Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
11. nov 2009

anjelik; je mi to luto.. ale , nedavaj si to za vinu.. ty nemozes zatoi ze si sa nakazila. a ber to tak, i ked to znie krute, ze potrebuje ziskat imunitu.. na tieto virusy, i ked je to krute v takom malom veku..

ja som sa tiez niekedy kvoli tomu trapila teraz uz to beriem uplne inac.. 😉

prajem vam skore uzdravenie obom moja;. 🙂

amatula
11. nov 2009

ahojte
norik tak vyroza 😒 ..nemozes to tak brat...ako pise erika..aj ja uz som si zvykla,co uz narobim.väcsinou ked niekto z rodiny ochorie dostanu to vsetcia 😒
aj mne je dnes nejak na ho.......... 🙄 niet sa co cudovat v tomto pocasí..uz nech mrzne
varila som vtakov..nooooo hadam sa zjedia..neni to to prave orechove 🤐

mm ide poobede na nakupy s kamosom do Zlína..no povedzte neni horsi jak ja zenska 😕 😅 😀
idem asi zehlit 😅

norik1
11. nov 2009

Dakujem 🙂

je mi jasne, ze si buduje imunitu....izolovat ho nemozem, ale som myslela ze od seba, ked som ja prechladena, to sa neda...

teraz mu varim zeleninovu polievku, hovorila som s doki ze ked sa vykaka tak bude dobre 🙂

norik1
11. nov 2009

he he Ama ze varila som vtakov 😀 😀 😀 vyhrala si dnes hlasku dna 🙂

amatula
11. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀
aaale ved španielske som myslela 😀 😀 😀 😀

norik1
11. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

ja som varila pizzu Ristorante, este ze bola v mrazaku, lebo by som si varila asi Filipovu krupicu 😀 😀 😀 😀

lamada181
11. nov 2009

baby moje dens tu asi nebudem mm prisiel necakane domov z prace skoro som odpadla zatial s amajkajte
a norik drzte sa

erikasadek
11. nov 2009

no mne neda ty si prechladena, a on vyzera na , gastro virus , upln enieco ine.. 😉

takze ty to asi nebudes moja.. aby som ta ukludnila;.

baby ja s atu snazim , urobit nieco na nete no nedari s ami a nedari; som nastvana;.

norik1
11. nov 2009

a co sa ti nedari ?

erikasadek
11. nov 2009

anjelik ale uz nic kaslem nato volny listok on line, nedalo mi pridat fotku , bud je velka, nespei presiahnut100 ko, alebo , ni eje , ako obciansky no furt daco , tak ta budem ist osobne; 😠

amatula
11. nov 2009

hallooooooo 😕

😅

😨

blau ... zuzka ?


😔

amatula
11. nov 2009

he aky dlhy príspevok 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
11. nov 2009

ja ti nestacim.. ☹

lamada181
11. nov 2009

baby moje som uplne ale uplne hotovaprave som sa vratila z autoškoly juj parada jaj som bola vychvalena ze nico so mna bude povedal instruktor jaj konecna 😀 😀 😀

amatula
11. nov 2009

lamada no to ti tisko zavidim ...sak pockajte aj ja budem pisat o autoskole uz od pondelka 😅 mi dnes volal ze Maťka S.... pondelok zaciname 😕 nejak vtieravy nie 😨 😀 😀

som akosi skapnuta ako na chripku 🙄 cakam manzelika ved ked pride si dame dake to vysokopercentne ovocie na zabitie bacilof...a ked má dnes aj tie meniny 😵 😵 😵

lamada181
11. nov 2009

ama nezavid vies ako sa bojim a dne sna ferovku rovno po meste ziaden trenazer nic moja

zuzka1.
11. nov 2009

ahojte mamuse,

ste popisali, chvalim.

mna boli hlava jak kona, osm pospaala poobede u nasich, maly sa hrajka, pocuvame tuky tuky detske pesnicky.

norik drzim palec, zvladnete ako vzdy doteraz, len mi je luto malinkeho. 😒

inak mne maly raz zvracal aj zo zubov, ale neviem neviem.

