Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

hasleerka
2. máj 2009

bodka pozerám že máte oslavu, tak aj ja želám všetko naj ... a kedže tam boli tie koláče stále, tak som jeden spapkala

maca793
3. máj 2009

dobré ráno tak som včera skôr zaspala deti prišli zo školy prírody ale zajtra ideme k lekárovi dostali niečo 😠
Sisa má teploty soplíky a kašle, Maťka soplí a kašle. našťastie najmenšia zatiaľ nie, zajtra ide po prvý krát do škôlky takže by ma to nakašlalo.

a ešte zajtra musím ísť vyplatiť za okná zálohu, aby som ich mala za 3 týždne. dala som si robiť plastové okná, konečne som sa k tomu odhodlala.

a neviem či to bude zajtra, lebo mama vraví, že budem musieť ísť v utorok. ale to nemôžem. takže neviem

aadula
3. máj 2009

ahojte, ja som mala hroznú noc... ani neviem čo sa mi seklo v chrbte...alebo to bola ľadvina netuším..už som chcela volať pohotovosť..som šla v noci na WC a nvládala som sa postaviť..hrozne to bolo...som sa nejak dotrepošila do obyvky a ani vystreť ani zohnúť, ani nadýchnuť...pána beka..som sa tak zľakla...ja už neviem čo to je..ale v poslednom čase sa na nás všetko nejak valí.. zajtra budem musieť k doktorovi zbehnúť ..už je to teraz lepšie...ale niekedy keď prudko vstanem alebo sa nejak pohnem, tak zastonám..si nepripadám ako po 30ke, ale po 60ke

iwusska
autor
3. máj 2009

ahojte kočenky, vidím že všetky usilovne varíte nedelný obedík 😝 😉 u nás to tiež už rozvoniava 😀
tak si užite dnešný krásny slnečný deň 😎

aadula
3. máj 2009

iwuska, mne sa zatiaľ len polievka varí, som si vajíčka uvarila a idem robiť zapečenú fašírku a zemiaky ..to je taká rýchlovka

lilu18
3. máj 2009

ahojte//adulik/chudatko ☹ a nenachladol ti daky nerv-to tak strasne boli 😒

iwusik-som len brokolicovu polievocku dovarila-ostatne mame zo vcera 🙂

maca-tak mate zajtra slavny den.Daj vediet ako to MS zvladla-ci nespadla od revu 🙂 no nie,drzim palceky nech je v pohodicke a maminka tam nechyba 😎 a tie sopliky -asi nieco vo vzduchu lieta aj tu je kopec deti PN 😢

aadula
3. máj 2009

lilu vôbec neviem kde sa stala chyba...bolelo ma niečo pod krížami v ľavo...už týždeň ...včera som sa v horúcej vode vyhriala..večer som sa super cítila..dnes ma tam už nebolí a v noci ma zas hore v pravo začalo bolieť...nechápem či sa môže zápal takto presunúť..alebo to naozaj ľadviny sú..., ale čo som sa pýtala, skôr to na ten nejaký nerv vyzerá..uvidíme zajtra u doktora čo povie...teda ak ešte nebudem musieť na pohotovosť...

lilu18
3. máj 2009

☹ adulik zlaticko-to mi je luto ze az takto trpis 😒 😒 😒 ☹ neodkladaj bezkaj k dr.

iwusska
autor
3. máj 2009

adulka ☹ moja ja som mala niečo podobné keď som bola v 6.-tom mesiaci s Ninkou a nakoniec sa z toho vykľul obličkový zápal, bolo mi to divné lebo ma pri cikaní nič nebolelo len vzadu vpravo ale pripisovala som to chrbtici že ma bolí ako mi rastie bruško, som bola 2 týždne na infúzkach a poviem ti bola to strašná bolesť.....ale to nemusí byť tvoj prípad, možno máš fakt ten nerv zacvaknutý, ale dr. určite neodkladaj aj keby sa ti zdalo že ti je lepšie, ja som odkladala a ako to dopadlo....držím palčeky a určite daj vedieť 🤐

aadula
3. máj 2009

iwuska, tiež mám obavy o tie ľadviny..a tiež nemám pri močení problémy, tak som z toho zmatená..už som sa aj vyrevala..len škoda, že to teraz nepomôže...proste nemáme dobrý rok asi :(

cica13
3. máj 2009

ahojte, poslusne hlasim, ze cmucik je zatial bez teplotky, vecer mal 38, 3 ale to bolo rectalne, dala som mu panadolovy cipok a pekne spinkal celu noc. Vyrazky sa z tvaricky uz tratia, este na brusku ma, tak snad to bolo z toho svinskeho ockovania.
Adulik chuda moje...takto trpis, rozhodne lekara neodkladaj, ak je to zapal, nech sa cim skor lieci!

