Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
2. máj 2009

len sa chechci kym mozes teba si zapiseme k sebe ked tam uz budeme 😀 😀

emily333
2. máj 2009

lilu jedno strasidlo sme videli ako sa na balkone skryvalo a fajcilo 😀 😀 😀

iwusska
autor
2. máj 2009

lilušik si mi tu chýbala 🤐 😵 dám ti inštruktáž, ja som už dostala tak to nejak zmákneme to slide 😀
tak vy si privyrábate 😀 počkajte keď vám na to prídu vám to zdania hneď 😀 😀 😀

lilu18
2. máj 2009

emily-- 😀 to som iste nebola ja-nefajciiim 😀

iwus-myslis? 😕 no neviem,vyzera to narocne 🤐

aadula
2. máj 2009

ale áno zmáknete to ..ja som tiež nie moc na takéto veci..ale podľa inštrukcií spravím ..toto je asi moc nejdnoduché 🙂

iwuuuš pssst.... nie že na nás kontrolu pošleš, nejaký banán čo mi hodia ti potom pošlem 🙂))

iwusska
autor
2. máj 2009

emily a v ktorom pavilóne budete? to aby som vedela kde vás mám hľadať 😀 😀 😀

lilu18
2. máj 2009

😀 😀 😀

iwusska
autor
2. máj 2009

adulka banány sú moc kalorické, vieš že ja som na hrozno 😀 😀 😀

emily333
2. máj 2009

asi medzi opicami tam som si aj predplatila na pavilon este ked bola zbierka 😀 😀

aadula
2. máj 2009

nie je to náročné..ak by bolo..to ani ja nezvládnem...tu keď sa ťuknete.www.slide.com.tak pekne popridávate obrázky cez to browse..či ako sa to píše...bokom čo sú kade jaké ikonky...treba sa tam naťukať a skúšať čo sa vám tam hodí..tak isto aj hudbu ...ja som dala takú rýchlu lebo na tú sa samino začal usmievať a tancovať 🙂) a potom už len potvrdiť a také veľké html okopírovať to vášho albumu sem..dať zmeniť údaje v albume a vložiť to tam 🙂)

lilu18
2. máj 2009

emily ten tvoj je taky chlupaty ?ked medzi opice idete 😀

iwusska
autor
2. máj 2009

emily tak ten je čerstvo zrekonštruovaný 😀 😀 😀 a je tam aj taký opičiak čo mu hľadali kamarátku 😀 😀 😀

emily333
2. máj 2009

babenky ja sa lucim zajtra sa ozvem ale uz z domu 😉

aadula
2. máj 2009

ja to stiredam..sem tam opica sem tam slonica 🙂) tak ak bude hrozienko..budem na teda myslieť iwuška 🙂))) si dám za seba bedničku a budem odkladať 🙂)

dobru noc dievčence 🙂

lilu18
2. máj 2009

kam ste sa vybrali???este nie je vecierka 😕

dobru 😔

aadula
2. máj 2009

mne to tiež doobeda jedna maminka od nás ukázala teda opísala ako to treba..tak sa mi tu frajerí teraz čo ?? chichi...tak fakt dobruuu

iwusska
autor
2. máj 2009

ste sa akosi rozbehli všetky ☹ tak teda dobrú nocku
lilušik ty si ma tu nenechala však? 😕

lilu18
2. máj 2009

adulik-dikes zajtra na to kuk-dnes uz nemozem-takto neskoro vecer mi to nemysli 😀

lilu18
2. máj 2009

iwus-nie ja som tuuuuuuuuuu 🙂 aky ste mali den?

iwusska
autor
2. máj 2009

tak to som rada, budeme si dve hrkútať 😀
ja som dnes leňochovala, mm prišiel až podvečer, duracelka nespala poobede tak teraz odkvecla už o siedmej 😀
a vy ste čo robkali?

lilu18
2. máj 2009

to nie je mozne uz o 19 h zaspala 🙂 si jej dala kopat zahradu 😀

my dnes nic mimoriadne naplnila som chladnicku-doobeda po obchodoch ,uvarila obed ,poobede von...a tu je nieco mimoriadne.1x vonku bez plienky 😀

iwusska
autor
2. máj 2009

supeeeer, Vivi je šikulka 🤐 🤐 🤐 ani sa nenazdáš a zo dňa na deň nebude mať pamperky vobec 😉
s tou záhradou máš aj trochu pravdu, ale nekopala ju ale behala po nej, zasa som tu mala dnes škôlku 😀 😀 😀

lilu18
2. máj 2009

to vies mama urobila vivi vojensky rezim-plienky su len na noc 🙂 ........aspon vam bolo veselo-vivi len caka na detskom ake deti tam budu alebo pridu 🙂
a co je s cicou? cmucik este teplotuje? ☹

iwusska
autor
2. máj 2009

cica griluje, dúfam že už sa cmučik dostal z tej teploty ☹
keď dojde Vivi k nám nebude vedieť s kým sa má s prvým hrať 😀

lilu18
2. máj 2009

bude sa vyhanbievat 😎 mozno aj cely 1 den 🙂 ...

cica griluje,bodka oslavuje..a ostatne herecky su kde?iste pridu ked odidem 😀 😀 😀

iwusska
autor
2. máj 2009

lilusik odídeme spolu dobre? 😀
Vivi je taká hamblivá? tak toto ja u mojich detí nepoznám, možno prvých 5 min. 😀
neboj ja si ju niečim získam 😀

lilu18
2. máj 2009

mozno len teraz prechadza takou hanblivou fazou 😎 ..ale deti ma rada.Predstav si,raz za cas pride na ihrisko ten dawnik co som cice spominala.On je tak isto stary ako vivi.A vivi jedina k nemu pride a poda lopatku,kyblik,ze paci 🙂

iwusska
autor
2. máj 2009

moje zlatko, vidíš už teraz má dobré srdiečko 🤐 🤐 🤐 asi pojdem haji, zajtra ideme ku švagrovcom, neter má birmovku, tak ideme hltať 😀 papa a dobrú nocku 🤐

lilu18
2. máj 2009

krasne snicky papa idem aj ja 😔

hasleerka
2. máj 2009

ahojte je tu ešte ktosi, či som prišla neskoro 😉