Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
22. jan 2009

juuj erika drzte sa nech sa to zlepsuje nie naopak .....

robodracica
22. jan 2009

To niesom ja 😒 , ale rada by som bola taka barbinka 😀 . Nerada capim sukromné fotky na net. 😔

robodracica
22. jan 2009

Dzanka, už je to poslane. 😎

dzanka3
22. jan 2009

no to si si tam teraz dala ozdobu 😵 😵 😵

nejde to zas kaslem na neho nech este mm kuk a ked nije co ponom....

zuzka1.
22. jan 2009

kocky my uz okupkany spinkame 😀
ja mam asi zlomeny malicek, alebo poriadne narazeny, boli to riadne. snad prejde. dam octanovu mast.
erika uzdravte sa!!!! 😉

dzanka3
22. jan 2009

a co si stvarala zuzka?
vy uz spite? tento kuka reklamu a po reklame aj my pojdeme kupat lebo zase bude pistat...

zuzka1.
22. jan 2009

isla som s kyblom vody do izby za malym, ten sedel vo vnaicke uz a jak som mykala pri chodzi rukou, trafila som tu dieru na zarubni!!!!!ani nebolelo, len s ami ta ruka triasla a trase a teraz zacina boliet a mam to krvave na 3 miestach. no strasne so mnou!
za chvilu pride mm konecne s BA, ve som ho cely den nevidela, to u nas nezvyk. Som zvedava co nam prinesie. 🙂

dzanka3
22. jan 2009

jaaj zas ukazuju ako si cigani podpalili dom a teraz sa stat staraj....spiny jaaj ako mi lezu nanervy!!!!!!!!!!

dzanka3
22. jan 2009

no vidis a mohla si byt dnes s nami v nr.....snad na buduce...

zuzka1.
22. jan 2009

dzanka to ich ozaj nemusis, to som uz zistila, ale asi preto, ze ich mate zopar aj na klokocke!
pozeram to, aj to, ze oj muz bud emusiet mat registracku od marca!!!!!!!!!!!koniec unikom, nuz!

dzanka3
22. jan 2009

zuzka ani nemame - aspon ich na prechadzke nestretam.....ale v telke stale su a stale aby sa o nich niekto staral a o nas sa kto stara????
skoda reci o nich darebakoch....

zuzka1.
22. jan 2009

asi tak , ved oni len spekuluju a cudujem sa, ze im to stat toleruje!

norik1
22. jan 2009

Eri tak Skrucany pred par rokmi zrazil na prechode nejaku babku, ktora zomrela. Stratil sa vtedy z obrazovky, a o rok neskor dostala jeho zena ulohu vo velmi oblubenom seriali a bolo to... ona bola uspesna, on upadal do zabudnutia. Potom si nasiel milenku, rozviedol sa, pracovne medzitym nic moc a teraz toto...takze podla mna taky vykrik do tmy... HELP ME!!!! a ukazem vam svojho pipika he he he

norik1
22. jan 2009

Pre pochopenie mojho prispevku - zacala som ho pisat okolo pol siedmej ci kedy sme to rozoberali no a uz maly spi, dnes sme nekupali, a rizotko sa vari... jasne ze ho ochutnam 😀

zuzka1.
22. jan 2009

norik ako casto kupete?????

blau
22. jan 2009

No erika , rychlo sa uzdravte. Babenky moje my uz spime a idem sa sprchnut a idem aj ja 😔
Zajtra mam toho zas naplanovaneho, tak aby som bola fit.
Dobru noc Vam vsetkym aj tym lenivejsim.
Ozaj ja som teraz neni leniva, lebo mu tu na Sk vyvara velice babina 😅

dzanka3
22. jan 2009

no uz som videla debilka.....ved ten bol asi ako dogy ozraty - mi to volajaka pipenka dobre nandala 😵 😵 😵

aj matko uz spinka....a mm chce pozerat film na pc..
tak aj ja sa lucim
dobru nocku 😔

norik1
22. jan 2009

kazdy druhy den... detska koza je velmi citliva a rychlo sa vysusa, tak preto...
nam tu moc neodporucaju kupat kazdy den, ved ho umyvym v umyvadle vzdy ked napusti plienku...

