Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
21. nov 2009

Ekonomia amanazment verjenej spravy

tak potom ju mame od riti viacere 😀

amatula
21. nov 2009

zuzka no sikovnica si

tak som rozhodla ze tu moze segra spat.lebo decka dranakali ze nejdu domov .ale uz ma bolí hlava 🙄 😝 5 detí fu ti kokso ....na to by som sa nedala 😅

zuzka1.
21. nov 2009

Mata nikdy nehovor nikdy

amatula
21. nov 2009

no zuzka som presvadcena ze nestem..stacia mi dve sak mna by uz pri tretom zavreli do blazinca 😅 😀 😀 😀
vies si predstavit co to je to jak tulave psy...furt to steka 😝 😀 😀 😀 😀 😀 ja uz stracam hlas aj trpezlivost..musim si dat dake silne kvapky 😖 😀

zuzka1.
21. nov 2009

Viem si predstavit, mna to caka snad coskoro 😀
a dakujem

lamada181
21. nov 2009

zuzi gratulujem dani nadherne
ama ja som jednou nohou blazinci teraz z deti a z mm
zuzi posielam chytaj mnam mnam mnam dobra jaternicka klobaska sa udi atd juj 😀 😀
a ta papula narastla asi kazdej z nas podla chlapov nie

amatula
21. nov 2009

no krpci v postelu..fuj....

zuzka a teba to este nepreslo..stale chces mat 5 detí?? 😕 😀

naliala som si so segrou vinka..konecne nepijem sama 😅 😀 😀 🤐

noriiik nooo...kde je 😕 ..

blazka24
21. nov 2009

zuzka a kam to chodíš do školy, lebo o verejnej správe je to teraz všetko ja mám regionálny rozvoj že vraj xixix
dobre idem dieťa ukľudniť, nie a nie spať potvorka krpatá /vraj je po matery skonštatoval ocino xixix/

erikasadek
21. nov 2009

ahojte slonicko vitaj.. 🙂

zuzka blahozelam, ku skuske.. 🙂 si sikulka;.

blau , vies co, normlane to tak robim aj ja, ale je cudny a nic neplati a ja uz nemam silu dalej , sa neko bit.. o jeho priazen a lasku cokolvek, neviem ci chapes..

a mas pravdu, este dobre ze, vas mam baby moje, vy ste taky moj kyslik... 🙂 🙂 verte mi.. uz ked ani tu nemozem byt tak uz mi naozaj bude sibat.. 😠

danciacik
22. nov 2009

ahojte, dobré ránko. Tak dnes ideme osavovaaaať.
Erika kedy sa zajtra dozvieš ako ste dopadli? Držím vám veľmi palce.

blau
22. nov 2009

No ahojte. slonisko sa pridaj kludne 😉
Erika , tak sa nanho kasli a vobec si ho nevsimaj a ked sa ta opyta, tak mu povedz od srdca co si myslis.
Ama , tak vincisko dobre pozdrav 5deti viem ako to je ked su tu baby hotovy blazninec.

Norik??,kasle na nas, uz nas nemiluje 😉
Zuzka congrats. super si sikulka.
Blazka 😀 😀

erika rano som otvorila casopis a bol tam clanok a mamicke so synom martinom autistom. Nema to lahke ale je v tom zdruzeni a tam jej pomahaju. Ma aj svojho asistenta. Pozri dala som ww.stranku.
Krasny den vam zelam. U nas je neskutocne hnusne hmla uz druhy den. Vcera sme ani vonku neboli, ale dnes budeme musiet aj na silu. 😅

zuzka1.
22. nov 2009

dobre ranko,

blazka sukromna vysoka skola- IKS Zlate Moravce, vola sa to Vysoka skola ekonomie a manazmentu verejnej spravy- Vsemvs

kde studujes??

