Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
6. okt 2009

hura hura tri krat huraaaaaaaaaaa 😀 to bol den dnes clovek sa nema ani komu vykecat 😝 😀 😀

amatula
6. okt 2009

zuzka bude cas na panaka na silvestra?? 😉
idem decka osprchovat a pred telku...dnes dam aj pol deci sak uz tri dni abstinujem 😅 😀 😀len aby som nedopadla jak ten jeden nas obcan 😀 😝co bol vcera na markize 😅

norik1
6. okt 2009

he heee ten bol dobry, sedem promile je iny brutal....

Zuzka neviem, ci je ta Particka online, nevedela som to nikde najst...

Zeny sak ja som skoro z noh odpadla ked som kuk na stranku, od vcera vecera nic a stale sme boli na prvej strane, dokonca v hornej polovici, hned som vedela, ze kon asi necvalal.... 😀

erikasadek
6. okt 2009

ahojte lamada takze brusne tance 😀

dobre 😉

zuzka1.
6. okt 2009

ahojte, tak nam ako prekvapenie prisla zase navsteva z Belgicka, nas cvicia , aby sme nemcinu nezabudli 😀 😀
flasa slivky uz padla, uvidime ako dopadne vecer, ale prisli kvoli kseftom, tak bude pokoj.

Mata ide aj vy niekde pri nas, ci kao????stretneme sa?

lamada181
6. okt 2009

no erikaav ies ako fcala som cumela ale kurna mne to vobec neslo
no ahlasim okolo mt zajtra pozor m&m jazdu 😀 😀 😀 😅 😅 😅

danciacik
6. okt 2009

ahojte
no kôň nám nejak nefungoval. Ja som dnes bola s Paťkom na očkovaní proti pneumokokom a už večer ho teda riadne bolela nožka, juuuj a aj zajtra určite bude 😒 .
Ako sa máte?

erikasadek
6. okt 2009

zuzka ja si na nich spominam.. tak to sa nebudete nudit.. 😀 **

lamada viem si predstavit moj muz zboznoval ked som bola mlada a pekna. 😀 a chuda a tancovala som aj na nasej svadbe, brusne, vsetci boli hotovi... 😀

lamada181
6. okt 2009

ahoj dani ale fajn ti sa chval zajtra ma caka narocny den musim paulinke zohnat co najrychlejsie na brusne satku dovlasov a leginy ci ako sa to vola a nejake ruzove tricko
tak sa drzkajte no a nech to rychlo prejde maleho fukame mu nozicku

erikasadek
6. okt 2009

lamada, zaklad je satka okolo pasa.. 😉 to zvyraznuje tvoj pohyb sensualny.. 😉

zuzka1.
6. okt 2009

erika veru nebudeme, skoda, ze sme sa nestihli psychicky pripravit, ale dnes prileteli, pozajtra odlietaju.

lamada181
6. okt 2009

eri dik ale ja sa v tom citim ako pip......... , ale to je zvik mi mame satky okolo pasu asi 6 KUSOV ale skolke si rozkazali toto jaj som zvedava co povie mm ked zacnem tancovat jaj ten sa bude smiat no co uz
zuzi taketo navstevy su najlepsie nie 😀 😀 😀

erikasadek
6. okt 2009

jaj tak to je rychlovka.. 😀 mozno je to tak lepsie.. 😉

lamada, vies co mozno , ze s anebude smiat, je to predsa len, jeden s najkrasnejsich , sensualnych tancov.; ak to zmaknes , este bude tvoj muz , mat hviezdicky v ociach. a slintat.; 😀

lamada181
6. okt 2009

no dik teda baby mali ani zasvet neche spavat v postielke spi s nami v posteli treest jaj no noic idem spat aj ja pa

erikasadek
7. okt 2009

dobre ranko.. 🙂

clovece druha strana... ☹

danciacik
7. okt 2009

Ahojte,
ja tu mám každý deň dve deťúrence svoje jedno a kamoškine takže moje neskoré príspevky budete musieť ospravedlniť 😀 .
No ako som predpokladala tak Paťko ma teploty, teraz obidve deti bubajú tak mám trošku času, mám chuť dnes pratať a prať tak sa do toho púšťam.
Júúúj Jani ja by som rada chodila na brušné tance aj som chcela ale sa akurát sťahovali do iných priestorov a potom to nejak padlo 😒

blau
7. okt 2009

ahojte, maminky.....No mi uz lepsie, maly sice pokasliava akokeby marsky fajcev, ale aspon ho uz neboli.
Jaaaj dedo sa s nim hra. Ale uz to nieje ono co bolo cez leto. Platim na´nho len ja- ako decko po chorobe.

ja som dnes bola pozerat navlecky maju paradne. Ale mne sa strasne pacia v ikei, tak tam si kupim aj pre nas aj pre maleho.
inak nic, pojdem nakupit do HM, pre netere, svagrova si nakazala.

Mario pride az dnes v noci. Ale je fajn, ked tu nieje a mam tu s kym byt.

