Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

zabkaevka
16. mar 2010

Ahooojte, kočky, tak vy ste spisovateľky tuu 🙂
Chcem sa opýtať či sa vám stalo, že vás preložili na 3D ultrazvuk?? Mala som ísť zajtra a volali, že ma preobjednávajú na piatok. Stalo sa to vám.

xpetka1x
16. mar 2010

avila este poznam taky trik ze dat do hrnaca sol a oprazit ju tak na sucho zohriat v hrnci dat do vreckovky zabalit to a prilozit hore na nos.. malo by to pustat sopliky ale pomali prikladat bo ked sol moc zohrejete tak to pali🙂

baby a mam aj ja otazku v tehu sa nemozu bilinkove caje no a aky mate nazor na take vody:?? konkretne mam na mysli rajec mne chutia te s prichutami lipy a sipky..moze aj to skodit??

kiwi82
16. mar 2010

ahojte dievcata, tak mne uz druhy den dajako zle travi. dnes som aj hodila fajnu ticku. a som si myslela, ze to je uz zazehnane 😝
Mne sa tiez raz spustila krv z nosa. V tehu je to bezne.
Dievcata, vy nemavate v noci bolesi v nohach? lebo ja mam pozdlz celych noch take jak by krce, to musim potom menit polohy a davat si medzi kolena vankuse.
Inac posledne dni uz aj ja konecne citim to bublinkovanie a mrvenie v podbrusku, tak dufam, ze to tentokrat uz nie su creva 😅

lutsine
16. mar 2010

ahojte,tak uz som doma z morfologickeho ultrazvuku, prepinal aj na 3D a vytlacil fotky,tie pridam zajtra,kedze nemam doma skener a potvrdil pohlavie,takze bude to chlapček 🙂

xpetka1x
16. mar 2010

🙂 lutsine tak super blahozelam aj mi budeme mat chlapceka ale nevieme sa dohodnut na mene🙂 ty uz mas dake??

lutsine
16. mar 2010

Nam sa zatial paci Maxim....

xpetka1x
16. mar 2010

mne zas Jakubko a Davidko ale mojmu muzovy ani ocovy ee...oni ze Urban, Marcus- Aurelius, Hanibal..no ide ma sibnut som povedala ze bude anonym a ked vyrastie nech si vyberie..a to moj muz strajkuje bo necem aby sa volal po nom...cize Dajo...Dalibor 😉

lutsine
16. mar 2010

no Markus je pekne meno.

dydynka
autor
16. mar 2010

lustine tak gratulujem ku chlapcekovi,,,mozes zacat nakupovat vo velkom,,a v modrom 😀

lulu4
16. mar 2010

lutsine: tak som na teba myslela, ze aby ste uz vedeli pohlavie, tak gratulujem ku synatorovi 🙂

xpetkax: zaujimalo by ma ze ako ti uz v 15tt zistili pohlavie, to som este nepocula v takom nizkom tyzdni ze zistili pohlavie, len som smutna z toho, ze my este nevieme 😖

avila
16. mar 2010

Lulu, ja som v 22. t.t. a este nic... Sa neotocilo a musim cakat do 8.4. 😒 No nas natahuje nase malinke, ale neva, vsak sa dockame.

Ptka, vsak ten sterimal je uzasny 😀 Ale jaka cena na tom 😠 Vsak naberem ja vodu z mora a spravim taky biznis... Ze sa nehanbia...

lulu4
16. mar 2010

avila tak ako citam si pockame obidve ty do 8.4. a ja az do 19. 4. vtedy idem na velky UTZ co sa robi v 20 tt tusim ten morfologicky.... a beriem aj draheho dovnutra aby uz videl drobca konecne 😀

avila
17. mar 2010

Dobre ranko 🙂

Lulu, moj bol zatial 2x na UTZ, bol hotovy 😉 Aj ked mu musel doki trpezlivo ukazat, ze co je co 😉 V pondelok idem na glukozu, tak drzte palceky, som si pre istotu vzala cely den volno. Nebudem riskovat 😒

xpetka1x
17. mar 2010

avila ano on je super ja ho davam aj nasej malej ked ma soplik a hned jej prejdu a nedrazdi nostek 😉

lulu 4 no ja som sa ho nemala v plane vobec pytat co to je lebo som si tiez myslela ze je skoro ale isiel od hora hlavicka rucicky a nozicky a toto nam tu co rastie?? hihi sa zasmial no vyzera to na chlapceka...ostala som v soku ze ano to uz je vidiet on ze no jasne ze ano ked vidim tak poviem a bolo....ale aj mojim inym kamoskam aj tu co pisali na koniku povedali v 13 tt ak sa dieta dobre natoci ako nase tak gulky je vidno a skuseny doky to spozna...

