Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
21. dec 2009

ahojte dobre ranko. 🙂

otvaram. 😅
norik moja vedel asom ze sbaklavou nebudem sama.. 😀 😀 len ta je moja, mnam mnam.. poda raafatovej mami receptu bozska, s chotou citrona, skorice a klincekov. 🙂

balu , je to len dieta naobliekane ako v skafanderi, tazko s aim hybe;. 😉

blau
21. dec 2009

Ahoooj no na mna dolieha akosi dnes stres. Rano som dala ja sprosta dole dvere z pantov.
A ani bohovy ich dat spat..ruKY ako rambo....ani si nevladzem r-- vytret 😀 😀
Lebo tam na nich odsopodu nieco suchalo a skriabalo mi to parkety.
Tak za pomoci mojho otca po telefone som tie hovada, dala spat. A skriabu dalej....neviem ci sa nam podlaha zdviha ci co???no nervy...potom som prala postelne milion dek a tak. maly mi do toho ponatieral pecenovou pastetou stolik....a mne do toho prislo volako zle, ked som si spomenula, ze musim ist ten stromcek kupit a vobec vsetkoooo aj s malym. Ani som nemala cas zavolat tej babe, ale ona ma maleho dnes v skolke, tak neviem co mam spravit.
Ked som davala spat, maleho samo ze mi zacal vyzvanat do toho M, jeeeejda....tak odznova. Esteze mam navarene z 😀 o vcera inak sodoma gomora....
cesty otrasne, no tak neviem neviem...

erikasadek
21. dec 2009

blau moja vyzera to ze mas na ho , den.. ☹ tak nech sa uz upravi a hned tento blby den..

blau
21. dec 2009

Nemam ja som ti inak vysmiata, len ma ruky bolia ako som sa nadrapovala s tymi dverami. Teraz oddychujem maly spi, tak je to dobre upratala som auto som si umyla, sikulka co uz so mnou,. len rano toho bolo na mna vela lebo som vsetko robila v pyzame do toho mi asistoval maly...teda to auto som si umyla uz prezlecena 😵

erikasadek
21. dec 2009

no tak to je dobre ze si vysmiata.. 😀 jasne ze si sikulka,ja tu beham ako bosorka na metle po byte;. 😀

blau
21. dec 2009

tak erika teraz som si ta predstavila s tou metlou 😀 😀 😎

norik1
21. dec 2009

aj ja he heeee a este ked ti vlasy veju vo vetre....

bola som u doki, zastavila sa v robote, daco nakupila...boooze ved to ludi je v obchodoch viac ako poobede, normalna tlacenica v Carrefoure bola...kupila som kus lososa, nechala tam 15 evry a som spokojna 😀

este mi plno veci chyba, neviem kedy ich kupim, ale co, prdim na to, stresovat sa nebudem. idem na tie linecke 😀

zuzka1.
21. dec 2009

ahojte,

no ja od rana upratujem jak zeravA, ale uz len orchideje vybrat, pracku vylozit a nalozit a idem pre maleho drobca.

Jarus tak mas perny den dneska, erika ty jezibabujes dnes, pekny den.

erikasadek
21. dec 2009

no tak ste si ma dobre predstavili.. 😀 😀

no co uz ked oni vsetko , hned , ponicia;. 😀

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/NasaSvadb...

inak ja osm to dala do temy pred par dnamin ae vas som obisla, ak by ste mali cas, uz sme raz spominali moju ,strasnu svadbu. 😠 tak si apson pozriet ak mate chut, norik ty ma asi ani nespoznas... 😀

zuzka1.
21. dec 2009

hlasim konecna, idem pre maleho, tatik maka jak drak, ja som spravila aj lustre, leb prachu na kula tam bolo 😠 celkovo nejak vela 😠

no nevadi, mame cistucko, vonavucko, aroma lampa fici, trosku vymrzneme s malym vonku a sup sup do tepla. zarobim si vinko varene zase raz, nejak zachutilo a budem si uzivat synacika maleho.

