Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
2. dec 2009

no veru. Erika sklo ti je celkom pevne take hrube no ale toto.....dvere drzia boli drahe inak by sme ich dali reklamuvat, keby ich znicilo ani nie 2roc. deckooooo moje sibalske.

Zvykne Zuzka bude ti lepsie spinkat. Moj sa sam odstavil od jedneho spania ani rok nemal...
Slince hrozne vzadu to ma napuchnute, ale toto vizera na dlho 😅

lamada181
2. dec 2009

no baby danca vas pozdravuje ved aj pisala sem tak sna dim to dopadne dobre no tak drzkajme palceky im tim nasim dorkam 🙂
eri prislo neprislo

vi ste nejak urazovy nie 😀

erikasadek
2. dec 2009

lamada moja neprislo.. 😢

blau
2. dec 2009

Zuzik ozaj som kupila tie prstove farby. Vies co to budeme mat v tom byte???
Sme si uplietli bic na seba,.
Ci? hlavne nech su detiska spokojne? 😀

lamada181
2. dec 2009

erika jak dlho to moze trvat ak to nepride do vianoc tak sa pojdem informovat

no som zvedava teda
no nic tak zajtra 😀 😀 😀

erikasadek
2. dec 2009

no normalne to nie je.. ale co uz pockam eeste. 😉

zuzka1.
2. dec 2009

lamada uz by tam malo byt, erike predtym odomna prislo tyzden po kockach.

my sme kecali so susedou, vypili sampus-teda sumive vino, aby som sa vyhadrila spravne, smapanske na Slovensku 😀 😀 😀 vymysel, ted aniekto mozno ma.

Jarka uplietli, ale ked ho to bude bavit,. nech pomaluje pre mna za mna aj cely dom. , ale nie, sak pod dohladom, nie???

lamada181
3. dec 2009

no teda no som zvedava no co uz inac dobre ranko a pekny den idem rychlo dovarit obed a utekam mam jazdu potom sa ozvem teda
erika vidis si na konci sveta asi 😀 pojdem sa na postu opytat dnes co sa robi tak som zvedava co mi povedia

erikasadek
3. dec 2009

ahojte 🙂 lamada skus ale ja sa nebojim urite to pride do mojho dochodku 😀

zuzka ty furt pijes 😀 😀
skus na buduce asti ja zboznujem sampanske nemusim ale ASTI mnam mnam;. 😉

amatula
3. dec 2009

cafte

nooo veru urazoveee to tu máme 😖 ..boooze mne dnes Mato skakal na posteli a hodil taku sipku na zem 😖 ja neviem co sa to deje 🙄 to som sa vam nepochvalila ako som s nim ja pondelok spadla 😒 tak na nech som tu za zlu...som ho brala o teti a na schodoch pred panelakom bolo listie tak som sa dajak zakopla..boze ale som ho drzala zubami nechtami..nastastie nic sa mu nestalo lebo tam bolo auto tak som ho on oprela ale ja mám cestnu na kolene a moje naj naj rifle maju na kolene dieru 😢 a sak diery sa nosia nie 😨 .... 😒

obed navareny fialova polievka 😀 😀 (s cervenej kapusty) a pangas so zemiackom 🙂

nooo co máte na mikulasa ake plany???? hmmmm
tak my to máme huste tento rok..zajtra maju deti v skolke...svokra im robi cez vikend to som tu spomenula uz(ona si celi komlet kupila kôli tomu 😀
a sobotu je v TN na namesti to sa tesim pojdeme byva to super..normalka pride na voze s konikmi..skoda ze nie soby 😀 ..anjelikovia ..vsetko super to je a naj sa mi paci ze certy su poobliekany v kzusinach a nosia vrecia s ktorych trcia nozicky akoze detíí 😅 😀 😀 ..Bobo ked to videl prvy raz tak mal bobky 😀 ..minuli rok sme neboli ked bol MAto mali ale tento musime....
jarus neprides???

pekny den 🙂

erikasadek
3. dec 2009

ama ja vam zavidim mikulasa doma./.. v dobrom.. boe moj hned by som brala pre deti. 😉

zuzka1.
3. dec 2009

ahojte, bola som na dentalnje, zubky vycistene, vylestene, pobehali sme po meste, maly vyskal a vykrikoval jak besny.

