Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
18. jan 2010

😀 😀 😀 😀
ale som ti dala co?? 😀

no hra bavi ho to pozera a bavi ho dojit a sadit vie ked ma kliknut ale ja musim bt vzdy pozadu ked neake okno s aotvori.. 😀
ale inak jeho to bavi ako to rastie a je to zvlastne al ejemu to pomaha, je naprogramovany.. 😉

a cafe ho bavi, voal to ze priatelia prave jedia tak treba byt ticho apozera ako jedia, no bavy hoto... 😉
a ryby tak to je len a len jeho praca cisti s s tou spongiou po obrazovke akoby ho platili.. 😀

ale inak moja, nestiham som rada z ezijem, a ked stihnem par tem tu nestiham vas citat , takze nestiham reagoavt a nechcem vas ignorovat co pisete tak radsej ani nepisem. aby ste sa neurazili .
potrva to 3 tyzdne a bud eto inteznivne zaroven ze josh je v halte garderie, ak pamatas co to je, takze dnes mi zlomil srdce ako plakal a to som ho tam nechala len hodinu.. zajtar tam bude 5 hodin!!! a kazdy den, tento tyzdne.takze asi tak s nervami koncim raafat ma serie ako sa da, jeho brat ma terorizuje kazdu minutu narodila sa mu dcera a on a ni jeho zena , nevedia nic co s atyka deti.. robia jednu somarinu za druhou , takze uz koncim s nervami..

blau
18. jan 2010

tak uz svagrova porodila???
no chudacik Josh, takto narychlo si ho tam odlozila( nemyslim to v zlom) to on si mysli asi o tebe. Neboj zvykne si, ale urcite ti to srdce trha.
patrik bude sikulka ja vobec neviem kde sa doji krava a umyva akvarko, to ja si ani nemozem dovolit otvorit taketo aplikacie. No Erika budes im musiet poradit a co tak dat josha k nim? Co ty bolo este horsie ako skolka co? nekonci s nervami....a na rafaata sa kasli nech si vyprava....len nech zaraba.
Vies ako sa hovori: kazdy muz je rovnaky, len platy maju rozlicne!

norik1
18. jan 2010

Hehe blau aj toto si si mala dat do statusu 🙂 dnes ti idu filozoficke myslienky, sice ako vzdy 🙂 ale dnes kralujes🙂

erika tak aspon vies ako sa ja citim kazdy den 🙂 je to sice o drzku, ale vsetci si zvyknu a uvidis, Josh sa ti po troch tyzdnoch do tej zahradky aj pytat bude, on je take hrave dieta takze sa mu bude pacit, uvidis 😉
Raafata si nevsimaj, co uz narobis, je to len chlap 🙂 nemoze byt dokonaly

maly o deviatej po zopar opernych ariach (on si tam fakt spieval, kukulianka kde si bola a tak podobne, tie jasle maju nieco do seba🙂) takze si idem nieco uliat aj ja, ved sprcha pocka nie? dnes voniat nemusiiiiim 😀 😀 😀

norik1
18. jan 2010

rumik a kola-loka 🙂

blau
18. jan 2010

nemusis norik a ved si sa nezamazala, tak naco sprchaaaaaaaaaaa-
operne arie kukulienka a spol??ß dobreeeeeeeeeee sa smejem.
ja sa tesim tak na mamu, vecer mi maly ostal gauc skoro ma porazilo ( nacoz neni kozeny), teraz nariekal a to znamena, ze budu sople.
Porazi ma asi aj z toho kupka to ma, lebo ho mal M na starosti a prisiel s nim zo sprchu studeny 🙄 a este do toho tie zuby no dobreeee.

