Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lenkaaninka
6. mar 2010

to su také košielky s dlhým rukávkom to myslíš??

lenkaaninka
6. mar 2010

ale objednávala som to z netu tuto ináč pekné vecičky tu majú 😀
http://www.kojenecke-obleceni.eu/

lenkaaninka
6. mar 2010

je to tam v tých zavezovacích kabátikoch 😉

avila
6. mar 2010

Jeeej, dakujem, musim posurfovat, popozeram 🙂

avila
6. mar 2010

Baby... de ste sa podeli? 😉

Dnes krasny dnik, kosa bola, ale slniecko svietilo nadherne. Len ma strasne bolelo podbrusko zase... to tie mocove cesty, ale aj malinke ma tam nozicky, tak mozno vo volnom case pokopkava maminkin mechur 😀

dydynka
autor
6. mar 2010

no ja mam dva dni bolesti ako pri kramoch,,, 😔 ma to hneva,,,,este ked male do toho sem tam riadne kopne,, 🙄

avila
6. mar 2010

No ved... som bola na navsteve, ma az pot zalieval... Ale kopka ako dive tiez.

lutsine
6. mar 2010

aj mojmu sa paci hlavne mocovy mechur.... 🙂

avila
6. mar 2010

Lutsine, Ty ides bud. tyzden na poradnu, vsak? Chces si dat povedat, co to bude, ci ni?

vi3ka
6. mar 2010

ahojte žienky.

nejak som sa pochorela ☹ soplim, kýcham ako slon a je to hrozné. aj hrdlo začínam cítiť, no šťastie, že nemám teploty.

inak vám závidím, že už väčšina viete pohlavie dieťatka. aj ja chcem, ale na to svoje si ešte počkám...
tak peknú nedeľu vám prajem 😎

pepppe
7. mar 2010

dobre ranko babulky 😉 aku krasnu nedelu mame,ze?? aspon ze nam slnieck osvieti,vsak uz dost bolo zimi 😀 vcera ako sme pozerali taxi taxi ma alexik tak kopkal ,ze azbrusko sa mi dvyhalo,len skoda,ze to drahy nestihol ucitit,ale ja som stihla 😝 uz okolo 23sme boli unaveny tak sme sli hajat ale vsetkym sa chcelo len malemu nie,tak som ho este potom dost dlho citila ako si tam dnu krasne kope......a co planujete na dnes?my ideme ku krsnej a potom ideme pozriet babku,cize mali vylet si urobime,,peknu nedelu vam porajem tehulky 😉

simonka28
7. mar 2010

ahojte kocky 🙂 no to ti pepppe zavidim u nas snezi akoby Vianoce prichadzali a zima jak v Rusku! 😠 moje male tiez na vecer poriadne santi,ja uz davno spim a to mi vzdy drahy povie,ze som spala a on este pocuval ako kopalo 😉 a cez den to ani nehovorim,hlavne ked kavicku pijem 😅 maly mi povedal,ze to bude urcite bracek lebo chlapci tak silno kopu 😀

elko69
7. mar 2010

dorik sak jako nebolo by zle trosku schudnut viac po porode..hehe sak uvidime co ti nasi drobci ci nam daju zabrat a mozno nas aj vybehaju...hehe.. no svokrovci tam ziju asi 2 roky kvoli praci ale sak oni sa vratia este domov,aj svagrina tam je ale tej sa tam paci ze ta by tam najradsej zostala navzdy...

avila aj ten moj to zacal citit mozno tak pred tyzdnom,dvomi dovtedy som kopance citila len ja...

dorik
7. mar 2010

elko69, ved 100 ludi 100 chuti 🙂 ja osobne by som tu teda navzdy ostat urcite nechcela lebo 1. doma je doma 2. nikdy si nezvyknem na tu ich mentalitu... nooo a svokrovci to uz pekne dlho tahaju ale ved co im asi ine ostava ked je to u nas s pracou tak jak to je... ale je super ze isli aspon spolu lebo vacsinou tu su bud len zeny alebo len muzi a vidim ako to potom dopada 😒
inak pekny zvysok vikendu prajem 🙂

elko69
7. mar 2010

dorik no mas pravdu aj ked aj tam v anglicku je problem s pracou niekedy 😒 sak uvidime kolko tam este zostanu...no jej sa tam lubi neviem preco,viem ze si tam nasla frajera aj teraz ale tak zatial su spolu len 3 mesiace..hehe

dorik
7. mar 2010

elko69, ja ti poviem hned preco sa jej tu lubi lebo tu sa lubi kazdej zenskej len skrz to ze su tu lacne handry 😀 ale to cloveka tiez casom prejde ked ho prejdu prvotne nakupne horucky a tak nejak z toho vytriezvie a zacne si uvedomovat co je skutocne dolezite... no s tou pracou je tu problem tiez a preto zatial ostavam tam kde ostavam 😒 inak som si vcera googlovala co by ma stal scan v 11-13tt na ten downov syndrom no skoro som zo stolicky spadla ze 175 libier a ak by som chcela viac nez tie dva scany 2D si dat privatne spravit tak jeden scan ze 95 libier no oni sa museli zblaznit asi!?

