Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

avila
3. jan 2010

Ahojky, no ja som bola u dokyho 4.t.t., hned v ten den, ako mi vysiel tehu test pozitivne. Sestricka ma hned vzala a zobrali mi krv. Na sone nebolo nic vidiet, tak ma objednali o tyzden, ale hned na 2. den mi volala, ze som ozaj tehu 😉 Ja by som nevydrzala cakat tyzden alebo dva.

Baby a v ktorom t.t. ste pocitili 1. pohyby? Ja sa uz neviem dockat i ked si vychutnavam kazdy den.

kafoditka
3. jan 2010

Simonka28
ano, to som ja Domca 🙂 svet je maly, vsak? 😉

simonka28
3. jan 2010

to teda je!aj ty budes mat babo?zlate!viem,ze si mala svadbu.no svet je mini,to som uz zistila davno!

elko69
3. jan 2010

simonka to je najpodstatnejsie,nech je to hocico len nech je to zdravuckeeeeeeeeeeee

avila ja ich zatial necitim a zacnem mozno tak za 2 tyzdne teda aspon dufam...kazdy ich inak citi ale este je priskoro na pohyby 🙂

lutsine
4. jan 2010

Uz nech je 13 teho nech mam za sebou prvu poradnu a nech konecne vidime nasho drobceka.🙂

lutsine
4. jan 2010

Vcera som mala hroznu migrenu a dala som si 1 paralen, dufam len ze som malemu velmi neublizila:( a bude v poriadku,tak som ho nechcela brat, manzel ma aj pomasiroval, pila som vela vody, spala som,bola na prechadzke a nic nepomahalo, po tej tabletke bolest ustupila.

tiriel
4. jan 2010

ja som si včera tiež dala jeden paralen a tiež mam teraz stresy z toho , ale hadam nevadi

lutsine
4. jan 2010

aj ja dufam,ved vsade okolo nas je tolko chemie,to by som uz asi potom len lezala v sterilnej miestnosti...... 😝

pepppe
4. jan 2010

ahojte babiky,co ako sa dnes mame???ja som pekne v praci,nuda je tu 😉

kormelia11
4. jan 2010

ahojky..chcela by som sa vas spytat ci niektora z vas nemala na zaciatku tehu problemy so spanim...lebo vacsina zien je velmi unavena a vela spia,ci niekto nema opacny problem ze nemoze v noci zaspat...

dydynka
autor
4. jan 2010

ahoj baby,,,neviem ktora ste to chcela ab som si dala foti bruska do albumu tak zajtra ich tam konecne dam,,,, 😀

lutsine
4. jan 2010

ja mam taky nespiaci problem,niesom ani unavena,cez den vobec nemusim spat a v noci detto,idem si lahnut okolo 22,30 a uz o 2 rano som cerstva vyspinkana a do rana uz len tak pozeram do blba pripadne podriemkavam,ale od spanku to ma daleko, takto to uz fun

mib
4. jan 2010

lutsine, ja mam tiez kontrolu 13.1. 😵 uz sa neviem dockat ... ved je to este viac ako tyzden. ako vies, ze je to prva poradna? lebo ja idem ... aspon predpokladam ... na taku standardnu kontrolu. cim sa to lisi od poradne? 😨

inak, co sa tyka tych migren ... ja som zistila, ze ma hlava boli ked lezim na lavej strane zatylku. neviem co to moze sposobovat, ale ked si sadnem alebo chodim, nic mi nie je a ked si lahnem tak, ze mam tlak na zatylku, je zle. ☹

kormelia, neviem ci to bola jednorazova skusenost ... snad ano ... ale dnes som zaspala az o pol tretej. lezala som v posteli hodinu, kym som to vzdala a isla pozerat telku. vacsinou ale zaspim do 10 minut. 😒

dydynka
autor
4. jan 2010

lustine to ty si chcela videt moje foto,,tak vam som si rano odfotila brusko a este si ho odfotim vecer a uvidis aky je to rozdiel
😀

