Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
16. dec 2009

lamda , nestresuj kvoli baliku nestoji ti to za zdravie.. 😉

a skolka, tak , niekto tam ma poriadne dlhe prsty. 😕

asi aj mna by porazilo, teda za tie 3 roky patovy s anikdy nic nestratilo.. 😅

lamada181
16. dec 2009

no baby takze idem vam to upresnit zmizli nam topy za 50 eur bunda za 20 eur sal s ciapkou a rukavicami za 10 eur a tie drobnosti normalne ide ma picnut som strasne nasrata 😀 😠 😠 😠 😠 😠 😠
no a dnes mali v skolke program a este aj na mna vyleteli ucky no len jedna no normalne osom ko s tohoto
no zajtra sa maju poriti vssetci este aj riditelka 😠 😠 😠 😠
fuj mal iuz spia
a ja sa stazujem trosicku vam 😀 😀

zuzka1.
16. dec 2009

lama dapreco na teba vlyeteli??
je mi luto tych veci, aj viete kto a ako, ci??to nezamkynaju?

norik1
16. dec 2009

cafte

morka naporcovana, hovädo 11-kilove skoro ma premohlo, ale priskocila na pomoc mama moja a vyhrali sme nad nou.... uz len natrepat ju do mrazaku, boze to bude, hladat miesto pre to americke zviera...

idem vas citnut 😎

lamada181
16. dec 2009

zuzi nemam tucha ved zajtra bude skakat mm a oni ti maju skrinky a zamkne sa vonkajsia brana skoka nie naco ved oni mi povedali naco savam decku drahe veci ja taka nastvata ze ju necham chodit nahu nie clovek raz kupi oblecko drahsie a aj to slohnu ja sa ta no viete co 😠 😠 😠
co mate noveho 😀
norika morka mnam mnam ale len prsia 🙂
zuzi vi budete mat hus mi kacku ale s knedlpu a kapustou cervenou mnam mnam 😲 😲

norik1
16. dec 2009

juj aj ja mam hus v mrazaku mnaaaaam s cervenou kapustou a loksickami mnaaaaam mnaaaaam

Lamada to je na nervy, znamena to ze niekto v skolke je corkar hnusny, nejaky rodic alebo kto... u nas je skolka na zvoncek a satna je zamknuta cely cas, len ked rano deti prichadzaju a poobede odchadzaju, tak je odomknute.... ale aj to moze stacit, nie?

Ja pre istotu FIlovi obliekam do jasli veci z Tesca za par euracov, bunda teraz bola 13 eur, ale sralo by ma to aj tak keby mu zmizla, vlastne je jedno co ti zmizne lebo ako pojde to decko domov, v tricku?? a co, z jasli rovno do obchodu kupovat druhu alebo ako??
No, nastastie zatial nic nezmizlo, ale je to sukromna skolka anglicka na prizemi a sukromne jasle na poschodi, platia sa tam tazke prachy tak nepredpokladam ze by niekto kradol lebo to potrebuje... skor ked tak nejaky kleptos...

Ale je to na nervy taka situacia!!

erikasadek
16. dec 2009

kriste lamada vam zamykajiu , veci a este aj kradnu. 😅 🙄 😕
v patovej skolke nic sa nezamyka, nic, vsetko je pred triedami, na hacikoch pod menom, neexistuje zamykanie, a nikto nekradne;. 😅

norik tak si ten boj s husou vyhrala;. 😀

zuzka1.
17. dec 2009

dobre ranko,

klasicke slovenske, kadnut co sa da, len viem, ze u nas sa v skolkach nekradne, ked tak sa nieco zapatrosi, alebo povedzme strati na prechadzke sa najde vacsinou 😖

ale teda situacia n ahovno, ked ma ist dieta potom vyzlecene zo skolky 😠

Maly je uz u nasich, idem dat kupel, umyt vlasy, spravit nechty a ucit sa. pride spoluziak k nam okolo 11, ideme sa ucit. Boooze ako sa mne nechce 😠

Vonku krasne nasnezene, zistila som, ze malemu treba kupit overal aspon jeden, lebo co som pozerala doa pred dvoma mesiacmi je mi teraz ltt, tak treba dokupit a potrebujem snehule normlane, kde to kupim netusim, ale potrebujem, ved na Taloch bude snehu a snehu.

co vy dnes??my mame navarene svokra navarila, moja mamka uvari malemu, tak ja mam veget v tomto.

