Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lukila
7. feb 2010

elko69 dakujem za povzbudenie, uz aby som od toho doktora isla, dufam ze stastna a kludna...

kiwi82
7. feb 2010

ahojte dievcata, avila, ja tiez by som mala ist 10.2 na tripple testy ak bude usg v poriadku. ja som sa pytala, ci musim na lacno a zevraj nemusim, ze sa mozem normalne naranajkovat. tak neviem.....
dievcata aj vas v case kedy by ste mali dostat mrchu boli v brusku ako na menzes? ja som to mala pre 5 tyzdnami a teraz zasa. trva to tak dva dni.
dievcata este nieco, namate problemy s mocovym mechurom, ja hlavne rano ked idme pisat tak potom ma aj pobolieva mocovy mechur. je to take neprijemne. neviem ci to je len tymi tlakmi maternice na mechur. ak vam niekedy pocas tehu bolel mechur dali ste si nieco, mne v lekarni doporucili len harmancekovy a repikovy caj.
lukila, mne sa uz tehu nevolnosti tiez troska zmiernili ale stale ked sa viac napijem alebo sa najem je mi zle a napina ma. stale sa citim, ze mam malo energie a do nicoho sa mi nehce pustit, nakolko som 2 a 3 mesiac doslova prelezala lebo mi bolo velmi zle. som na pn. ja idem na kontrolu 10.2 teda v stredu, budu mi robit ultrazvuk. modlim sa aby to bolo v poriadku.

simonka28
7. feb 2010

ty si tiez oktobrova?a o rok starsia 😉

elko69
7. feb 2010

lukila neboj, bude to ok!!!!

kiwi ja vzdy rano mam taky pocit ako by mi malo prasknut brucho a ked idem na WC a vycuram sa tak sa to uvolni to bude asi tym tlakom na mechur...

simonka28
7. feb 2010

kocky ja ked nejdem dlhsie na wc tak mam potom totalne tvrde brucho a az ma v nom picha.

elko69
7. feb 2010

no napodobne simonka....aj ja to tak mam

lutsine
7. feb 2010

Avila, ja idem na tripple v stredu a bude mi robit aj ultrazvuk.

elko69
7. feb 2010

lutsine a to mas kolky ultrazvuk uz v poradi??

lutsine
7. feb 2010

no zo zaciatku mi robil len vaginalne ultrazvuky v 7 tt A 10 tt, potom som bola na prvosemestralny skrinning v 13 tt,dostala som aj tehu knizku a robil ultrazvuk a dostala som fotku a teraz idem do dalsej poradne a tiez bude robit ultrazvuk a tripple testy.

xpetka1x
7. feb 2010

no baby najskor k tomu kalendaru pocatia mne to teraz podla neho vychadza na dievca no a moje prve dieta mi vychadzalo na xlapca ale mali sme dievca takze zatial u mna nefunguje uvidime co bude teraz mozno sa to ma brat opacne ze co ukaze to nebude 🙂

este by som potrebovala radu som strasne nafucana akkv 7 mesiaci vzdy ked nieco zjem co by ste mi poradili aj zo stolicou mam problemi niekedy idem len 2 x do tyzdna a niekedy len raz.. pred tehotenstvom to bolo ok a teraz taktoi

kiwi82
7. feb 2010

xpetka, zevraj sa moze Espumisan talbetky proti nafukovaniu.
a na stlicu mne zaberaju smotanove jogurty sabi alebo acidko.
mne tiez podla toho cinskeho kalendara vychdza dievcatko, tak uvidime....

pepppe
7. feb 2010

😀 tinka podla tej tabulky budem mat dievcatko aj ja 😉 keby to tak bolo pravdy

simonka28
7. feb 2010

ja ked si dam22rokov tak dievcatko a ked uz23 tak chlapcek 😒 no a vyberiem si,nie? 😕

pepppe
7. feb 2010

noo asi co by si chcela viac 😀 ale tak uvidime az co nam doktori mudry povedia,ze co tam vidia🙂)

simonka28
7. feb 2010

sak prave...a ked sa schovava tak neviem ☹

pepppe
7. feb 2010

ale urcite to zisitite,,,ono vas prekvapi a ukaze sa vam 😉

tinka349
7. feb 2010

peppe = tak to sme ich splodili potom obe v oktobri 😀 budu to dievcatka, uvidis 😀