ivanka85
17. mar 2010

tak 3D maju aj v Lucenci, nemusim chodit daleko..kolko to vyslo u vas, baby?lebo tu to stoji 50eur..

kiwi82
17. mar 2010

Dnes v Telerane hovorili o odoberani pupocnikovej krvi. Rozmyslali ste nad tym? Date si ju odobrat? Kolko to vlaste stoji?

surviver
17. mar 2010

kiwi odobratie pupočnikovej krvi stoji 25 000 sk, a uskladnenie každy rok 1500 sk 😉

kiwi82
17. mar 2010

surviver dakujem za opodved. nie je to malo. ale aj tak ma zaujima, ci si to davate robit.

surviver
17. mar 2010

my sme si ju dali odobrat

zabkaevka
17. mar 2010

ahoooj kočky, tak vidím, že intenzívna je komunikácia ohľadom mien 🙂 myslím, že to je in téma počas celého tehotenstva, pretože sa môže zmeniť a nie raz, všaaak 🙂
Ja mám dotaz, že či ste si dala zafarbiť vlasy ? niektorý doki povie že neodporúč, druhý nezakazuje ale hovorí že na vlastné riziko. Tak neviem. Mám ísť dnes ku kaderníkovi, ale neviem sa rozhodnúť, či len striháme, alebo aj farbíme, no len so šampónom.

avila
17. mar 2010

Ahojky,

my o odobrati PK silno uvazujeme, je to strasne velka investicia, ale vlastne to porodne, co dostaneme, pouzijeme na to.

Ja si vlasy farbim. Dost mam komplexy z toho ako sa moje telo teraz meni, nezafarbene vlasy by som uz nevykryla 😉

zabkaevka
17. mar 2010

avila: ďakujem za info k farbeniu, a prosím ťa farbila si si ich aj v 1.trimestri. Ja som síce v 13.týždni, teda pomaly končí I. trimester, ale trochu sa obávam.

kiwi82
17. mar 2010

Avila dakujem za odpoved, ja sa o tom tiez musim s manzelom porozpravt.
zabkaevka, ja som si zafarbila v 15 tt ale dala som si len taku lorealku bez amoniaku. ale nebola som vobec spokojna alebo ja som potrebovala odfarbit tie odrastene konce a ta jemna farba mi to vobec nestiahla. teraz som to nechala tak ale tak o cca 2 tyzdne si asi znovu zafarbim ale uz pouzijem asi normalnu farbu aj s amoniakom aby to aj malo nejaky efekt. lebo ja si farbim na blond a uz mam dost odrastene a nevizera to pekne.
Dievcata, mne sa velmi paci pre chlapca meno Gregor ale rozmyslam aj tak, ze keby nahodou malo dietatko nejaku recovu vadu a nevedelo by vyslovit R, tak by to mozno bolo pre neho handicap. predsa dve R v jednom mene....... ale gregor je zatial moj favorit.

zabkaevka
17. mar 2010

noooo asi sa pozriem na zloženie toho šampónu a potom sa rozhodnem. Ja farbu nepoužívam, mám veľmi jemné vlasy, tak mi chytí aj ša´mpón. Inak idem do veľmi dobrého salónu, čo používajú len Loreal a Schwarztkopf, tak snáď budú i vedieť dať niečo neagresívne. Tak ďakujem a idem ja pomaly, poobede sa ozvem.

xpetka1x
17. mar 2010

🙂 kiwi ved na to ani nemysli...
ja si farbym vlasy aj v prvom tehu som si farbila vlasy a poznam aj baby co chodia na meliri...ale ja si davam len paletko sampon cierny 😉

lulu4
17. mar 2010

ahojte, zabkaevka veru tak farbenia vlasov sa neboj, ja som bola u kadernicky na farbeni aj v I. trimestri aj v II. a som jej hovorila, ze som tehu a sama mi povedala ze tam chodia zeny aj na melir ked su tehu a v pohode, ze to neprenika do plodu, ten je v brusku chraneny... ja by som nemohla ostat bez farbenia lebo mne od 19tich sediveju dost vlasy... takze asi tak... a sampony to je pre mna nic, takze na tvojom mieste by som sa samponu vobec nebala....

lutsine
17. mar 2010

aj ja som si farbila uz dvakrat.

groka
17. mar 2010

Ahojte 🙂

pamata si ma este niekto z tejto temy?

lutsine
17. mar 2010

pradala som novu fotku: 🙂

lulu4
17. mar 2010

lutsine: sranda ze uz takto je ako dobre rozoznat tie deticky, myslim pohlavie, ozaj to vyzera byt pekny chlapcek, gratulujeeeem tie rysy su proste muzske... to sa nezaprie 😵