Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
22. nov 2009

jarka nazdravie 🙂

ja som hodila tento vikend rekordny pocet prispevkov..tak mozno budem trochu off...cez tyzden ......zajtra autoskolka 🙂 sa tesim instruktor je fesak..len bacha jeho zena robí instruktorku tam tiez 😀

blau
22. nov 2009

na tom nic nemeni, ze jeho zena je instruktorka. Ked je fesak , tak nim aj ostane. Uvidime, ci o nom budes hovorit aj po jazdach, ze ci je fesak 😀 😀

erika daj si veru aj za nas a s nami.
Na zdravie.
A amatula nebud off, prosim to sa to tu potom nerata vies 😵
idem ja uz het ahooooooooooooooooj

amatula
22. nov 2009

ba jarka nemozem nanho robit velke oči...lebo potom schytam ju ako instruktorku a da mi to vyzrat 😀 😀 😀 😀

ajoooj

blazka24
22. nov 2009

ahojte dievčence, tak o siedmej som urobila rezne a veru som zblajzla už druhý a to že som tlstá, šak budem jak megero.....krpec sa zobudil tak padám ahojky

norik1
22. nov 2009

kokos zeny no tak vas precitat po troch dnoch, to chcelo celu superstar 😀 😀 😀

normalne som pozabudala ze co som vam popisat chcela 😀 ale zajtra mm ide na sluzobku, takze si vynahradzujem absencku a knedlikujem na koniku jedna radost🙂

Eri asi tu zajtra nebudem ked sa dozvies vysledky, a asi sa ich bojis lebo akekolvek budu, bude tazke ich stravit..... hlavne ked na to travenie budes asi sama.... musis byt silna kvoli Patovi a Joshovi, potrebuju ta a potrebuje ta aj ten pako co ti doma trucuje... tiez si myslim, ze to co teraz nacvicuje je len vysledok toho, ako sa nevie vyrovnat s celym tym cirkusom okolo Pata. Druha vec je ze tebe vobec nepomaha a praveze ti vsetko stazuje, ale chlapi su proste taki, dusia to v sebe... tiez sa pridavam, rozpravat a rozpravat, ujst ti nema kam ked nemoze chodit 😉 hlavne HLAVE HORE, jedno je dokazane - vzdy, ked si myslis ze si na konci so silami, v skutocnosti vydrzis este 7x tolko 😉 Drz sa matka 😵

Mati ked nemas kabel nezufaj, este chvilu a spusti sa prenos cez satelit 😀

Zuzik vy uz snazilkujete??? pockaj na mna, my chceme buduci rok 😉 mm ze az na dovolenke, ale ja by som aj skor zacala, nevies kedy sa zadari 😉

Blau si to uzivas na tom slovecisku, co? si ma uz odpisala???? sak pockaj 😉

Babulky idem sa povenovat a zajtra na koni jak na koni 😉 tesim sa na vas mamuchy 😀

amatula
23. nov 2009

dobre ranko

norik krasny prispevok...tak dobre sa to citalo

boze ja som taka brzda este ze mne ten chlap vcera prisiel domov..ved ja nemam dnes autoskolu ale zajtra 😖 ..to ja by som tam normalne sla......nooo tak asi by som sa pred odchodom pozrela do debilnicka 😅 😕 😀 😀 😀

tak sa u nas rozprsalo ked sme sli zo skolky..fuj fuj fuj 😒

jarka krasne tam je v tych vasich koncinach...mm má vela vela fotiek ..no nadhera 😵 som povedala ze mu par ukradnem na FB 😎

pekny den

idem dat kavu....kavu kavu...do novej salky 😎 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
23. nov 2009

dobre ranko,

mm ma nechal dlhsie pospat dnes, bohvie co chce 😀

malinky pojde spat, ked dorozobera auticko a spapka jogurtik

Mati tak ho uz mas doma, uz ti bola aj smutno co? Salku priniesol, zlaty je, fotky ti porobil, deti sa isli zblaznit rano, ze je tati doma, co?

