Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
19. feb 2010

irsina83 ty si bola tiez toho 15.2....heh sranda skoro sme sa teda stretli,aj tebe to robil ten mladsi?

jaruska8 z toho si nic nerob,hlavne ze bude malicka v poriadku a myslim ze ked sa to narodi bude hrdy dedko ajtak 😉

simonka tak budem drzat palceky nech to vsetko dopadne dobre...

simonka28
19. feb 2010

jasne len sa mi tem nece byt zatvorena ale co uz ☹ nebudem mat ani notebook so sebou tak sa tam budem nudit 😠

elko69
19. feb 2010

neboj nejako to tam vydrzis,budu ta urcite chodit navstevovat,a budes mat mobil aspon pri sebe nie?zeby si obcas s niekym pokecala ked uz bude fakt nuda..moja sestranica tak musela byt 3 tyzdne v kuse lebo stale vracala a musela byt na infuzkach a s vylozenymi nohami hore a vydrzala to kvoli manlinkej...

simonka28
19. feb 2010

jasne,ze budu za mnou chodit maju od od panelaku 10min.Upokojuje ma,ze mame celkom slusne izby-telka,samostatne wc na izbe.ja by som sa mala volne pohybovat tak uvidime.dikes za podporu 😉

irsina83
19. feb 2010

elko mne robil sono starsi, isla som tam na 15stu hodinu. bol velmi zlaty.

peppe ja len dufam, ze moja bambulka nebude mat povahu po svokre a mojom otcovi 😅

elko69
19. feb 2010

simonka neboj ubehne ti to rychlo snad ... 😉

irsina mne zase mlady,sice som tam videla stareho pobehovat ale nakoniec ma mal ten mlady...a vysetroval ta v tych prvych ci druhych dveroch od vchodu??

irsina83
19. feb 2010

v druhych dverach 🙂

pepppe
19. feb 2010

heh neboj irsina,,,bude po tebe 😉 ozaj baby mne uz opuchli cenky,viem je skoro,ale mam ich ako balon ☹ to bude stoho 12hodinoveho statia v praci,ale nehorazne ma bolia paty ☹ jajha vsak ja chcem co najdlhsie robit

simonka28
19. feb 2010

no pepppe to ta obdivujem,ze si schopna pracovat! 😉 ja ked mam cakat na poradni alebo niekde v rade a chvilu postat tak ma zacne brucho boliet a dostavam krce ¨do noh.ani sa necuduj,ze ich mas opuchnute.a nechces ist na pn?

avila
19. feb 2010

Jaruska, plne s tebou sucitim... Nam hrozi cosi podobne. Ale nedaj sa... Pockaj, aky bude z malej hotovi, ked sa narodi. Ale byt Tebou, tak mu poviem, ze Ta to uraza.

Simonka, fuha... Ja som bola dva dni a mala som dost... Ale mne telka nehrozila... A WC asi 20 metrov dalej... A tak... Skoda reci. Ak sa zacnem stazovat, uz neprestamem 😉 A co v Cadci mate takto super vybavenu nemocku?

simonka28
19. feb 2010

hej je to tam asi druhy rok tak urobene,no luxus sa da powedat a aj pristup...

avila
19. feb 2010

To fakt, klobu dolu. Tam sa chystas asi aj rodit, vsak? No co, aspon si to tam obkukas. Hlavne, aby bolo vsetko v poriadku, drzim palceky 🙂

simonka28
19. feb 2010

no neviem ak nebudu dake komplikacie tak ano a ak tak do Martina ale tam je to hrozne!obkukane to tam mam dost bo minuly rok som tam bola trikrat kuknut kamosky a babatka 😉

jaruska8
19. feb 2010

Vieš, Avila, je lepšie to nechať tak, on má vážne zdravotné problémy, ale tie reči mi na nálade nepridávajú, dnes ke´d prišiel manžel z práce, tak hovoril, že už sa teší a že je rád (myslím svokor). Tak to bude OK. 😉

simonka28
19. feb 2010

dobru nocku maminy!idem ja vyskusat novu postel co sme si s drahym kupili 😉

dydynka
autor
19. feb 2010

baby lekar vam nerobi kazdy mesiat sono ze?cize to znamena ze najbllizsiu poradnu ani mne nebude robit takze sa zase nedozviem co to je 😠 ☹ ☹

avila
19. feb 2010

No mne Dydy robi kazdy mesiac a v posledny mesiac dost casto (kvoli tripple, nemocke). Vask mu povedz, ze by si rada. mozno za priplatok alebo len tak, spravi.

