Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

janica81
11. feb 2010

baby Vy už toho máte za sebou viac, dnes poobede som si všimla špinenie na nohavičkach, hnedé ako keď končili krámy, nie krvavé.... mam stresovať?? brucho ma nebolí, len neviem či sa to stáva.... a bolím sa o drobčeka....

norikk
11. feb 2010

ja som to mala asi v 6tom tyzdni, nemusi to byt nic vazne, mozno len prekrvenim maternice praskla nejaka cievka a tak krv zaschla a vysla uz taka hneda von. ale je lepsie ist ku doktorovi,ci to nie je vaznejsie...

avila
11. feb 2010

Ahojky,

janica, ja by som preda len brnkla k dokymu, pre istotu...

Kukucka, dakujem krasne, ste ma aj a Lutsine upokojili. Vsak je pravda, ze sa ma pyta, ci je vsetko OK a je 🙂 Lutsine, nevieme, co to bude, nase mimi spinkalo, ked sme kukali nan 😉 a mne v tej chvili ani nenapadlo sa spytat, taka som bola zase vyhappena... A ani neviem, kedy bude dalsia poradna, maju mi povedat spolu s oznamenim vysledkov s tripple.

Baby ja som neschudla absolutne nic, lebo posledny rok som vlastne chudla (od aktivneho cvicenia), tak som doteraz nabrala asi 6 kilo. Aj ja mam inak pocit, ze nosim stale to iste do robotky, ale luto mi je kupovat uz dalsie veci pre seba.

jaruska8
11. feb 2010

Elko, ma zaujalo, že nemôžeš veľmi pribrať, kvôli práci??? Modelka??? Ak ti to neprekáža, by ma to zaujímalo. 😉

mojalili
12. feb 2010

Ahojte kočky,
naozaj davno som tu nebola, ale rada som si vas sem tam precitala, co mate nove. 😉
NO my uz ideme do 6. mesiaca....a ako sme tu zacinali, vsak? Brucho mam riadne velke, velmi velke...dufam len, ze MALY DANIELKO nebude valibuk🙂

Prave dnes som rozbalila balik, kde som mala ulozene veci po dcerke a zistila som, ze je tam vela ruzoveho ☹ . Ale tak doma vynosime aj ruzove a na vonok kupim zopar veci pre chlapca🙂

Som doma tyzden na PN, kvoli sialenej angine, ale uz mi to pomaly prechadza, tak sa musim opet vrhnut do prace...🙂 Ved este nejake 2 mesiace a idem na materskú🙂 Snad to vydrzim🙂

JANICA - nic spinenie nemusi znamenat, ale moze....treba vsetko konzultovat s lekarom, ak neberies Duphaston, tak ti ho nasadi....Nemusi to v takom malom stadiu nic znamenat, ale aj moze...tak sa drz a radsej zavolaj lekarovi.
Aj ked spinenie sme tu mali kazda druha 😉 Ale 8.tt je tusim termin okolo menzesu, nie? aj to moze tym byt...

pepppe
12. feb 2010

dobre ranko 🙂 co ako sme sa vyspali?ja fajne,este dneska volno ,cize si oddychnem a budem naberat sili na vikend,,,,idem volat do hlohovca na to 3D,,som zvedava co mi povedia

lutsine
12. feb 2010

Pekny den aj vam kocky🙂 co planujete cez vikend? ja by som uz tak nakupovala vecicky pre babo,ale chcem pockat kym budeme vediet pohlavie....snad to bude uz na najblizsej poradni, brusko pekne rastie. 🙂

jaruska8
12. feb 2010

Ahojte babenky,
ja som dnes chcela skočiť do obchodov, trošku, ale asi to nechám tak, nechcem v tomto počasí riskovať nejaký pád. :(

jaruska8
12. feb 2010

Včera večer o jedenástej ma malé tak kopkalo, že až, vraj mrňousom sa už aj snívať môže, žeby????? Ale to musel byť horor. 😀 😀 Asi je po mne, ja mám živé sny. 😀 😀

mojalili
12. feb 2010

JArka, aj mna maly rano o 4hodine zobudil. A riadne kopy mi daval do moc. mechura... 😀 😀 😀 len dufam, ze to nebude futbalista po tatkovi🙂 Ale to by nevadilo, velmi sa na neho tesime...veeeeeelmi🙂