Erika si si ista , ze ASTI je smapanske z oblasti CHampagne??? iba vtedy je sampanske sampanskym, inak je to sumive alebo perlive vino. tak isto konak je konakom, ked je z oblasti Cognac. Sa smejem, ked to tu niekto nazyva sampanskym a hovno o tom vie. Mna someliera neod.bu 😀 😀 😀

maly ide haji, ja sa ucit, zajtra mam tu skusku, vcera som namiesto ucenia citala casopisy 😠

Mata my amme u nas takeho isteho MIkiho ako vy, aj v meste aj u nas v dedine, pojdeme asi len tu v dedine. U nas robia tak, ze deti si poto chodia pre sladkosti, ale musia zaspievat alebo povedat basnicku. je to super a konci to ohnostrjom.
A u nas pre zmenu sa prezlieka svokor, tento rok aj so susedmi pojdu po domoch, kde mame znamych ako miki a cert.

blau
3. dec 2009

Somelierka Horvatova 🙂 jak si to napisala skoro mi cvrklo....
Ama no prisla by som, ale sak....toto moje decko.
Tak dnes jak na potvoru sa brachovi nedalo nastartovat. Ja som mala ist k zubnicke.
No tak dobre, ze dede to opravi, ale pojde somnou, lebo musi tam vymenit nejaku hadicku.
Tak som isla dat maleho spat a ten zasranko nestel spat. On vedel, ze idem prec, tak nie a nie zaspat. Tak mi praskli nervy. Hovorim ja musim ist, tak som isla.....Nikomu sa ho nepodarilo uspat, tak cakalo sa na maminku 🙄 boli vonku zjedol spagety a a 12.50 zaspal.
Za hodku ho pojdem asi aj zobudit, lebo sak potom vecer to bude to iste a ani zo dna nic nebudeme mat, ked si bude tahat ako vzdy. Jaj taka som bola napalena, ze som prisla miesto 15min autom za 5min!!! 50tka nepadesiatka predbiehala som ta het, lebo aj zubarke som sa chystala povedat, nech mi s tym strojcekom nieco robi, lebo sak furt ked jeden zub vyrovna, tak sa potom da naspat. A viete preco? Lebo som mala zle nalepenu breketu.
Tak mi to dnes spravila a hovori, ze na buduci tyzden by som to mala mat hotove a potom za 6mesiacov mi to dole a da mi platnu hurrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa
ci nemam sa tesit? uff

zuzka1.
3. dec 2009

Jarka jaky prispevok si dala???co je breketa???ja poznam len brikety 😀 😀 😀

tak som sa nieco snad za 5 rokov naucila, nieeeee? 😀 😀 😀

lamada181
3. dec 2009

caute no tu sa dnes pise ja dnes makam juj uz aj predajkinu bytov robim no horor som dopadla ale tie korunky sa zidu nie

nestiham ani zit dnes 😀 😀 😀

amatula
3. dec 2009

somelierka a rozoznas aj dobru domacu 🙂 ..pridi a povies co vlastnim 😀

blau a toto moje decko !!!!! 😠 uz tretu hodinu taha v postielke a ze spat nie nie nie nieeeeeee 🙄 ...ale to sa poddáá 😅

som si dala dobru kavu a idem hladat mikulasske vrecia a cizmu..neviem kde som to dala 😕

aaaaaaaaaaaa spíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😝

blau
3. dec 2009

sa mas matik..... Someliery su len s vinom. Na tvrde su tvrdasi, ale Zuzka sa nezda 😀 😎

