Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
23. nov 2009

no nic idem sa ja venovat mm tak zajtra 😀 😀

zuzka1.
23. nov 2009

servuste, bola tu suseda, sme davali fernet, to je svokrusina kamsoka, doniesla mi knihy k bakaalrke, jej syn studuje Eu v BA, tak mi zohana knizky, co ja najdem na nete v kniznici a on vypozicia. tak mam 9, este 6.

zajtra idem do kniznice tu u nas, tak snad este nieco najdem aj ja.

ste sa rozbehli konecne 😉

norik ideme?

norik1
23. nov 2009

jaaaaj este si tu? tak ideme?

zuzka1.
23. nov 2009

tu som stale 😀

norik1
23. nov 2009

tak pod

norik1
23. nov 2009

dobreeeeee bolo🙂

dobru nocku 😎

zuzka1.
23. nov 2009

dobre bolo, nabuduce som na rade ja 😉

dobru 😉

blau
24. nov 2009

Bre ranko,. No ja zas k zubarovi. Sa mi nesteee. Maly spinkal a zo sna furt vykrikoval havo havo , neviem co sa mu snivalo. Teraz isiel do banky s dedom.

Kruti mi v brusku vcera som jedla zabijackovu kasu aaaa neviem co to je...

A tak Vam zelam krasne ranko

lamada181
24. nov 2009

ahojte baby
ak vcera sme nemohli vykakat a dneska sa krpec tak dosral ze som musela poprat periny juj ale konecne aspon ho brusko nebude boliet

erikasadek
24. nov 2009

ahojte.. 🙂

lamada .. 😀 😀 😀 😀

zuzka norik ved ste tu flamovali.. 😀 😀 😉

zuzka1.
24. nov 2009

ahojte, co to??dnes nikto nepise??? 😕

Jarka co vlasy, si bola u kadernicky, ze??

Lamada tak je ok.

Erika hej, ale cez telefon 😀 😀 😀 co mm, uz je lepsie???

my sme boli u nasich, ja v kniznici s kamaratkou, literatura k praci nachystana, mam tu 8 knih a mam na ne tyzden, co vam poviem.
Skocili sme na kafe, podebatili, vyborny den.
len na mna nieco lezie a priznaky ako pri tehu, ked som bola 1.x, tak uvidime ci mrcha pride o 2 tyzdne alebo nie, to by som bola presne ako predtym 5tt.

Mata odkedy ma muza doma nas zanedbava, sa venuje, coo??

norik1
24. nov 2009

Cafte mamusky 😉

Zuzik ta to co? zeby druhe bejby? 😉 tak drzim palce nech sa zadari ked sa ma 😉

Lamada to je super, aspon nebude mat brusko bolave a ty budes kludna 😉

norik1
24. nov 2009

baby robili ste niektora foto kalendar? dnes ho musim zbuchat, lebo minuly rok mal nevidany uspech ale sa mi nechceeeee

blazka24
24. nov 2009

norik ahojček, tak ako si to robila ???? ja to chcem tiež urobiť a vybrať photo ale neviem ako na to a ktoré bude lepšie vypadať...ja by som chcela nie taký závesný kalendár ale stolový...........

norik1
24. nov 2009

ja som miluly rok robila na happyfoto.sk, tam si stiahnes program a v nom urobis kalendar, nahadzes fotky, text ak chcess, farby papiera...robila som zavesny a kazdemu som dala urobit. len tento rok su nejak drahsi o dost, vtedy som platila 250 sk a teraz vychadza A3 format na 14 eur....

lamada181
24. nov 2009

ahojte no som velmi rada ze uz je ok
norik tento kalendar u nas stoji okolo 10 eur a nic nemusim robit ale inac je to super je davam tiez robit ale nie kalendar

zuzka1.
24. nov 2009

ja som dala spravit salky s maleho fotkou a textom pre kazdeho. 6,90/ks

vsetko upratane, pracke bezi, zajtra to mam etse na 3 😝

co vy???

norik1
24. nov 2009

Lamada co znamena u nas?

nasi si uz ten kalendar doslova pytali... cela rodina 😀

Viete co mi maly zapotil??? Dzabal rukou po tanieri (plnom), a ked som mu umyvala ruku, pytam sa - Filipko, budes este robit blbosti? a on: Aňóó... 😀 😀 😀

blazka24
24. nov 2009

zuzi a kde si dala tie šálky robiť? ja idem tiež babkenzi a dedkovi toto dať na vianoce plus babám som našla pekné prstene alebo prívesky tak aj to dohodím.......

norik je to drahé tak ja pozriem či to tu nerobia v nitre myslím........

zuzka1.
24. nov 2009

blazka u nas v ZM, su pekne a celkom lacne podla mna. Cakam kedy s aozvu, tento tyzden maju byt hotove.

