Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
17. sep 2010

@andrea0903 fuuuu parada to sa ako da 🙂) 😉 gratulujem

lucia.kl
17. sep 2010

@xenia2734 ja som za utz neplatila nikdy nič, len ak som chcela foto tak 3€ ma stála...

avila
17. sep 2010

Ahojky, to do zadku, to je tiamin, vitamin B, ono nespusta samotny poro, je to len taky stimul. Na mna neposobil...

@xenia2734 ja som za UTZ nic neplatila, za foto si pytali 1 alebo 2 eura, uz si nepamatam presne. Takze Ta pekne zdieraju....

andrea0903
18. sep 2010

@avila ja neviem co to je mne nepichali nikdy nic kamoska tiez nevedela co jej pichaju 😀
@pepppe co ako sa da?mat tri dcery?lebo teraz neviem presne co si myslela ak toto tak potom je to genom ktory ma tak lubi ze sa rozhodol dat zivot iba dievcatam 😝 ale ja som rada 😀 chlapcekov sa bojim 😅 @xenia2734 ja som platila len dvakrat za 3D a za 4D ale inak nikdy za ziaden a fotecka ked tak stoji kolo 7eur ale iba pri tychto viac deckovych UTZ

silvuska267
18. sep 2010

@xenia2734 ahoj no ja som bola vcera u mojho doktora a ja som zaplatila 6,80 za objednanie a 7 za sono na ktorom aj tak nebolo este nic vidiet a pritom viem ze ked som bola tehotna predtym som platila za sono 100korun no co uz

xenia2734
18. sep 2010

@avila Ano aj podla mna je to zdieranie,,,,, lebo komu to hovorim, tak kruti hlavou. 😒 Lebo som citala aj jeho cennik vonku a nic take tam nema.
No bola som tam na posledy. Bola som za susedkou, ktora je sestricka u gynekologa, tiez povedala, ze to nie je v poriadku. Oni na zaciatku tehotenstva nepytaju nic, lebo to hradi poistovna. V niektorych tyzdnoch ano, ale aj to je 5 € a nie 17 €. No nevadi.
Hned ma prehlasila k nim. Robia tam vsetko na mieste. Od diabet. testov, ozvy, prietoky,,,,,,,, maju najmodernejsie zariadenie a maju tam aj porodnikov, ktori spravia aj porod.
A nie tento....., ktory tam nic nema len jedno vaginalne sono a nevie co ma pytat za vysetrenie.

silvuska267
18. sep 2010

@xenia2734 ahoj a este sa spytam komu si chodila a kam si presla lebo aj ja chodim do NZ

pepppe
18. sep 2010

@andrea0903 hej hej presne to som mala na mysli 😉

andrea0903
20. sep 2010

@zabkaevka no evi ako moja co vierka?a ty hadam ste my neodisli obe odrodit svoje bambulky malicke?
😀 😀 😀 no nic dufam ze vierka a aj ty to mate uspesne za sebou.......

zabkaevka
21. sep 2010

ahoooooooj kočky 🙂 tak v KE úúúplne nádherné počasie 🙂

@andrea0903 : ahooooooooj, nie ešte to nemáme ani jedna za sebou ☹ Vierka po 3 vyvolávačkách nedostal žiadne kontrakcie do dnes, akurát teraz mi písala že práve jej to začalo, a vyzerá to tak že sa to pohne 🙂 Ja som bola včera sa ukázať dokine, a že sa ešte neotváram, zajtra zase mám ísť, tak uvidíme. Mám sestru na návšteve, takže ani nechodím včera dnes na koníka. Dám jasné vedieť, keď mi napíše Vierka, verí že už bude mať Peťku pri sebe. Teší sa a ja tiež 🙂

andrea0903
21. sep 2010

@zabkaevka joj moja tak to som rada ze uz mam nejake aspon spravicky uz som normalne myslela ze uz ste obe po ale zaroven som necakala ze ani jedna nie ste po 😀 no verim ze dneska uz to bude mat aj vierka z a sebou pocasie jej praje takze verime......aj ty sa mi drzkaj a pozdrav vierocku

