Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
15. mar 2010

ahojte kocky,

ja som sa pustila do tej nestastnej prace,
mam prvu kapitolku hotovu na komplet, idem druhu poopravovat co profka kazala, nieco popisat, no a pustim sa dnes zajtra etse do tretej. musim to spravit do utorka vecera a vytlacit, bo v stredu rano ideme do Blavy za nou. kurna a este prilohy, snad postiham. blee, ma boli chrbat uz.

Mati snad salmonela nie, kurna. Neboj sa, prejde. mm ak ma liez na nerv nech ide, ak ho potrebujes, nech nejde 😒

Jarka neboj, to s aupravi, ked to da dokopy zubka.

Moj malinky je v zm u nasich, mama volala, ze je besny, tam nebol tyzden, tak pokail s apoukazuje 😀 😀 nech si ho len uziju, aj zajtra doobeda tam pojde, v stredu na cely den, v piaotk zas, lebo mam skolu. jaaaj etseze mam tych rodicov, nech s amzoem vzdelavat 😉

blau
15. mar 2010

Jaaj Zuzik tak pis, a nech ti to vsetko dobre dopadne, ale dopadne.
Aaale salmonela, nie, to by inak vyzeralo ... Ved ako si pisala maminka si ho da dokopy.

No bolia k...y jedne zubske, jaj uz nech to mam prec, lebo len nervy mam z toho.
Asi si dam aj tabletku....lebo ma to boli ako hovado.

Maly sa tiez ukazuje aj nas... 😀 krpciaci malí, ze?

blau
15. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 2 pivka

a tu nikde nikoho 😕 😕 😕 😕 😕

nevadi 😀 😀 😅 😔

norik1
15. mar 2010

aj ja dam asi, pilsnerika jedneho pre zmenu he heeee s mm napoly 😉

Juj Ama nech sa vam chytro polepsi, my sme tiez vcera hnackovali ale trocha Smecty to vyriesilo, bolo to asi len od zubov nastastie. Chudacik maly, musi uz byt zoslabnuty...salmonela to nebude urcite, neboj 😉

Blau Panthenol sampon mi zachranil vlasy ked mi zacali brutalne po porode padat, ja ich mam jemne a nie moc vela - som zdedila po tatikovi....kebyze po mame, tak ich musim riedit, ale ja nie, je idem jednoduchsou cestou 😀 😀 😀
Teraz mi tak nevypadavaju, ale este potebuju dorast tie povypadane 😀 😀 😀

Zuzi ze kapitolka hotova - kolko ich mas? si dobra, ja ked som pisala prace, tak dlho dlho nic a ked horelo pod ritou, vtedy som sadla a napisala eseje na strany a strany...ale podelit si ze kazdy den nieco, to nie, to som ten cas vzdy vedela vyuzit uzitocnejsie (kavicky s kamoskami v meste, nakupy 😀 😀 😀 )

norik1
15. mar 2010

pilsnerik sa nekonal....bol nanuk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
15. mar 2010

ahojte,

My sme boli nannavsteve u susedov, maju decka 8,7,23meisacov a 2 mesiace. Krans edeti, maly sa od noch nevedel odtrhnut, chlapi popili, my pokecali, dobre bolo.

Norik no ja to v stredu rano berem d BA za skolitelkou, dnes som zbuchla 2 kapitolky, stihla doucko z jednou stvrtackou, nakup a navstevu.
Zajtr apotrebujem ist do mesta, na postu poslat vam to, susede zaniest pre malu par veci a dopisat tretiu a dat dokopy tabulky a grafy na prilohy.
obsah a zaver, uvod a abstrakt necham na inokedy 😀
hlavne, nech jej nieco donesem. Takze som vypila 6kav a pisala jak zerava, nejdela, az vecer krava.
musim sa zase nastartovast, bo uz 3 vecery po sebe som jedla.

norik1
15. mar 2010

Zuzi ved si to 160x spalila 😀 😀 😀 😀 pri tvojom klasickom tempe 😀 😀 😀 😀 😀

amatula
16. mar 2010

bre ranko
dnes zarucene prváááá 🙂 🙂 😀

zuzka ty si makac aj tak..ta obdivujem...

vy ste tu vecer pilsneriky popijali a mna nezavolate 😒

my sme boli vecer na pohotovost,lebo Mato 39 teplotu a mm nemal odvahu odist lyzovat ze musi ist s nim k doki lebo nech vie co mu je..Doki taka stara vrazda..nic mu nedala,popocuvala ho.. 🙄 ani moc ani CRP a to ho tam maju 😝
no tak uvidim rano vstal hore ritou fuj aky je ..on nechce take pypucky on chce tieto... 🙄 a reve pre ne 15 minut...

ach idem dat kavu vybornu ....

zuzka1.
16. mar 2010

bre ranko,

maly je uz v zm u nasich, idem ja pisat tretiu kapitolku, potom pre maleho, na kfe s kamoskou, na zumbicku vecer.jaaj tesim sa, sa vyblaznime zase 😀

nasnezilo v noci, bleee jak vela 😝

uz nech je vikend, ma byt teplucko.