Zajtra je kindergruppe ale nepojdem, ked je po chorobe resp. este ma sopliky a kasel

aaaaaa zelam vam krasny den.
Ozaj prosim neviete ake je americke cislovanie??? ake je to cislo 4 a 6??? Prosim kto vie nech mi zisti, nemozem to zistit. Myslim tym cislo rifiel dakujeeeeeeeem

lamada181
7. okt 2009

no ahojte mi mame od rana vysoke teploty patko nasa paulinka sa sade stekli a nehapem preco ale vyzera to ze asi budeme mat kiahne ma pod pazuchou nejake dve bodly cervene picne ma
blau to ma tesi ze uz vam je lepsie nam naopak
ama ja predavam periny s vankusami teraz momentalne mam nasklade len zelene dvojo ale pekne no co ked si v zahranici
dani ja niesom prihlasena na brusne len paulinka ma v skolke a ked tam prides tak sa mozles pridat tak aspon tak ako vidim sme na tom rovnako no nic idem ja piect tortu segra ma v piatok narodeniny tak jej musim upiect nas rodinny ritua majkajte sa
erika nevies ci su nejake homeopatika na kiahne

erikasadek
7. okt 2009

lamada, na kiahne nie, velmi, ale vela vitaminu C.. 😉

urcite , a ostane poznas.. 😉

lamada181
7. okt 2009

tak ten nesmieme sme alergicky ale dakujem pekne erika hej poznam no uvidime ci ich vlstne mame alebo nie ale ked ich ma skoro cela skolka no uvidime ked sa zobudi ako bude na tom jaj tesim sa 😅
boze vyzeram horsie ako 🙄 som taka unavena
idem si zdriemnut dokym spia ahojte 😎

zuzka1.
7. okt 2009

ahojte mamuse,

boli sme v meste od rana, kupila som si rifle slimmky do ciziem, dali sme kaficko. pohoda den,
idem citat do zahrady casopisy, je krasne a teplo, aj zajtra ma byt, pojdeme s kamoskou na kafe s deckami, nech s apohraju.

maly spinka, doobeda nespal, tak snad potiahne teraz 3 hodky aspon, nech mozem potom aj ja 😀

lamada181
7. okt 2009

ahojte no toto nemohla som nas najst co to boli sme az na druhej strane baby co nepisete corobite kde ste urcite na face a ako poznam zuzku ta je urcite kdesi s mm danka robi papiere urcite erika tak to netusim asi z detmi na 100% ama a blau tie nemaju cas na nas no toto uhadla som nieco 😀 😀 😀

zuzka1.
7. okt 2009

ahojte,

lamada z polovice si uhadla, boli sme s mm a s navstevou, zajtra na obed odchadzaju, tak sme sa venovali.

rano idem s kamoskou na kafe, tak sa musime dnes rozlucit s nimi.

dobre spravy, o 2 tyzdne ideme na chatu s kamaratmi, bude nas asi 15, etse nie je isty pocet.
mala to byt rozlucka so slobodou jednej kamaratky, lenze nakolko ma psychicku nerovnovahu uz isty cas, tak povedlaa, ze nikam nejde, ale my ideme na chatu tak ci tak. ta je tak na nervy, ze zrusi hadam aj vlastnu svadbu. 😀

danciacik
7. okt 2009

ahojte
no ja som sa sem dostala až teraz. Dnes som zase akčná jedna moja kamoška z Prahy sa zo mňa včera smiala že som živel. No doobeda som mala Damiánka (to je ten chlapček o ktorého sa 4 hodiny denne starám). Ja ho teraz vlastne budem mať asi tak rok. Takže to som sa motkala okolo deti. Pomedzi to som dala prať nejaké 3 várky prádla 😝 . No poobede ma chytila chuť variť, tak som napiekla koláčik a urobila som fazuľovú polievku a kurací perkelt na zajtra. Ešte sme s manželom okúpali deti - dúfam, že už spia a už mám konečne trošku fajront.
Takže Jani dnes výnimočne si sa zmýlila, dnes mi na papiere neostal čas.

lamada181
7. okt 2009

hmm hmm no toto ja sa tak nudim mali spi od 6 a mala ani zasvet zaspat asi jej dam kvapky na spanie
chcela som si spravit nechty ale nema naladu tak asi az zajtra si spravim gelove nechty snad som leniva jak vos dani mas malo svojich deti ale treba jasne , dani ako vidim dnes sme mali spolocne zaujmi aj ja som dnes prala tiez kopec pradla a tiez som upiekla aspon plati na tortu ale plnit az zajtra a robit marcipan jaj zajtra budem mat zabavu ja som dne srobila taky salatik je v nom cestovinka kukurica hrasok cibulka uhorka kecup tatarska a kuracie masko udusene mnam nmamnam jaj dani a malemu je uz lepsie

norik1
7. okt 2009

hmmm Lamada nebudem si vsimat ze si ma vynechala zo zoznamu... asi uz nebudem chodit ani vecer 😢

lamada181
7. okt 2009

norik vidis na teba som zabudla pockaj norika urcite bola v praci teraz sa nedavno vratila kupe maleho a ide sa venovat mm moze byt 😀 😀 😀

lamada181
7. okt 2009

baby chodite na babybazar neviete co je zo strankou

zuzka1.
7. okt 2009

norikus ahoj, ako sa dari???
nejak nepises dievcisko jedno! 😠

dzanka na nas uz uplne zanevrela, musim ju vymaknut na facebooku, ze co je s nou.

lamada nechodim, len na mimibazar

erikasadek
7. okt 2009

lamada uhadla si, zehlila som a zaroven, sa s nimi hrala..

zuza ja uz ani zaregistrovana nie som na mimibazare, zrusili mi ucet, kvoli jednemu prispevku niekto tam , ma velku , protekciu, no co vam budem hovorit jedna, sialena zaraoven dost blba zenska, ktora podvadza, a zaroven len osocuje ludi.. 😠

dost ma prekvapili na mimi ze hned mi zrusili ucet, aj napriek tomu ze tam chodim len pozerat a nikdy som neprispela, bolo to po prvy krat takze sila... 😠

zlaty nasi admlinistratori..

inac ta zenska, vraj na mna podal trestne stihanie... 😀

zato ze som napisala ze je , nepsolahliva ako predajca... 😠