avila
22. sep 2010

@zabkaevka a ja som vas uz videla odrodene 😀

My uz mame 4900g, sa vytesujem, ze ako pekne kynie od mojho mliecka 😉

zabkaevka
22. sep 2010

ahoooooj kočky 🙂
@avila : nie ešte nás to len čaká. Vlastne neviem ako Vierka,ona to má asi už za sebou, neozvala sa od včera, tak snáď je už happy mamka 🙂 Ja som bola dnes sa ukázať, no nepohlo sa to, stále som len na špičku prsta otvorená, halvička nalieha na vchod, monitor OK, ale nič iné. Tak čakáám. V piatok opäť mám ísť sa ukázať, ultrazvuk urobia. Hmmmmmm naša princezná si dáva fakt načas 🙂 a pritom ju už tak túúúúžobne očakáme 🙂 aaale iste to príde, ako inak 🙂 Keď sa Vierka ozve sms-kou, tak napíšem 🙂 Pekný večer

zabkaevka
22. sep 2010

Kočkyyy prinášam správu od Vierky (vi3ka) : Peťka je konenčne na svete, narodila sa 18.35h., váha 3.85kg, a 52cm 🙂 išla na epi, hrozne bolelo po vyvolávačke, a že kontrakcie mala od pol9tej rána ☹ Ale je happy 🙂

Takže teraz my sme na rade 🙂

pepppe
22. sep 2010

@vi3ka,,,,,,,,,,,gratulujem k petke 😉 to nevadi ze boello,hlavne ze uz je po tom a mas uz aj ty baby pri sebe 😉 sa to tu baby uzatvara,,,,ako este zabkaevka a koniec(aspon tie,ktore tu boli od zaciatku ) jajha rychlo to ubehlo,,,,takze este raz gratulujem maminka,,,potoom prihod fotecku krasavice krasnuckej 😉 a drzkajte sa obe 🙂

lucia.kl
22. sep 2010

@vi3ka aj ja sa pripajam ku gratulaciam a teším sa s tebou, uživaj si malú a teším sa na fotky..

ale baby fakt to uteká, to už sme tu fakt všetky až na zabkuevku maminami a ta už ma tiež za par 🙂 juj, kde su naše začiatky. my už máme tri mesiace 🙂

andrea0903
22. sep 2010

vi3ka tak moja z celeho srdiecka Vam blahozelam s celou svojou rodinkou vsetko dobre do noveho zivota zelame......drzkajte sa nam 😀 😀 😀 😀 juj taka som stastna

avila
22. sep 2010

@vie3ka gratulujem 🙂 Prajem vsetko dobre malinkej, tfuj, tfuj, nech sa dari 🙂

zabkaevka
23. sep 2010

ahooj kočky 🙂 dnes opäť slniečkovo vyzerá, tak som dala prať (neviem kde sa to stále berie ☹ ) som nedočkavá či sa maličkej dnes zachce prísť k nám. Taaaaaaaaak by sme chceli, ale je to na nej 🙂

@pepppe , @lucia.kl , @avila : noo veru, veeeeľmi to uteká, tak rýchlo plynie život, ale keď k nám príde mimi, tak iste to stojí za to 🙂 ale potom by sa to mohlo chvíľu zdržiavať, aby sme si naše miminká užili čo najdlhšie, všaak 🙂 tak vy už ste veľké maminky 🙂 a tak pekne s postupkou, mesačným, dvoj a trojmesačnými miminkami 🙂
Áno teraz ja som na rade, a potom ešte @andrea0903 a myslím že potom budeme všetky Tehulky na začiatku tehu, už maminkami. Ale iste prídu sem nové kočky, ktoré verím že tiež si budú písať tak intenzívne ako to bolo u nás 🙂 Teraz to tu už pomaličky stagnuje, takže kočky tehulky hrrrrrrr sem 🙂