Mati tak skocte k doki dnes, ked stara bola mimo 😠

lamada181
16. mar 2010

ahoje ako sa mate nam vcera prepichovali zas uska a tak
aj u nas je srasne vela snehu vcera som sa len tak smikala s autom parda detska mal iradost a maminka smrt v ociach 😀

amatula
16. mar 2010

zuzka mne by sa hodila taka zumba...do kelu..furt len rozpravam ze musim schudnut a len zerem 🤐

Maťko si vypytal banan a skoro celí ho spapal a v plienke sme nasli normalne H..o 😵 ..uz to snad bude len lepsie....zacala som mu davat aj probiotika a myslim ze pomahaju..klop klop 🙂

blau
16. mar 2010

Banaaaaaaaaaaaaaaan, to je ono 😉

A H O J T E !!!!!!

Lamada to tu zabila- smikalo sa 😀 😀 😀
visoka skola 🙂

Matik som rada, ze uz je lepsie. Ja som lahla s malym a zobudila sa az teraz a maly este trosku chrni.
Bracho s nim bol vonku a maly ma nepremokave topky, no ale mojmu bratovi sa podarilo nemozne, maly prisiel mokry akokeby ho hodili do vody.

Dede teraz topky fenuje 😉 pojdem ich reklamovat asi...

Poo ideme ku kamoske na kafe, ma 2deticky, tak sa zahraju pekne duuuufam,

norik1
16. mar 2010

cafteeee
mz ficime na tej zlatej brane, a ideme fukat bubliny 😀

norik1
16. mar 2010

robila som cestoviny so sampinonovo-smotanovou omackou, ze my zozerieme a maly bude mat polievku... prd, este len privonal a uz mi vyjedal z misky....normalne som nechapala co to s nim robilo 😀 😀 😀 a ked dojedol MOJU porciu, pozrel na mna a zahlasil - este? mama da????? po kom to dieta je...

norik1
16. mar 2010

Ama super ze je Matkovi uz lepsie....teraz ked chyti apetit a zacne dojedat co mu uslo....ach jaj... a ze v okoli Trnavy nejaky crevny virus mate???
Blau ze dede topky fenuje he heee som si ho predstavila.... ale maka, ako sa na spravneho dedeho patri 😉
Zuzik uz dozumbovane??

zuzka1.
16. mar 2010

ahojte,

hlasim po zumbe, dnes sme sa namakali nejak riedne.
poobede som pisla 10,5strany do tretej kapitolky, idem pisnut uvod a zaver a nejake prilohy nachystat.Nech jej to zajtra ukazem komplente a poradi co pomenit.

Mati super, bananik pomohol, parada, uz bude snad dobre.

Jarka, ze fenoval, aj MJS chcela, ked mal male studene nohy, tak nohy pofenovat, ze zohreje 😀

mnam to by som si dala, ale vecer nejem 3 ci 4 dni stacilo 😔 sice mi dnes povedali 3 zenske, ze som dobre schudla, no ale ja sa tak veru necitim. urcite, ze to vidno, oblecko mam 38, tak je to gut, ale zaj sa citim a este teraz pred mrchou jak slonik 😝

Inak dvd neodslane, mm zabudol, ja som nemala kedy, kedze som bola vzapale pisanie.

zuzka1.
16. mar 2010

ozaj Jarus, vcera poobede o 14,30 sa narodil Denise chlapcek Davidko, miery 51cm a 3450g. Je krasnucky. Dena to zmakla, dnes tu bol jej priatel, v piatok pojdeme oslavit s nim trosku.

pozri si na face, komentovala som jej fotku, v mojom profile to najdes na nastenke , ze som jej komentovala fotku.

amatula
17. mar 2010

😕

😅

😨

kde ste. ??

mm vcera kupil Daliborovi zvoncek ako ovečky nosia na Liptove..mal z neho strasnu roadost 😀 ..a Matovi dinosaurika v OC Zilina ,lebo jednoho ma Bobo a stale sa onho biju..taky na baterky a vidava zvuky..no to bolo radosti... 🙂

idem asi do mesta aj ked sa necitim najlepsie ,boli ma hlavicka a usko 🙄

a vy ??

amatula
17. mar 2010

he he jarka budes ma zo mna radost vidáva 😀 😀 😀 😀

blau
17. mar 2010

Brej den. vidava? kde si to napisala?