14E je dost za jeden kalendar 😕
co je zo zlata??

mna tak boli chrbat, ze strach, mam problemy s platnickami a a boli vzdy po upratovani 😠

norik1
24. nov 2009

jednu dobru radu ti dam - neupratuj 😀 😀 😀

norik1
24. nov 2009

noooo tiez sa mi to zda celkom dost do kelu, potrebujem dat urobit 5 kusov, tak to je aj celkom palka jak svina....

idem este kuk na 24print.sk, tam vychadza jeden na 10 eciek

zuzka1.
24. nov 2009

tych 10E je no celkom fjan, dost, ale ok no, ked inak nedaju 😠

norik vezmes si tvoju radu k srdcu, len aby moj mm nedofrcal do KE ta troska vyplieskat po holom zato. 😀 😀 😀

idem sa ucit kocky 😒

blau
24. nov 2009

Ahojte. zuzik no vlasky super....som rada. Kozmeticka mi ochorela. Boli sme u rodiny, Tak sme spravili 3 navstevy. Moja debilna svagrina nas ledva pozdravila a za cely cas nepovedala ani slovo a isla si citat katalog avonu do inej miestnosti. Otec bol cely hotovy, povedal, ze je trapna sliepka. Mne je len luto mojho bracha, preco on musi mat taku smolu na zeny. Vzdy si nasiel kravu, ale tato to zavrsila....

Jej zuzik, tak zeby sa to nieco dialo v tvojom brusku??? Drzim palce som na Vas dnes myslela, ze asi aj ja by som chcela druhe, ale to len tak .....uvazujem veeelmi potichu. 🙂

norik1
24. nov 2009

he he tu sa uz potichucku uvazujeeeeee....aj ja potichucky uvazujem 😀 ale ved uvidime, co prinesie new year 😎

Blau total drbnuta svagrina, fakt teda.... mozno ani ja nie som pre moju svagrinu nejaky tazky ideal, ale to asi bude rozdielnymi predstavami o svagrinej hi hi...keby si isla aspon citat nieco hlboko intelektualne,a nie avon preboha.....ako keby tam bolo daco na citanie 😎 😎 😎

Zuzi len drz m doma nech trieska po holom teba. Mne to mm tiez furt slubuje (ze dostanem po holom ked budem zla), ale on furt enem slubuje....a ja sa tak tesim 😀 😀 😀

norik1
24. nov 2009

hu hu huuuu prepínačkis 😀 😀 😉 😎 😝 😵

blau
24. nov 2009

No som pri soferovani, dnes fakt na Vas myslela a potom som mala taku predstavu a zaspominala som si ake to bolo pekne byt tehu....

No svagrina total ako obidve ostatne sa nestihaju cudovat, ze si neuvedomuje aka je trapna. Moj otec aj mama su z toho hotovy, ze sa nevie chovat. Nikto jej nic neurobil vsetci maju malu (ich dcerku) radi ona sa za malym ide zblaznit. A ona ho ani na ruky nezoberie ani pusu mu neda NIC...
taka je tupa az no.....
Ja predpokladam, ked je tam tvoja svagrina a jej rodicia, tak sa normalne bavis. A nesedis v kute a nezazeras, alebo neupratujes. Ona furt poprava deku furt opatruje. Ja sa bojim aj sadnut aby nezacala popravat vankus. Ja som z nej vzdy 2dni chora..
No avon. Ona nekupuje absolutne ziadne casopisy, tam najdes u nich len katalogy. Preto je aj taka tupa ani len knizky necita nic.
Ach dnes mam zly den co sa tyka vztahov. 😒

norik1
24. nov 2009

vidis ale mozno by sa dalo s nou pokecat o najcerstvejsich akciach v katalogoch... ty a taka Ikea je dost hruby katalogis.... 😀

blau
24. nov 2009

Ona vacsinou katalogy z debilnych a trapnych ako je magnet a potom co objednava do obchodu, ma obchod zo spodnym pradlom. Inak u nej nenajdes nic ani tu IKeu tu si celkom rada pozriem 😀

erikasadek
24. nov 2009

blau, tak to mas smolu na svagrinu.. naozaj.. 😠

zuzak zeby?? budem drzat palce..
takze po telefone.. hej.. 😀 aj ja chcem.. 😀 😀 😀

inak s muzom , trochu uz vytrieveva, ale asi to chce cas;. 😠 😀