Norik volno uz do Vianoc???no stress, pohoda, usmev na tvari a nohy v teple. moje hesla na sviatky 😀

norik1
21. dec 2009

Aaaale erika spoznala by som ta kdekolvek, ten pohlad v ociach certofsky je jednoznacne nezamenitelny 🙂 kocka si tam 🙂

Zuzik ja som daco popratala v sobotu a odvtedy sa nanosilo, tak zasa mam pocit ze je tu bordeeeeel neskutocny. MM siel na vianocny vecierok, maly spal doobeda pol hodiny, ja idem zajtra do prace a ked z nej pridem, rovno sa venujem malemu, takze sa ani nespolieham na nejake velke dodatocne pratanie. Ale ved uvidime, co sa este podari urobit 🙂

Figu volno do Vianoc, zajtra normalne zarezavam. Mam dovcu kvoli lyzovacke posledny tyzuden tak nemozem sa uz neukazat, plno roboty ma este caka...Verim ze to este postiham do Vianoc 🙂 No nic, doki mi uz urcil diagnozu a ta sa asi neda liecit...

Ale poviem vam, z toho Augmentinu debilneho ma paradne boli brucho...bleeee

zuzka1.
21. dec 2009

Norik stihnes, ved si sikulka 😉
Ta Mata dnes asi nepride, zeby zajtra??

Norik kam idete lyzovat???

norik1
21. dec 2009

mne sa zda ze asi zajtra pride, ona tak LTT pred Vianocami sa ma vratit 😉

Zuzik Tatranske Mlynceky sa to vola 🙂

lamada181
21. dec 2009

ahojte baby tak ja som v pip ja som rano nemohla ani dychat ale nastastie preslo ale co nam nestaci co mame tak ja mam modry prst na nohe zajtra na chirurgiu isli by sme aj dnes len uz niekto pil juj som zakopla o gauc strasne moc to boli
dnes som navarila kapustnicu mm pomahal
zajtra salat kapustu
a uz stredu len urobim kacku a polievocku hovadziu a stvrtok cely den odychovat a vyprazit rybu juj
mm ide este aj vo stvrtok do prace nenormal

no co vam poviem ide ma vyrutit

erikasadek
21. dec 2009

norik, ze certovsky.. 😀
tak len s aliec a ty lamada , tiez nepotrebujete to pred vianocami.. ☹

kocka hej no neviem,ak si spominas moja svadba bola katastrofa, ale aspon som nemala tolko kil ako teraz; 😖

blau
21. dec 2009

Tak ja som sa pobavila vyborne...erika no dobre tam vyzeras....maly Josh ti z oka vypadol. Jeeej a ako tancovali, ja odpadavam. to ta svadba ja z reportaze od RTL.
No ja som sprosta isla autom kupovat aj s malym stromcek. Samo ziadna sanca. Stromky velke jak tela , zima jak v ruskej knizke...No ein traum...
Ale tak som nakupila v nakupnom centre posledne darceky, teda este ja a M a uz to mame vsetko a povozili sme sa v najvacsej dopravnej spicke. Ludia nadrbkany vsade, ak keby mal prist koniec sveta....

norik1
21. dec 2009

no boooze tak teraz si kocka + par kilo, no...ved ty to das dolu, neboj 😉 tvojej charisma to neublizilo 😵

Lamada skus jeden den nic nerobit. Normalne vstan a nevar, neprataj, neries, nechod na autoskolu, do mesta, do obchodu... len tak lez a citaj si. A ak si cestou na zachod polames nohu, asi by som uz sla k nejakej odklinacke diablov...
Ja by som toto co ty asi mala stihat aj popri praci, co? No uuuuurcite..... 😀
A to kde robi tvoj mm ked aj vo stvrtok pracuje?

erikasadek
21. dec 2009

norik ty mi lichotis.. 😀 😵

si zlata neboj dam, boal asom na testy na stitnu zlazu asi tam je u na pes zakopany.. 😉
balu pobavila si sa, moja, tak to je dobre. , 😉 hovoris ako s repotraze rtl; t?? takze som urobila dobry zostrich.. 😉 😀 dakujem..

blau
21. dec 2009

F

erikasadek
21. dec 2009

blau 😀

blau
21. dec 2009

do kelu to co?
ja som tu napisala prispevok ako posolstvo z knihy Jana a ze F!
Vrchol..
Nie Ericka strasne som sa smiala, lebo uplne ako v televizii. Uplne typicky egyptania sa zabavajuci a tvoj muz ja odpadnem. No ked uz si toto absolvovala to sa nemozte na seba hnevat...ja odpadavam...