Idem okrem prania aj prekefkovať gaučovku v obývačke, keďže je tak pekne, otvorím okno a preschne to. Aspoň trochu sa pohýbem, snáď pomôže. U mňa moja pôrodníčka povedala že nechce používať vyvolávačku, že teda ak do termínu (sobota) neporodíme, stanovíme si termín na cisársky. Tak sa už veľmi teším, pretože budúci týždeň už iste budem aj ja maminkou 🙂 krááásny dníík

dydynka
autor
23. sep 2010

ahojte babulky,,dlho som tu nebola,,co mate nove?

zabkaevka
24. sep 2010

ahooj kočky 🙂 tak dnes vraj opäť slniečkovo bude, takže sa teším, aj keď plánujem dnes veľa ležať, pretože mi nejako nie je veľmi dobre, mám zapchatú ľavú nosnú dierku a trochu bolí aj ucho, Asi som dostala prievam, ale nejako neviem prísť na to kde. Možno z klímy v aute.
Dnes som už stihla poradňu u pôrodníčky, urobila ultrazvuk, maličká je OK, váži 3600-3900g, takže zase podrástla 🙂 placenta ešte drží, plodovej vody je dosť, ale neotváram sa a tak sme sa dohodli s dokinou, že ak do pondelka rána nič, tak pondelok poobede urobíme cisársky. Takže sa už teším, áno s maličkými obavami, ale iste to bude OK, veď nejednú takto odrodila 🙂

zabkaevka
25. sep 2010

ahoooj kočky 🙂 dnes v KE slnieeečkovo bolo 🙂 ,ale vraj od zajtra už hnusne upršane bude ☹
ciiiiiiii kde steee, veď táto téma "spadla" na druhú stranu medzi témami ☹ fíííííííha fakt sa to tu rozriedilo.
My máme dnes termín, no našej kočke sa nechce 🙂
Takže reálne to vidím fakt na pondelok, na cisársky, aj keď hmm dovtedy je ešte ďaleko v takýchto veciach 🙂

Inak Vierka (vi3ka) písala v sms, že maličká sa pekne prisala, trochu bolia bradavky, ale že je všetko OK 🙂 a že ďakuje za gratulácie 🙂

Idem vegetiť k TV. Zajtra ak nič, napíšem 🙂 Paaaaaa

lucia.kl
25. sep 2010

@zabkaevka a prečo ti nedajú vyvolávačku a rovno cisarák???? tomu docela nerozumiem...

lucia.kl
25. sep 2010

jo, a vo štvrtok sme boli na poradni a baby maju Alexa 62cm a 6310g a Nicol 63cm a 6000g no rastú ako z mlieka 😀

avila
25. sep 2010

@zabkaevka nam tiez hovorili, ze drobec bude okolo 4 kilo a nakoniec mal 3400. Ono ku koncu je to uz fakt strasne nepresne. Drzim palce, aby sa to uz rozbehlo. Zajtra ma prsat, a za dazda sa dobre rodi. My sme zivym prikladom toho 😀
@lucia.kl ta to su uz riadne kocice, bambulky 😉 A uz aj sledujete, ze sa lisia trosku v reakciach a tak?

lucia.kl
26. sep 2010

@avila každá je úpne iná už od malinka, je to až neuveritelné, aké su rozdielne. Alexa je viac spoločenská potrebuje komunikovať s ludmi. NIcol je zase viac zvedavá na diane okolo nej, nyvydrží ležať v kočíku ked nevidí okolo seba, no a ked nevie náhodou zaspať, čo je dosť často, tak je z nej taký malý jedoš 😀 😝 Alexa je celkovo kludnejšia 🙂

andrea0903
26. sep 2010

@zabkaevka ahoj moja tak a este nic? ja by som to hned neriesila cisarakom ved pozri jak vierka ono ked tak by to mali najprv skusit s tou vyvolavackou ale nevadi hlavne nech ste ok cakme nove infosky zatial papinky 😀

pepppe
26. sep 2010

takto rastie nas drobcek 6500g a 63cm

andrea0903
26. sep 2010

@pepppe jaky je krasnucky a veliky zlatunky je fakt 😀

pepppe
26. sep 2010

@andrea0903 dakujeme,,,hej riadne veliky sme,,,ale rychlo to leti 🙂 za chvilku budes aj ty maminka 😉