Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

ivanka85
5. mar 2010

elko: drz sa toho Jakubka🙂aj mne sa viac paci ako Dominik a na rozdiel od lulu sa mi nepaci ani dievcenska podoba toho mena🙂

romini
5. mar 2010

caute baby ako sa citite dnes? ja super konecne piatok a zajtra sobota budem spinkat do 10tej.
My sme uz tiez uvazovali nad menami. najprv bolo pre dievcatko Sandra, z toho zislo a skoncili sme pre Lei. lebo aj priezvisko bude mat na "L" to sa ale prestalo pacit mne po case a nakoniec budeme mat Ninku lebo nam to znie tak jemnejsie. a chlapcek bude po tatikovi Mirko. a k tomu menu Dominik dievcata tak ja sa volam Dominika. Lebo to tak chcela moja babicka. 😀 ale neviem ci by som si dala meno pre chlapca Dominik. Vsak dufam elko ze sa rozhodnes spravne. nech uz ma hociake meno vzdy to bude tvoje najsladsi a najcennejsi pokladik na svete.

lulu4
5. mar 2010

romini: ahoj dnes vyzera ze bude aj pekny dnik ked slniecko svieti uz teraz rano... jeeej ty mas aky termin porodu ze 4. jul, to je parada, ja som sa vtedy s drahy spoznala, teda mali sme prve rande 😀
Aj my budeme mat chlapcenske po tatikovi cize Vladko a dievcenske sa tiez este rozhodujem ale mam este casu dost...Ty ako zena nemas zle meno Dominika este ujde ale chlapcenske sa mi vobec nepaci 😖 to sa tazko tvaruje, nijak inak mu nemozes povedat len Dominik alebo Domino co si myslim ze je pre dospeleho muza potom tragedia 😖

dydynka
autor
5. mar 2010

ahojte kocky,,ja som sa dneska nejak skoro zobudila a uz som nemohla zaspat,,,tak od rana rozmyslam nad menom,,,moj drahy mi povedal ze by sme mohli ist v polke maja do poslska,,,ale ved to je daleka cesta,,neviem ci to zvladnem,,,na -nakupy,,,,vraj to tam bude lacnejsie,,,no a ked tento vikend pojdem k draheho sestre pe nejake veci pre malu,,,ona ma dve deti a vela jej toho ostalo tak nemusim vsetko kupovat zbytocne,,,

lucia.kl
5. mar 2010

dobre ranko.
ja som hore zhruba od šiestej, ale nechcelo sa mi zapinať počitač, tak som si čitala knihu, čo mam rozčitanu už 2 roky 😀
čitam, že rozoberate mena pre deti. my sme sa našťastie s manželom dohodli, každy si vybral meno pre jedno dieťa, ale vyberali sme všetky kombinacie a pri chlapčenskych menach sme sa zapotili. ja prcujem 11 rokov ako učitelka v škôlke a všetky mena som prirovnavala k deťom, no hrôza 😀

lutsine
5. mar 2010

Elko ja som tiez za Jakubka, ak sa podari tak aj nase sa tak bude volat 🙂

lulu4
5. mar 2010

dydy: tak z BA teda z Pezinku do Polska to je ozaj kusisko tam vacsinou chodia na nakupy zo severu alebo vychodu Slovenska, tak hadam zvladnes ale bue to fuska ti poviem aj brusko uz bude ovela vacsie ved co pozeram rozne internetove stranky ani tam nie su zle ceny a hlavne ked aj nejake vecicky podedis po svagrinke tak super potom

dydynka
autor
5. mar 2010

lulu no hej,,,ved este uvidime co a ako bude,,ach dneska je vonku fakt pekne asi sa pojdem niekam prejst,,, 😀

lutsine
5. mar 2010

u nas je hrozne, sneh poletuje.....

lulu4
5. mar 2010

lutsine: brrr ani nehovor tu bolo vcera tak zatiahnute tak sero cely den aj dost chladno a dnes to vyzera ako na jarny den, jaaj keby to tak aj ostalo ale jeden den je tak a druhy den tak, este je to nevyspytatelne.... ale ja som uz zimne topanky umyla a dala do skrine a aj vetrovky som uz oprala, som povedala, ze ich vyberiem az keby nasnezilo nechce sa mi to 20x upratovat

xpetka1x
5. mar 2010

lulu to skoro este hlasia minus 15 na noc a zajtra krasne snezit ☹
moja kamoska tiez kupovala kocik v polsku vyslo ju to na 200 eur aj so sedackou cize vajckom a pekny kociar.. da sa s nimi dobre vyjednavat

lulu4
5. mar 2010

xpetkax: nieee to vazne ja som teraz nesledovala pocasie? to ma snezit aj v na zapade Slovenska? lebo viem ze vychode poletuje sneh.... no to je radost a akurat zajtra nam pride z Prievidze navsteva bude tu jedna velka oslava a tak su pozvani a chceli sme ist s nimi ze na hrad alebo Slavin kuk a tak sa poprechadzat ale to ked bude fucat a bude otrasne tak to nehrozi 😢

lutsine
5. mar 2010

Chcem sa spytat,idem v stredu na poradnu a bude sa ma pytat sestricka na prve pohyby, ktory datum mam povedat, ten kedy zacal prvy kopancek(hoci bol len jeden za cely den) alebo ten datum kedy uz babo kopalo cely den? Alebo ako ste vy povedali,kedy ste mali prve pohyby?