Erika nepovazujem byt sa o priazen a lasku manzela za normlane, on ta ma lubit, mal by si ta vazit, ze si s dvoam drobcami, nikam nechodis, staras sa o domacnost a podobne. iny by ta na rukach nosil, keby musi chodit "iba"do prace 😒 drzim palce aj na zajtra

my dnes mame hody, kacka, hus, rezne, salat, fasirky, kapusta, knedla mnamky same a nejake kolace 😉 kto pride?

erikasadek
22. nov 2009

ahojte.. 🙂 zuzka, ja viem co chces povedat a plne chapem.; mas pravdu iny, ale nie moj on si vazi normalne, ale mam chvile , proste ked mu sibne, su to slabe chvile, a nie casto, ale tearz uz ma doraza..
dnes som sa zobudila, no som dolamana, ako malokedy nedokazala som sa ani postvait nie som chora,ale podl aman som uz naozaj vycerpana, ako nikdy, uz ani telo nezvlada.. ☹
normalne sa zacinam bat.; ked uz ani telo nezvlada tak je zle.. musim s adat do poriadku.. 😠

zuzka1.
22. nov 2009

erika staraj sa hlavne o seba a drobcov, o muza len co je nevyhnutne a torsku s asnaz zrelaxovat, ked budu decka spat si daj kupel alebo podobne, alebo vyloz nohy, sprav si caj z nejakych byliniek a podobne. mne to pomaha 😉

blau
22. nov 2009

Zuzik nepridem aj my mame to iste MenU sranda.
JAJ ja sa uuz sa tesim na ten obed.
Erika ty proste poterbujes vypnut od deti. Nemozes mu ich nechat a ty sa chod prejst aspon na 2hodky do parku zajdi na kavu. Proste bud chvilu sama. Urcite ti to dobre spravi.

To je psycho stres a potom neposlucha aj telo. Musim proste prec a trosku zabudnut na starosti aspon na chvilku lebo ti prepne.
A tak si ho nevsimaj kasli nanho. Mozno nanho dolahlo s tym patkom a on si to tak ventiluje, ze je zly. Chlapi to nevedia dat najavo ako my zeny

amatula
22. nov 2009

cafte

zuzka a pit co budeme??hmmm co u vas sa nepodava alko 😀

blau noo ako bolo..si to roztocila vcera 😵

erika prosim ta...daj sa doporiadku..uzivaj si deti a aj ked si na ne viac menej sama tu chvilku si najdi pre seba a venuj sa relaxu...fuj ja viem co to je dostat sa do zleho psychickeho stavu 😔
ak by si nic proti tomu nemala (ked ti len homeo)..velmi dobry je B-komlex..neviem co je u vas to je jedno proste vitmin- b je fakt dobry ked mas psycho zataz 😉 a nic s nim nepokazis

booze mne rano praskli nervy a som na tie decka narevala skoro ze dostali 🤐 😝 to uz sa chvilami neda pocuvat 🙄

idem to dat spat nech je tu aspom chvilu ticho 😅

blazka24
22. nov 2009

ahojte babule, tak som tu znovu........
krpec vstal o 3,40 a tak sme nakrmili a potom aj umývali lebo sme smrdeli 😀 , zaspal a drichmali sme do deviatej, že jaká pohoda......

zuzka ja som chodila do nitry na SPU - fakulta europskych štúdií a regionálneho rozvoja, skončila som tento rok, tesne pred pôrodom 😀

erika držím palce nech sa ti podarí dostať do pohody, ja som doma s malým 3 mesiace a chcem ísť von a hlavne uvažujem nad plávaním, starká vravela že voda odplaví všetky starosti a pomáha to aj na svalstvo a telo........

erikasadek
22. nov 2009

baby ste zlate, neboj ja beriem, ale dakupalku aku mi teraz zatal; ziaden b komplex nedostane..
chce vraj oddist vraj, uz nevladze.. 😠 no co vam budem hovorit.; nemmam chut uz naozaj na nic.. nebijte to bude dobre, teda so mnou.. 😉 len som vam to chcela povedat..

blazka24
22. nov 2009

erika to akože muž chce odísť? či zle to chápem?

amatula
22. nov 2009

erika ako odist ?? 😨 😨 😨 akoze len domov na cas ci ..konec ci ako

zuzka1.
22. nov 2009

erika nemam slov ☹ on nevladze???no v tomto som na tovjej strane, preboha, co si ti chlapi etse nezmylsia. A ako si to predstavuje dalej??? 😕 🙄 ze pa a maj sa a staraj sa 🙄 😠 bleeeeeeeeee

blazka tak to ta mozno ucil Gozora manazmenet, nie??aj mna ucil, niektori ho maju ako skolitela. Aj Papcunova je myslim z SPU, ostatni su z BA co ma ucia.

nepoznas niekoho, alebo nemate kocky niekoho kto by mohol mat nejake knihy o cestovnom ruchu??

