Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
23. jan 2010

no nic zase musim off ale hadam sa mi sem dnes podari este prihlasit,tak sa majte zatial..papa

tinka349
23. jan 2010

raaanko prajem....taky krasny slnecny dnik a ja sama doma a musim sa ucit na skusku z matky v pondelok....wrrr.... 😖 tak som zlenivela ze hruuuza a des...

avila
23. jan 2010

S tymi priehliadkymi v tehu som sa zle vyhadrila... to ma byt ako jedna este navyse, tak to je potom dokopy 2 rocne. Napriklad mna si objednala na maj, ale na konci roka pojdem znovam uz na klasicku.

Baby, neskutocne mi chuti pomarancovy dzus a citrusy... Ja neviem, cim to je...

xpetka1x
23. jan 2010

no mne segedin prisiel strasne na chutr som si ho musela uvarit 🙂 a pijem pepsikolu co som dotera nikdy nepila...no je to divne..papa a pekny zvysok dna..ja idem na oslavu a vecer oslavuje moj mm zas doma tak mame rusno..

dydynka
autor
23. jan 2010

elko este sa mi nechcelo odfotit,,ale ked sa mi bude chcet tak si sem dam tu foto,,,ty mas ale vecsie brusko ako ja 😀

jeiny
23. jan 2010

baby neviet mi poradit ao sa zbavim pachu z parfumu...denska ako som umyvala kupelnu som zhodila manzelovu vnavku a rozbila sa, no smrad (vôna) jak fras...chytro som to poutierala ale strasne mi od toho smrdia ruky a neviem sa toho zbavit, uz som si ich mocila vo vode, umyvala mydlom aj cirtronom anemozem prerazit ten smrad des...az mi je z toho spatne stale to citim

elko69
23. jan 2010

tak to bude asi tym ze ty si bola chudulinka predtym asi 🙂 ale az tak strasne velke ho nemam ani ja,videla som uz aj vacsie 🙂 ty si uz nieco pribrala aj?ja zatial 2 kg..a ked som citala ze idealne je pribrat do 18 tt 4-6 kg??

pepppe
23. jan 2010

baby ja som zatial pribrala kilo a pol,,,nemusi sa to nejako extra rychlo posuvat vyssie,nech to poska este do marca aspon🙂

elko69
23. jan 2010

hehe no veru ale tak nieco musime pribrat zase..ehhe

mnatasa
23. jan 2010

ahojte chcem sa vas spytat bola som teraz na zachode a zbadala som na toaletnom papieri krv 2 ciary a zacalo ma pychat v bruchu doky mi povedal ze ked zacnem spinit tak mam ist knemu to mam cakat do pondelka? a povedal ze ked zacnem vela krvacat mam ist do nemocnice.

katrin31
23. jan 2010

peppe ja som v siedmom tyzdni..a na tom nauceni vas nebudu skusat, tam len sedite a pocuvate 🙂

elko69
23. jan 2010

mnatasa nie necakaj chod radsej na pohotovost...sme tehotne tak aj keby to nic nemalo byt tak musime ist,ale krv nieje dobra tak bez radsej...

xpetka1x
23. jan 2010

mnatasa veru veru len bezkaj na pohotovost moze ist o zacinajuci potrat urcite necakaj do pondelka!!!

elko69
23. jan 2010

hadam si to precitala a sla do tej nemocnice...

pepppe
23. jan 2010

katrin dakujem🙂) noo tak budeme sedet🙂) heh

avila
23. jan 2010

elko, ja mam take brusko ak ty, ale ja som o 2 tyzdne menej 😉 Tak to je rozne, no co, pomozes si?

Jeini, poznam jeden recept, umy vanu zriedenym savom ale bez rukavic. Ruky budu smrdiet od sava, ale hadam je to lepsie. Manzel co, nezuril?

avila
23. jan 2010

Inak pepppe, nas neskusali.

pepppe
23. jan 2010

😀 noo chvalabohu,lebo na to neviem ci by som mala,,heh vsak ja si tam len posedim a hajde domov

lutsine
24. jan 2010

Avila daj fotku bruska,kedze medzi nami je len dva dni rozdiel v termine,tak som zvedava,ako ti narastlo brusko. 🙂

elko69
24. jan 2010

avila ja si myslim ze to je fakt individualne,moja kamoska este v 17 tt nevedela ze je tehotna,vobec nemala brusko velke skoro ziadne iba ako keby sa dobre napapala a videla som uz aj vacsie bruska zase...kazda sme ina..

avila
24. jan 2010

Dnes pootravujem muzicka, aby ma cvakol 😉 a zavesim. Inak nema to rad, ale vzdy ho nejak ukecam 😉 Tak, obed v rure, treba cakat. A ja som uz hladna teraz, musim oklamat brusko bananom....

elko69
24. jan 2010

hhe mne mamina navarila rajcinovu omacku s knedlicku,moje oblebene papanie...mnam a ostatny maju kacicu s kapustu kyslu a knedlu,ale to nelubim takze ja mam individualny obed...

elko69
24. jan 2010

tu dnes nikto nic nenapisal ani??strasneeeeeeeeeeeeeee

jaruska8
24. jan 2010

Ahojte baby, čo nedeľujete??? 🙂))) Konečne som si odfotila bruško, tak som sem hneď šupla foto. 😉

avila
24. jan 2010

Jaruska, jeeej, mas take mensie 😉 Ale uz vykuka von, chce sa ukazat 🙂

Baby, aj vo Vasich rodinach je zvyk, ze manzel kupi manzelke po porode nejaky dar?

elko69
24. jan 2010

no veru malinke ho mas :D ne jak ja uz..hehehehe 🙂

avila no to dufam!!!!!!!!!!!

pepppe
25. jan 2010

dobre rano,volako sa to tu zasekava,malo sem asi piseme 😀 nooo jaruska pekne brusko uz mas,uz vidiet,ze si tehu,co uz sa tesis na dalsiu poradnu? noo uvidime ked mame aj spolocne poradne,ci nebudeme aj v jeden den rodit 😉

lutsine
25. jan 2010

Pekne ranko, ako ste vikendovali?

xpetka1x
25. jan 2010

dobre ranko.. no ja som mala vcera vecer brusko ak v 5 mesiaci ale dnes rano je uz zas ako vzdy malinke..som bola napapana dobre a plna mindosky🙂.. baby ja este 3 tt do poradne juuj ak to ide pomali ☹

pepppe
25. jan 2010

nooo ten vikend strasne rychlo ubehol a zajtra po 10dnovej dovolenke sup zase do prace,sa mi ale necche 😒 noo mne sa zda ze uz mam dost velke brusko,ked som sa tak vcera na seba v zrkadle pozerala,aj sa mi zda ze nieco citim v brusku,ale co to je,heh neviem,ci uz aj nejake pohyby,nerozoznam este 😀