Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
8. jan 2010

Dobreeeee ste popisali, chvalim vas mamulky 🙂

Ja tiez testy na plny, najviac som sa bala konstrukcie priznam sa, nakoniec to bola fraska, ale to bolo 13 rokov dozadu....o tyzden 🙂

Baby ja som dnes sla domov z prace s dazdnikom.... sneh mi nevadi, ale dazd ano...tu je po milu Jarmilu dazda!!!!
idem bo lozi po mne Ananas!!!

danciacik
8. jan 2010

čafte,
my sme išli do obchodu po plienky a tatik nám volal že ma do večera už voľno tak nám išiel oproti a sme sa vyblázneli vonku. NO tak sneží že sme prišli mokrý ako myši.

amatula
8. jan 2010

booze ako vám je dobre ked máte jedno deculo 😵 ..ja mám dnes taky klud...ale je mi aj smutno za Bobíkom ked nieje doma

nikde nikoho..vsetky pozerate telku 😕

idem si dat ja oplatky s medom..milujem tu kombinaciu 🙂 a ovocie 🙂 🙂

pekny vecer..

ale sa to pocasie doje....alo 😝 😝 fuj

zuzka1.
8. jan 2010

aj u nas prsalo o 106, mokro strasne vsade, snah prezil, ale mokro je strasne.

Mame nove dvere, tatik spravil, tak sa vytesujeme.

baby nas maly strasne malo papka, dajte nejaky typ,aby sa zase rozpapkal.Predtym to bolo zubami , teraz chorobou, sme uz ok, atb doberieme zajtra. tak radte, b-komplex alebo co????

doseti
8. jan 2010

aj môj malý menej papá keď má lieky,ale potom sa to zase zlepší 😉
ja mu dávam len probiotické tabl. aby ho nebolelo bruško 🙂

norik1
8. jan 2010

Zuzi hroznovy cukor (namiesto normalneho) zvysuje chut do jedla, kamoska tak bojuje s dcerou a nechutenstvom od narodenia, tymto jej prisladzuje caj a tak aspon co-to zje...iaj B-koomplex by mohol pomoct. Sak ved skus, nepokazis nic 😉

mm v sprche, zachvilu budem ja, otvorime si vinko a potom...jaaaaaaaaaaj idem sa venovat 🙂

zuzka1.
8. jan 2010

ok dakujem ta tipy kockY, musim nieco na nho vymysliet, lebo sa mi zda pochudnuty, besny je, nepapa, cie je to dieta???mama je besna, ale papat lubi 😀 😀 😀

lamada181
8. jan 2010

ahojte ja som bola vonka kokso mi dalo dokym som vas precitala sme isli s kamoskou na chvilu sadnut pokecat jaj tak dobre mi to padlo aj jej urcite snad
a zajtra hupsa na jazdu a nedelu zaniest este jedno dieta nasim totiz paulinka je na prazdninach a patko pojde tiez v nedelu a mi s ockom aspon na tri hodky na termalne nech sa odreagujeme predsa to potrebujeme a ak nie k vode tak musime ist na nakupovanie som zvedava preco sa mm rozhodne 😀

danciacik
9. jan 2010

Ahojte, dobré ránko.
Jani super že si si oddýchla 😉
Zuzi hroznový cukor je fakt super - aj keď ja sa ho bojím dať, lebo je aj na energiu a to by mi už deti nespali vôbec. Ešte je dobrý sirup Pikovit - on je vlastne ako vitamín, berie sa dlhodobo a podporuje chuť do jedla.
No a my sme mali príšernú noc. Také nervy som mala na tie svoje deti že až 😠 . Zase som sa nevyspala 😒

zuzka1.
9. jan 2010

dobre ranko,

zacala som uz vecer mu davat do vody co pije b.komplex rozdrveny aj cecko. snad to pomoze, dnes zjedol rano jeden jogurt horko tazko a 60ml mlieka.

no uvidme ☹

Dani stale su chori??vy spite v jednej izbe???

danciacik
9. jan 2010

Zuzi no tak Larka je na dlho, ona zdravá asi tak skoro nebude a Paťko má soplíky a zapchatý noštek ale ktovie či to je choroba alebo zo zúbkov.
Hej no vieš my viac izieb nemáme len jednu 😒 ale aj keby sme boli sami alebo mali viac izieb tak aj tak spíme spolu lebo sú ešte drobci a ani Larka nevie spať sama.
Držím palce nech ten b-komplex zaberie, možno má len také obdobie. To dlho tak málo papká?

norik1
9. jan 2010

cafte cafte, ja len quickly lebo ma prist navsteva tak vypekam mnamky jak besna, pride svagrova 🙂
drzte palce 😀

zuzka1.
9. jan 2010

ahojte, mY ideme nieco kupit, pride navsteva, nieco pripravim.
zajtra este jedna.

no zjedol jeden rybaci prst a par hranonielk, aspon nieco, rano ten jogurt a hrozno. to ma rad. uvidime co neskor.

blau
9. jan 2010

Hoj ja len na rychlo . No zuzik po chorobe decka menej papaju . Luca sa rozozral, dost, ked sme sami, ked tu niekto je tak nechce. On zje na ranajky 2 parky s chlebom!!! Baby ved to zje dospely.an
No on je chlapik naramny ma skoro 15kg! Je velky...