KOCKY, AK BUDETE KUPOVAT VECICKY PRE MALE BABO, a chcete mat este jedno ci dve.....KUPTE SI BIELE, ZLTE, ZELENE.... take farby....preco???
Prvú som mala dcerku, chcela som tiez len neutral farby, ale ked ma muz opustil po porode, tak som si povedala, ze sak uz dalsie deti nebudem mat, tak SUP NA RUZOVE....a teraz toho lutujem, lebo budem mat chlapceka a musim opet vsetko kupovat. 😒 Ale tak pre mna to bol stastny koniec 😉 😉 😉

Ved malilinke babatko vynosi biele, smotanove, zlte....a budete mat usetrene aj pre druhe babo. KEd uz zacne chodit, tak nech m chlapcekovske, ci dievcatkovske suknicky...ale je to na vas...to je len rada, ked pozeram na tie veci.....a vsetko mam ruzove.....☹ a bude to CHLAPEEEC

pepppe
12. feb 2010

heh jaruska,,moje nastastie spinkalo tak vecer 😉 uz som sa objednala na 3d idem 10marca,sa uz tesiiiiiiiim,,,jajha skoda,ale ze skor nemali volne

jaruska8
12. feb 2010

No super peppe, teraz sa máš na čo opäť tešiť a čas ti rýchlo ubehne. Mojalili, presne to mám v pláne, kupovať neutrálne farby, ešte tak fialovú pre dievčatko, samozrejme nejaká ružová by tam bol, ale nie veľa. 🙂)) A aj kočík už mám vybraný, zelený. 🙂) To je moja best farba. 🙂) Ešte síce nemáme nič nakúpené, ale plány sú veľké. 🙂))

pepppe
12. feb 2010

jaruska ja uz mam tiez plany a kupene tiez neni nic,ale kocik mame vybraty,,,taky modry,skor tyrkisovy,,,jajha uz aby sme ho sli kupovat 😀

xpetka1x
12. feb 2010

no to ano ak chceme mat este jedno ale predsa len dievcatko je pekne v ruzovom

jaruska8
12. feb 2010

Presne, už aby sme ho šli kúpiť, ja sa rozbehnem (dúfam) po tejto kontrole a už ma nič nezastaví, lebo ja keď začnem nakupovať, tak... Katastrofa. 😀 😀

elko69
12. feb 2010

lucia.kl ja tiez mam suknu v kabelke ale akosik uz ziadnu nezapnem tak som kupila tehu suknu a da sa nosit ajpotom myslim...

lulu tak ako lucia pise na koze mi to nevadi ale j atiez prchadzam do druhej miestnosti a pred vysetrenim savzdy rozpravame tak tam nebudem sediet naha ...

elko69
12. feb 2010

jaruska8 kiez by modelka,nie kvoli tomu ze predtym som nebola nejaka chuda teda nemala som 50 kg a ked ma zena vyssiu hmotnost ako ja tak by nemala moc pribrat v tehotenstve max 10 kg tusim...

