Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
24. feb 2010

😀 😀 😀 😀

kokso opravujem nie zo segrou ale so segrou 😅

pekny vecer..idem radsej na to vinko..a zajtra asi obujem tulave boty,lebo doma je nuda 😎

norik1
24. feb 2010

cafteeee idem odoslat dieta do vane aj s mmm 😀 nech sa vykecava s nim mna uz boli hlava z neho 😀

zuzka1.
24. feb 2010

ahojte,

u nas sa uz spinka, maly bol ko na komplet.
sme boli vonku poobede hadam aj 4 hodiny 😉 som umyla auto, mm odpadne, to bolo vnutri jak na roli 😠 ale potesi sa

volal nam tatik, akurat ked som davala maleho spinkat a samko povedal tatikovi lubim ta. mm sa rozplakal 🙂 uz aby bol doma pri nas. Samko pokracoval, tati pjines tatju, cakam 😀 😀 😀

zajtra budeme cely den hnit, snad bude pekne, alebo aspon bez dazda, nech mozme byt vonku a hlavna vec, natrhala som si u susedov na dvore kyticku snezienok 😉

Mati kde sa pojdes tulat?

blau
24. feb 2010

Ze snezienky jehoooo a snemuzikov susedia nemali?

Maly Samko dobry, ze dones tatru....zlatinko...

No Norik viem si predstavit, ze si to uzijes, ked su muzi vo vani....

zuzka1.
24. feb 2010

no on cokolvek pyta a poviem, ze nemam, najcastejsie sladkosti, tak sa uspokoji s tym, ze povie, ze kupime mama dobje???
ale od oca si vypyta 😀 😀 😀

norik1
24. feb 2010

he hee som sa nasmiala, Samko zlatucky 😀

Juj mala som teraz kamosku na telefone, hrozi im asi nemocka lebo dieta vracia a hnackuje a navyse ocikany papierik zruzovel, co vobec nemal.... ok sak do nemocky pojde, ale co s dvojmesacnou dcerou, ktoru koji? Kokso nezavidim, ja uz mam skusenosti s nemockou dost 😝 😝 😝

blau
24. feb 2010

kupime mama dobje ? ja som odpadla, zlatinko len ho boSkavat na tu papulku cely den, ze?

Idem spat...majte sa tu vecer pekne a zajtra sa priozvite, jasan? Howg, bruuuu noc 😅

norik1
24. feb 2010

nas je nenarocne dieta, on len "mama ukaže kanal? fuj, voda, pinava...." a "tato ukaže mesac"(mesiac🙂) no a mama s tatom ukazuju jak besni, pustaju vodu do umyvadla a splachuju naprazdno zachod lebo "voda ide do kanala".... 😀 😀 😀
my mame nejakeho kanaloFila 😀

zuzka1.
24. feb 2010

ze kanalofila 😀 😀 😀

vcera sme pozerali na bagristov a neslo im to, samko zahlasil, ze nemaju dobje batejky, mama kupime, dobje???

materialne zalozene dieta, po kom to ma???? 😝

amatula
25. feb 2010

cafte
ja netulam lebo krpci nepodarený nikde s nimi nepojdem o rana len krik rev bitka o hracky na nervy 🙄 chcela som ist do Neposedka ale az budu lepsi 😝
navarila som rizoto...mm lubi ale nohy mi asi bozkavat nebude ako tebe blau 😅
deti nachystane do postele a bude dve hodky klud 🙂 fuj som jak macocha 😕

zuzka aj nas Mato to presne tak ked poviem ze nieje tak povie kupime dobre 🙂

a najnovsie má...vcera povedal tatikovi dnes mne...nehnevaj ma 🙄 dalsia hlaska k jeho oblubenim:nehaj ma na pokoji,zavri hubu 😅 to ale nema od nás 😅 😅 😅

taku kavu si dám..asi aj s frtanom 😨

zuzka1.
25. feb 2010

nehaj ma sa mi lubi 😀 😀 😀 😀

krasny den zelam, kamarat bol na kafco, maly spinka, ja vonava po kupeli, pojdem pradlo poskaladat, na prechadzku s malym a tak, klasika.
zajtra k nasim, do mesta sa potulat, na kafco s kamoskou, na zumbu.v sobotu skola. aspon sa nebudeme nudit.

a ozaj, velmi sa tesiiiim z nasich hokejistov, troska porastie nasa narodna hrdost 😉

amatula
25. feb 2010

zuzka a sama si sa kupala ci s tim kamaratom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
25. feb 2010

sama trubaLKA 😀 😀 😀 😀 😀 on prisle az potom 😀 😀 😀 😀 😀

blau
25. feb 2010

😀 😀 neveriiim sak m nemas doma tak co robis 😀 😀 😀 😀
Ja som bola na kozmetike este na masaz pojdem a na mihalnicky a zajtra s dievcatami asi posediet.
Zajtra ide bracho rano do Nr, tak neviem ci sa nezvezieme...uvidime....