Simonka, prijemne skusanie 😀

vi3ka
20. feb 2010

ahojky baby. 😀
dlhšie som tu nebola. no, cítim sa už trochu lepšie, ale sú dni, keď mi je hrozne, ale dá sa.
v pondelok idem na poradňu (takú ze vším všudy), už sa teším, ako zase uvidím naše mimi, ako vyrástlo. dúfam, že všetko bude v poriadku 🙂
otázočka: prečo vám nerobí doktor sono na každej prehliadke? veď mal by predsa vidieť, ako sa dieťatko vyvíja, či je všetko v poriadku. nerozumiem tomu. uvidím, že ako to bude u mňa, ale nepočula som o tom nikde, len tu na fóre. no nechám sa prekvapiť.
tak zatiaľ pekný deň

dydynka
autor
20. feb 2010

vi3ka vies sono vraj tiez neni moc dobre pre babo,,,to ozarovanie s neho a tak,,,tak asi preto,,,

simonka28
20. feb 2010

ahojte kocky 🙂 presne ako dydynka pise nerobi to dobre babatkam a pokial neni az tak treba tak nerobia sono.na novej posteli som prespala celu noc na jednej strane a ani na wc mi nebolo treba 😉

elko69
20. feb 2010

irsina83 no tam aj mna,podla mna maju asi spolocnu ordinaciu lebo to tak vyzeralo...teda neviem...

pepppe nejako skoro ti zacli opuchat nie??lente na to neni asi ziaden recept proti opuchaniu,snad len ked odjdes dom lazkaj si a vyloz nozky hore...

dydy no mne robil v 22 tt a teraz asi az v 30 tt myslim...to by si mala mat aj v knizke rozpisane tie ultrazvuky kedy sa robia,teda ja mam a teraz najblyzsi az v tom 30 tt...tak neviem..

ivanka85
20. feb 2010

mne robi tiez pri kazdej navsteve a som aspon pokojna ze je vsetko ako ma byt

elko69
20. feb 2010

mne pokzade pocuva srdiecko a teda pocujem to aj ja takze viem ze ked mu bije ako zvon je vsetko ok...

avila
20. feb 2010

No ono je UTZ preplacane za tehu 4 krat, teda to zavisi od gynekologa. Vplyvy na babtko su minimalne, takmer ziadne, takze sa nemusite bat. Moj doky to robi preto, ze sa chce uistit, ze ci je vsetko OK a maminka ma z toho radost (to ako ja 😀 ). Lutsine, Ivanka, kedy sa planujete objednat na 3D? Ja len tak,l lebo sme narovnako. Zase byvam nejaka unavena...

simonka28
20. feb 2010

co kocky asi varite a upratujete ked tu nikoho niet.ja som si s malym dukatove buchticky urobila a dojedla sa,ze mi je slabo 😖

kiwi82
20. feb 2010

ahojte dievcata, pekne popoludnie Vam prajem.
kocky, viem, ze ste tu uz o tom pisali, ale aj tak....Kedy ste zacali citit prveho pohyby a ako ste to pocitovali?

mne moj doki nerobi pri kazdej navsteve ultrazvuk ☹ . Teraz ked som bola naposeldy mam prist na usg po 6 tyzdnoch. a to 3D je povinne, posiela na to lekar, lebo moj je taky jak puk, nic navyse, niekde ma neposiela..... 😠

ivanka85
20. feb 2010

avila: ja este neviem, vobec mi to 3D zatial nespominal ani neviem kde to najblizsie robia, lebo v nasom meste nie, asi az v BB

pepppe
20. feb 2010

simonka este si to nemozem dovolit,potrebujem peniazky a pokila to nieje moc zle,,tak vydrzim este

pepppe
20. feb 2010

uz som si pridala tu fotku,,,,je to prefotene takze za kvalitu nerucim 😉

romini
20. feb 2010

Caute babule zas som tu dlho nebola. co mate nove? ja sa tesim uz na svadbu. a 17.3. ideme na ten 4 D ultrazvuk. som sa objednala v Ginfive. konecne uvidime naseho drobca. Inak velmi kope normalne to citim uz aj cez den hocikedy haha. a niekedy to aj trochu zaboli.