elko69
5. mar 2010

dorik hej na teba to bola otazka s tou PN ... 😉

lulu no sak asi aj Jakub bude nakoniec...hehe

dorik
5. mar 2010

dydy, my sa chystame ak vsetko dobre dopadne autom na slovensko ked budem bud v 18tt alebo v 23tt... cesta trva cca 20 hod. lebo sa bojim letiet s bruskom lietadlom ale este sme stale nerozhodni troska lebo nevieme co je vacsie zlo...
elko69, jakub jakub jakub 😀
romini, sandra je uuuzasne meno ale vidim ze z toho zislo ako z prveho...

janka1302
5. mar 2010

čaute 😀
lutsine: mňa sa pýtali v dvadsiatom týždni, či už cítim pohyby. Povedala som, že áno, a tým to bolo vyriešené. Vôbec netrebalo presný deň, resp. dátum. 😉 😀 nejde presne o deň, skôr o týždeň....
Veď na začiatku sú pohyby ešte slabučké, takže sa môže stať, že niekedy pohyby "mamička" cíti často a potom aj deň-dva nie.

dorik
5. mar 2010

trosku divna otazka ale pri mojom prehnanom sebapozorovani mi to proste neda... je tehulka schopna sama sebe nahmatat maternicu alebo to dokaze len lekar to vycitit? ked ja mam stale schyzu ze sa nieco deje a ze to mimi nerastie uz kedze mi nevolnosti trvali len tyzden a potom co som skrz nauseu schudla spat co som nabrala uz ani nepriberam po troske a ani zapchu nemam a prsia vecer troska su a rano a cez den zase nie ja som z toho nejaka spatna... inak sorry ze vas tu tym otravujem stale kedze vy uz mate tieto vcasne problemy asi daaavno zazehnane 😉

elko69
5. mar 2010

dorik no uvidime mozno bude nakoniec Jakubko-Kubko 😉 no zevraj je metarenica hmatatelna ale ja to tiez necitim a neviem kde ju mam aj ked teraz uz asi vysoko...pri nevolnostiach schudnes to je normalne a to z enenaberas??ved ja osm zacala priberat az v 15 tt mozno...

dorik
5. mar 2010

elko69, ved ja nie ze by som sa za tym naberanim nejako dychtila zrovna 😉 ono ja viem velmi lahko zase pribrat cize sa este obavam aby som nebolo so svojim vahovym prirastkom niekde uplne mimo tabuliek 😀 ja sa obavam len toho ze je tam tolko tych veci naraz (nausea po tyzdni ustupila, prsia su neni uz take velke, zapchou netrpim ako predosle dni) ze ci to nie je zle znamenie ale ja uz budem paranoidna az do konca po tej prihode letnej... najhorsie je to cakanie na sono (az v 14tt) a potom uz len jedno v 20tt no to neviem ako zvladnem ked teraz neviem vydrzat ani tych 5tt do sona ako potom vydrzim 20tt do porodu od posledneho sona?! 🙂

zuzanka31
5. mar 2010

ahojte kočky ,dorik ,už som ti pisala že tiež nemam nejake velke obtiaže citim sa dobre dufam že je to v poriadku presne ako ty aj mne to ustupilo..neviem či sa radovat alebo byt neista...


a dydynka tebe gratulujem k dievčatku...

dorik
5. mar 2010

zuzanka31, a kedy mas najblizsiu poradnu?

zuzanka31
5. mar 2010

tiež by sme chceli princeznu tak dufam ,že nam ju Panbožko prinesie,velmi si to želam,,len musim ešte dlho dlho čakat než sa ukaže ,že čo nosím pod srdiečkom..
dydynka tak nech ti robí radost aj nadalej...

zuzanka31
5. mar 2010

dorik 12.3.

zuzanka31
5. mar 2010

a ty? dorik?

lulu4
5. mar 2010

zuzanka: obaja si zelate princeznicku? tvoj mm nie je typicky muz ako si tu vsetci zelaju chlapcov hrdinovia 😀 😀
aj ja mam poradnu 12.3. po mesiaci tak sa uz tesim velmi

dorik
5. mar 2010

zuzanka31, tu je to trosku inac takze ja jednak este ani netusim ale vraj okolo 14tt mam pocitat s prvym (prve z dvoch celkovo!) oficialnym sonom takze si este 1 a 1/2 mesiaca musim pockat... 12.3. to uz mas za chvilocku to potom musis dat hned vediet ako si dopadla kedze sme tak skoro na rovnako 😉

zuzanka31
5. mar 2010

lulu4 jééj tak to si ma potešila tou vetou aj s mm sme sa na to usmiali ,hej obidvaja si prajem babu pretože mam v rodine sameho chlopa tak chceme niekoho na rozmaznavanie,,hlavne nech je to zdravé...manžel sa teší na princeznu len nevieme či to aj bude,ale zatial sa "s nou" rozpravame ako by bola..no aj ja mam tak poradnu tak ividíme čo nam doki povie noveého..

zuzanka31
5. mar 2010

dorik jasne ozvem sa hned ak budem vediet niečo nove zase o našom babu..

dorik
5. mar 2010

zuzanka31, super beriem ta za slovo 😉 a hlavne same dobre spravy od doktora prajem 😀

zuzanka31
5. mar 2010

dorik dakujeme, 🙂 🙂 snad bude všetko v poriadku,tak ako ma byt..