Erika Norika porcovala morku 😉

erikasadek
17. dec 2009

ahojte... do bre ranko, baby aj u nas nasnezilo...... detio vidia konecne sneh.. 🙂 to je rarita tu.. 🙂

zuzka, no ved , ked vy tolko o husach ze som tu husu aj norike , pritlela, prepac mi norika.. 🙂

zuzka1.
17. dec 2009

erika ved v Parizi byva sneh, podla toho co vidim v spravach 😅 😕

erikasadek
17. dec 2009

zuzka hej , na 10 minut a i to je vela pato videl sneh asi 2 krat a ja co som tu asi 5 krat , teda rano nasnezi a u o 13 ni eje nic len voda 😀
ale inak pariz je obrovsky a tak, niekde moze snezit a na uplne inom koci bude svietit slnko a po snehu ani stopa, tak ako dazd.. 😉

lamada181
17. dec 2009

ahojte baby tak rano uzasne skolke mi povedali ze moja vina chapete no ale ze pohladaju ze to neni mozne lebo tam nikdy nic nezmizlo takze som zvedava
erika dnes mi postarka doniesla listok s posty ze sa mam dostavit na postu za veducou jak u debilou co ti poviem moja som avedava 😠

baby mm sibe vidno ja mam vianocnu poho a jemu to ide na nervy juj

idem varit obed tak zatim pa

blau
17. dec 2009

Bry den. Tak pan M sa prisiel vyspat, ale ze musi ist na vianocne posedenie a on si nema co obliect, tak sme utekali rano do obchodu, nakupila som mu kosele kravatu, nohavice no model naramny a furt este potrebuje, kedze je sefino no hruuuza, to bolo horsie nez so zenou.
No a potom sme boli v kiergruppe, boze tie mamicky rakuske su take pri....prasene to sa neda s nasimi porovnat.
Varim a varim a nemam co pit. Dnes pride kamoska co sa z tadialto odstahovali na navstevu, tak som zvedava som ju aj maleho dlho nevidela. Asi pojdeme na punc do mesta alebo ako...

erikasadek
17. dec 2009

ahojte, lamada asi ani slovensko mozno neopustil 😀 😀
blau nepochopila som , slovenske su lepsie, alebo horsie;.?? 😉

lamada181
17. dec 2009

caute baby bola som pre paulinku v skolke bunda topanky sal sa nasli jeden chlapec si zobral domov co nechapem ako bed to museli vidiet rodicia ze preto lebo paulinka sa s nim nehra ja som mysjavascript:addEmoticon('😎','vBody') 😠 lela ze mi buchnu nervy a toho krpca zmlatim a jaeho rodicia sa usmievali ako jeb..... a nic ani prepacte no co vam poviem 😀 😠 😠 😠
erika som zvedava aj ja este som nebola nestiham pojdem zajtra doobeda hned po jazde budem mat adrenalin tak ho pojdem vytriast 😠

erikasadek
17. dec 2009

jezisi , lamada , vsak teba este s tych nervov este klepne pepka 😀 🙄 😅

lamada181
17. dec 2009

no presne erika

zuzka1.
17. dec 2009

ahojte,

tak som stravila prijemne ucenie s kamaratom, presne 4 hodiny, presli sme vsetko, snad ok, este sa do toho pozriem, ked bude cas zajtra.

Lamada aspon, ze sa nasli, ale rodicom si mohla apson vynadat.

