Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
31. dec 2009

dydnka,ale tak u kazdeho je to ine..... ja som trosku pri tele,mozno to je aj tym,,neviem,ale take mi narastlo 😉

mib
31. dec 2009

ten moj to zvlada velmi hrdinsky. odkedy mu doki povedala, ze aj v aute ma ma viezt ako vajce, boji sa o mimco viac ako ja. je hrozne zlaty. ... len keby mu to vydrzalo. predpokladam, ze po case bude zase vsetko po starom a pradlo si budem vesat sama, umyvat podlahu tiez a nakupy si tak isto budem musiet riesit. 😖

simonka28
31. dec 2009

u nas sa to tiez obratilo!ma to svoje vyhody to tehotenstvo,nie? 😉

pepppe
31. dec 2009

no jasne,vyhody su 😉 ale musim sa priznat,on to robil aj pred tehu,,,heh vsetci mi ho zavidia,,,noo keby mal byt ako niektori chlapi,ze nepohnu ani prstopm,tak radsej by som nechcela nikoho

mib
31. dec 2009

vies peppe, ja si za to mozem viac menej sama. pred rokom sme dostavali dom a stale bolo co riesit vonku aj vnutri. takze som si take domace prace robila sama a nezapajala ho. teraz sa ale situacia zmenila a zistili sme, ze moj drahy nevie ani pradlo vyvesit. ☹

simonka28
31. dec 2009

to hej ako si to s nimi zariadime tak budeme mat,nie? 🙂

pepppe
31. dec 2009

noo ale uz vie,,vsak nech pekne vesa,aspon sa nudit nebudu chlapi nasi....teraz je uz na posteli ulozeny,asi ho to riadne dostalo 😉 pozera sudnu sien,heh prdiaci chlap,waaa hrozna tema v bedni🙂))

simonka28
31. dec 2009

ten moj tiez spi,pripravuje sa na vecer-maju s malym nakazane Bubli-bum 😉

pepppe
31. dec 2009

heh super simonka 🙂 noo hadam uz vydrzi do rana....ja som si kupila pekne detske sampanske,,,a mozeme pit 🙂

mib
31. dec 2009

no ved prave. teraz to okolnosti zariadili. vsetko sa to nauci a ked bude drobcek na svete, bude pomahat. 🙂 ideme urobit nejaku papu. zacalo mi skrkat v brusku. zatial prajem krasny vecer ... aj pri sudnej sieni. 😀

simonka28
31. dec 2009

no ja nemozem pit a bubli neuskodi nikomu 😉 vydrzi lebo mi to slubil 😅

mib
31. dec 2009

jaaaj, a na detske sampanske som zabudla. ale mam vineu. to je podobne. 😵 😵 😵

simonka, mas to dobre zariadene. 😉

simonka28
31. dec 2009

treba tak lebo potom by mi este obaja po hlave skakali a co si pocnem.no a ak by sa to male ku nim pridalo tak sa mozem zblaznit.

pepppe
31. dec 2009

noo vyborne to ma zariadene,,,jajha mib urobila si mi chute s jedlom 😀 ja by som len jedla a jedla,hroznee,,ale mame knedlo,vepro ,zelo...mnam ja som si zmyslela a on navaril,,,heh tak bru chit prajem ,kazdej ktora ide papat a ostatnym krasny a pohodlny vecer,,,,,simonka pekne oddychuj a pekne pime bublinky🙂)mnamiky

simonka28
31. dec 2009

no ja si pojdem dat kapusnicku a bude mi dobre.ideme ku kamaratke silvestrovat tak bude veselo,mozno aj nejaky brusny tanec hodim 😕

pepppe
31. dec 2009

😅 tanecky to ktomu preda patr 😝

tinka349
31. dec 2009

joooj baby zavidim vam takych chlapov ☹ moj je otrasny, neazujima sa o mna, stale ma len stresuje, hadame sa ...vooobec nie sme spolu, este aj na ultrazvuku tak divne pozeral na male akoby nebolo ani jeho...a v nicom mi nepomaha ☹

zuzana.v7
31. dec 2009

tinka349....chlapy su oproti nam velmi jednoduche plemenko... 😖 netreba ay tak ocakavat, ze to bude prezivat ako ty...ono to pride, len on celkom urcite ani netusi co ho caka... 😉 on zacne pomahat...ked uz bude nieco vidiet, zatial ho netlac...a nemaj depky,ako na novy rok, tak po cely rok...!ja som napr. prave doma uplne sama...a vies ako mi je fajnovo,,, 😀

groka
31. dec 2009

Baby prajem vam vsetko dobre v novom roku 2010 nech je ten novy rok lepsi ako bol rok 2009 😉 😉 😉

mib
1. jan 2010

ahojte kocky, v novom roku vam prajem vsetko dobre a kedze zdravie bude pre nas tento rok najdolezitejsie, tak hlavne vela vela zdravia.