Ze by to bolo hroznovym cukrom., lebo ja mu miesto sladkosti davam tie lizatkaaa, asi to tym bude. Dnes sme boli u kamosky, a zrazu z nicoho nic pohryzol maleho do ucha.
Ja sa zanho tak hanbim....
Uff decko jedno, ale inak je zlaty. POtom sme prisli a prisla na kavu sesternica M aj s muzom boli v taliansku na nakupoch, tak sa zastavlli na kavu.
Maly kvoli nim spal len hodku, tak ho dufam odpali. A mozno ani nie, lebo zachvilu dojde papi a to sa pos...rie od radosti...
Smradik maly ukradol solnicku a schoval sa za stol, aby som ho nevidela... 😅

blau
9. jan 2010

jaj a k tym ranajkam, zapije to acidkom, potom jogurt.. no tak to aj dost, ale maval dni ze nechcel nic skoro....

lamada181
9. jan 2010

ahojte babenky ako
ja som prisla nedavno s jazdi isla som nakoniec uplne inak lae super isla som na ruzomberok, na liptovsky mikulas v liptovskom som sa otocila a isla na ruzomberok potom na donovaly a z donoval som isla harmanec , sturec , teplice , martin paradna jazda som spokojna sama zo sebou
😀 😀

norik1
9. jan 2010

Lamada to je super ked mas zo seba taky pocit 🙂

Blau sikovny je ten tvoj chlop maly 😀 ze skryl solnicku 🙂 nic si z toho nerob ze uhryzol, skusa kam moze az zajst je to normalne, ale verim ti ze si sa citila na prd 😕

Svagrovci odisli, super bolo 🙂 moj prvy kolacik v zivote (taky klasicky plechovy) ak neratam susienkove pecivo vianocne 🙂 bol super bomba, jednoducha priprava a hrozne fajny lebo vdaka tomu pudingu vobec nie je suchy 🙂

maly dostal ponk s naradim 🙂 vrtacka, pilka, zverak a podobne zalezitosti, Zuzi asi to poznas 😀

blau
9. jan 2010

Aj mi to mame ponky pilky vrtacky, naramne dobreee pre kutilov timoc ako mame my.

Ja viem to my povedalo vela ludi, ze je vo veku a robi to vela deti.
Norik, ale ja sa uz bojim niekam s nim ist. Utoci ako tiger. Najprv dobre dobre vystiskali sa a vsetko hrali sa a naraz....chrum
Hanbim sa zanho. POtom mu poviem, ze sa nanho hnevam a nechcem ho a on sa mi chodi pchat a hovori mi Halo mami halo mami moja!!!!! 😅 😅 😅

Ale ja uz fakt neviem ako nanho nech neha tie deti, SKutocne si prajem nejake decko zakerne co mu vypali naspat. S takym sa uz stretol o pol roka mladsi Tadeas mal nanho pasiu, a hned ustupil, len tak preglgol.

Norik sikovna si asi ta objednam na Lucovu oslavu, napecies mi???
svagrina co?

norik1
9. jan 2010

V pohodeeee... fakt, musim uznat 😵 mali sa vyhrali neskutocne, Fil liezol po Miskovi, vysalili sa do zblaznenia a to je medzi nimi 4 roky rozdiel...

Blau stava sa zo mna nebezpecne dobra cukrarka-pekarka, v kuchyni som super macher, ked M chce ze ho daco priucim 🙂 no problem 😀 😀
Ale kolacik je eno-nuno, fakt odporucam🙂

Nemusis sa za maleho hanbit, ved to nie je vo vychove, proste niektore deti su priebojnejsie a takto to davaju najavo, on nechape ze robi druhemu zle...z toho vyrastie, len ty to musis korigovat 😉 Neboj, ty si super mama 🙂

blau
10. jan 2010

Hojte moje mile.

Dnes som porobila, oprala, ozehlila, umyla, vysala, fsetkoooo M navaril...
teraz sa blazni v snehu ( hraju futbal), 😅

aaa dik Norik, super mama neviem, no ale snazim sa. Je on az velmi priebojny az velmiiii... Na to ze sme sami a tak tak je to az moc...he
Krasnu nedelu moje mile

norik1
10. jan 2010

cafte flakacky 😉 okrem Jarky, ta nie je flakac 😀

ako sa mate? my sme boli na Kavecanoch (nad KE), ze vraj 35 cm a dobre podmienky na cuskanie na lyziach.... sama som bola zvedava kedze v meste 6 stupnov a dazd uz tyzden....
Bol tam nafukany sneh, ale vlek vyzeral ze uz par rokov lyziara nevidel, vsade mokro a navyse mrholilo... trochu sme pocuskali aj s kamoskou a jej detmi a sli na obed 🙂 dobreeee bolo 🙂

teraz zas robim nic, dala som prat riady a bola som zmyt chodbu - zajtra nam konci tyzdenna sluzba 😝 😝 😝

erikasadek
10. jan 2010

ahojte 🙂 norik 🙂 super miesto si si vybrala. 😉

norik1
10. jan 2010

Eri vies kde to je? 100 mestorv od ZOO 🙂 hned vedla bobovej drahy 😀

norik1
10. jan 2010

he heee 100 metrov 😀 😀 😀

erikasadek
10. jan 2010

ved prave som si to hned myslela a zaspominala;;; 😀 😀 😀

norik1
10. jan 2010

no hej, len dnes to tam tak utesene ako v lete nevyzera, skor na depku 🙂

erikasadek
10. jan 2010

tak naco si tam sla.. 😀 ale nie v zime vsetko vyzera skor na depku.. 😀
no ja som dopiekal..

blau
10. jan 2010

Hola hola, sme sa boli sankuvat jaj a maly dnes vstal o 9tej tak som ho ani spat nedala, a o 6tej ho odpalim az do rana, dufam, ze to pojde....

Nahravam foto na FB, dufam, ze sa mi to podari, lebo minule sa mi to nedalo... 🙄

norik1
10. jan 2010

jaaaaj Eri, ty ked nieco zahlodis.... 😀 no hadaj naco som tam sla? pocasie je vsade rovnake tu v KE a sediet doma je este na väcsiu depku... vies ze ja som taky doma-nesed 😀