No breketa je ten televizorcek na zube na com drzi droty a na to sa davaju gumicky aby sa zubky vyrovnavali. Este viem vela terminologii co sa tyka dentalnej ortodoncie. Ja viem co budem robit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

strojceky! to bude biznis 😉
ja som si tiez dala kavu a vajecny liker. Svagrina kupila ponukla ma a ja som jej ho vypila celu flasu....nie celu celu ale vypila. To ma za tie vlozky a zradlo a nic jej nepoviem 😝
Aka som? Hnusna? nieeeeeeeeeeeeeeeeeee

zuzka1.
3. dec 2009

Nie asi opita 😀 😀 😀 a ze ja pijem 😀 😀 😀

tvrde rozonam tiez, sak ja len vino a domace pijem 😀 😀 😀

blau
3. dec 2009

ja som opita?????

co ja viem, nie som 🙂

baby dajme mikulasske stretko, kazdym dnom sa vo mne zvacsuje tuzba Vas spoznat 🙂 😀 😀

amatula
3. dec 2009

jarkaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 dobre s tim likerom

aaa urcite su someliery len na vino??? 🙂

zuzka a poznas aj vyhanaca diablov??? 😝 to jeden clen nasej rodiny pouziva pre nezelane navstevy 😎 😀 😀

blau
3. dec 2009

Ja toho vyhanaca nepoznam, na mna by to asi neposobilo, lebo sak ja som Marfuska- anjelik 😅

dobra som s tym likerom? Ona na to mozno nepride, ale ked pride, tak nech si druhy kupi, nem?

aaaa my sme mali somelierov len na vino, tvrde nepodavali 😒 velka skoda 😉

zuzka1.
3. dec 2009

somelieri su na vino 😉

baby dajme, ale kde???ja po vas tuzim od zaciatku 😀 😀 😀 😀 😝

erikasadek
3. dec 2009

zuzka ty si ma necitala, ja sampanske nemusim.. nema rada..
ale asti mam rada a asti je jemne sumive, talianske.. vino a je super.. 😉 odporucam.. 😉
prave sampanske, je , len jedno.. ale ja nemam rda.. 😖

amatula
3. dec 2009

noo teraz o inom

potrebujem nieco prekonzultovat 🙂 😀 !!!!!!!!!!!!!

chodci chodia vlavo!!!!!to je samozrejméé..ked je cesta bez chodnika..chodci chodia vzdy po krajnici vlavo!!!!!

teraz mi povedzte po ktorej strane chodí mamicka s kocikom???????
ja chodim vlavo lebo osobne si myslim ze som chodec...lenze jedna miestna mamicka ma vataca do nepricetnosti lebo vravi ze s kocikom nieje chodec a chodí vpravo a kzdy den mi krizi cestu 😠
no povezdte mám zacat chodit vpravo 😕 😅 🙄 😠

no piste ja sa vobec neurazim ked mi napisete ze chodim zle 😖 😝 😀 😀 😀 🙄

zuzka1.
3. dec 2009

ja som mala karton talianskeho sumiveho a mnam mnam, ako nase deluxko.
objednam este jeden, ja by to pila namiesto vody. 😀 😀

svokra isla s malym ku kamoske, tak mam veget. 😉

amatula
3. dec 2009

inak ja sa na to spytam utorok instruktora ..len keby som este dnes zistila ze ja mám pravdu zajtra ju doje......m jak male decko 😝 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
3. dec 2009

mata podla mna si chodec, viem ze ti, co idu na korculiach alebo skateborde nie su chodci, ti chodia vpravo, ale ty ako mamina s kocikom vlavo podla mna, si chodec.

erikasadek
3. dec 2009

ama ja presne nechapem presne, .; prepac..
ako chodci predsa chodime o chodniku v pravo.. 😅 ale , pouc ma... 😉

amatula
3. dec 2009

erikaaaaaaaaaaaaaaaaa na Slovensku bohom zabudnutom state..su v obciach casto cesty ktore maju sotva krajnice vyznacene nie tak este chodniky 😅 .....noo tak tie som myslela

no tak ja neviem ja myslim ze som chodec aj s kocikom

erikasadek
3. dec 2009

aha uz chapem o com tocis.. 😉
😀

prepac mi. no normalne s avzdy hovorilo v lavo protismere auta;; ale, tu si kazdy robi ako chce. 😀 😀