tinka, ked som si precitala tvoj vcerajsi prispevok, az mi zostalo smutno. ☹ je to nespravodlive, ze si kazda zena musi vytrpiet svoje. my sme sa s drahym snazili o babatko uz 6 rokov. teraz, ked je na ceste, drahy je ten najstastnejsi na svete a spravi vsetko preto, aby som bola ja a drobec v poriadku. verim tomu, ze keby som otehotnela pred 8 alebo 10 rokmi, bol by iny a bral by vsetko s vacsou rezervou. mozno aj ten tvoj musi este dospiet do stadia, kedy si bude vazit hodnoty, ktore sa kupit nedaju. bohuzial si vacsina ludi musi prejst tym svojim peklom, aby si toto uvedomila. skoda ze to nejde bez toho. ☹ ... ale mozno ked uvidi drobca a bude ho drzat na rukach, rozplace sa ako male dieta a bude dakovat bohu, ze sa ste obaja v poriadku. drzim ti palce. 😉

mojalili
1. jan 2010

Hm...nie z vesela ste zacali, ale ja to je zivot. 😒 KEd som si ta Tinka precitala, pripomenulo mi to etapu mojho zivota, kedy sme boli nie stastne s novonarodenou dcerkou. Ale teraz naozaj dakujeme Bohu, ze mame tatinka, ktory nás lúbi obe, coskoro troch...takze urcite vsetko zle je na nieco dobre, len treba cas....a casom sa ukaze, ci clovek zlomi svoju tvrdu masku a uvidis, narodenim sa stane z neho uplne iny clovek, drzat malicke dieta v rukach je nezabudnutelny zazitok. Mozno sa boji o teba a nevie to dat najavo...skor sa zavrel do ulity....

My sme prezili Silvestra pred TV, dcerka o 20 hod zaspala a aj ked tu ohnostroje a petardy trieskali dookola, nezobudilo ju to. DNes mi zase bolo v kostole zle, tak som musela odist z neho...

Vela lasky, stastia a rodinnej pohody do noveho roku kočky... 😵

mata299
1. jan 2010

ahojte baby, tak všetko dobré do Nového roka, nech máme čo najmenej stresov...

tiež som silvestrovala pred telkou...snažím sa nevstávať z postele, ale už mi z toho trocha šibe.... 😖

simonka28
1. jan 2010

ahojte kocky!no ja som si tak zadrsala s mojim malym,ze az o pol 2 ma priatel upowedomil,ze by trebalo aj prestat 😅 no fajny silwestrik!idem sa prewetret so synowcom a syncekom...pekny dnik 😉

tinka349
1. jan 2010

ahojte babule, dakujem za povzbudive slova. A cakat kym ho babo zmeni? nemyslim si, ze on sa zmeni, uz 2 roky je rovnaky, a to ze som otehotnela on v plane nemal...ved presne v tom obdobi podal ziadost o rozvod a o mesiac na to som mu povedala ze som tehotna 😖 a cakala som ze to s nim aspon trosku pohne, ale nic....ako som bola na vianoce sama a on s kamosmi, tak aj vcera som bola sama, a on s kamosmi, ani mi o polnoci nezavolal, aj ked som mu poslala sms....on je zu raz taky, a to ma 33 rokov....

no ale tak aspon som si dala 1cm samapana vcera s 2 sestrami a s bratom, este ze mam tolkych surodencov 😨

a prajem vam do roku 2010 najkrajsie a najzdravsie deturence, to je to jedine, co nam rozziari ocka a doda usmev na tvari 🙂

elko69
1. jan 2010

cavte tehulky tak teda vsetko dobre do toho noveho roku,ale ste toho popisali,vam poviem teda :D

mib
1. jan 2010

ahojte kocky, ja som bola cely vecer doma s drahym. po poslednej navsteve pohotovosti (presne pred tyzdnom) chodim von iba velmi opatrne a aj to iba na par minut. v pohode a bez stresu sme privitali novy rok sami dvaja, vlastne traja ... 😀 tisiac nasho chlpateho spolocnika, ktoreho islo roztrhat z toho, ako ho hnevali vsetky ohnostroje a petardy. 😅

mati, len ty pekne lezkaj. ak ti to pomoze, tak si spomen, ze niekde na druhom konci slovenska lezkam ja a tiez sa nudim ako pes. 😖 stiedam knizku, casopisy, telku, net ... dufam, ze sa ten hematom vstrebe a budem moct fungovat ako normalny clovek.

tinka, tazko vobec nieco viac napisat. on uz je fakt dost stary na to, aby vedel co je v zivote dolezite. ale bohuzial, niektorym ludom to dlhsie trva. ☹ dolezite je, ze mas rodinu, ktora ta podrzi a podpori ked to potrebujes. a my sme tu tiez preto, aby sme sa podporili navzajom, ked to potrebujeme. tak do roku 2010 hlavne vela sily ... na boj s veternymi mlynmi. 😉

janulienka89
1. jan 2010

Ahojte baby, pripajam sa k vam, vcera som si robila test a vysiel mi pozitivne 🙂 , uz 4dni my byva na vracanie ☹ a mam zavrate tak som si aj myslela hned ze som tehotna. Snazili sme sa o mimco asi 3mesiace, z manzelom sme sa velmi tesili 😅 a samozrejme aj rodina, u dokyho som este nebola ale v pondelok mu chcem zavolat. Len som zvedava ako to budem zvladat- 2 male deti ale nejako to snad zvladnem 😀

simonka28
1. jan 2010

neboj jani to zvladnes!nevides z cviku aspon 🙂

janulienka89
1. jan 2010

no budem sa snazit, snad budem stihat varit a upratovat pri nich 😀 , a neviem este ako budem chodit kocikovat ☹ do jedneho kocika sa mi nezmestia 😀 , svokra mi hovorila ze ona mavala v jednom kociku aj tri deti ze sa jej tam v pohode zmestili, moj syn sa ledva sam zmesti do kocika 😀 .

tinka349
1. jan 2010

mib - dakujem za povzbudive slova, aspon ze mam rodinu, a aj niektore kamosky, ktore ma vedia povzbudit ☹