blazka , ked si chodila na regionalny rozvoj, mali ste urcite region Horne Pozitavie, nemas nejaku literaturu?casopisy?ine zrdoje, kde je uvedeny pramen??

erikasadek
22. nov 2009

no, ano ze che oddist... 😖 ja neviem co mu dali do tej narkozy , nechapem ho uz vobec..

amatula
22. nov 2009

jaaj neskutocne som sa pobavila...nakukla som do koníkovskeho okienka a uz to islo... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 😨 😅 😔 😕 🙄

zuzka1.
22. nov 2009

idem sa pobavit aj ja, lebo od rana hladam mateiraly k praci, a mam toho otlko, ze to do aprila ani neprecitam, ale dobre na druhej strane.

erika posli na opravnu narkozu, ale mu ju daj sama

blazka24
22. nov 2009

zuzka gozora bol dekan fakulty - odišiel lebo mali rozpory a papcunová ma učila tuším niečo s vidiekom, bola členkou komisie na mojich štátniciach a školiteľkou jednej spolužiačke, od augusta štvrtého ročníka robila diplomku a stále sa jej ešte pred koncom nepáčila - bola vraj desná..........

tak region horné požitavie sme veru nemali, ja som robila samostantú seminárku ale ako som išla na materskú všetko som nechala v kompe v robote a tak to aj ostalo, teraz mám doma veľké hodiny........skúsim sa popýtať spolužiačiek či niečo nemajú o cestovnom ruchu a napíšem okik?

zuzka1.
22. nov 2009

jasne, ok.
Papcunova je skolitelka spoluziacke, ma taku istu tmeu ako ja, len mame odlisne skolitelky. N aprednaske bola o, uci nas Ekonomiku verjeneho sektora a Gozora ma ucil len manazment

blau
22. nov 2009

nO eRIKA tak to je hrube proso. Uplne si viem predstavit ako ti je. Milion otazok preco zaco . No to je typicky chlap. Pride nanho trosku vacsi tlak a nevie kam z konopi. Miesto toho aby problem riesil chce od neho utiect. to je normalne.
Niektori su taki. Hrozni. Vsade som dala makke i, lebo na chlapov sa to hodi.
Uplne ignoruj co ti hovori, je to nezmysel, ktory ho docasne popadol. Sak nech ide a kde pojde.
Ono je to aj tym, vlastne jeho kulturou. Mas to tazke, ale naozaj naj radu aku ti mozem dat je: CHOD Z BYTU PREC a nehaj ho sameho s detmi. Nech vie ake to je!!!!
A tebe aspon ta chvila co ich neuvidis, velmi pomoze. Nemas naozaj nikoho ku komu by si mohla ist na kavu a povedat mu to aspon sa tak dusevne vyventilovat?
Keby nieco sme tu my jasne, ale predsa len daleko......

Ama tak teraz to odpalim: Ja som vcera nebola nikde. Jedna mala v piatok stretavku, ta prisla ku mne znicena, ze ide spat. Druha , ze lezi v horuckach aj so synom a s tou tretou sa poznam len kratko a nemala som uz ani chut ist. Tak som isla spat s malym. Ani na nete som nebola. To bola sobota.
Roztocila som to v posteli 😀 😀 😀

blazka24
22. nov 2009

zuzka tak to máš diplomku? no super sranda, ak by si chcela tak behni na spu do knižnice tam budú určite .....

http://arl4.library.sk/i2/i2.search.cls?ictx=sp...

zuzka1.
22. nov 2009

blazka bakalarku, tema Vplyv CR na region Horne Pozitavie 😉
bola som v kniznici spu, ukf, euba, krajska 😉

z kade si normlane, nie z NR, ze?kolko mas rokov ak to nie je tajne 😀

amatula
22. nov 2009

noo blazka zuzka vidim ze ste si sadli 🙂 😀

jarka tak takto si dopadla...tak si dobre vyspala ked uz nic ine 🙂

pekne si to erike napisala...aj ked to si musim ja toho mojho zastat..to by nikdy neurobil 😔 on aj ked uz to vrie azaj ze vrie..tak mi hned oznami ze deti se zoberie.... 😒

raz odisiel to sme este deti nemali.... 🤐 fuj som sa skoro pokakala v tedy 😅 😀 😀 😀 uz taku hadku nechcem zazit

erika rozpravat rozpravat...tu nic ine nepomoze..ale najskor nechaj vychladnut hlavu..nie za horuca..teraz sa ty vyventiluj...urob si pekny den