janulienka89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dydynka
autor
4. jan 2010

no ja idem vo stvrtok tak som zvedava a dufam ze bude vsetko ok,,,,

mib
4. jan 2010

dydynka, ty by si uz mohla vidiet aj to, ci bude chlapec alebo dievcatko. 😉

dydynka
autor
4. jan 2010

no hej ved dufam ze bude babo dobre otocene aby to bolo vidiet 😀 tak ked som sama doma tak sa snim rozpravam aby sa pekne otocil 😀

kormelia11
4. jan 2010

tak ja neviem ci som tehu..hoc sa snazime..len som zvedava ze ake mate skusenosti lebo ja som so spankom nemala problemy a teraz par dni chodim spat o 4:30 nemozem vobec spat a chodim sa napchavat 😀 a pri telke sedim lebo mi nic ine nezostava a uz mi to lezie na nervy :D

mib
4. jan 2010

kormelia, v tehotenstve je mozne vsetko. organizmus prechadza velkymi zmenami a sice je typickejsia unava, verim tomu ze aj nespavost moze byt v dosledku tehu. skusala si si robit test?

mib
4. jan 2010

dydynka, no ved aj keby nie, tak oni ho trosku postuchaju, aby sa poprevracal. 😀 ides tam aj s tvojim drahym?

kormelia11
4. jan 2010

mib.. na test je este skoro ....nic by mi neukazal... mam aj zvysene teploty tak asi nieco len na mna ide..ms mam dostat az za 10 cize na priznaky je este skoro si len namyslam :D tak to vyzera

dydynka
autor
4. jan 2010

nie,,,doktor mi bude robit este ultrazvuk z vnutra tak nie,.ale ked mi bude robit cez brucho z vonku tak ho mozno prehovorim,,,ved ho prehovaram aby siel k porodu ale moc sa mu tam nechce

mib
4. jan 2010

od kedy sa vlastne robi ultrazvuk z vonku? moj mm sa bol pozriet uz aj na prvy. tak sa strasne tesil, ze by nedockal. 🙂

dydynka
autor
4. jan 2010

no ja ani neviem,,,ale toto bude asi moj posledny,,,teda dufam

pepppe
4. jan 2010

do kedy sa pozera zop spodu dydynka??nevies??uz by to mohlo byt sono,cez brusko 😉 ja idem k dokimu az 18januara.co uz nejako vydrzim,potom dydynka daj vediet ako bolo,sme zvedave

lutsine
4. jan 2010

ano viem ze idem do prvej poradne,lebo ked ma lekar objednaval tak mi to povedal, ze som objednana do prvej poradne 13.1.

jaruska8
4. jan 2010

Dydy, podľa mňa ťa už bude pozerať zvonka, mne sa tdá, že prvý trimester sa pozerá zvnútra, mne už minule robil UTZ zvonka, bolo to super!! Ja idem 11.1.2010 na 2. poradňu, dúfam, že všetko OK. 😉

pepppe
4. jan 2010

jaruska myslis ze uz by mala robit len ultrazvuk z vonka,,to by bolo super,,a zazitok bol aky??studene ??? 😉

mojalili
4. jan 2010

Ahojte kočky, dnes sme boli s muzickom v BA na nakupoch. Ja idem az v piatok na sono, tak uvidim, ci bude robit znutra ci zvonka....ale myslim, ze do 20 tt sa roi zvutra...Zvonku sa robi, ked je babo uz velke.

A konecne som sa objednala u ocneho lekara, aby som zahnala moje migreny. Myslim, ze na vine su moje oci. Dcerka ma skaredy exem v okolo "pupulky", noh stehien zvnutra a zadocku...hrozne... ☹ uz neviem co s tym, bojujeme uz 2 mesiace.Tak som zvedava, aky budeme mat den po lekaroch... 😒