norik1
18. jan 2010

JArka mas pravdu, este by som si nohu mohla zlomit pri ceste do vane.... vycistim zvnutra tym rumikom 🙂

este spieva jednu, ale neviem prist na to, co to je, ci pesnicka alebo basnicka, ale opakuje to dookola... kukulienka bola aj moja zalezitost a s mm si spieva dinom danom, na kopecku stala...🙂

erikasadek
18. jan 2010

norik si zlata, no problem je , z enormalne s arobi adaptacia a bohuzial v mjom pripade s patom nie je cas na adaptaciu takze s pol hodiny a hodiny dnes rovno skok na zajtrajsich 5 hodin a az do konca tyznda;
je to proti ich politike;. 😠 ale urobili vynimku..
aj tak som chcela ho tam dat , ale jemnejsie nie tak drasticky..
balu moja mna uz raafat tak serie ze sa to ani neda povedat, najnovis echce ist do egypta z amesiac, nemame peiaze a chce zobrat pata..!!!! akoby zabudol ze pato ma vel apovinnosti a lietaciek teraz po druhe , pato je citlivy a moj muz nevie ani kao mu zobrat teplotu, alebo co ma robit ak sa nieco deje.. takz esme n anoze..

kazdy muz je rovnaky to ano alemoj je este blbejsie vynimka. 😠

norik inac josh je tam ok pokial som tam, ale ked mma ist tak hroza strasne je na mna naviazany hroza.. no davam mu tyzden ale dnes my polamal srdce no hroza. bolo mi vseilak...

pato je sikulka na logicke veci.. ale inak je tam ina tema kde to skripe no nic neudem roztahovat riesi s ato ..
drzte mi palce a nehnevajte sa ze nestiham je to teraz o hubu; ale vazne ma tie par tyzdne budu stat , aspon 10 rokov zivota; to je iste.. 😠

idem spat zapla som pc na kontrolu neakych paperrov a n akoniec som tu aj tak musel amrknut..

erikasadek
18. jan 2010

blau zabudla som moja, zelam ti aby si si uzila mamu, oddychnes si a prides an ine myslienky..
josha k bratovy dat nemozem, su odo mna asi tak 50 km uplne iny koniec pariza, a hlavne ona prave porodial a ja po ciasrskom sama neviem co so svojim dietatom a nezto s mojim. 😀

norik, moj zlaty si spieva moj vie iba prsi prsi, len s aleje;.. 😀

erikasadek
19. jan 2010

ahojte otvaram... 🙂 no ja som chcela len zazelat dobre ranko som v plnom prude, za hodinu vyrazame, takze to bude perny den..
takze vam zelam pekny den..

zuzka1.
19. jan 2010

dobre ranko,

erika perny, ale ty to zvladnes 😉 drzime palce

kocky co porabateMMja idem do vane, maly spinka, potom nieco uvarim drobcovi, pre nas je.

JArka mamina prisla ok??
Mati ty si isla na kafe a na jazdu, ze???

amatula
19. jan 2010

cafte
zuzka nie na kafe a na teoriu 😀 ..este len idem ....chcem pozret aj daku masku v sekačoch to mavaju...lebo neviem co by som mu vyrobila...zuzka rad ty si taký expert na vsetko 🙂

pekny den ..idem po viac ako tyzdny v cizmach na vysokom(som nenosila kvoli orteze..)..tak ak sa neozvem vykrutila som si krk 😀 😀 😀

zuzka1.
19. jan 2010

Mata inak v tescu mali masku spidermana, to ma bobo rad, ze???aj tam mali masky, aj chlapcenske aj detske, za dobre ceny.

blau
19. jan 2010

Hojte no nespala som moc cakala som ju o 2hej ale prisla az o 3.30 bola hmla a tak....ale prisla oukej. Maly sa tesi doniesla mu darcekov a knizky tak citali a plastelinovali a teraz spia obidvaja 😅 ja varim. Maminka sem prisla schudnut, tak to sa jej pri mojom vareni mozno aj podari, ale od zajtra vari ona, tak huraaaa.