Norik kedy chces zacat??

idem spravit kavicku 😉 di starej salky?

blau
23. nov 2009

hojte ranko.
Norik ja som ta neopisala nie nie nie.... 😉
Suhlas s Matkou, dobre si sa citala.
Tu nuda, lebo sak hnusne je vonku. Maly vstal dnes o kapanek skor, tak ho pojdem dat spat a pojdem k zubarke a ku kadernicke..
Viete co som vam pisala, ze mi ta svagrina pobrala vlozky? a nic nepovedala? tak vcera po vyse pol roku prisla a hovori, Jari som ti zobrala nejake vlozky, tak som nakupila a aj ziletky. Lebo co si tam mala som si zobrala ( baby pouzitu) ja z nej odpadnem fakt ja som odpadla, ked mi to vcera povedala 😀 😀 😀 😀 😵

zuzka1.
23. nov 2009

Jarka bleeeee 😝 😀

blau
23. nov 2009

no co ti poviem............................ja cil neviem ci ja som taka sprosta, ale mamina mi argumentuje, ze oni su vysokoskolaci a ich to nezaujima, ale to nieje pravda. Ja poznam vela vysokoskolakov a su poriadkumilovny a nerobia taketo veci. Vid Vas. Ale som sa pobavila, no co spravim. Ja som sa len pousmiala. Riesit to nema cenu.

zuzka1.
23. nov 2009

Jarka ak ta to potesi moja svagrina je taka ista. Mamina ma mozno aj pravdu, mna tiez vytacali niektore veci, kedze ona zaujem o normlane veci nema. Ja si osobne neviem ani predstavit, zeby mala mat rodinu, pracu, aj odmacnost. ved by sa zblaznila 😀

amatula
23. nov 2009

mna by este zaujmalo kolko maju vase svagrine rokov 😅
jarka zaujmave ze si to uvedomila po pol roku 😕 nie.....to skor ze jej to niekto povedal..ci má take dlhe vedenie 😀

zuzka1.
23. nov 2009

moja ma 22, teda je o rok mladsia

amatula
23. nov 2009

tak to ja som myslela ze menej 😅 😀 😀

zuzka1.
23. nov 2009

no vidis, ake prekvapenie 😀 😀

lamada181
23. nov 2009

ahojte babulky vcera som uz nemohla musela som riesit paulinkine zubky a nie nie ho vytrhnut juj no idem vam popisat aj ja nieco najprv o vcerajsku takze to bol najkrajsi najsamlepsi den ukludnujuci a neveim co este som sa zabavala odychovala a aj trpla hlavne na tobogane juj som sa bala 😀
paulinka chodila so mnou na tobogane a patrik s ocinom mali anik kumne nechcel ist baby no jednym slovom super super super som odychnuta a plna elanu a sili
no dnes som bola s paulinkou u zubarky kusok zuba jej odstranili ale museli jej ho tam nechat lebo by nemal kde rast potom zdravi zub juj mala trosku trpla ale dala som mala aspon nastriekane a sa mi pacila zubarka povedala ze nebude pol dna rozpravat nie a mala keca keca keca no aspon ze mame pokoj na par mesiacov
babi ja som nevedela ze je problem u nas ale aj mozno u vas zohnat detsku zubarku ale nie skolacku tie su kazisveti juj
zuzi ja mame skoro rovnako vekove svagriny len moja ma 24 ale je take male detsko no co ti poviem jedno rozmaznane detsko je to co povie tak to ma
hnusne pocko je vonka
dani som rada ze dobre dopadla oslava
erika drzi tie palceky vsetko bude poriadku moja uvidis
a muza si nevsimaj nevsinaj nevsimaj nevsimaj 😀 😀 😀 😀 😀

blazka24
23. nov 2009

ahojce babule, tak príspevok norik 100 bodov.......

blau tak ja som tiež vysokoškoláčka ale dávať si použitú vložkenzi to nem........

skôr ako sme sa učili od kamarátov tento text - nieto vaty, nieto vložky, čo si dáme medzi nôžky, my sme dievky z dediny nám postačia aj noviny 😀
ešte by sa asi hodila druhá taká báseň - ak chceš moja byť, umývaj si mydlom r.ť 😀

amatula
23. nov 2009

zuzka ako si preliecila tie zenske problemy..ci urologicke.....uz je dobre
mna zasa tak strasne bolí podbrusko..a stale chodim cikat 🙄..ja uz neviem ako sa stranit...som mala asi tri mesiace pokoj a zasa....uz som si aj termo sortky nakupila,ked chodim von 😖 😔 😔 au au au 😨

amatula
23. nov 2009

lamada nie detsko ale decko !! chces aby ta v konikovskom okienku prebrali ci co 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
23. nov 2009

Blazka ty si aky poet 😀

Mati ja som bola u dr, dal mi atb a atb na vkladnaie a je ok.
Ale hovoril mi nech si davam pozor, lebo taketo zapaly sa lubia opakovat potom uz casto.

