Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
28. jan 2010

no ved ani ja ale dnes ich musim vytiahnut kedze obliekam saty...

jeiny
28. jan 2010

ja som z D. oresian...a chodim Strbovi...zajtra sa dozviem presne vysledky z tych nestastnych afp testov aach jo...

ja som az do pondelka na pn...uvidim jak mi bude v pondelok ci to nepotiahnem este dalsi tyzden ked bude take naprd pocasie...moja prva pnka za vyse 4 roky chodenia do roboty, som z toho cela nesvoja:o)

dydynka
autor
28. jan 2010

no tak to ano,,,moj drahy pocul ako som v noci kaslala tak mi nakazal ze budem cely den doma podperinou,,,

elko69
28. jan 2010

jeiny tak budem drzat palceky, a aky je strbo lekar??aj k porodu si ho budes brat??

jeiny
28. jan 2010

som u neho len kratko, ale vsetci ho chvalia tak snad nebudem lutovat...a nad porodom som este nerozmyslala...koklko dopredu si treba zazmluvnit porodnika?

dydynka
autor
28. jan 2010

no ja tiez nerozmyslam este nad porodom a takymi vecami,,,iba viem ze chcem rodit na kramaroch,,,to je vsetko,,

jeiny
28. jan 2010

ranajky som prespala idem desiatovat:o)

pekny den vam prajem

elko69
28. jan 2010

jeiny no to neviem veru ja myslim ze ten mesiac pred bude stacit asi,nie?leb o aj ja nad nim rozmyslam :D

dydynka no ja radsej uz popredu myslim teda skor mi to tak ocino moj navrhol lebo zevraj pozna doktora Štrba tak preto a myslim ze on aj zasahoval pri porode mojej mrtvej sestry pred 27 rokmi...

dydynka
autor
28. jan 2010

aj tebe jeiny,,,ja ranajkujem chipsy 😀 som totiz taka leniva ze sa mi nic ine nechce urobit,,, 😀 😀

elko69
28. jan 2010

no ja som zjedla 2 jogurty a dve mandarinky ajeden kalerab :D to su moje ranajky...

dydynka
autor
28. jan 2010

he no ja pijem aktimel,,to ma donutil drahy,,,si dneska odfotim veci co som kupila babetku,,, 😀 a hodim do albumu

xpetka1x
28. jan 2010

no ja dva xlebyky s pomazankou a rajcinkou a kakauko...desiata bolo croisant a teraz si dam na ober polievocku zeleninkovu

elko69
28. jan 2010

no veru odfot,ja uz mam nakupene aj veci do porodnice,moja mamca je aktivny clovek a kedze sme dve sestry co sme tehotne tak nakupuje v dvojtych davkach :D

dydynka
autor
28. jan 2010

no tak to mas dobre,,,ja ked nieco kupim tak sa ma opytaju ci neni skoro ☹ takze s novokupenych veci tesim sama ☹

elko69
28. jan 2010

vies co ja sa nebudem nahanat v 8 mesiaci ked budem rada ze som doma a nikam nemusim chodit a vlastne vtedy si chcem uz vsetky vecicky poprat a poukladat a nachystat takze myslim ze v 5 mesiaci nieje az tak skoro..

dydynka
autor
28. jan 2010

no hadam to uz tak nebudu brat ked im poviem co to bude,,,sa hrozne tesim,,,uz len 7 dni a budem to vediet,,ty mas kedy poradnu?

elko69
28. jan 2010

ja az 9.2. takze budes to vediet asi skor ako ja...a co ten 3D??ides-nejdes??

dydynka
autor
28. jan 2010

no este neviem,,asi az neskorej,,,ked bude babo vecsie,,a mozno aj nie,,este som sa nerozhodla,,

elko69
28. jan 2010

no len najlepsie j eto zevraj do 26 tt lebo potom je babo velke a uz sa nemusi dobre ukazat,tak som to pocula...

pepppe
28. jan 2010

ahojte ja som dneska v praci,dnes dojde veduca,lebo nam ma sef predlzovat zmluvy a neviem ,asi mi nepredlzi ☹ mam take tusenie,to by nebolo dobre,boze vsak budem pez penazi potom

elko69
28. jan 2010

ale on ta nemoze vyhodit ked si tehotna myslim...

janinna11
28. jan 2010

Peppe a aku mas teraz zmluvu?? Odkedy vedia v praci, ze si 2v1??

pepppe
28. jan 2010

hej ale nam teraz pada 6mesacna lehota a ked nechce,nepredzi zmluvu

pepppe
28. jan 2010

na pol roka a pada mi vo februari a od 3mesiaca to vie sef,veduca skor

elko69
28. jan 2010

a to moze ked si tehotna lebo ty by si ho mohla napadnut ze ti ju nepredlzil lebo si tehu a tym padom nemusi platit matersku a evidovat ta???

dydynka
autor
28. jan 2010

tak uz som dala foto veciciek co som kupila naposledy do albumu 😀

pepppe
28. jan 2010

prvy pol roka budem dostavat od neho,,,plati vzdy posledny zamestnavatel,,,ale uvidim mozno ma este neha,necham sa prekvapit,ale si myslim ze nezostanem

janinna11
28. jan 2010

No ked mas zmluvu na dobu urcitu, neviem, mala si tam este skusobku??

elko69
28. jan 2010

toto fakt neviem ako je,skus sa ked tak informovat niekde na urade prace alebo neviem kde uz...vies bay si neprisla o matersku zase....

dydynka no idem kuk...

dydynka
autor
28. jan 2010

inak baby kedy sa dostava materska?som pocula ze uz v 8 mesiaci ju zacneme dostavat,,len neviem ci je to pravda