elko69
7. mar 2010

prosim??to taka zakladna vec je tam spoplatnena????????????????a co sa zblaznili???ty kokos ja som zatial platila len za zistenie pohlavia a za foto z ultrazvuku 2 € a vsetky ostatne vysetrenia plati poistovna..to je sila inak...no asi by som nechcela byt tehulka v Anglicku,jedine tie veci sa tam fakt oplatia, topoznam bola som v Londyne aj v Birminghame a teda nakupili som si tam vela veci..

jaruska8
7. mar 2010

Ahojte baby, veru , to priberanie sa nedá zastaviť, ale teraz je normálne pribrať tak 250g týždenne, takže žiadny stres!! Veď potom to s malinkými vybeháme!! 😉 😉 😉 Ale samozrejme niekto priberá nárazovo a niekto vôbec. Ja už som sa tiež rozšírila. 😉 😉

dorik
7. mar 2010

elko69, hlavne pover svagrinku nech ti nakupi kooopec veci pre malinkeho lebo tu sa to vazne oplati alebo si to nakup cez internet a posli na jej adresu aby si si mohla sama vybrat co sa tebe bude pacit 🙂

avila
7. mar 2010

Ahojky,

veru Dorik, s tymi lacnymi vecami mas pravdu... Sme tam saleli po obchodoch... Aj pre malinke sa dalo super vybrat. Aôe uz by som sa nevratila. Ako hovoris, mentalita mi bola cudzia a aj im ta nasa. Takto je to fajn 🙂

No pocasicko aj u nas uz nic moc... Doobeda nadherne a teraz uz sniezik poletuje. No a ja si uz nemozem zapnut kabat ☹ Ak Ilko neklamal, tak bud. tyzden sa ma oteplovat 🙂

elko69
7. mar 2010

dorik no sak uz mi prisli ľ baliky veci od svokry a dalsie veci ma uz nakupene len to mi donesu osobne ked pridu na navstevu lebo to postovne je tiez dost drahe....

dorik
7. mar 2010

elko69, jaaaj tak to je super tak to ste vykryti tym padom 🙂 len nech vam pekne pomozu pokial sa da 🙂 ono ked vidim kolko take pidivecicky stoja u nas tak to sa vazne nehodi a ked mate takuto moznost tak to je fakt super 🙂 dnes som akurat pozerala kolko stoja tie travel set znackove kociare tu a tiez su to palky 600-800 libier tak do toho asi nepojdeme budeme to musiet nejak nakombinovat lebo vzhladom na vybavovacky co nas este cakaju ohladne pasu a pod. budeme potrebovat este peniazky naviac...

avila, no tie obchody su tu jedinou vyhodou ako nakupit sa rozhodne da + platy su vyssie ale tym to asi konci lebo sluzby, poistne na auto, podnajom, cestovne a uz ti je cela "vyssia" vyplata na prd... 🙂

lindus1
7. mar 2010

ahojte kocky, kedy vas zacalo prvy krat kopkat babo, teda myslim tie co ste prvorodicky... lebo ja uz netrpezlivo cakam s rukou na brusku 😀

lutsine
7. mar 2010

Avila ano rada by som vedela co bude,dufam,ze bude spravne otocene. S manzelom to tipujeme na dievcatko ,tak uvidime... 😲

elko69
7. mar 2010

dorik no ved hej,mne skoro celu vybavu co sa tyka teda veciciek poslala svokra,ostatne kupovala zase moja mamina tunak takze my mame od nasich a svokrovcov strasne velku podporu a teda chvala bohu ze tp zdravotnictvo mame take ake mame a nie moc financne narocne...

lindus no asi tak v 19 tt som si bola 100% ista ze su to pohyby...

zuzka1008
7. mar 2010

lindus1, ja som prve šteklenie začala citit minulý týždeň, a odvtedy nič, tak dufam, že sa maly nezlakol a ešte začne 🙂

lutsine
7. mar 2010

Lindus aj u mna medzi 18-19 tt, no najradsej ma jazdu autom,vtedy kopka o 106...... 😲

avila
7. mar 2010

Lindus, ja som mala take zvlastne pocity od toho 19.t.t., ale napevno sa rozbehli az od tohto 20.t.t., to uz som si bola ista a teraz je to dnom za dnom castejsie 😀 Je to nadherny pocit a uz viem, ktore polohy mu vadia...

avila
7. mar 2010

Dorik, no tie poistky za auta su brutalne... Inak, milovala som tam nakupovanie potravin, to sa fakt dalo... A pracujes tam ako co? A ako dopredu sa tam chodi na MD? Tam je v trvanuu tusim pol roka, ni?

Lutsine, budem drzat palce, nase sa rozhodlo este skryvat 😉

lutsine
8. mar 2010

dakujem Avila🙂