Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

katrin31
21. jan 2010

a je podla vas normalne ze som bola u doktora 10.1. to som bola v siestom tyzdni a objenal ma az na 4.3. to kto ma dovtedy vydrzat? a nebral mi ani krv.iba urobil sono, videla som iba tu krasnu malicku bodku..ale neviem ako vydrzim do marca ☹

xpetka1x
22. jan 2010

no karin to mas ozaj dlho no je to dlho vydrzat to taly cas.. jabysom tiez najradsekj xodila aspom kazdy tt na kontrolu srdiecka 🙂 ja som bola na posledy v 5tt to bolo 18.1, a objednal ma na 16.2, tak sa tesim 🙂

maculienka123
22. jan 2010

katrin to nieje normalne,vazne

lutsine
22. jan 2010

No to ta objednal asi az na koniec 12 tt vsak? Ja som tiez mala prvu kontrolu a poradnu az po ukonceni 12 tt.

lutsine
22. jan 2010

Baby zjedla som bryndzovu natierku pred pol hodinkou a teraz ma zacal boliet zaludok a mam take slabe krce, mozem si dat cierne uhlie,alebo nieco ine?

jaruska8
22. jan 2010

Ahojte, dne s sa odfotím a dám si sem foto. 😉 😉 Peppe, ty máš zase poradňu presne ako ja. 😉 A tá svadba, to je super, budeš nevesta v piatom mesiaci, ako v tej pesničke od Elánu. 😉 😉 Potom musíš dať nejaké fotos. 😉 😉

pepppe
22. jan 2010

avila no to bude teda🙂)dufam ze nas tak nebude vnicom skusat ako prikazania a tak,bo ich ani neviem 😀 on len nech hovori a my budeme pocuvat.....jajha to som si teda dala,takto na nauky chodit

pepppe
22. jan 2010

katrin aj mny mame svadbu 10aprila🙂)heh takze budeme pekne oslavovat jeden den,a ty si v ktorom tt ak sa smiem spytat? 😉

dydynka
autor
22. jan 2010

ahojte baby,,,uz dva dni ma strasne boli hlava,,,,som si vcera davala studene obklady na hlavu,,,aj to pomohlo na chvilu a potom zase tie bolesti,,, ☹ sa to neda vydrzat

lutsine
22. jan 2010

ja som si musela dat vcera paralen ,lebo by som tu bolest hlavy nevydrzala. mna pobolieva pravidelne jeden den v tyzdni a stale vo stvrtok ,nieco priserne.

pepppe
22. jan 2010

noo baby aj mna,tak dva dni v kuse,potom tyzden nie a potom zase,,,teraz chvalabohu nie,ale cakam ze zase to zacne,no hruza

lutsine
22. jan 2010

ja to vacsinou riesim tak,ze si bud pospim,alebo mi manzel pomasiruje krcnu chrbticu,ak uz to nepomoze tak si dam jeden paralen. lekar vravel,ze to mozem aj panadol.

lutsine
22. jan 2010

Kocky neviete kde maju tie take prutene kosiky,co sluzia aj ako koliska.

lenkaaninka
22. jan 2010

čaute baby minule dávali na markíze že ten 500 paralen je na 25 kg živej váhy a to je normálna dávka tak nejaký jeden nič nespôsobí...ja som bola včera u zubárky a dala mi lokálku aj penicilin aj paralen tri krát denne. Mala som zapálené dasná a z toho sa mi zapálil zub a povedala že musí von ale teraz ani moc nie skôr po pôrode tak mi to pootvárala a vyčistila ale bolí to cele ako fras a vedla ešte jeden kaz...ale dúfam že mám zo zubami pokoj do konca tehotenstva... 🙂

jajka28
22. jan 2010

Ahojki
ja som bola na preventivke v decembri a vraj ok, len v teho vraj viac krvacaju diasna, tak mam prist o pol roka na kontrolu, ale viem že od 7 mes. nič tehotným neriskujú robiť.....

avila
22. jan 2010

Ahojky,

ja som tento tyzden bola u zubarky, vrtala aj blombovala. Dalo sa vydrzat, ani predtym som si nedavala injekciu... Len som sa bala bolesti, aby babatko nedostavalo vela adrenalinu, ale bolelo len trosicka 😉 Znova ma objednala koncom maja, bo v tehu maju byt dve preventivky.

Vierkaha, aj mne robi vzdy sono, ked tam pridem, vraj si chce byt naisto. Neplatim si za nic, len sa snimok, ked chcem pre seba, ale to sa da.