Baby pijem pivo date si so mnou?

norik1
21. dec 2009

inac Blau ty si inak odvazna sadnut do auta s malym a sup ho nakupovat stromky... my sme dvaja na klasickom nakupe nanho malo 😀 jeden hadze do kosika nakup a druhy dieta 😀 po case sa menime 😀 😀 😀 ale vcera mala predavacka aj ludia za nami dobru srandu, ona pocita peniaze a maly na celu kasu "dinom - danom" 😀 😀 😀

no vidis Eri, pri stitnej ti ziadna dieta nepomoze 😀 mam kamosku co ma presne ten isty problem so stitnou, po porode 52 kg, 5 rokov po porode 100 kg... nema prachy na lieky co by mala v kuse brat 🙄 ...

blau
21. dec 2009

No my nieco hovor Nori, ja som hotova, ale on poslucha a hlavne, ked mu poviem pod dam ti peniaze ( dam mu ich do ruky) zaplatis to. Tak vtedy stoji v rade. Alebo dam ti cukrik( hroznovy cukor) a uz som aj povolila dam mu aj katjes gumeny cukrik, nech poslucha.
Strasne, ale dnes som to videla. Neda sa to, lebo je vonku zima jak v riti, maly krici ze uz mu je zima a milion ludi a 1 predavac to sa neda. Zajtra idem s Nataliou( tou ruskou, povedala, ze mi pomoze), ale snezi a ak bude snahu, tak nikam ja autom nejdem, lebo tu je to otras.

No stitna niekto chudne niekto pribera....jaj ale to je tak dolezita zlaza, do prcic, preco nemozme byt krasny a bohaty???

Zuzi smyrovala som foto tvojho manzela a ma tam take foto, ktore som nevidela. Comment: vy ste aky krasny par?!!! Si zlata, uplne taku si ta predstavujem.
A on aky potetovanec a maly Saminko je na zozratie 🙂

norik1
21. dec 2009

aj ja chcem smirovat 🙂 kde, na fb?

blau
21. dec 2009

No ma, ze Zuzana je vydata za....a tam si ho kliknes a mozes kukat 🙂

som dala smyrovala ako vybrane slovo ja som uz opita!!!! 😀 😀 😀

zuzka1.
21. dec 2009

jarka ktora fotka???
podarena si, sa tu smejeme s mm, mu to citam, idem kuk co si pisala.

norik1
21. dec 2009

jaj ja som kuk na fb a hned som tam stravila hodinu a pol!!! time killer!!!

zuzka1.
21. dec 2009

borik, treba chodit castejsie a to etse nehras farmville, ja som 36 level 😀 😀 😀

erikasadek
21. dec 2009

no , blau moja aspon si sa nasmiala, no , mas pravdu ked som toto prezila tak prezim cokolvek.. 😀

no ja som vo vnutri plakala, len to nevidiet... 😉

co si videla mojho muza on je taky, v skutocnosti.. 😀 norik moja , aspon uz budem vediet preco nemozem teraz schudnut; dam vediet.. 😉

boze ja stal enemozme prist na chut FB, ja vas obdivujem. ze tam dokazete byt.. 🙂

zuzka1.
22. dec 2009

Ahojte, dobre ranko,

vyspinkana do ruzova, drobcek sa hra, idem si spravit cinu na obed, aj maly bude mat a hranolky, malemu trochu ryze asi, alebo mu uvarim polievku.

Erika preco si sa vydavala, ked uz na svadbe si vo vnutri plakala?? 😕 keby teraz ok, ale uz na svadbe??inak video je mile, krasna a achuducka si bola-