pepppe
7. feb 2010

nooo dnes mi teta povedal,ze som opeknela,ze to bude chlapec 😀 😝 uvidime veruze tinka a co kedy by si to mohla vediet ja az 18idem na sono

tinka349
7. feb 2010

no ja som zasa oskaredela ako mi to kazdy hovori 😠 ale men uz lekarka naznacila dievcatko, a najblizsie idem 22.2. na ultrazvuk...kazde 3 tyzdne mi robi ultrazvuk a aj s fotkou drobca....a 8.3. idem na ten druhy 3D usg, ale jaa viem ze to bude bambulka mala 😝 uz ma aj nakupene nejake ruzove satocky a taaaak 😀 len ked bude mat pimprlika tak ruzove nosit asi nebude 😀

pepppe
7. feb 2010

noo aj ja chcem oskarediet 😀 😀 akurat rozmyslam ze kedy by som sa objednala na 3Da ci mam ist.....a co uz mas nieco aj nakupene??? 😝

lulu4
7. feb 2010

xpetka: ked nemozes ist na stolicu, teda nemas normalnu stolicu ako vacsina tehuliek tu, tak si kup v lekarni sirup, stoji cez 5 Eur a vola sa Lactecon odporucila mi ho gynekologicka ze to za den odporuci aj 10 z tych sirupov lebo kazda druha tehulka s tym ma problemy, tam mas podbrobne vsetko napisane, mozu ho aj tehotne aj deticky male...takze je to neskodne a pomoze...

avila
7. feb 2010

Bodla cinskeho kalendara som mala byt ja chlapec... Tak neviem... Ale je tu aj skupina cinsky kalendar, tak skuste mrknut aj tam. Nam vychadza podla nej chlapec... Vsak uvidime. Inak som absolutne prezrata... oslavy davaju zabrat 😉

xpetka1x
7. feb 2010

no baby tak dakujem za rady nieco skusim kamosky mi robia v lekarni tak poviem nech mi daco donesu bo po vsetkom co spapam som ak balon

tinka349
7. feb 2010

peppe - no uz som toho pokupial dost, vacsinou biele, zlte a najviac ruzove 😀 a uz aj od kamoosiek som podostavala krasne satocky na leto pre dievcatko, newem odkial vsetci nabrali ze to bude dievcatko 😝

lulu4
7. feb 2010

caute kočky, ja sa idem zblaznit od vcera chodim cikat este viac krat ako dovtedy... nechapem som za noc isla tak 3x ale vcera v noci ak to nebolo 6 krat tak ani raz.... horor rano take kruhy pod ocami co som nespala.... aj cez den som dnes chodila vela nerozumiem tomu, ved som nemala kde prechladnut a nic ma neboli ...

lulu4
7. feb 2010

avila: aj mne to vychadza podla cinskeho kalendara na chlapca, aj my znamy hovoria ze som neoskaredela ako sa hovori ze dievcatka beru mamam krasu, tak uvidime... ale tiez tak trosicku v kutiku duse snivam o dcerke aj ked moj drahy tuzi zas po synatorovi.... ja som v rodine jedina baba, inak mam 3 bratrancov, 2 bratov, skratka sami chlapi a tak by sa aj dievcatko bodlo do rodiny, drahy ma brata a sestru a tiez vacsinou bratrancov ako sesternice... bola by to taka rodinna princeznicka, ale ved uvidime

romini
7. feb 2010

lulu4 kde si si pozerala ten cinsky kalendar?

lulu4
7. feb 2010
elko69
7. feb 2010

xpetka1x no ja vzdy bezim na WC po kave s mliekom a to aj 2x denne chodim,a kavu jednu vypijem...

tinka349
7. feb 2010

Joooj baby preco mam stale take depky? ☹ mam pocit,ze som na vsetko len sama a ze aj v buducnosti to tak bude, muz na mna zvysoka kasle a aj na to male v brusku...radsej sa bohvie kde oziera a travi cas s kamosmi a mne tvrdi,ze je v praci,lenze spat ku mne nedojde......a ja len doma revem a revem.....a potom ma cele dni boli hlava a je mi zle... ☹