Zuzka, tak drakulujeme stastnym rodicom. Jeej maly chrustik... 🙂

ja som stravila pol dna u zubky a maly v obchode...u bracha cistili od nudy ako na mna cakali aj prilby...

No a spinka, tak neviem co to bude dnes vecer...nevadi..

Jeej Mati, tak nakupil ocko detom? Ja sa uz tesim na mm. Som zvedava dokedy mi ta radost vydrzi. Dnes ma zas potrapila, tak som sa rozhodla, ze si pojdem kupit bundu, alebo vestu ROXY, maju 50% off, tak no NEKUP TO:___!
Hmmm a co vam este napisem? Nic date somnou kavu?

blau
17. mar 2010

jaj uz vidim-vidava zvuky....ja ze sa ides vydavat 😎

blau
17. mar 2010

no a tak ja budem vIdavat zvuky, de steeeeeeeeeeee?????????????????????????????????????
som tu sama a vy na mna kaslete?

norik1
17. mar 2010

CAFTEEEE idem ja este vykurirovat toho maleho pindura lebo robi dnes bordel, vecer som tu

blau
17. mar 2010

cAUKOOOOOOOOOOOOOOO, ALE ja tu uz nebudem asi... 😕 😅 🙂

norik1
17. mar 2010

boše my sme dnes mali ale den....maly nervny, hadzacky o zem, proste o drzku...normalne mam dost...

dnes mi dosli rofle na traky z Anglicka, co som objednala z Adamsu, juj sa tesim, trochen su este dlhe, ale to vobec neva 😀 len uz nech je teplooooo

blau
17. mar 2010

boše sa mi paci 😉

No hadzaciek o zem bude este dost ....hrozne Norik uplne viem ako sa citis. Ale tie rifle to troska napravili. Veru uz nech je teplo. Ja zajtra idem na ten nakup dufam, ze budu mat moje cislo...

A to pre teba?. ale asi pre maleho, ze? No moj M sniva, aby som kupila malemu rifle na traky jemu sa to strasne paci, ale ja som este take cool nenasla...Nemas foto tie co ti prisli?

zuzka1.
17. mar 2010

ahojte damy,

ja som normane ko, mm nalial vinko nech posilnim 😀 😀 😀
ba strasne, fuj tie podchody, mi bolo na grcku, smrad, popisane skarede, jaaaj jak tam mozu ti ludia zit. no ale bola som pochvalnea, spokojna som v podstate, este zopar uprav bude treba, ale plan som splnila zatial-

malinkeho sme ulozili, ja ojdem do sprchy a spat. este musim najst recept na karamelovu tortu, v sobotu vleke oslavy, sestra narodky, maminka dnes meniny, ocino narodky bude mat, tak soalvia vsetci spolu. my pojdmee , ked prdem z maratonu.
zajtra na postu, mm to neposlal dnes 😖 😠 ☹ tak sa nehnevahte.

Mati ako maly,??uz je dobre??ocko ho vyliecil dnes uplne darcekom.

Norik hadzacky obcas aj u nas, ja ho odignorujem, lebo skriekat ma tolko nebavi 😔 soploskovia skusaju 😀
ake ri 😀 fle??ty ci malemu??

norik1
17. mar 2010

malemu,na traky, mne sa pacia, su cool

odfotim ho v nich a bude

zeny riesim si novy fotak lebo mam nerva na ten co mame doma, ked sa na mna maly kuka aja stlacim spust tak mu stihne odfotit temeno hlavy.....v aprili mame 4 roky od svadby tak si na vyrocie kupime a budeme si fotit 😀 😀 😀 😀 😀

sa fotit 😀

amatula
17. mar 2010

cafte 🙂

ja som bola v meste ..Mato uz fajn..uz ma síl dost lebo dne srobil take divadlo..kebyze len hadzacky o zem ale do toho hroznyy rev aj sme sa s mm posekali prenho 😝
esteze uz vsetci spia...

my máme na traky s HM -Dalibor a su super aj ich rad nosí 🙂

zajtra idem na rehabilitaciu mam predpisanu virivku 😉 ...si oddychnem 😀

zajtra kon nepojde tak tu nikto nebude...prajem vam teda pekny den 🙂

blau
17. mar 2010

si fotte a odporucam nikon D90, ako palba, ale neboj na buduci rok nebude tolko stat.

Ja som mala, resp, mam SONY za 1000euro pokazil sa mi, ale opravili ho zadarmo, lebo bola pokazena seria.
ALe to bolo pred 6rokmi. Teraz mi ten co som dostala k Vianociam foti podobne dobre, ale zrkadlovka je zrkadlovka darmo.

No odfot ho som zvedava, musi byt krasny. 🙂

Maminka Zuzka a ty si co robila v podchodoch? HM?