Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
25. nov 2009

aj stem pit aj ja aj ja..kto vymyslel manzelstvoooo 😠 😠 😠 😝 😝 😝 🤐

lamada181
25. nov 2009

ja ti neveim ale ma to par vyhod aj par nevyhod nie ama 😝 juj

blau
25. nov 2009

Halooooo, pani manzelka..........juj. Dnes tu jujkame pod aj ty 😉

amatula
25. nov 2009

do prdele aj s manzelstvom 😝 by som ho nakpala..má stastie ze uz spí 😝

amatula
25. nov 2009

lamada ja som kurz uz vo sovjom zivote absolvovala dva krat tak vravim ze to bude brnkačka 😀 😅 🤐
ale ten trenazer ma dnes dostal..furt mi to dochllo 😅 🙄 ..ale mám zlatych instruktorov..aj ma poziadal o ruku 😀 😀 😀 😀 ked mi predvadzal radenie....aspom trochu sa clvek vyventiluje 🤐 😒 😠
mne fakt uz niekedy leze na nerf... 😔

lamada181
25. nov 2009

baby ale to je moja fraza ano juj
ama tak to ma fakt stastie
zas ten moj krici uz dva dni aby som mu dala pokoj som sexuchtiva uz dlhodobo a teraz mi hovori ze ide uspat maleho a ide spat radsej no chapete a ja mu hovorim ze dnes bude a musi si nadrobit to co zameskal
achapete ze on ide spat do paulinkinej postele jaj som sa vam zabudla pochvalit dieta mam prec jedno je na prazninach viete ako je dobre 😀 😀

zuzka1.
25. nov 2009

zeny co ste vy postihali popisat, juuuj sikovnice 😀 😀 😀

nerbci vam tak nahodou z toho juuuuj uz 😀 😀 😀 😀

blau
25. nov 2009

nerbci- dobre slovo. Ja myslim, ze rbci nam uz z toho juuuuuj.
No lamada si nas nakazila juj a ako dobre juj 😀 😀 😀 😀

No ama tak mas nad cim rozmyslat, rozvod a mas noveho zenicha 😀 juj

lamada181
25. nov 2009

ama tak to mas stastie ja som trenazer nemala takze rovno naostro ale co uz
zuzi mne nie
juj 😀 😝 😝

amatula
25. nov 2009

juj blau no to by som si dala.. 😅 😀

lamada181
25. nov 2009

no teda tu je to divoke teda pekne a uz by som druhykrat do mlakali nestupila nie tak ama ci do nieco ineho.... 😀 😀

amatula
25. nov 2009

noo to hej lamada..ja uz nikdy...tak blau mas este sancu.neopovaz!!

blau
25. nov 2009

Do kelu a mna tu vazne M ziada o ruku, ze ked sme teda uz spolu a chceme druhe dietatko...
Tak hovorite, ze to nemam robit?

ale ved rozviest sa v dnesnej dobe je moderne a ziaden problem ,tak co???
ale ja sa nestem moc.... iba kvoli satam a to sa mi neoplati, radsej pojdem na nejaku exoticku dovolenku 😉 juuuuj

zuzka1.
25. nov 2009

to malo byt nedrbci 😀 😀

Jarka no premylsi si to, citaj citaj a uvazuj a nakoneic si precitaj temu relevantnost informacii ziskanych na koniku a urob si zaver 😀 😀 😀 😝

lamada181
25. nov 2009

blau svadba je dobra vec jaj povedz ano aj mi chceme ist ok ze baby a kedy hmm

amatula
25. nov 2009

zuzka to ja som ani netusila ze taka tema ozaj je ja ze robis srandu 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz tam idem kuknut

jarka ne!!!radsej dovca 😎 kasli na cele ano....za rozvod sa platí...

lamada181
25. nov 2009

baby idem vam nieco povedat poznam jednu babu bola v 35 tt tehotnosti a porodila nie a teraz sa drzte 4 kg a uplne zdrava ani kyslik nepotrebovala sama dychala mna normalne ide picnut ja im prajem nech je zdrava a tak ale toto je namna vela normalne som s toho mimo sa museli dr pomylit lebo ked si vezmem mi sme boli v 37 tt a bol malicky a tak no som mimo a jedna pani tiez co pobera odomna veci tak uz ma tiez tyzdnove babo chlapca a tiez predcasne o mesiac jak je to mozne ze sa rodia vsetky deti takto skoro teraz nechapem a podotikam ze obidve maju rovnaku gyndu juj juj juj juj jujj juj juj

danciacik
25. nov 2009

ahojte, kočice, juuj ja vás nesítham, doobeda som pomáhala segre a poobede som utekala po Larku do škôlky. Juj taká bola sklamaná, že učiteľka zabudla rozdať lízatká čo doniesla a tak jej nikto negratuloval 😠 . Tak sme ju zobrali do Maxu a kúpili sme v Dráčikovi omaľovánku a išli sme na hranolky - tak spokojnosť nadovšetko.
Čo to vy tu rozoberáte? Svadby? Či rozvody?

amatula
25. nov 2009

ved postupne od svadby po rozvod nie 😎 😀 😀 😀

bru noc 🙂

blau
25. nov 2009

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

toto ma uplne dostalo, tak kvoli takymto fotkam by som sa asi aj... 😀

zuzka1.
25. nov 2009

Lamada zachranim ti statistiku, ja sm prenasala 2 tyzdne 😀 😀 😀

idem aj ja, bru noc

lamada181
25. nov 2009

ahoj dani
no peken od nich ze zabudli
baby idem ja na kute dobru noc
😀 😀
blau no to je fakt pekne

blau
25. nov 2009

nie nechod pozri si tie fotky a potom idem aj ja 🙂

zuzka1.
25. nov 2009

Jarka z toho slaonu osm mala saty aj ja, tam maju najkrajsie saty ake som videla, chodia aj do markizy predvadzat, su torsku drahsie, vypozicne je okolo 500E, na niektore aj viac. Ale totalna spokojnost, mm mal z tade vestu, kravatu, koselu.
Je to v NItre.

A mali to oazj krasne, ja by som vam ukazala na fb kamoska co sa vydavala, sobas s altankom na poli, pri poli so slnecnicami a z druhej strany luka, krasa.

Ja keby sa vydavam terza, tak mam svadobne saty cervene a to mylsim vazne 🙂

blau
25. nov 2009

Cervena je amatulina farba 😉

ano parada, mne sa to fakt paci aaaa ano je to v nitre myslim, ze take maju aj tu. Pozicanie mastne, ale co mam kamosky su spokojne a saty su krasne fakt.

ja myslim, ze si raz nejaku svadbu komentovala tak som ju kuk ci si to mylim. No mna zobral ten skok do vody a tie fotky...

a uz pome teda spat juj. Zuzi zabudla si juj 😨

zuzka1.
25. nov 2009

neviem ci to bola ta, ale teraz by som robila svabdu uz uplne inak a hlavne cervenuuuuuu 😀

erikasadek
25. nov 2009

juj ale tu je veselo. 😀
jarak, ak nevahaj, ale ty sama musis vediet, ci chces, ale myslim si ze spolu zijete mate dieta, takze svadba, v mojich ociach je, na mieste ale vies ja som stara skola; 😉

blue04
26. nov 2009

blau................ja ti chcem ist na svadbu................chcem ti povedat do kamery ako hrozna vas lubim 😀

erikasadek
26. nov 2009

ahojte.. 🙂

zuzka1.
26. nov 2009

ahoj 🙂

co tak strucne?