Katrin, byt tebou, tak porozmyslam o zmene dokyho. Aspon o mesiab by Ta mohol kuknut, dva mesiace je prilis dlha doba...

xpetka1x
22. jan 2010

baby no mna tiez teraz bolia dasna...a ked som vola prvy krat v tehu tak mi museli rezat dasno no to bola bolest a zakazali mi paralen len repikom vyplachovat no to bol koniec neskutocna bolest aj horucky

janinna11
22. jan 2010

peti ahoj, no neviem co preberate, necitala som vsetko, ale zuby mi ani nespominaj.... uz teraz mam strach z toho, ze ked pojdem opat na preventivku, bude mi robit minimalne 2 kazy a asi je lepsie ist tam co najskor, lebo cim vyssie stadium tehu, tym je to asi citlivejsie.... 🙂

xpetka1x
22. jan 2010

no to ano ale zasa plati stare dobre ako u koho..kazde tehu je ine 😉

pepppe
22. jan 2010

noo baby to aby som sa aj ja objednala,,,heh ale som tam mala ist uz v septembri,ale som sa zamesznala,tak som volala ze nepridem a nejako sa mi uz tam ani nechcelo ist,mal mi vrtat predny zub,no komu by sa aj chcelo,cize teraz ma to neminie,peniaze zase hodne vyhodim,lebo mi najde vzdy nieco

tinka349
22. jan 2010

cawte,

ja som vcera bola na poradni a lekarka sa vyslovila ze : ''keby mi dnes prilozili noz ku krku a opytali sa na pohlavie, tak to bude dievcatko'' . a ja som cela stastna prestastna, lebo snivam o malej bambulke 😀 ale tak otec sa stale modli ze je tam sanca aby bol chlapec 😝 a brusko stale nevidlo, ale lekarka skonstatovala, ze nech budem rada, a mnoho tehotnych s nadvahou by mi len zavideli postavu aku mam 😀

maminecka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonka28
22. jan 2010

ahojte kocky!som tu zasa tyzden nebola tak som si musela spetne kuknut co sa tu dialo 😉 no mne sa kazdy den zwacsuje brusko coraz wiac.uz som si bola pokupit akesi sirsie gate aj tricka 😖 jaaaj ja uz cem wediet co to tam w tom brusku je!dufam,ze diewcatenko wysniwane 😀 ja som ete u zubara na prehliadke nebola hoci to je moje bywale zamestnanie 😒 a to wazne maju byt 2prehliadky u tehotnych?k nam wzdy chodiewali tehulky len na jednu tak newiem...

dydynka
autor
22. jan 2010

ahojte baby,,ja som bola dneska na nakupoch,,,chcela som si kupit nejake gate ale moje cislo nemali tak som kupila veci pre babo,,, 😀

tinka349
22. jan 2010

no ja som uz kupovala vecicky pred dvoma tyzdnami co som bola v Londyne, tu take pekne nemaju 😎 a vacsina je ruzowaa 😀 tiez mam vysnivane dievcatko, a tak to vyzera ze to bude aj mala princeznicka 😀 a neskor pride aj jej bracek 😝

dydynka
autor
22. jan 2010

tinka ty sa mas ze to vies tak skoro,,ja si musim este dva tyzdne pockat,,,, ☹

tinka349
22. jan 2010

no ale zas to je len na 75%...tak este je tu moznost aj na pindurika 😀 ale vybavicka je skoro cela ruzova, sem tam nieco zlte 😝 22.2. idem zas na kontrolu, a bud to potvrdi alebo nie

elko69
23. jan 2010

ahoj Dydnka som tu dlhsie nebola,sak uz mas pekne brusko jak som kuk album,ale tie vlasy si mi neodfotila aka je teraz z teba herecka,tak sup...aj ja som pridala novu foto do albumu

pepppe
23. jan 2010

ahojte tehulky,,co ako sa mame dneska? uz sa mi konci dovolenka,jajha v utorok zase do prace a tak mi bolo dobre doma 😉 akurat som si pozerala na nete nieco pre babo,a nasla som super veci,ako zavinovacky a do postielky komlety,jajha to by sa nakupovalo 😉

elko69
23. jan 2010

no ja mam teraz soro stale dovolenku...vo stvrtok mi koncila jedna a v pondelok mam uz dalsiu na 3 dni....ale to tiez skonci :( ale atial si to uzivam...