zuzka1.
22. jan 2009

ideme aj my, mm sa vratil z BA a hadajte, co!!!!!doniesol veceru!!!!!!!!!!!mc donald!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!idem na to!

norik1
22. jan 2009

Zuzi drz sa a papaaaaaaaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzanka3
22. jan 2009

muz siel na cigu - som sem kuk rychlo....
zuzka sa mas...aj ja by som si dala taku pizzu- ale sa hanbim dom povedat - uz ako by som pocula- teraz chces jest???

dnes som konecne posledne vianocne ozdoby poskladala do krabice - krabicu zalepila a odniesla do pivnice....a teraz pozeram za dalsiu tazku som pozhladavala co som pred tym nevidela....slepa...

dzanka3
22. jan 2009

a erika snad ste doma ze nieje s vami tak zle aby si vas nechali v spitali...drzte sa a nech sa vam rychlo polepsi....

norik1
23. jan 2009

Zuzi vy kupete kazdy den? 😉

dzanka3
23. jan 2009

dobre ranko
norik aj my kupame kazdy den - dam mu do vody balneum..umyvam obycajnym detskym mydlom len rucicky, nozicky a ritku a potom ho natieram a masirujem expicional ci ako sa to vola....

- to taky kazdovecerny ritual mame 😀 a maly sa tesi clapoce a potom natahuje ked mo masirujem 😵

zuzka1.
23. jan 2009

ahojte, dobre ranko, som si dnes pospala, mm nerobi, nechce sa mu! idmee do mesta a na kavu!
norik kupeme kazdy v Johnose, kpel do vody a natieram telovym mlieckom, natieranie a masirovanie, maly to zboznuje!!!!!!

erikasadek
23. jan 2009

noik dakujem Ti za vysvetlenie.... pekne od teba.......

tak vcera to bol horor, papto vracal a hnackoval , nevedel co skor bol hotovy len sa plazil....;
dnes je ok, ale zase je chory teda ako sa podchladil v stedu na parkovisku, tak teraz lenmu ide sopel, a horucka
josj chudacik uz taha od utorka takze je to zle pojdem asi k na pohotovost,
aspon ze chvel trocha dnes jest, teda vypil troicha mlieka a svoj banan, najviac pije hydratacny, roztok
stale, ale co stoho ked len hnackuje kazde 5 minut, len ostane plno aj mimo plienky na zemy, a to uz berie lieky na hnacku od utorka takze neviem vyzera to , na nemocnicu , cakam na telefonat mojej lekarky..
pokial hydratuje este sa da zvladnut, ale predsa je to treti den , a to je limit

norik1
23. jan 2009

Juj Eri tak sa drzte, z toho fakt cuci nemocnica, bolo by fajn keby nemusel tie infuzky... hlavne ze hydratuje to je dobre...vsetko teraz dezinfikujes, co? hlavne nech to nechyti aj Pato. Ozaj co tie vysledy na talasemiu? uz ich viete?

norik1
23. jan 2009

No ja strcim maleho do umyvadla vzdy ked sa pokaka, takze ma take polokupanie aj 2x denne. Normalne ho kupem kazdy druhy den, ale ked sa spoti, tak tiez, ved to nie je pravidlo... moja doki je proti tym vlhcenym obruskom, preto furt ide maly do umyvadla - teda ak sme doma 🙂

erikasadek
23. jan 2009

norik, neviem som objednana, az na 10 februar!!! ide ma slak trafit....

pato uz mal vcera on sa stoho dostal rychlo za jeden den. ale josh no hroza... pit pije a le plienky su suche, akrem samozrejme ak nie je hnacka.....
takze znamena ze vsetko ide do tela, a on tera pije vela, je mu jedno e je to slane nechutne pije aplace ze chce viac....

no dezinfikujem uz tri dni, uz ani nemam praci prasok, idem volat susede ci mi nepozicia, vsetko vcera ovracali ☹
vies nemyslim ze mu hrozia infuzie ale skor preco mu to neprechadza po 3 dnoch, skor zhorsuje, takze to nebude viralne.... ☹

uvidem ecakam az do vecera a potom sa rozhodnem, zalezi od josha ako bude mat teplotu a ci neznizi , hnacky, ak ano tak nic.. t

norik1
23. jan 2009

ja asi fakt sadnem do toho auta s tym poldecom...