Mati tak aj pirat nieje zly, namornik mne sa to velmi paci.
Krasny den Vam moje zlate a date si so mnou kavu. POobede ideme do mesta. Je pekne vonku 😅
Dnes ma moj M meniny, cize ked to neoslavuju tak nic, ale sms mu napisem, az pri mne ich tak zacal vnimat. Som ja ale dobra zena juj

zuzka1.
19. jan 2010

my sme boli vonka, sme mokri obidvaja. idemem upratovat teraz.

ozaj maly mi pribral pol kila. sice sa mi nezda, ze by papal nejak extra moc, ale aspon nico oproti tomu co pred tyzdnom. super, sa tesim.

erikasadek
19. jan 2010

ahojte pred polhodinou sme prisli domov. ale pato mi zhabal PC hned isiel na svoju farmu.. 😀

norik1
19. jan 2010

eri no musel predsa skontrolovat urodu ako poriadny farmar, nie???

my sme dom, bola tu MJS a teraz tu je moja mam, salia sa s malym🙂 doniesla mi 9 litrovy Zepter hrniec, ona si kupila sadu Millerhaus... uz neviem kam ho strcim🙂

v praci fofry, ako furt... Ama ja tiez som evidovala masky v Tescu no a u nas som dokonca videla aj v papiernictve, tam mali take - pirata, namornika, vilu a podobne...este sme sa s kolegynou smiali ze ked budem potrebovat masku tak urcite nebudem vediet, kde ju predavaju... No a este v Draciku maju

amatula
19. jan 2010

cafte

no pozerala som v draciku a maju ale je to take umele...necham na poslednu chvilu ak nestihnem ..ceny niesu zle..na to ze to je na karnevala neda sa to inak pouzit 😀 .. mm navrhol ze z neho spravime hrozno..to je jednoduche 😉

zajtra má meniny a ja som ťapa zabudla kupit detickam do skolky pozornost 😒 tak idem otvorit domace zasoby a nieco tam pozbieram 😅

som sedela s kamkou na kave ..to je cosi uzasne 😎 take odreagovanie 🙂

pekny vecer...rano mám jazdu..tak idem dat deci vinka 😀

jarka mamina isla sama autom??ci busom 😕

norik1
19. jan 2010

a este take je ze pozicovna karnevalovych masiek...ale o tom som pocula uz dost daaaavno

norik1
19. jan 2010

maleho som dala teraz do postielky, mylsim ze mu uz je lepsie, ale pre istotu to preslo na maminku, za tri hodiny som prechladnuta jak pes.... idem vypit cajik a povvesat pradlo...

baby nevsimajte si teraz moj spelling, rozhodla som sa naucit strojopis tak pozeram na obrazovku a backspace je moj najlepsi kamarat 😀 😀 😀

zuzka1.
19. jan 2010

ahojte, ja sa idem vykotit, bola tu segra s deckami, maly odpadol normalne od unavy.
norik ja mam taky program stiahnuty, vola sa to 10prstami 😉

norik1
19. jan 2010

aj ja mam, vola sa prstoklad len sa mi nechceeee

erikasadek
19. jan 2010

norik daj s ado poriadku , cim rychlejsie.. 😉 ama no mas to ty moja starosti.. 😀 boze kde su tie casy ked sm esi robili teda nase mami robili nase karnevalove masky.. 😀

norik1
19. jan 2010

hej, ja som bola cervena karkulka, mala som cervenu suknicku, biely rolak a cerveny cepcek a v ruke maly kosik 🙂 ale to bol tazky socik a bol problem zohnat mandarinky, nieto este karnevalove masky....

erikasadek
19. jan 2010

norik normalne si Ta viem predstavit ako karkulku. 😀 😉

norik1
20. jan 2010

jaaaj zeny boli sme na socialke, to je na nervy.... prave som sa tam dozvedela zaujimavu vec, ze ked ste dnes studentom denneho studia na VS tak sa vam nezaratavaju roky ako odpracovane do dochodku....strasne...

zuzka1.
20. jan 2010

norik ee, veru tak 😒

norik1
20. jan 2010

ale mne este ano, uf uf 🙄

norik1
20. jan 2010

no tak boli sme na ocnom, aj ked sa to zlepsilo, operacii sa asi nevyhneme. Este je maly na cvicenie a prilis maly na operaciu, navyse ta jeho odchylka je striedava, tak cakame a o tri mesiace na kontrolu zas 😔

norik1
20. jan 2010

kde ste kto? 😨 😨

amatula
20. jan 2010

ahooj

ja som mala dnes taku jazdu 😝 ze to tu nemozem ani popisat cierne na biele lebo by to mohol niekto zneuzit...no des- som znechutena a nepomoze ani 10 pol deci 😒