Mati najlepsie ist k lekarovi, nemas pocit, ze mas moc inej farby?alebo pachu? ak je tmavsi a podobne, moze to byt z bakterii. najlepsie si zavolat gyndovi, doniest rovno aj moc, nech nemusis tam a hotovo. Ja to robim, resp. spravila som tak. Neni to sranda, mna to nebolelo, len to oblo neprijemne. 😝 blee

amatula
23. nov 2009

len ked ja uz som toho roku mala atb. na to dva krat 😒 tak neviem ci by nebolo zbitocne to opakovat.. naposledy mi povedal ze su na to dake tyzdnove prelicenia....ja uz sa aj bojim k dokimu s tim 😢 😝

davam kavu....
to moje rozmaznane decko posledne dni nie a nie spat 😠

erikasadek
23. nov 2009

AHOJTE!!! 🙂

v prvom rade norik.. moja zlata dakujem Ti a tvoj eslova moja, , napisala si to co citim vo vnutry len to nepoviem presen, aj na muza;. 😉
dakujem Ti.. 🙂

lamada ten zlamany zub musi, byt blba vec. ☹

blau ta tvoja svagrina, je fakt trochu misuge 😀 😀 😀 😀 😀 ja som iba stroskolacka, na rozdiel , od vas, no co uz so mnou , nevzdelanou, ale tak enieco by mi ani vo sne nenapadlo urobit.. 😀 😀 😀 😀

takze, idem k veci , aby ste na mna nenadavali..
autozmis ni eje potvrdeny, ma priznaky a urcite symptomy no nestcai, na diagnozu..

ale, je tam vazna, neurologicka porucha, a tak, vo vsetkych testoch je, patao , asi tak , na 2 rocne dieta az 3 rocne, ci je to emotivne, ci , psychomotricika, vo vsetko..
neskor vsetko vysvetlim.. 😉

zuzka1.
23. nov 2009

erika ahoj, ufff som si vydychla.
Hlavne je, ze sa s tym da nieco robit, ze???
vsetko napis, nenapinaj nas ☹

kamoska odisla, ma polrocnu dcerku Emku, nadherne dievcatko, chut sa upevnila.

norik tak kedy zacneme znasilvoat tie nase polovicky??
ja uvidim ci dostanem teraz na zaciatku decembra mrchu. Ale asi hej, nic necitim, vtedy ma boleli prsia, tak uvidime.

blazka24
23. nov 2009

zuzik ahojček moja, uspávam malého akurát enya hrá na plné gule a otvorené okno že mi zadok mrzne ale už konečne zaspáva, v tom zvonček pri dverách a UPS mi doniesla darček - od segri malý dostal bodíčko Riškove prvé vianoce 😀

danciacik
23. nov 2009

Ahojte.
Erika fúúúú tiež som si vydýchla ani som od rána nechcela písať, čakala som kým sa ozveš. Aj ja mám takú istú otázku ako Zuzka - dá sa s tým niečo robiť? Ako ďalej budete pokračovať?
No ja som pridala fotky zo včerajšej oslavy tak ak chcete tak si pozrite 😉

zuzka1.
23. nov 2009

Blazka tvoja sestra robi bodynka, ci??len darcek poslala?

Dani tu tortu si robila ty??kransa bola, mnam 😉 Larka vyzerala taka stastna, male kuriatko 🙂

danciacik
23. nov 2009

Hej ja, makala som na nej v sobotu. Larka zbožňuje zvieratká tak preto.
Zuzi máš pravdu, šťastná bola ako blcha veď celú noc mi nespala a dnes to potom tak vyzeralo ani do škôlky nechcela ísť. Veľa emócií naraz.

blazka24
23. nov 2009

danciacik to vážne takto robíš torty? no mne by sa to nechcelo, ja som nemehlo na zdobenie............

zuzka1.
23. nov 2009

ja tiez, aj chcelo len nemam taku zrucnost a fantaziu na zdobenie 😠

blazka24
23. nov 2009

zuzka keď som urobila kakaovú marlenu a to je piplačka tak to ešte hej ale zdobenie to nie, nemám na to zručnosť ako píšeš ani ja