtra strazim , to babo.. 😖
znova,;
dnes bol u nas elktrikar za 3 hodiny prace zobral 70 euro a to bol este , po znamosti , no placem.. boze moj, ja neviem co talko mu to cele trvalo.. doi certa podl amna len natahoval cas, mal na hodinu 20 euro.. 😠

erikasadek
2. okt 2009

zuzka tak ty si uz teraz , netabulkova mamicka;. 😉 😀

zuzka1.
2. okt 2009

erika ja uz odkedy vznikli tam chodim 😉

a za 3 hodiny, ked mas na hodinu 20E je 60????nie???davas trinkgelty?

erikasadek
2. okt 2009

nie 10 euro za kabel.. 😀

lamada181
2. okt 2009

ahojte ako sa ,ate mi dnes trosku tazsi ale za to pekny den norik pekne vidieo vidis kkam telerano ked stiham ale teraz som nevidela zasmialala som sa aj mm
dani no neviem uvidime ved potvrdenie mam takze ak nepride do stredy pojdem riesit na postu ok
no ste toho popisali baby moje idem zehlit nepridate sa niektora 😀 😀

norik1
2. okt 2009

lamada ja teda nieeeeee 😀 😀 😀 zehlenie fuuuj

ste toho popisali, faaakt 😀

Eri u nas banany zapchavaju asi kazdeho, nepoznam nikoho, koho by prehnali, tym netvrdim, ze to plati na vsetkych obyvatelov planety 😉 a 10 Euro za kabel???? to bol zlaty??

Ja som kupila obliecky do jasli v Kike, 100% bavlna, fajnove 🙂, ale idem kuk tie linky, este jedne potrebujem 😀
Blau to musel byt strasny pocit ze si nevedela pomoct Lucovi, ale dobre ze uz je dobre. My sme mali teraz pravy opak a vsetko co zjedol, nim preletelo ako raketa az mal ritulu rozozratu, ale to som pisala 😉 Esteze su banany 🙂

Inac moje dieta dnes zasa v jasliach ani oka nezazmurilo. Cely den!!! sedel na gauci medzi dvomi ucitelkami ako pan kral a smiroval ostatne detvaky 😀 😀 😀

zuzka1.
2. okt 2009

norik a naco by spal,,????
pocka kym detvaky zaspia a bude medzi uckami za kolena chytat, ved to je vychytralek maly.

nas maly ma uz asi 2 tyzdne uchylku na mamine kozy, a babkine hlavne 😀 😀 😀 podava mojej mame veci aj mne, nech sa prezliekame, nech s amoze kochat 😀 😀 😀 testosteron ma na rozdavnaie zjavne

norik1
2. okt 2009

ha haaaaaaaa haaaaaaa haaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 Zuzi no podareny neskutocne je, ale hlavne ze viete, ze je na baby

idem sa venovat manzilkovi, uz vypina sprchu paaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

norik1
2. okt 2009

Koksooo dobre to vyzera tie obliecky... a ze "vytlacime vam cokolvek" ja odpadnem... 😵