jaruska8
12. feb 2010

Aha!! No Elko, to je individulane, jasne, netreba jesť za dvoch, ale ani sa nejak obmedzovať, ale to ty určite vieš. 😉 To som aj ja počula, že chude ženy priberú viac. 🙂

elko69
12. feb 2010

ja sa ani neobmedzujem papam vsetko co mi chuti a zatial teda 3 kila a kedze maly ma uz 429 g tak myslim ze to vsetko ide donho :D aspon ze tak...nejako mi klesla nalada po tom co som sa dnes dozvedela o Mirke a jej Harmony ☹ stale na to myslim...musim sa nejako odreagovat od rtoho

pepppe
12. feb 2010

jaruska ty budes potom taka nakupna maniacka 😉 aj ja chcem uz po poradni nieco kupitl,,,,,,,,,,,,,ozaj elko,som sa aj ja objednala na to 3Ddo Hlohovca,strasne mila bola ta pani 😝 a idem 10marca cize este si trosku pockam,ale uz sa neviem dockat,,,,,,a citala som to o mirke aj ja,chudatko,nezelam to nikomu,teraz si musia pomahat navzajom ☹

jaruska8
12. feb 2010

Bože, aj ja som to čítala, je to hrozné, keď sa takéto niečo stane. ☹ Ja len, celkom som nezachytila túto debatu, ale len sa chcem opýtať, ona mala Mirka nejaké problémy??? Ak ti to Elko nie je nepríjemné o tom písať. :( A dievčatá, nemyslite na zlé, napr, ja mám tú placentu nízko a keby som mala myslieť na zlé veci, tak sa zbláznim. 😒 😒

pepppe
12. feb 2010

noo ja tiez o nej moc neviem,len viem ze jej museli urobit v 23tt cisarsky rez a malinka bojovala zo zaciatku strasne pekne,,,narodila sa zvahou tusim pol kila,,,neviem presne preco sa zacala tak skoro otvarat, ☹ ale je to strasne

elko69
12. feb 2010

jaruska ja len viem ze predtym potratila v 19 tt dvojicky a po potrate skoro otehotnela a myslim ze od zaciatku mala s malu Harmony kludovy rezim,malinka sa narodila v 22 - 23 tt dostala aj zltacku ale uz sa to aj zacalo zlepsovat,zacala priberat a rast a zrazu toto...to sa im nemalo stat...oni si to nezasluzili,neviem si ai len predstavit ako sa mirka citi,najprv potrat a teraz jej anjelik zomrel...
ja viem ze na taketo veci nemozme myslit ale otrase to s kazdym clovekom,hlavne ked to sledujes od zciatku vsetko....

pepppe neboj dockas sa a to budes v kolkom tt?ja uz v pondelok idem..sa tesiiiiiiiiiiiim

jaruska8
12. feb 2010

Aha, no tak to je , to sa ani nedá napísať aké. :((( Moja babička mala s udržaním bábätka veľké problémy, dlho sa im nedarilo, potom nakoniec mali dve dcéry, ale musela si tie tehotenstvá celé komplet odležať. 😒

elko69
12. feb 2010

preto sa radsej sledujme co najviac a keby sa nam nieco nezdalo bezme k lekarovi...

pepppe
12. feb 2010

presne baby,keby nieco radsej rychlo k dokimu,,,,,elko to budem v 24tt mne povedala,ze sa to robi od 20 do 30tt,,,,a ze teraz to tam ma plne a ze to mam prist az o 16hod ty tam mas byt kedy?potom mi povies,kde sa to presne nachadza 😉

elko69
12. feb 2010

tiez idem na 16 hod lebo tie 3d rbi tusim od 15 hod a dovtdy neviem ci nema svoje pacientky...ja budem v 22. tt ale sak hadam nevadi..

pepppe
12. feb 2010

nevadi,,,ono ma musela dat ako mal volny den,,,vsak uvidime

elko69
12. feb 2010

som strasne zvedava n ato...

avila
12. feb 2010

Baby... to o Mirke a Harmony ma hrozne mrzi. Urcite bude potrebovat kus pokoj, vyrovnanie sa so vsetkym, a odsmutenie... aby znovu mohli zacat mysliet na dalsie. Budem na nu mysliet a drzat palceky.

Od bud. tyzdna idem zacat chodit na cvicenia pre tehulky, sa tesim, ze konecne stretnem tehotnu zenu 😀 Nie vazne, ja nemam ziadnu taku kamaratku asni znamu...