No a keby toho nebolo dost, boli sme v obchode, presne 3. kupili sme malemu gate take ako lyziarske, snehulky, nam gate lyziarske a ciapku pre mna a lampu do obyvacky, ale prisaham, ze moj napad to nebol 😀 😀

malinky je rozbesneny, ideme ho skludnit, lebo tu beha jak sarkan a obedovat, este sme dnes nestihli

erikasadek
17. dec 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/VykladyPa...

baby maly pozdrav s pariz,a vase deti sa najviac potesia; 😉
blau moja, ty si zaspominas, pred vcerom som to natocila;.

norik1
17. dec 2009

jejda tak to vyzera ze z vianocnej pohody nic. Lamadu klepne pepka, ale podla mna urcite 😉 lebo toto ani Andy Kraus v scenari nevymysli co tebe sa deje... Zuzkovci obeduju o siestej, Blau beha za oblekmi - inak to poznam, s chlapmi horsie ako so zenami, sväta pravda, ja som treti den sama s malym a neviem kde mi hlava stoji.....inak vianocna pohoda ako vysita.... 😀 😀 😀

maly zuri lebo je uz unaveny, malo spal cez obed, asi pustime krtka

lamada181
17. dec 2009

NO BABY SOM V KLUDE LEN UZ NEVIEM CO BY SOM SPRAVILA PORADTE NEJKAY DOBRY KOLAC DIK ERIKA NADHERNE DETSKA MAMI TO CO JE AJ MI CHCEME

norik1
17. dec 2009

musim aj ja prikupit nejaky overal lebo mame oteplovaky a bundu, ale overal je do skolky rychlejsi... a ked zamoci jedno, musi byt v zalohe druhe, nie?

erika pre mna trochu gyc ale deti musia byt z toho na prasky.... 😉

lamada181
17. dec 2009

baby dajte inspirace ja neviem co piect este a mam chut piect juj

norik1
17. dec 2009

lamada kto to u vas vsetko je???

erikasadek
17. dec 2009

norik no, gyc, to je veky obchodak najstarsi v parizi a kazdy rok to tam, je, a vzdy ine, tento rok bolo rusko tema, a vsetko , su za tym dior, a chanel, naprikald tie matriosky su od chanelu. 😉

a no vies keby si tam bola tak sa ti to tiez paci.. 😉 som si ista, lebo e hudba a zvuk, aj dospelaci sa na tom bavia;; 🙂

lamada181
17. dec 2009

norika mi vsetci ved ked dam nasim a pridu svokrovci a ostatna rodina juj tak sme ako kobilky vies
😀

blau
17. dec 2009

Bryyy vecer...
M sa este neozval sa mu machruje, ked som si ho obliekla, ale nie idem ho skontrolovat...
erika 😨 😨 😨 😵 😵 😵 jaj hned by som isla, ale sama, alebo s kamoskou. Bez m a maleho....

Zuzik ty si aka sikulka, no maly nema cas obeduvat niee?

Lamada urob marokanky. mnam ja ich musim este obliat cokoladou , to mi teta robila.

A inak uz sa tesim na sobotu, kolko oplieskame zase chechtakov.
Pijem cajik asi ma skriabe v krku.
Kamoska prisla sme si pokecali dobre nam bolo. Fakt skoda, ze sa prestahovala do takej riti. Na kopci viete take tie typisch alpske dedinky. To by som si nikdy v zivote neurobila, radsej by som byvala v meste 20m2 😅 😵
No, ale ked si tak vybrala. Sice on uz skuhre, ona je totiz z Viedne 😕

norik1
17. dec 2009

jaaaaaj erika ved sa nehnevaj, len ja proste na take nie som, mackovia a babiky.... a navyse nikto nepovedal ze ak je nieco gycovite, tak to nie je pekne....je to krasne, hlavne pre deturence, tie si musia oci vyocit a este sa im o tom aj sniva....je to krasne naozaj 😵

norik1
17. dec 2009

inac ja som mala najradsej bananovo slahackovy kolac co robila svagrina mojho ex, len netusim recept, viem len ze sa ta slahacka varila den predtym a vznikol taky krem, no nebicko v papulke mnaaaam ... ten by som robila prisaham, aj piect by som sa naucila, len ten recept nemam....