Dnes bolo krasne dede vozil maleho uz aj na bicykli...frajer... 😀

zavri hubu tiez nieje zle< pritvrdil majsterko maly 😅 😀 😀

titkovamiriam
25. feb 2010

ahojte tak dneska poslednucke maggi dve zapekacie misy z jenskeho skla hranata a ovalna a 12 vyrobkov. 😉

titkovamiriam
25. feb 2010

to kde som zasa napisala prepacte bolo to do inej temy 🙂

blau
25. feb 2010

ale mirkaaa, mozes aj do tejto 😉

amatula
25. feb 2010

aaach mm zasa odbehol ja uz stvrty den zo zlobrami sama od rana do vecera uz mi lezu na nerf 😅 😕 ach lubim ich len niekedy mám dost 🤐

boli sme vonku a zas cely do pracky 🙄

zuzka1.
25. feb 2010

ahojte, my sme boli pozriet v parku, s kamsokoi aj jej malou. maly behal, lietal, odpadol normalne bolo zas ekrasne.

zajtra idmee k nasim, ak bude doma net ozvem sa.

DOkedy si na svk jarus???

Mati len sa postazuj a mm kopni do zadku 😀 doma ma byt pri zene a detoch 😀 srandujem 😀

norik sa nam kde tula??

idem si ja pozehlit nejake veci a spat pojdem, ide mi serial dnes-life- ale som nejaka rozbita.

blau
25. feb 2010

Jaa??? Dokedy sa nenajeme. Nemame pevny termin, ale tak ako vzdy....3tyzdne urcite.

Odzajtra bude prsat a zas zima. Ze este zima potrva 6tyzdnov no na porazku.

Aj my sme boli vonku a treba do pracky, ale este to tam nedam, lebo mam milion veci...na prezlecko, tak nemusim. Ani neni de, sak maminka dnes prala a navesane to je hadam aj na plote. 😅

Zajtra by som mala ist von, ale ci sa mi bude stet, hadam ano 😕

Ama 4den doma sama, no ale aj tak sak to strc dole vasim. A kde mas mm, co s Tajstrom osRavuje? 😀

amatula
25. feb 2010

he he ake ste vtipne...ja nechcem aby mm mi sedel u riti ale dnes ma krpci dozrali...by som ich aj darovala komusi 😝 ..ale uz spia a Dalibor mi slubil ze rano uz tu bude ten dobry Daliborko...sa tesim 😅

dala som si vinka..milujem ten pocit ked sa mi ohrieva krv v zilach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blau
25. feb 2010

No tak ked ti to slubil, tak zajtra rano pride ten dobry Daliborko.

Aj ja si ohrievam krv, cajikom 😉

Mati viem, aj ja to mavam, ze by som ho dala niekomu nech ho beriieeeeeeeeeeeeee, ale potom nech mi ho vrati 🙂

norik1
25. feb 2010

tu sooom

norik1
25. feb 2010

ja mam tiez cajicek ale to vcerajsie sherry zohrialo o dost viac... aj chutilo dajak lepsie....

my dnes klasika az na to ze kraaasne slniecko svietilo tak som sa vytesovala...
nas maly kanaloFil vypil vecer stvrt litra mlieka, ale musela som mu dat bananoveho Frapka donho, mal ho sladke a bananove, este nedotahal a uz spal, taky bol vystaveny, bobacik moj maly. tak uvidime 😀

ja mam zajtra pitny den - som dohodla s kolegynou v praci, ze sa budeme tahat - tak som si kupila jedem mangovy dzus (mnaaaaaaam) a jeden mangovo-ananasovy a dva litre drobceka ma cakaju v praci, zajtra chodim cikat a cikat.... 😀 😀 😀

amatula
26. feb 2010

aaaach zasa nic 😕 😅

jaj norik ako by som ja potrebovala pitny den...a keby len jeden 🙄 ......ked ja ked pitny den tak to musi mat aspom- alk.4,5% 😀 😀

rodim buchty na pare s čučoriedkovym dzemom domacim z Oravy,poliate tvarohovym kremom..no da sa pri tom dietovat 🤐

pekny den sa neufacebookujte 😝 😀 erika ,jarka

amatula
26. feb 2010

kokso pardon nie rodim ale robím 😀 😀 😀 ked jeden mi sedi na kolenach a druhy sa mi šplha na chrbat 😅

blau
26. feb 2010

ked ty rodis, tak ja robim tiez moja maminka robi. Ja som cakala na teba, ze napises. Lebo sak minules si ty bola na FB, a sem si nepisala, tak dnes som bola na rade ja 😀

erikasadek
26. feb 2010

co mate vsetky so mnou.. 😀 s tym FB, uz som hovorila, som tam malo , ale pc zapnute.. a pato s adost hraje... ale pod mojim nickom.. 😀 😀 😀

blau
26. feb 2010

erika sak just, si robia srandu, lebo vzdy to napises.
Ale Pato tvoje statusy nepise, tak preto 😀 😉

erikasadek
26. feb 2010

STATUSY? VELA ICH NIE ZA DEN DAM MAX 2 😀 😀 😀 😀
ALE FARMA A CAFE TA IDE VO VELKOM
a ked vidis aquarko tak pred spanim si cisti aquarko + dava jest rybam.. 😀