lilu18
3. máj 2009

ahoj cica-som rada ze cmucikovi je lepsie-cmuk posielame 😲

adulka-daj vediet co dr.povedal-drzim palceky nech to nie je nic vazne 😲

iwusska
autor
3. máj 2009

cicuš super že už neteplotujete 🤐 😵
adulik neboj bude dobre, len zajtra určite choď, nehovor si že máte zlý rok, vieš ako sa hovorí, zlý začiatok....... 😉

emily333
3. máj 2009

ahojte prave sme dosli idem vybalit a o chvilu som tu 😉

aadula
3. máj 2009

tak som skončila na pohotovosti...som si ľahla s malým spať a zas keď som vstala a chcela som si sadnúť, tak to bolo samé stonanie..bolesť ako hovado :( malá sa zľakla a volala manželovi do práce, ten prišiel a šup na pohotovosť..akurát sme dobre prišli lebo lekár mal výjazd a práve prišiel, šupli mi na uvoľnenie injekciu a dali lieky...asi to bude nejaký blok na svale a tým, že ja som si večer dala horúcu vaňu som to asi pokašlala..však ak nebude lepšie, tak pôjdem k svoje doktorovi...že ľadviny by iné príznaky boli hovoril...tak uvidíme teda ako to bude pokračovať ďalšie dni blee

aadula
3. máj 2009

cicušík som rada, že Davidkovi je lepšie 🙂))

renka9
3. máj 2009

ahojte kocenky, tak sme doma z Bojnic 🙂 bolo super, aj sme vcera oslavovali 11. vyrocie svadby 😉

pozeram ze je to tu samy marod... 😒 aj Kristinka je prechladnuta, aj ja trosku..
adulik, dufam , ze to nieje nic vazne 😨 , lezkaj a liec sa.
aj cmucik je marod, 😒
idem vas este poprecitovat, o com ste klabosili 🙂

renka9
3. máj 2009

emily 😠 😠 😠 si ma nasrala 😠
ty si bola v Bojniciach a ani si mi nepovedala 😠
aj my sme boli vcera v ZOO, a ver alebo nie som tam na teba myslela... a neviem ci sme sa aj nestretli, lebo som tam zazrela chlapca ako tvoj Janko...
na strasidlach som s malou nebola , lebo by 1,5hod nezvladla na zamku. bola iba kristy s mm.znymy cakali v rade od 10:00hod, o pol druhej nam volali, ze za pol hodinku dojdu na radu, aby sme prisli. tak tam MM isiel, ale cakali dalsiu hodku...vysli odtial okolo stvrtej

emily333
3. máj 2009

ahoj renka ked to bolo take necakanee my sme boli v zoo okolo 15 tej a potom asi do siestej sme sa prechadzali pri zamku

renka9
3. máj 2009

my sme isli po stvrtej na chatu

marcela79
3. máj 2009

Ahojte, ale ste usilovné... veľa ste popísali, ani čítať nestíham 🙂 Adulka, rýchle vyzdravenie. Tak ste boli pozrieť ZOO ? My sme dnes boli na Živčákovej na vodičku. Bolo tam ľudí hádam z celej krajiny. A neskutočná pozitívna energia 🙂

aadula
3. máj 2009

Ďakujem kočky...po tej injekcii je to lepšie...uvidíme ráno čo bude 😝 len s malým sme vonku neboli, lebo manžel robí dnes a nemal kto s ním ísť von, tak už je mrnkavý

renka a stálo za to toľko čakať? čo hovorili na tie strašidlá?

emily333
3. máj 2009

http://sk.fotoalbum.eu/ludmila33/a266663/00000001 uz som ulozila foto mozte kuk ak mate cas 😉

marcela79
3. máj 2009

Emily, krásne fotečky... A vyšlo i počasie... 🙂

aadula
3. máj 2009

emily, vidím že aj u vás fičí fotenie prírody..to moj manžel a dcéra milujú fotiť prírodu 🙂 ..juj mali ste sa iste skvele 🙂

emily333
3. máj 2009

veru pocasie nam vyslo ale mam taku svalovicu jak svina nevladzem chodit 😠

marcela79
3. máj 2009

Áno Adula, fotografovať prírodu je úžasné. 😉

renka9
3. máj 2009

emily, krasne fotecky, som kukala, ci nebudeme niekde v pozadi 😀
cakam na MM az pride z fotbalu a stiahne foto do pocitaca 😉 , ja to neviem 😒
pocasie bolo celkom ok, ale veterno 😝
milujem Bojnice.
adula, boli spokojni so strasidlami, asi to stalo zato. 😉

aadula
3. máj 2009

k tým strašidlám ma napadlo, že ja ako decko som hrozne rada chodila do tých strašidelných zámkov čo bývali na jarmoku u nás... som sa na to tešila najviac vždy 😀

macelka a ty tu nemáš žiadne foto, či nechceš sa zverejňovať? 😕

emily333
3. máj 2009

adulik aj ja som tiez chodi