spanielske vtacky by som si dala, my sme mali perkeltus.

co n azajtra na varit netusim 😠

lamada181
12. nov 2009

ahojte baby dobre ranko
no teda vcera sme toho vela nepopisali
ako sa mate ja som vcera navarila fazul na kyslo a dnes asi cinu no co nieco rychle a jednoduche
baby moje vcera som sa ucila do pol noci znacky som ko jaj s toho z motora som uplne mimo jaj boze ale hlavne ze instruktor stale pani g ved vam to ide ved to viete a neveim co aja som s toho spraosta jak jelen jaj no nic idem z nova na to skusky sa blizia o mesiac a pol by som mala koncit jaj

erikasadek
12. nov 2009

ahojte.. 🙂

lamada neboj zvladnes toak ti hovori ze Ti to ide tak Tio to ide, a len si ver.. 🙂 trochu sebavedomia.. 😉

lamada181
12. nov 2009

dik eri ja som momentalne stresak vies a riaden

erikasadek
12. nov 2009

viem ja som robila ked som mala 18 , a bol to stres... tak viem... 😉 ale neboj zvladnes... 🙂

drhni stale , otazky , to je jediny sposob ako prejst.. 😉

lamada181
12. nov 2009

diky erika
baby teraz som videla najhorsie video na svete je na face dala ho tam kamoska boze normlane mi tiekli slzy no horor ak by ste chceli je pod katkou moravcikovou chcela som ho dat sem ale nejde mi to boze normalne som mimo s toho

erikasadek
12. nov 2009

o com je to video??

lamada181
12. nov 2009

erika to ti ani nejdem hovorit juj strasne hnusne su tam deticky ale nenarodene no proste hnusne skarede a strasne smutne co ti budem hovorit moja fuj nechcapem ako niekdo nieco taketo moze aj natocit alebo urobit

erikasadek
12. nov 2009

aha tak to radsej ani vidiet nechcem. ☹

lamada181
12. nov 2009

eri ver tomu keby som vedela ze ocom je ani to kukat nebudem
☹ ☹ ☹ ☹

amatula
12. nov 2009

cafte

blauuuuuuuuuu auuuuuuuu 😕 de si???

dnes mam cierny den 🤐 a tlak asi proklate nizko... 😝
zajtra idem k zubarke.a potm do mesta 😵 o siestej na veceru 😵 nebudem sa trapne opakovat ze na HUS 😀 😀 😀 😀 😎
ale ked savgor vymyslel ze by sme mali zajst vsetcia spolocne tak ideme vsetcia surodenci 🤐 10 ludí nastastie detuchy nie 😉
cez vikend pridu drakulovat svokrovci Matovi a tatovi 😵 ...tak musim nieco asi upiect....blau som chcela vediet tie kolieska s nivou ale ked si off...tak nieco z listkoveho sparavim 😒 😝

pekny zvysok dna,piatok a vikend 😵

asi to tu aj ja zabalim ked ste vsecky zmizli 😒 🤐
este ze je erika a lamada 😉

norik1
12. nov 2009

idem poriesim maleho a potom prideeeem

zuzka1.
12. nov 2009

ahojte mamusky,

Norik ako Filipko???uz je lepsie??
da sa to magio norik dat aj na 2 tv prijimace??
vies mi kuk kolko bude cena mesacne, ked chcem net od magia+ nejake tv kanaly??

Matus dotatocne Matuskovi vseeetko najlepsie k meninkam.

zase idete na hus??ja sa k vam pripojim, by som si dala 😉
Jarka je kde??

Lamada este nic neprislo, baby vam hej?skusok s aneboj, ked som to ja netechnikus typus zvladla.... 😀

norik1
12. nov 2009

Zuzi, zajtra ti zavolam z prace, napis kedy asi 🙂 sicko poviem. Da sa dat na 2 televizory, ale musis mat 2 boxy. A musis mat dostupnost 🙂

Martinkovi fseeeecko najlepsie k meninkam 🙂 nech robi mame samu radost 🙂

Dzanka aj tvojmu Matkovi vsetko naj naj, skoda ze si to neprecitas... 😔

este prideeeem